LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 22. februar 2009, 14:24:28

Slika VS Slika

Prizorišče: San Siro
Datum: Torek, 24. februar 2009
Ura: 20:45
Prenos: TV3

Kaj reči? Osmina finala, vsaka tekma šteje, vsak gol šteje, vsaka nepazljivost je kaznovana. Inter "hara" v Serie A, tako da ne more pričakovati walk in the park :D Društvo narodov bo zelo dobro taktično pripravljeno, jih le vodi Mourinho, tako da kakšne lepe teme ne moremo pričakovati IMO. Glavna nevarnost seveda Ibrahimovič, kar pa seveda ni edina.

Pri nas se je kar naenkrat vse zakompliciralo v obrambi. Kar nekaj poškodovanih. Upajmo da bo O'Shea naerd, bi veliko raje videl njega kot Rafaelna na tej tekmi. Evans je pod vprašajem, kar je še dodatni udarec. Neville in Brown sta se tudi kar enkrat poškodovala, tko da kurac. Bomo videli kaj bo SAF sestavu. Slednji je že pohvalil trenerja v medijih, tako da je storil svoje (to vedno stori, Alex Hails Big Sam, Alex hails Moyes, Alex hails...). Sredina? Glede na obrambo sedaj res lahko pričakujemo 5 ljudi na serdini, čeprav sem bil siguren da temu ne bo tako. Park, Giggs, Carrick, Fletcher, Ronaldo. Zna bit nekej takega. Rooney je pokazal največ v napadu, če bo 4-4-2 bo poleg njega še Berbatov.

ManRed:

Jose Mourinho vs Sir Alex Ferguson

Managerja, ki se dobro poznata. Prvič sta se srečala leta 2004, ko je takratni strateg Porta Jose Mourinho na Portugalskem premgal United, na povratni tekmi pa iztržil remi v izdihljajih tekme in tako popeljal Porto v naslednji krog. Kako se je nadeljevalo vsi vemo: Jose je premagal Monaco v finalu, nato ni imel niti časa proslavljat, temveč je kaj kmalu spokal v London, kjer je ustavril pravo mašino za zmage. Njegov Chelsea je bil izredno učinkovit, posebno doma. S SAF-om, sta se srečala na naslednjih tekmah:

Porto 2 : 1 United
United 1 : 1 Porto
Chelsea 1 : 0 United
Chelsea 0 : 0 United
United 1 : 2 Chelsea
United 1 : 3 Chelsea
United 1 : 0 Chelsea
Chelsea 3 : 0 United
United 1 : 1 Chelsea
Chelsea 0 : 0 United
United 0 : 1 Chelsea
United 1 : 1 Chelsea (zmaga United po 11-m)

Zgleda dosti boljše za Mourinha, kajneda? Vendar je sam Jose dejal, da je to le uspeh Chelsea proti Unitedu...

Slika

Forma ekip

Rezultatska forma je pri obeh klubih izjemno dobra. Inter vodi v Serie A z lepo prednostjo, tudi v Italijanskem pokalu so prišli daleč, United skoraj identično. Interjevi nasprotniki dostikrat govorijo, da jim gredo sodniki vedno na roko v Italiji, v Evropi pač to ni (še) mogoče. V Ligi prvakov se Inter zadnja leta ni preveč izkazal oz. bolje rečeno se mu ni uspelo uvrstiti v finale in ga zmagati, kar seveda lastnik Interja pričakuje, saj je v primerjavi z Milanovo (evropsko) vitrino, Interjeva takorekoč prazna. Je Mourihno pravi človek, da Interju prinese pokal?

Postavi

Dost ne bom filozofiral, saj je preprosto vse mogoče. Interjeva postava je mogoče lažja za predvidevati, saj Mourinho zmagovalnega konja ne menjuje. Tudi igralcev pred to tekmo ni spočival, ker pač pravi, da to ni potrebno. Pri nas niso igrali igralci kot so Park, Fletcher, Giggs je dobil nekaj minut. Kar lahko pričakujemo je VDS v golu, naprej pa kar se obrambe tiče je skoraj ugibanje. Rio in Evra ok. Zdaj RB; Neville je poškodovan, vendar je veteran in primeren za take tekme, čeprav je počasen. Rafael je še zeleno zelen in njega ne bi metal v igro, ker bomo potrebovali res trdno obrambo. Ob Riu pa jah..., Brown če bi bil cel, Evans če bi bil cel, še celo O'Shea bi najbrž dobil šanso. Morda obstaja tudi možnost s 3 branilci pa z dvema defenzivcema v Carricku in Fletcherju. Na krila Ronaldo in Park, v napadu pa Rooney in nevem še kdo. Berba je klasa, sam zadnja tekma je bila polom. Tevez bi podobno kot Rooney pomagal na sredini, kar bi verjetno bila optimalna rešitev.

Spremljal sem tekmo Interja z Milanom in lahko rečem, da se Črnomodrim da parirat. Vendar ne tako, da se postaviš v obrambo in čakaš na čudež, ker tega na San Siru ne bo. Treba je biti agresiven na sredini in jim ne dopustiti, da razvijejo svojo igro. Inter pod pritiskom pač ne more igrati. Vendar ko igra, melje. Adriano in Ibra bosta glavobol obrambnim igralcem. Krila so bolj švoh njihova in to bi lahko izkoristili.

Misel

Te tekme me je izjemno strah po pravici rečeno. Inter je za Barcelono pomoje najhujši nasprotnik, ki ga letos dobimo v Ligi prvakov. Imajo izjemno širok nabor igralcev in pa managerja kot je Jose. Če Joseja ne bi bilo, bi bil dosti bolj sproščen, tako pa ne morem bit. Z obrambo kot je trenutno (poškodbe in no Vidič) bo zelo zelo težka. Eni govorite o prafaktorjih in nekih skupnih deliteljih. Razumen človek, tega pač ne more pričakovat. Upam na čim boljši izid, kar bi bil zame gol v gosteh. Če bo poraz pač bo, samo zadeti pa je res treba. Tud 1:0 ne bi bil konec sveta, sam pač težje delo. The United way kot vedno. Če jih je Liverpool kicknu out, potem jih lahk tud mi, sam to na Old Traffordu. V Milanu pričakujem poraz 2:1. Kot navijač si itak želim zmage, sam pač hočem bit mal realist, ne pesimist, ker 2:1 ni tolk slab rezultat... :D

UNITED!

Postava:

VDS
O'Shea - Rio - Evans - Evra
Park - Carrick - Giggs - Fletcher - Ronaldo
Rooney

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 22. februar 2009, 14:32:09

Jaz imam pa filing, da Fergi nateguje vse in da vsi poškodovanci v resnici niso poškodovani.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Djernei dne 22. februar 2009, 14:51:36

Težk je verjet kaj takga,sicer lahka upamo da je res to,ampak dvomim...
Čeprav Brown pa Neville sta se že vrnala po poškodbi,tko da mi ni jasn
kdaj sta se spet poškodvala..
Slika
Uporabniški avatar
Djernei
What is OT?
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 19. februar 2009, 21:48:59

LP Tekma 1/8 finala; Inter : Manchester United 24.2.09_20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 22. februar 2009, 14:53:18

No, ker se je nekaj zamuštralo s posti... Samo spomnite se na tekmo leta 1999 pa bo boljše... :D
Zadnjič spremenil ManRed, dne 22. februar 2009, 15:16:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a strucka4 dne 22. februar 2009, 15:00:20

Js mislim da bo 1:1.
Uporabniški avatar
strucka4
Chief of Execution
 
Prispevkov: 217
Pridružen: 7. januar 2009, 13:39:35
Kraj: Nazarje

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 22. februar 2009, 16:41:59

Ne bo lahka tekma, kakšen gol v gosteh bi bil pa izjemno dobrodošel.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a markm dne 22. februar 2009, 19:31:44

Evo pa bo končno pršla tekma, ki jo vsi že dovg pričakujemo. Vsaj jest osebno. Škoda da mamo spet ob nepravem času velik težav z obrambo, ampak mislm da bo SAF tut ta problem znov zlo dobr rešt, kokr ga je že ene parkat to tekmo. Pričakujem eno težko tekmo, in upam da nm bo ratal izvelčt pozitivn rezultat pred povratno tekmo.

Moja postava:

VDS
O'Shea-Evans-Rio-Evra
Ronaldo-Carrick-Fletcher-Park
Berbatov-Tevez

Če pa Evans nav nared za tekmo bi pa postavu tkole

Fletcher-O'Shea-Rio-Evra
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 22. februar 2009, 20:00:39

strucka4 je napisal:Js mislim da bo 1:1.


Škoda ker se v svojih napovedih zmotiš in še bolj škoda, ker težiš vsem s temi enovrstičnicami.. Vsi, ki niste zmožni napisati več kot 10 besed na post, si še enkrat preberite kriterije pisanja.

Kar pa se tiče tekme, si ne delam prevelikih skrbi v obrambi. Vsaj eden od dvojice Evans - O'Shea bo sigurno nared, morda oba, glavna breme pa bo tako ali tako ležalo na naši vezi. Če jih povozimo na sredini, se lahko švercajo samo še prek kakšnega Ibrovega čudeža.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 22. februar 2009, 20:12:11

Za to tekmo nism ravno ne vem kakšen optimist ampak upam na najboljše ker zmožni smo jim kak remi stisnt. Obramba bo garala ko sto matr, pa še poškodbe in Vidič ki je out,....jeba. Vse stavim na napad in upam da je Rooney res u formi in ne da je to le trenutna sreča. V napadu bi najraje začel z Berbo, ker je malo višji in mi ponavadi igramo na bok in pol center tak da bi Berba jim kar znal delat preglavice. Pa še v LP rajši zadeva ko pa v PL :D Teveza js počasi že odpisujem ker mi je že kar smešno da ne začenja. Res da ni v formi ampak to so pomoje že prva namigovanja da mu ne bomo pogodbe dali.
Kar se pa Interja tiče ste pa že vse povedali- Čuri Muri ve kaj dela in če bo še Ibra v kaki hudi formi bo pizdarija. Mogoč jim bomo pa doma petardo stisnli pa bo še kak italjanski skalp padu ;)

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 22. februar 2009, 21:54:03

Samuel out za tekmo.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 23. februar 2009, 13:30:16

Goalkeepers: Van der Sar, Foster, Kuszczak.
Defenders: Ferdinand, Evra, O'Shea, Evans, Fabio, Eckersley.
Midfielders: Giggs, Park, Carrick, Nani, Scholes, Possebon, Gibson, Fletcher, Ronaldo.
Forwards: Rooney, Berbatov, Tevez, Welbeck.

S teh igralcev, ki gredo na San Siro je Fergusonu treba sestaviti kar najboljšo postavo. Upam da je s Evansom in Osheo vse OK da bosta lahko začela tekmo.
Upam da bo postava takšna:
----------VDS-----------
Oshea--Rio--Evans--Evra
Ronaldo-Giggs-Carrick-Park
----Rooney--Berba-------

Če ne bo šlo pa potem v igro Teveza, ki upam da se mu bo že enkrat strgalo in bo zabijal tako pomembne gole kot lani. 8-) :evil:
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. februar 2009, 13:39:48

Saj je prav, da se bojimo tega boja, a vendar moramo verjeti v svoje fante. Definitivno če gledamo skupno je Manchester United boljši, ima boljši kader ter večjo izbiro igralcev za posamezna mesta. Me pa skrbi ena stvar, ki bo na prvi tekmi. Dobro veste, da je Rio vedno lahko igral brez Vide, torej je bil on gazda, je bil vedno on tisti ki je vse reševal... Letos se je to spremenilo, Vida je prevzel to vlogo in sedaj lahko on igra z komerkoli in ni tako izgubljen kot takrat ko je zraven njega igral Evans.. To je še bilo lansko sezono, letos pa ob poškodbah Ria je povsem drugače. Prav zaradi tega bo naša obramba šibkejša, ker Rio še vedno ni na nivoju kot je bil.

Bo pa pol dela opravljeno če se ustavi Ibrahimoviča, on je v napadu edini ki lahko z potezo zaposli Adriana ali pa sam zabije. Lani se spomnim je imel Inter na drugi tekmi proti Liverpoolu, nekaj velikih šans ki pa jih Ibra ni izkoristil oz. se je odločil za napačno potezo, ter lani če bi bil Ibra bolj zbran bi lahko Liverpool izgubil.

Na drugi strani pa seveda Cristiano Ronaldo, katerega bo imel Santon?! Če bo tako potem zna bit da bomo preko njega lahko vozili vagone. V napadu, hja, Rooney in pa osebno bi postavil Teveza. Imam več razlog, sploh njegovo vračanje do sredine, borba do zadnje kapi krvi, ter mislim da se lahko on boljše zoperstavi postavitvi Interja ki bo definitivno v obrambi trdna kot oreh. Berbatov je bolj magic tip, in bolj počasen kot Tevez, vendar je pa tudi kopija Ibrahimoviča... Ena poteza, pa je heroj. Tako da to bo dilema, je pa seveda tudi možnost postavitve z Rooney naprej, pa 3 vezisti.. Potem pa zopet koga na vezo, Carrick zasidrano, Giggs pravtako igralec take tekme, potem pa ali Fletcher ali Scholes osebno rajši Fletcherja, ki je rojen za največje dvoboje in bi lahko bil tudi kot DM. Seveda pa tu lahko zdaj vidimo kako bi bilo dobro imeti Andersona, ki lahko izjemno odigra "napadalnega branilca" :D .

Kot sem že napisal, če damo gol, bom srečen kot mladi psiček, če zmagamo, lahko že premišljemo koga bomo imeli naprej, če pa izgubimo, pa bomo morali pokazati zakaj se nas smatra za najboljšo ekipo na svetu. :)

BELIEVE!!!!!!!! :peace
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 23. februar 2009, 14:22:44

Ok, poglej si malo igre Santona na tekmah ki jih je letos odigral. Mene je dobesedno presenetil v pozitivnem smislu, tko da ne bi jz o tem kolko bomo meli vlakec po njegovi strani.
Drugače pričakujem res kruto, težko tekmo, kjer bo odločila ena poteza, al ena akcija.Ne pričakujem niti pod razno več kot dva gola. Zadovoljen bi bil z remijem.
Kar se tiče nas. Prepričan sm v 4-5-1 sistem. Lani nam je kljub vsemu prinesu zmago v ligi prvakov in dejstvo je da se na ta način zmaguje moderno ligo prvakov, kar smo tud pokazali lani. Mislim da bo igral John, ker če ne smo v dreku zaradi desnega boka in tam ne bi rad gledal Darenna. Verjetno bo začel Berba in bo v špici pomagal tko kot lani Cristina.
Glede Interja. Imajo izredno sredino, kjer je njihova največja moč(razen Ibre seveda). Krila so v bistvu pri njih le nek "dodatek" igri, saj vse deluje na centru oziroma pri Cambiassu. Bojim se tko, kot sm se bal proti Chelsei, da bi nas slučajno nadigrali prov na sredini(čeprov smo potem mi Chelseo :D ). Sploh pa je Muri maček za take tekme, upam samo lahko da ne bo to melo prevelikega vpliva.
No, tekma bo še enkrat povdarjam težka. Fantje morajo bit skoncentrirani veš čas, obenem pa tud poiskat kakšno priložnost, ki pa jih sigurno ne bo veliko. Imamo šanse, ampak bo treba garat in še enkrat garat.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. februar 2009, 14:29:12

Gledal sem Santona, ni slab igralec pa vse to, vendar moreš vedet to je dvoboj prvakov Anglije in Italije. On bo na nasprotni strani imel še vedno uradno najboljšega igralca na svetu. Ima 19 let in bo mogo vse zdržat, in sem povsem siguren da bo delal napake. Ampak kakorkoli, treba je verjet v naše igralce in odigrat korektno, ter izvleči vsaj remi.

Aja pa opazil sem še, da Rafaela SAF ni vzel poleg, tako da mamo samo 6 branilcev, sigurna za tekmo pa sta le Rio in Evra... Jooj, Vida zakaj si ovega kresno :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 23. februar 2009, 15:05:26

Glede santona se mi zdi da se lahko zlomi pod pritiskom! Drugače pa se meni najbolkjša postava zdi:

VDS
JOS, Rio, Evans, Evra
CR, Scholsey, Carrick, Park
Berba, Rooney

JOS naj ostaja zadaj ker je prepočasen za vračanje, napadalne izlete Evraja pa lahko krpa Park na levi!

C'mon UNITED u can do it!!!!!!!!!!!!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 23. februar 2009, 15:23:07

gre kdo na tekmo? se mogoč vidmo:D
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a RedDevil11 dne 23. februar 2009, 19:31:21

Jst mislim da bo zelo težka tekma in upat na čimboljši rezultat tud z remijem na San Siru tako da lahko si na Old Trafordu pridobimo vstopnico za 1/4 finiale.
Ampak mogli bi igat zelo koncentrirano v obrambi in pa efektivni v napadu ker ne bomo imel dosti priložnosti in jih bo treba izkoristit.
RedDevil11
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 23. februar 2009, 19:12:18

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. februar 2009, 19:46:25

Čaka nas težka in trda tekma z dobro ekipo. Ogledal sem si kar nekaj tekem Interja v letošnji sezoni in vem za kakšno ekipo gre. Prav tako kot United, so tudi oni imeli kakšno slabšo tekmo, a veliko pove, da se nahajajo na vrhu Serie A. Vse se bo odločilo na OTju, a kljub temu si bi bilo lepo zagotoviti soliden rezultat že na prvi tekmi. Tudi sam bom tokrat pazljiv in nekako tudi rečeno realen. Sam upam, na remi,(1:1) če pa že izgubimo pa ne bi bilo dobro, da za več kot gol razlike. Zame zelo sprejemljiv rezultat (2:1), čeprav tudi 1:0 ni katastrofa, a ta rezultat je zame zelo zahrbten pred povratno tekmo. Upam, da ne bo preveč težav v zadnji liniji. Kljub vsem napovedim mislim, da bo Evans stisnil zobe. Obrambo čaka trdo in težko delo z okretnima napadalcema Ibro in verjetno Adrianom. Večno pa so nevarni tudi igralci z druge linije(tu mislim predvsem na Stankovića, včasih se kaj posreči tudi Cambiassu). Tu seveda računam, da bo naša sredina naredila svoje in skušala čimbolj onemogočit njihovo sredino. Tu je še prodorni Maicon, ki zelo veliko pomaga v napadu, tako da tudi Evraja čaka pošten posel. Upajmo na najboljše (po tihem tudi na kaj več kot sem zgoraj pisal), a vsekakor bo to ena težka tekma, tako za igralce Uniteda kot za naše živce.A zdaj gre zares!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. februar 2009, 19:54:43

Anderson#8 je napisal:Gledal sem Santona, ni slab igralec pa vse to, vendar moreš vedet to je dvoboj prvakov Anglije in Italije. On bo na nasprotni strani imel še vedno uradno najboljšega igralca na svetu. Ima 19 let in bo mogo vse zdržat, in sem povsem siguren da bo delal napake. Ampak kakorkoli, treba je verjet v naše igralce in odigrat korektno, ter izvleči vsaj remi.

Aja pa opazil sem še, da Rafaela SAF ni vzel poleg, tako da mamo samo 6 branilcev, sigurna za tekmo pa sta le Rio in Evra... Jooj, Vida zakaj si ovega kresno :D
A nima Santon celo samo 17 let? :shock:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. februar 2009, 19:57:27

dandzo je napisal:
Anderson#8 je napisal:Gledal sem Santona, ni slab igralec pa vse to, vendar moreš vedet to je dvoboj prvakov Anglije in Italije. On bo na nasprotni strani imel še vedno uradno najboljšega igralca na svetu. Ima 19 let in bo mogo vse zdržat, in sem povsem siguren da bo delal napake. Ampak kakorkoli, treba je verjet v naše igralce in odigrat korektno, ter izvleči vsaj remi.

Aja pa opazil sem še, da Rafaela SAF ni vzel poleg, tako da mamo samo 6 branilcev, sigurna za tekmo pa sta le Rio in Evra... Jooj, Vida zakaj si ovega kresno :D
A nima Santon celo samo 17 let? :shock:


Glej ga zlomka, še celo mlajši je kot 19 :D

January 2, 1991 (1991-01-02) (age 18)


Zanimivo :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Naslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov