LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. oktober 2008, 17:49:03

Giggsy je napisal: me je pa navdušil Rafael, ki je vsem tistim ki so ga "kritizirali" na prijateljskih tekmah zaprl usta (tudi tu jih je bilo nekaj) in bo resen kandidat za prvo 11. ..


Malo drugače: pomoje Rafaela nihče ni kritiziral in je vse presenetil že na tistih prijateljskih tekmah. Bolj so kritizirali tiste, ki so ga že videli kot prvega RB-ja. Dober je mali, ni kej, ampak na težjih tekmah imata prednost sigurno Wesley in Gary. Je pa lepo, da se ga takole v prvi ekipi vpeljuje v teh "lažjih" tekmah. Sigurno je to za napredek v njegovi igri najbolje. Da nista dvojčka dva od Evrajevih 26. bratov :shock:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. oktober 2008, 18:14:00

Lepo da dobiva priložnost in ima priložnost, da se dokazuje.
Žalostno da take prložnosti ni učakal Simpson.

Ob poškodbi Paula jih večina pomisli, kako bi bilo dobro ko se Possebon ne bi poškodoval. Sem tudi sam prepričan, da bi v tem primeru dobil mladi brazilec priložnost. Skor gotov je pa Gibson ne bo učakal.

Giggsy in mislim, da nas je bla večina (ki nas je blo prot Rafaelu) zato proti latino pubecim in ne zato, ker ne bi bili kvalitetni.

S tem ne mislim spet odbirat debate latino vs. otoški igralci, zato Anderson#8 ni potrebe ugovarjat,

S poškodbo Paula pa smo izgubil edinga kreatorja letois v formi. Menim da se nam bo ta poškodba krepko poznala. Zna bit, da bo SAF na centralno pozicijo potegnu Giggsa.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. oktober 2008, 18:27:46

zimi je napisal:
Ra100 je napisal:O'Shea spet upravičuje svoj vzdevek


SeekK je napisal:Nevem pa, kaj je O'shea tako narobe naredu...očitno nekateri igralci pridejo z oceno že na igrišče. Sej ni blo za okol past, samo to se od njega niti ne pričakuje. Lepo solidno je odigral, ni kompliciral in zadrževal žoge, ampak jo je pa zanesljivo prenašal do tistih, ki so potem naprej ustvarjali.


lepo povedano s strani Seeka.. že par postov višje sm vprašu kaj ste vidl slabga na O'Shea-u, pa nobenga argumenta ni blo za slišat. jz učeri nism zaznal nobene njegove napake! mislim da nekteri takoj ko vidijo v ekipi O'Shea in Fletcherja dobijo nek kompleks. in pojma nimam zakaj, ker mislim da je Fletch dokazal da je v formi vsaj enakovreden ostalim vezistom (Scholes, Carrick sta res izjemnja, ampak sm cilju bol na Andersona, ki je pa "ime" in takrat je vse lepo in prav). Če bi biu Fletcherinho bi bil zarad 2 golov na začetku sezone prva zvezda Uniteda, I bet!
O'shea pa tud mene učas razjezi s kako potezo, ampak je soliden cover na sredini.. če druga ne, za zakrpat je, pa še pritožuje se ne nikol! (ko da pa Pool-u gol in je dobr golman je pa 3 tedne zvezda foruma :roll: )


Ne vem, zakaj si privlekel zraven Fletcherja, ki je meni osebno med ljubšimi igralci Uniteda in čez katerega imam zelo redko pritožbe.. O'Shea pa vsaj zame enostavno ni cover na sredini, preveč mu manjka, da bi bil lahko razbijač. Sicer si pridobi simpatije s kako solidno predstavo ali potezo (še zdaj se sonči v slavi tistega gola pri Liverpoolu), ampak vmes so vedno še številne podpovprečne tekme kakršna je bila tale, ko ga skoraj ni bilo na igrišču. Seveda ni naredil dosti napak, ampak saj ga skoraj ni bilo na igrišču.. Verjetno iz mene še vedno govori razočaranje nad tem, da smo Silvestreja dobesedno podarili Arsenalu, čeprav mu O'Shea v nobenem elementu igre ne seže do kolen.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. oktober 2008, 13:11:13

GoUp je napisal:Lepo da dobiva priložnost in ima priložnost, da se dokazuje.
Žalostno da take prložnosti ni učakal Simpson.

Ob poškodbi Paula jih večina pomisli, kako bi bilo dobro ko se Possebon ne bi poškodoval. Sem tudi sam prepričan, da bi v tem primeru dobil mladi brazilec priložnost. Skor gotov je pa Gibson ne bo učakal.

Giggsy in mislim, da nas je bla večina (ki nas je blo prot Rafaelu) zato proti latino pubecim in ne zato, ker ne bi bili kvalitetni.

S tem ne mislim spet odbirat debate latino vs. otoški igralci, zato Anderson#8 ni potrebe ugovarjat,

S poškodbo Paula pa smo izgubil edinga kreatorja letois v formi. Menim da se nam bo ta poškodba krepko poznala. Zna bit, da bo SAF na centralno pozicijo potegnu Giggsa.


Me veseli da me ponovem v vsakem drugem postu omeniš :D

Rafael je sicer trenutno 3 RB ampak bosta se morala Brown in Neville zelo potrudit, ker je Rafič mlad in ima veliko potenciala... Če primerjamo z Simpsonom je naredil velikoo več pa čeprav je odigral 2 uradni tekmi. Verjamem da ga bo še SAF letos najkajkrat dal v igro :)

Carrick in Scholes out, jebiga to je smola. Zdaj se morata Anderson in Fletcher še toliko bolj potruditi. Hargreaves pa je tako tako :?

Ko ste omenili Possebona, za koliko je on sploh out?

Roversi... Zdaj ni več Friedla kurčevega :twisted:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron