LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2008, 20:13:38

Fletcher je bil včeraj boljši od Andersona. Anderson je mel tisto eno žogo, drugo pa pod povprečjem, prehitro poizkuša, preveč na silo, izven forme je.


Če bi bil boljši od Andersona bi pokazal nekaj dal je pa le eno uporabno žogo in se smukal na sredini, itak sem pa mnenja da bi včeraj mogo bit Fletch na RM, ter Anderson in Hargo na CM... Park je :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 18. september 2008, 20:28:45

Žalostno, da trenutno United ne zmore igrati brez Ronalda, ko igra Ronaldo, igra United, brez njega smo v taki postavi 0. Sicer se mu vidi, da rabi še kako tekmo da se vrne na stara pota, samo že prvih nekaj dotikov je bilo vesoljska leta daleč od tega kar se je dogajalo na igrišču pred njegovim prihodom. Hitre žoge, ki gredo iz sredin na prvo v napad, njegovi šprinti v napad, predložki, manjkal je samo še kak njegov strel in se mi zdi da če bi včeraj imel šanso da bi enega poknil po tleh, da bi šel notri. Tako je razigral Ronsterja in Teveza, tako da mi je žal da je tip drugače tak kmet, da se je tako med pavzo igral z dvema kluboma, ker ko pa zaigra na igrišču ga je preprosto užitek gledati....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 18. september 2008, 20:42:32

Anderson#8 je napisal:
Fletcher je bil včeraj boljši od Andersona. Anderson je mel tisto eno žogo, drugo pa pod povprečjem, prehitro poizkuša, preveč na silo, izven forme je.


Če bi bil boljši od Andersona bi pokazal nekaj dal je pa le eno uporabno žogo in se smukal na sredini, itak sem pa mnenja da bi včeraj mogo bit Fletch na RM, ter Anderson in Hargo na CM... Park je :roll:


Fletcher je solidno odigral na sredini, nič ekstremnega sicer, solidno pač...Anderson je bil slabši...če misliš da mora igralec sredine nonstop dajat killer passe, nimaš pojma. Že to da predlagaš, da bi igrali s tremi centralci (enga sicer izven primarne pozicije) na tekmi , kjer se je od začetka vedlo da bo nasprotnik branu svoj gol, spet sugerira na to, da nimaš pojma. Če bi včeraj še Parka odstranu iz začetne postave, bi mel še manj širine, še manj bi blo direktnosti in še manj gibanja. Med drugim je bil Park eden boljših v prvem polčasu, v drugem se je pa izgubil in bil zamenjan, konec koncev se vrača po poškodbi...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. september 2008, 20:57:42

SeekK je napisal:
Anderson#8 je napisal:
Fletcher je bil včeraj boljši od Andersona. Anderson je mel tisto eno žogo, drugo pa pod povprečjem, prehitro poizkuša, preveč na silo, izven forme je.


Če bi bil boljši od Andersona bi pokazal nekaj dal je pa le eno uporabno žogo in se smukal na sredini, itak sem pa mnenja da bi včeraj mogo bit Fletch na RM, ter Anderson in Hargo na CM... Park je :roll:


Fletcher je solidno odigral na sredini, nič ekstremnega sicer, solidno pač...Anderson je bil slabši...če misliš da mora igralec sredine nonstop dajat killer passe, nimaš pojma. Že to da predlagaš, da bi igrali s tremi centralci (enga sicer izven primarne pozicije) na tekmi , kjer se je od začetka vedlo da bo nasprotnik branu svoj gol, spet sugerira na to, da nimaš pojma. Če bi včeraj še Parka odstranu iz začetne postave, bi mel še manj širine, še manj bi blo direktnosti in še manj gibanja. Med drugim je bil Park eden boljših v prvem polčasu, v drugem se je pa izgubil in bil zamenjan, konec koncev se vrača po poškodbi...


Fletcher sem reko da bi šel na RM, pa maker da ima primarno CM, igra na RM dosti boljše vsaj v vidiku napada, pa kdo govori o kakih killer passih? Rekel sem samo da je Anderson z 2 potezema naredil da se je 2x nakazala šansa za gol, Fletcher in Hargreaves pa skupaj nista dala 2 takih podaj recimo... Itak pa je bvz, vse skupaj, gol moreta dat napadalca ne pa veza ali branilci...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 19. september 2008, 8:26:24

Točno tako, gole naj dajejo drugi, Andersonova naloga na tej tekmi je bila držati sredino in Fletcher je bil v tem pogledu veliko boljši.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 19. september 2008, 11:55:24

raven je napisal:
4. Švicko je gnoj. Tipo pojma nima o fuzbalu, edino kar je dobro pri njem, da nima nič v glav in vsake tok cajta butne ker vn. Nej mi en pove, kako naj bo tekma boljša, če igra samo ena ekipa. Villarreal je mel v prvem polčasu en kurčev strel na gol, pa še te je bil v 45min!!!!!!!!!!!! Drug polčas so se celo neki odprl. Streli na koncu 17-4.



Ej točno tako, kot si rekel. Slabo mi je bilo ko sem ga poslušal. Mater, ti zna eden bedak tako zamoriti. Fant nima pojma pa se dela najbolj pametnega!!!
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. september 2008, 14:46:44

No saj ti vse o njem pove to, da pusti da ga folk kliče Švicko??!! WTF naj bi to pomenilo, da smrdi ko prasc in ne pozna deodoranta ?
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2008, 14:54:36

Ker je eden redkih bil v tistem času, ki je švical na slovenskih zelenicah. Še zdaj moraš z lupo iskat, da najdeš igralca ki zašvica na slovenskih igriščih :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2008, 15:36:15

Anderson#8 je napisal:Se čisto strinjam z ravenom...


raven je napisal:Smo ko Barca lansko leto. Je pozešn, šans je več, vendar je tolko pimplanja pred golom, da glava boli. Naredijo 2-3 dobre podaje na prvo, a se pol vse ustavi. Včeraj je bilo to vidno najbolj pri CIgotu. Vsako žogo je ustavu in šu kao driblat. Itak ni razn unga strela naredu nič pametnga. Z Berbo v igri, ko bo on stavu na 16m in čakov na žogo, zna bit bolje, ker Rooney in Tevez se le preveč vračata nazaj in pol uspred ni nič.

Še nekaj postov prej pa tole:
Anderson#8 je napisal:Predvsem morem pohvaliti Nanija in mislim da je bil on najboljši igralec polčasa, nevarni predložki, strel na gol, tam ko je bil preusmerjen strel Parka je bil on med izvajalci akcije...


Dej odloči se a je zdaj igral odlično ali za en kurc?

Anderson-Fletcher; prvi si zasluži pohvale za eno potezo na tekmi, Fletcha pa popljuvat, čeprav je odigral tako kot vezist mora. Hodil po žogo, poskušal razigravati in prekinjal nasprotnika na sredini.
Ko že toliko hvališ Andersona in pa predvsem stavek, kaj je on nardu v dveh dotikih, Fletch in Owen pa celo uro nič - koliko tekem sta porabila Owen in Fletch, da sta dosegla gol in koliko Anderson??
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. september 2008, 15:41:15

GoUp je napisal:
Anderson#8 je napisal:Se čisto strinjam z ravenom...


raven je napisal:Smo ko Barca lansko leto. Je pozešn, šans je več, vendar je tolko pimplanja pred golom, da glava boli. Naredijo 2-3 dobre podaje na prvo, a se pol vse ustavi. Včeraj je bilo to vidno najbolj pri CIgotu. Vsako žogo je ustavu in šu kao driblat. Itak ni razn unga strela naredu nič pametnga. Z Berbo v igri, ko bo on stavu na 16m in čakov na žogo, zna bit bolje, ker Rooney in Tevez se le preveč vračata nazaj in pol uspred ni nič.

Še nekaj postov prej pa tole:
Anderson#8 je napisal:Predvsem morem pohvaliti Nanija in mislim da je bil on najboljši igralec polčasa, nevarni predložki, strel na gol, tam ko je bil preusmerjen strel Parka je bil on med izvajalci akcije...


Dej odloči se a je zdaj igral odlično ali za en kurc?

Anderson-Fletcher; prvi si zasluži pohvale za eno potezo na tekmi, Fletcha pa popljuvat, čeprav je odigral tako kot vezist mora. Hodil po žogo, poskušal razigravati in prekinjal nasprotnika na sredini.
Ko že toliko hvališ Andersona in pa predvsem stavek, kaj je on nardu v dveh dotikih, Fletch in Owen pa celo uro nič - koliko tekem sta porabila Owen in Fletch, da sta dosegla gol in koliko Anderson??


A zdaj je pa potrebno prav izpostavljat stavke v katerih se strinjam z njim? Bi napisat da je vse prav napisal razen Nanija? Pač je o tem napisal svoje mnenje, za mene je bil v prvem polčasu med boljšimi njemu pač ne. Ostalo pa se vse strinjam.

Andersona pa Fletcherja pa ne bom več komentiral sem tam gor dovolj... Itak je bvz, ker karkoli bom napisal boste Ra100, Goup in Seekk skočili skupaj kot VELIKE VELIČINE reddevils foruma :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2008, 15:48:54

Pa veš, da mi je ravno Nani skočil v oči. Če bi katerikoli od nas treh (+ še kdo drug) to napisal, bi ga napadel z vsemi topovi. Tko si me pa presenetil s sprenevedanjem. Neka nova dimenzija s tvoje strani ;)
Nisi mi pa odgovoril na vprašanje o golih :shock:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. september 2008, 15:52:15

GoUp je napisal:Pa veš, da mi je ravno Nani skočil v oči. Če bi katerikoli od nas treh (+ še kdo drug) to napisal, bi ga napadel z vsemi topovi. Tko si me pa presenetil s sprenevedanjem. Neka nova dimenzija s tvoje strani ;)
Nisi mi pa odgovoril na vprašanje o golih :shock:


Rad presenečam ;)

Kaj naj rečem o golih? Ko ga bo dal bom se jaz od veselja zjokal in naredil ne vem kaj... Že kaj sem delo ko je dal proti Novi Zelandiji gol za Brazil... Mogoče bo že Chelsea tekma za njegov gol... :cry:

Na koncu vsega pa se vedno ve da Anderson#8 najebe po celi črti :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 19. september 2008, 17:04:57

Zehhhh...

Moje mnenje na tekmi o naši sredini:

Owen > Fletcher > Anderson

Hargreaves je dobival duele, je pa dostikrat žogo prevečkrat zadrževal, v smislu, da vedno naredi nekaj dotikov preveč preden žogo odda, drugače zlo fajn. Fletcher je dobro zadrževal žogo, tudi dobro podajal, kot ste pa že rekli, nič atomskega, dobro. Anderson je zmartran, to je eno. Drugič, prišel je kot menjava in pomoje je bila njegova naloga prtisnit na obrambno vrsto in hitro delit žoge in prow narest tist killer pass. Smo bili v situaciji, da iščemo gol in tukaj je bilo t.i. zadrževanje žoge odveč, hitro nekaj odigrat, kar je tudi storil. Mel tudi nekaj prodorov, pa žoge ni prav potem podal. Tud strela od daleč ŠE vedno nima, pa tud desnice ne pozna. Tolk o tem.

Nani je bil naš najboljši podajalec, to je pa tud vse. Zopet je vse poizkušal sam in se hotel dokazati. Sej poizkušat s prodorom ni nič slabega, če potem dvigneš glavo in vidiš prostega igralca. Podobno je tudi s Tevezom. Na drugi strani je bil zrel Ronaldo, ki ni driblal brez veze in oddajal žoge kot še nikoli. Še nekaj polente bo treba Naniju. Talent ma, zdej upam, da ga tudi izkoristi.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1.krog - Manchester United : Villarreal, 17.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. september 2008, 17:39:30

"I see dumb people"
7. čut
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost