LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 25. februar 2009, 18:45:23

Rooney_10 je napisal:Seveda pa smo 99 % že naprej.


A smo včeraj zmagal 4-0? Se mi je zdel da gledam napačno tekmo, jst sm gledou tisto k je bilo na koncu 0-0

Kljub temu da smo igrali tako dobro pa je zmagovalec iz včerajšnje tekem lahko rečem da Inter. Ubranili so se, imajo rezultat, 0-0 je veliko za njih kot za nas. Na Old Traffordu bo potrebno igrat predvsem zelo pazljivo v obrambi in mislim da bo potrebno 2-krat zadeti.

Edina napaka mislim da včeraj ko ni SAF v 60. minuti zamenljal Berbatova z Rooneyem, ampak ok. Igra je bil super

Evo zgodilo se je ravno tisto kar sem napovedal včeraj pred tekmo, pohrustali smo Inter na sredini. V drugem delu tega ni bilo več za pričakovat v taki meri, vendar je bila pobuda še vedno na naši strani.

Kaj eni nekaj sanjate o Parku na LB :o :o Dajte no, s takim ga pa res ni treba srat

Ra100 je napisal:Mene je ta tekma odkrito rečeno totalno razpizdila. Ok, bil sem optimist pred to tekmo, vedel sem, da od Interjeve igre ne bo kaj dosti, ampak če smo jih že mislili takole nadigrati, potem bi jim morali zabit še par golov. Tako se pa Mourinhotu lepo smeji - vsak njihov gol na OT nas lahko spravi v hude težave.


Se strinajm s tabo
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31


Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 25. februar 2009, 19:50:41

Zadovoljen s prikazanim. Če bi nam kdo pred tekmo ponudil 0:0, bi verjetno vsi sprejeli, saj je gostovanje pri Joseju vedno težko, ne glede na to katero ekipo vodi. Menim, da v Unitedu ni bilo slabega posameznika, morda se je v drugem polčasu le Berba nekoliko izgubil oz. je Inter igral toliko bolje, da celotna Unitedova veza in napad več nista mogla biti tako ustvarjalna. Še ena odlična evropska predstava Fletcherja, zrelo je igral tudi Evans.

Najbolj se zdaj na Old Traffordu bojim nekega remija 1:1. Upam, da se nam bo vrnitev Vidića in pa predvsem več igralnega časa za Rooneya (ter morda tudi Scholesa in Teveza) poznalo in da bomo zaigrali še odločneje. Na domačem igrišču je itak vedno prioriteta zadeti gol več od nasprotnika, tokrat bo to še bolj nujno. Sem optimist.

United!
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 25. februar 2009, 19:52:09

No še moje mnenje.
Aja, najprej Andersonu#8.Si videl včeraj 18-letnega mulca, kako lahko odigra zrelo in na trenutke osupljivo? ;)
No drugače sm bil izjemno presenečen glede igre v prvem polčasu. Igrali smo zelo lepo za oko in izjemno, pa vendar ni hotela nobena izmed žog v gol. Izjemni Cesar se je zgleda res pripravu na vse. Cristina je bil neustavljiv, Giggs je delal šanse(nažalost jih tud zapravljal), sredina sploh super odigrala, izkoriščal smo vsak meter prostora, Evans pa dokazal da še bo neki iz tega fanta. In ob polčasu sm si rekel, mah en bo že šel noter. Najbolj zanimivo pa mi je blo poslušat Interiste(sm gledu v Kopru, tko da skoraj vsi okrog mene so bli Interisti) med polčasom, ko so z dokaj nervoznim glasom hvalili Manchester in se jezili čez svoje.
No pol drugi polčas. Začelo se je gnilo. Uno žogo Adriana sm vidu že v golu, a pol na srečo ni bla. Nekako prvih 10minut smo totalno zaspano gledal kako nas Inter maltretira. Pol se je vse skupaj nekako porazdelilo in smo meli več od igre. Cristine res da ni blo več v tko polnem sijaju, pa vseeno smo meli par šans. Treba je pohvalt Parka, ker je spet dokazal da pomankanje tehnike še vedno nadomesti fanatična borbenost.
Glede Interja moram rečt, da me niso presenetli. Cambiasso je bil verjetno včeraj edini igralec na sredi?!?Ker ne morem rečt da je od drugih dveh kaj blo.Park uniču Maicona, upam lahko samo da bo isti napad Interja tud na OT, ker če bo se nam lih zlo ni treba bat. Škoda ker je menjal Rivasa, ker za mene je bil on kr dost zrel da bi nam podaril še kakšno šanso.

Suma sumarum. Zelo zelo se bojim da nam bo še žal za vsemi temi priložnostmi. Nekako je za Inter zdaj lažje, potreben jim je le gol, mi rabimo dva za uvrstitev naprej(vsaj za lažji konec tekme). Muri se zaveda kaj je dobil in samo bojim se, da bi se res po tako dobri igri opekli zdej doma. Nažalost niso naivni milaneži.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. februar 2009, 19:59:46

Mene pa malo spomin vleče na lanski polfinale z Barco. Sicer res ne morem primerjat letošnjega Intera in Barcelone pa vseeno. Isto nas je bilo strah, pa smo na Camp Nouu zapravili penal in še par lepih šans. Pa smo bili vsi posrani kako se bojimo, ker če se jim vserje gol itd... Treba je verjet v naše fante, in glede nato da se vrne Vidič, ter da bo nekdo na RB že sigurno vredu me prav nič ne skrbi. SAF je reko da smo gospodarji na svojem stadionu, še kako neverjetno je to res. Kdo nas je premagal letos v PL? Nihče. Kdo v LP? Nihče. Gole na OT dobivamo redko tako v PL kot v LP. Če smo v Milanu tako odigrali ne vidim razloga zakaj ne bi na OT. Kljub vsemu če bo želel Inter zadeti bo se moral vsaj malo odpreti. In tu je šansa za nas.

Nažalost, se še danes spominjam vseh teh velikih šans, da bi zadeli in bi lahko lepo mirno odigrali kot lani proti Romi. Ker smo si včeraj ne glede na vse zaslužili vsaj 0-2. Ampak ok, nismo dali, zato je treba na OT. Vem da nam bo uspelo, če pa ne, pa bo to res višja sila. Ker vem kolikšna je naša moč na Old Traffordu, takšne nima nobena ekipa na svetu...

Kot sem že napisal, jaz bi se naprej posvetil prvi lovoriki letos, pa čeprav je mala in skorajda ničvredna, ampak lovorika pa je in se šteje kot pokal v Angliji.

Mourinhov Inter bo še kako prišel na plano, in 11.3 ob 23:00 bomo čakali na novega nasprotnika v 1/4 finalu!

BELIEVE!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. februar 2009, 13:39:20

Kako se bo Manchester United odrezal na San Siru proti Interju?

Zmagal bo
56 50.5%
Neodločeno bo
44 39.6%
Izgubil bo
11 9.9%

Number of Voters : 111
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 27. februar 2009, 8:34:47

evo nekaj mojih slik iz tekme

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 27. februar 2009, 11:30:18

O lepo,posliku si the "match-badge" tipa :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 27. februar 2009, 15:37:46

Aja, drugače se napiše, "If you're not Manc, you're a wank" ;)

Your- tvoj oz. izraža lastnost/lastnino
You're- ti si oz. biti

Nekako tako na hitro...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. februar 2009, 15:54:44

Dobr, Angleži dost prirejajo angleščino... Berem dosti angleške forume, pa so nekatere besede in ostalo čisto drugače napisane kakor v slovarju :) Oz. verjetno pišejo pogovorno, tako kot mamo tud mi včasih probleme z dešifriranjem narečij :P
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 28. februar 2009, 18:37:23

Še sam nekaj napišem, prej nisem bil pri netu, ker sem tekmo gledal v lokalu pod Voglom na smučanju. Vzdušje je bilo super, še posebej, ker je bilo več Rdečih vragov med nami :)

Ja tekmo smo si lepo zakomplicirali in namesto, da bi jih na Old Traffordu stresli in pomečkali, se bomo 90 minut tresli kaj in kako bo potekala tekma. Ne vem, ali se samo meni zdi, ali pa je Čuri Muri zanalašč pripravil takšno taktiko. Kolikor sem gledal prejšnje tekme Interja so bili tole le bleda senda tistega, kar so sposobni pokazati. S tem ne mislim, da naši niso igrali dobro, samo tako se mi zdi, da nam so pustili igro na sredini, ko pa je vse prišlo preblizu, so pač prekinili igro s prekrškom, oziroma, so nam nekako odvzeli žogo. Vemo kako težko je Italijanom zabiti gol, ob takem veleumu na klopi, pa bo na Old Traffordu res zajebana tekma. Čuri ima v svoji vrsti Ibro, ki se je na tej tekmi, bolj kot ne sprehajal na igrišču, medtem ko bo imel na našem štadionu povsem druge naloge, bellive me.

Vendar gledano iz naše perspektive, vse še zdaleč ni tako črno. Dokazali smo, da imamo odlično ekpio, smo prvaki na vseh področjih, smo v sijajni formi, vrača se Vidič in na domačem igrišču smo nepremagljivi. Dvomim da bo Inter prenesel še eno takšno ofenzivo, vendar pričakujem predvsem redke šanse z naše strani, v igri Ronnsterja od prve minute in trdo igro v obrambi, kjer jim bomo pogli vrniti milo za drago in jih ne spustiti na bližje od 20 metrov.

Se beremo čez 11 dni.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. februar 2009, 22:09:51

Resnično mislite, da je vse to višja taktika Čuri Murija? Ker če je tako, nas je lahko strah... :shock: Morda resno računa na gol za Inter v zadnji minuti, ha, ni težav, če damo prej 3...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2009, 22:17:27

Jst sem prepričan, da bo en gol v mreži Interja premalo. Malo me skrbi, vendar nekako podoživljam čarobno noč z Romo - kaka petarda ČuriMuriju v rit ne bi škodla :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost