LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 30. september 2008, 22:02:16

Boljš, da bi United zgubil 3:0, kot pa zgubil Scholesa in Rooneyja (pa tudi Rafo). Slednji je pokazal, da bo imel Brown hudo konkurenco, če bo le več poudarka dal na branjenje in dobil še nekaj fizične moči.
Kaj me je še motilo?

Slaba fizična priprava Berbatova in na trenutke njegova nezainteresiranost. Poleg tega pa še njegovo vračanje. Preprosto ga ne bi smelo biti. On je čisti napadalec in naj bo tam, kjer mu je mesto.
Tevez. Na sredini igrišča ne odda žoge, če prej ne naredi vsaj pet dotikov. Ko po odličnem prodoru pride sam pred golmana pa podaja.
Nani. Niti ni vreden omembe. Brezveze, naj igra rajš za rezerve.. Nikol ne bo United Player. Niti povprečen ali slab.

Poškodbe! Še Ferdinandu bi se kaj zgodil, pa gre glavna os ekipe v pm...

Ok, to je pesimistični pogled, ampak je vse preveč blizu realnemu.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 30. september 2008, 22:18:38

Tako na prvi pogled se tiste poškodbe (tudi Scholesova) niso zdele tako hude. Upam, da se ne motim.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 30. september 2008, 22:31:32

o tekmi ste že vse sami povedal..lepa tekma, škoda poškodb..
Rooney se kr sam usedu na tla, take poškodbe niso nikol dobre.. tud če mu rečejo 2mesca out, bo po 3 tednih nazaj..pa dobr, mamo Berbatova, Teveza, Manucha..sej smo računal na to, če se kej tazga zgodi (čeprav še kr upam, da se ni!)
Scholes, matr klub starosti poleg Carricka prva sredina.. brez obeh bi bla kr težka, čeprav tud Anderson+Fletcher ni TOK napačna sredina..+ Owen (sorry, he feels his knee), celo O'Shea (dans ni delu nekih napak! je pa res, da je bil neviden).. tud tle se bi nam ob morebitnih poškodbah lahk poklopl (spomnem se lani, k je mogu vskočit Fletcher in je bil celo najboljši na sredini).
Rafael-dans me je pozitivno presenetu, tud v obrambi je mel dobre poteze! Gary in Brown sta pa soliden ( :) ) cover v primeru poškodbe..

še kr upam na najbolš za vse.. Scholes ne sme bit par mescov OUT!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 30. september 2008, 22:57:38

lepa zmaga sam tko naprej:)
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Omč dne 30. september 2008, 23:00:55

Sj ne da bi mel kj prot nemu :) sam ta Nani bo mene enkrat ob živce spravu. Danes je vse kote stran zbrcu! ob predložkih ni blo tud enga ne tazga da bi šel na glavo našim. kr skos se neki sil pa strelja od daleč, katastrofa! Me je pa zelo prijetno presenetu Rafael. Ma kr dobr strel, ene parkrat nevarno poizkusu izven 16m. Zelo sem vesel tud za zadetek Rooneya, upam da se ne bo končalo, pa da bo konstantno zadeval. Bravo Berba dva super gola se kr znajde ni kj. Navdušu me je spet Tevez s tisto njegovo borbo tip je res bk ane =) Še enkrat več ne morem mimo obrambne vrste, vseh 5 z Edwinom na čelu izjemno!
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirko dne 30. september 2008, 23:05:28

Remmy je napisal:Boljš, da bi United zgubil 3:0, kot pa zgubil Scholesa in Rooneyja (pa tudi Rafo). Slednji je pokazal, da bo imel Brown hudo konkurenco, če bo le več poudarka dal na branjenje in dobil še nekaj fizične moči.
Kaj me je še motilo?

Slaba fizična priprava Berbatova in na trenutke njegova nezainteresiranost. Poleg tega pa še njegovo vračanje. Preprosto ga ne bi smelo biti. On je čisti napadalec in naj bo tam, kjer mu je mesto.
Tevez. Na sredini igrišča ne odda žoge, če prej ne naredi vsaj pet dotikov. Ko po odličnem prodoru pride sam pred golmana pa podaja.
Nani. Niti ni vreden omembe. Brezveze, naj igra rajš za rezerve.. Nikol ne bo United Player. Niti povprečen ali slab.

Poškodbe! Še Ferdinandu bi se kaj zgodil, pa gre glavna os ekipe v pm...

Ok, to je pesimistični pogled, ampak je vse preveč blizu realnemu.

Se popolnoma strinjam! Bols da zgubimo kot pa sedaj vec tekem ne bomo mel Scholesa.
mirko
 

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kathy#7 dne 30. september 2008, 23:09:08

Men internet ni dober delou, tako da nisem mogla spremljat tekme v zivo. Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?
Uporabniški avatar
Kathy#7
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 29. september 2008, 20:06:40
Kraj: trenutno v Ljubljani

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirko dne 30. september 2008, 23:15:06

Kathy#7 je napisal:Men internet ni dober delou, tako da nisem mogla spremljat tekme v zivo. Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?

A to si ti na sliki?
mirko
 

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 1. oktober 2008, 6:34:43

. : Omč :. je napisal:Danes je vse kote stran zbrcu! ob predložkih ni blo tud enga ne tazga da bi šel na glavo našim.

Kokr, da je zadnja leta kaj drugače. Pri kotih smo tok slabši, da je še Maribor boljši. Ko jih Giggs izvaja, gre nekam v 3pm, enako Nani. Lansko leto je bil kak kot dobr, ampak kle smo porazni.

EDIT: Manchester evening news je dal za včerajšno tekmo Rafaela oceno 9. Če dolgo nisem tega videl.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lanced dne 1. oktober 2008, 8:01:19

Scholes:It was later confirmed that the midfielder suffered knee ligament damage and could miss up to two months of action. :roll: :roll:

"We had one or two other injuries," the boss added. "Young Rafael got injured and Rooney has an ankle problem. He felt a weakness in it when he went to receive a ball and we took him off straightaway.

Ok vsaj onadva nista poškodovana resno :? :?
Uporabniški avatar
lanced
What is OT?
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 1. avgust 2008, 20:28:11

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lanced dne 1. oktober 2008, 9:00:12

še na sport1.si:Zvezdnik evropskega nogometnega prvaka Manchester Uniteda Paul Scholes, ki je moral na torkovi tekmi lige prvakov v gosteh pri Aalborgu (3:0) že v prvem polčasu z igrišča, si je resno poškodoval kolenske vezi, je danes potrdil trener rdečih vragov Alex Ferguson. Ob tem je dodal, da bo moral Scholes prisilno počivati od šest do osem tednov.
:cry: :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
lanced
What is OT?
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 1. avgust 2008, 20:28:11

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. oktober 2008, 9:24:08

Kathy#7 je napisal:Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?


Scholsa je nekdo brcnil direkt v koleno in je takoj obležal na tleh. Poškodba kolenski vezi, naj bi bil out za 6-8 tednov. Rooney je začutil bolečino v gležnju in bil zato takoj zamenjan. Rafael je pomoje dobil udarec v stegensko mičico, ko je preigraval, ga je nekdo s kolenom udaril. Ronaldo je bil soliden, podal je za tretji gol, ni izkoristil nekaj priložnosti. Ni pa to še lanski Ronaldo, čeprav je vprašanje, s katero prestavo smo mi to tekmo odigrali, ker je bolj na izi zgledalo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. oktober 2008, 9:26:41

raven je napisal:
. : Omč :. je napisal:Danes je vse kote stran zbrcu! ob predložkih ni blo tud enga ne tazga da bi šel na glavo našim.

Kokr, da je zadnja leta kaj drugače. Pri kotih smo tok slabši, da je še Maribor boljši. Ko jih Giggs izvaja, gre nekam v 3pm, enako Nani. Lansko leto je bil kak kot dobr, ampak kle smo porazni.


Mah Nani je imel kote vsaj po mojem kar ok, tudi sicer je poba marsikaj sposoben in je to tudi že dokazal.. Ampak če misli modelček takole špilat 60% tekem, potem naj hitro zgine iz kluba pa naj se drugi ubadajo z njegovim soliranjem in napačnimi podajami. Sposobnih kril je več kot dovolj.

Tele poškodbe pa so nas ornk prešejkale. Za Rafaela je to prava škoda, ker je odigral dobro tekmo in utegne izgubiti dobro formo. Rooney je neprecenljiv, vendar v primeru njegove odsotnosti lahko računamo na Teveza, ki je spet pokazal svoje čare. Scholes pa je z naskokom največja izguba za moštvo. Anderson ni v formi, Carrick je poškodovan, OH je steklen, O'Shea spet upravičuje svoj vzdevek, ostane nam samo še Fletch.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. oktober 2008, 9:40:37

Ra100 je napisal:Sposobnih kril je več kot dovolj.


Vrhunskih ravno ne...

Nani ima ogromno čistega potenciala...samo v prave kanale ga je treba usmerit...v boljšem klubu za to praktično nebi mogu bit.


Nevem pa, kaj je O'shea tako narobe naredu...očitno nekateri igralci pridejo z oceno že na igrišče. Sej ni blo za okol past, samo to se od njega niti ne pričakuje. Lepo solidno je odigral, ni kompliciral in zadrževal žoge, ampak jo je pa zanesljivo prenašal do tistih, ki so potem naprej ustvarjali.


Upam da Rafaela vidmo tud proti kakšnemu močnejšemu nasprotniku v prihodnje. Tukaj je igral kot drugi winger, samo to se je itak pričakovalo, teli so bli total nesposobni. V obrambi je še precej sumljiv, kdaj gre prehitro na tla, samo ob Nevillu in Brownu, bi se to moglo spolirat, poleg tega bo pa igral poleg Ferdinanda, ki mu bo tudi precej lahko pomagal z vodenjem in raznimi nasveti...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 1. oktober 2008, 13:31:48

Ra100 je napisal:O'Shea spet upravičuje svoj vzdevek


SeekK je napisal:Nevem pa, kaj je O'shea tako narobe naredu...očitno nekateri igralci pridejo z oceno že na igrišče. Sej ni blo za okol past, samo to se od njega niti ne pričakuje. Lepo solidno je odigral, ni kompliciral in zadrževal žoge, ampak jo je pa zanesljivo prenašal do tistih, ki so potem naprej ustvarjali.


lepo povedano s strani Seeka.. že par postov višje sm vprašu kaj ste vidl slabga na O'Shea-u, pa nobenga argumenta ni blo za slišat. jz učeri nism zaznal nobene njegove napake! mislim da nekteri takoj ko vidijo v ekipi O'Shea in Fletcherja dobijo nek kompleks. in pojma nimam zakaj, ker mislim da je Fletch dokazal da je v formi vsaj enakovreden ostalim vezistom (Scholes, Carrick sta res izjemnja, ampak sm cilju bol na Andersona, ki je pa "ime" in takrat je vse lepo in prav). Če bi biu Fletcherinho bi bil zarad 2 golov na začetku sezone prva zvezda Uniteda, I bet!
O'shea pa tud mene učas razjezi s kako potezo, ampak je soliden cover na sredini.. če druga ne, za zakrpat je, pa še pritožuje se ne nikol! (ko da pa Pool-u gol in je dobr golman je pa 3 tedne zvezda foruma :roll: )
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a markm dne 1. oktober 2008, 13:46:32

No zmagal smo 3 točke so kle, sam smo pa tut velk davk plačal za te 3 točke. 3 poškodbe ko, da že brez teh jh ni dost. Najbol smo ga najebal na sredin če res nav Scholsa tok cajta kokr se govori. Za Rooneya pa tut škoda lih pride v strelsko formo, pa se poškoduje, dobr da smo zj še Berbatova prpelal da mamo vsaj 2 dobra napadalca fit ker drgač bi bla jeba, bi spet gledal koko SAF sil u napad Ronalda al pa Gigsa.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 1. oktober 2008, 14:00:53

Fluid je napisal:Scholsa je nekdo brcnil direkt v koleno in je takoj obležal na tleh.

Mislim, da to ni vir poškodbe. Bolj je IMO najebalo drugo koleno, saj ga je preveč stegnil. Ne vem, kako bi povedal točneje.
Glede OShee. Včeraj je igral DMja. OK, pri njih se spodobi, da dobi žogo samo takrat, ko jo vzame nasportniku, To se ni zgodilo. Včasih tudi DM začne akcijo. Tega nisem videl. Skrival se je. Naj mi prosim en poišče koliko podaj je prejel in koliko oddal. Samo kak VDS jih more imeti manj.

EDIT: Videl posnetek poškodbe Paula. Fluido prav si imel. Se posipam s pepelom. Vročim.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 1. oktober 2008, 14:32:08

Več ali manj ste že vse povedali, takoda kaj veliko ni za dodati, razen mojih občutkov in videnj same tekme.

Zdaj je že jasno da smo izgubili dva ključna moža v ekipi in to ravno v času ko smo se postavljali nazaj na noge, tako da smo sedaj krepko hendikepirani in sedaj bo res veliko vlogo odigral Fletcher in pa Anderson, pa seveda O`Shea (ki je Alexov ljubljenček), v napadu niti ni toliko skrbi, samo bo pa vsekakor manjkala Ronsterjeva borbenost na sredini in v obrambi...

Kar se tekme tiče, spet razočaranje v obliki solerja Nanija, niti ni kaj velik za povedat, ker je bil večino tekme neviden, ko pa je prišel do obetavne šanse jo je zasral, v obliki strela iz nemogočih situacij na gol ali neprave podaje.... Cvek, sedi, nezadostno..... Sem mislil da bo letos zacvetel, pa bo očitno ostal v povprečju, ali daleč pod njim.

Obramba je odigrala solidno, spet me je sicer v negativnem smislu presenečal VDS, ki ima res čudne izlete zadnje čase, me je pa navdušil Rafael, ki je vsem tistim ki so ga "kritizirali" na prijateljskih tekmah zaprl usta (tudi tu jih je bilo nekaj) in bo resen kandidat za prvo 11. Na sredini je delal dar mar Scholes, kateremu je včeraj bil desna roka Giggs, ki je tudi odigral dobro tekmo, O`Shea je odšpilal po pričakovanjih, pač vnašal nemir v nasprotnikov tabor in nekajkrat v našega :) Ronaldo se še malo išče, vendar gre v pravo smer, Ronster je odigral odlično, vse do poškodbe in upam da se vrne čim prej.

Potem imamo pa tu še Berbatova... Ja ne vem kaj bi rekel, če nebi zabil 2 golov, bi ga totalno opljuval in skritiziral, tako pa je konec koncev dva krat bil tam kjer je treba, tam kjer se je včasih nahajal Ruud in zabil 2 gola. Me ne zanima kaka sta bila (drugi je bil prav lep), bila pa sta! Drugače, pa deluje tako okorno, da so padale že šale na njegov račun, o tem kako brzinsko se premika, itd.... Vendar dokler bo tresel me ne moti, tako da za včerajšnjo tekmo z moje strani dobi en +.

Nič v soboto gremo na Roverse, v kolikor včeraj nebi utrpeli poškodb bi rekel da jih bomo zmleli v sončni prah, sedaj me pa kar pošteno skrbi....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kathy#7 dne 1. oktober 2008, 14:54:37

Fluid je napisal:
Kathy#7 je napisal:Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?


Scholsa je nekdo brcnil direkt v koleno in je takoj obležal na tleh. Poškodba kolenski vezi, naj bi bil out za 6-8 tednov. Rooney je začutil bolečino v gležnju in bil zato takoj zamenjan. Rafael je pomoje dobil udarec v stegensko mičico, ko je preigraval, ga je nekdo s kolenom udaril. Ronaldo je bil soliden, podal je za tretji gol, ni izkoristil nekaj priložnosti. Ni pa to še lanski Ronaldo, čeprav je vprašanje, s katero prestavo smo mi to tekmo odigrali, ker je bolj na izi zgledalo.


Hvala za odgovor ;) :oops:

mirko je napisal:
Kathy#7 je napisal:Men internet ni dober delou, tako da nisem mogla spremljat tekme v zivo. Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?

A to si ti na sliki?

Kar se pa tebe tice Mirko pa ne bit tok otrocji, pa upam da je blo zadnic. Drugac pa rajs komentirej tekmo ne pa MOJE slike!!!
Uporabniški avatar
Kathy#7
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 29. september 2008, 20:06:40
Kraj: trenutno v Ljubljani

Re: LP 2.krog Aalborg:Manchester United; torek, 30.9.08 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 1. oktober 2008, 17:42:03

Kathy#7 je napisal:
mirko je napisal:
Kathy#7 je napisal:Men internet ni dober delou, tako da nisem mogla spremljat tekme v zivo. Pa ce bi lahko kdo povedou kaj se je zgodil z Scholesom, Rooneyom in Rafaelom, pa kako je Ronaldo igral?

A to si ti na sliki?

Kar se pa tebe tice Mirko pa ne bit tok otrocji, pa upam da je blo zadnic. Drugac pa rajs komentirej tekmo ne pa MOJE slike!!!

Ce se ne motim je to Alessandra Ambrosio :mrgreen:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov