LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 24. februar 2009, 21:35:28

Inter nima za pol pičkinga zosa. Ma da gredo tkole igrat doma pa tud nwm,....al se norca delajo,al so nas z levo roko vzeli al pa čakajo na protinapade pa šparajo moči za konc tekme kot je v navadi pri Čuri Muriju. Nadigral smo jih do nafte pa nazaj. Naj jim ga že dajo da bo mir. Ronaldo pa mislm da se ni lagal ko je reku da igra bolje ko mu žvižgajo :D Napenja jih ko zajle :D Sam še Roonster not pride pa bo padu gol! Ajmo še ta polcajt!
UNITEEED!!!! :002: :appl:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 24. februar 2009, 21:37:34

Dobro zgleda tole. Pričakoval popolno nasprotje. United več pri žogi, šanse so, Inter nič od niča. Obrambo majo na prepihu in to se s pridom izkorišča. CRju puščajo prostor, ne da imam kaj proti. Vendar zaklučne točke ni. Samo upam, da se nam ne bo vrnilo tole. Ibra je le igralc, ki ga celo tekmo ni in potem z eno potezo odloč tekmo. :) Kmalu Rooney pride notr, SAF se najbrž ne bo kej preveč odpiru.

Folk na drugih forumih prav, da to dejansko je Inter. Samo še gol v 90.min manka.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. februar 2009, 21:39:06

matija je napisal:
Bo pa danes naša sredina pojedla Interjevo, verjemite mi! Fletcher-Giggs-Carrick :D Komaj čakam naše mojstre na delu. Sredina je naša fantje. Resno!

Evo zadeto v polno, vsaj za prvi polčas. Inter bo nekaj spremenil to je dejstvo, ker so bli zares zanič. Močno pa upam, da ¨mi ne pademo v igri. Zares dober, zrel in agresiven polčas. Škoda res, da iz toliko šans ni šla ena žoga v mrežo. Upam, da bo še priložnosti in da damo ta tako željen gol v gosteh.

C'mon!!!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. februar 2009, 21:41:17

Mislim da je to kar zadovoljivo kar gledamo. Žalim seveda fenomenalno šanso Giggsa, kristus ne vem zakaj je šel tako v kot zaključevat, pa tam Berbatov povsem sam bi lahko lepo potegno žogo not, pa si jo do kot linije pa potem slabo podal... Ronaldo je zadel vratnico in ima VELIKOOO prostora...

Pričakujem brž menjavo Berbatov-Rooney, kajti prvi je izjemno padel v igri, nasploh pa je prepočasen da bi nam danes lahko pomagal, mogoče v Manchesteru, za dans je IMO že dovolj naredo..

Super igra O Shea na RB, ter odlična igra vezistov.

BELIEVE!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 24. februar 2009, 21:41:47

UNITED !!!

...samo to lahko rečem, svaka čast ! Fuuul pozitivno sem presenečen nad igro v prvem delu, PARK !!! kaj dela majster :D Super tut Ronaldo igra, obramba kjub odsotnosti Vidića je zelo sigurna......šans smo mel velik mogoče celo preveč, treba ga je zabit ! :D

Glory Glory Man United !!!
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a jernej dne 24. februar 2009, 21:44:38

[quote="Anderson#8"]Mislim da je to kar zadovoljivo kar gledamo. Žalim seveda fenomenalno šanso Giggsa, kristus ne vem zakaj je šel tako v kot zaključevat, pa tam Berbatov povsem sam bi lahko lepo potegno žogo not, pa si jo do kot linije pa potem slabo podal... Ronaldo je zadel vratnico in ima VELIKOOO prostora...

Da bi tvoj Anderson tam dobu žogo, tak ko giggs, bi jo čez tribuno nabiu, tak da kr psst!


pojedl smo jih na sredini zaenkrat, prve pol ure smo res igral navdušojoče...mal sta ga sam o'shea pa ferdinand srala. mormo dat gol, če ne bomo enga posranga dobl!
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 24. februar 2009, 22:39:14

Če je tole Inter at it's very best potem ni druge kot da jih na Old Traffordu premagamo brez večjih težav.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 24. februar 2009, 22:46:08

V drugem polčasu obratna slika. Zgleda je vplivalo, na kero stran napadaš oziroma se braniš. Muri je fajn napizdu svoje, naši so se pa pomaknil (preveč nazaj). CR je bil bleda senca sebe iz prvega polčasa. Sploh sredina je bila preveč zgoščena. Inter je bil bolj agresiven, vendar imeli so Unitedov sindrom iz prvega dela. Streli so bli, gola pa ne. Nekaj sreče tudi prisotne (roka Evraja) in tudi veliko favlov v korist Uniteda se je piskalo. Sej favli so bli, vendar ponavadi v EPLju tega ne piskajo.
0-0 je dobr rezultat glede na prvo tekmo. Mogoče bi bilo lepše, da bi blo 1-1, ker sta ble obe ekipi bolši en polčas. Z velikim optimizmom čakam povratno tekmo, kjer seveda napovedujem zmago Uniteda.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. februar 2009, 22:47:08

Odigrali smo super tekmo. Inter smo pojedli na njegovem terenu. Naša sredina je opravila odlično delo. Šans za gol je blo dosti, le gol je manjkal in če bi zadeli bi si že v 90% zagotovili napredovanje. Upam, da se nam tale neučinkovitost ne maščuje na domačem terenu (Če Inter prvi zadane na Old Traffordu potem nam trda prede). Odlični so bili predvsem Park, Ronaldo, Evra.. Odlična tud sredina z Carrickom in Fletcherjem na čelu. Evans je super nadomestil Vidiča in je kar malce zasenčil Ferdinanda, ki je napravil kr nekaj napak.

Kratek povzetek: Super igra (predvsem v prvem polčasu), povsem smo nadigrali Inter, manjkal je edino zadetek in upam da se nam tole ne maščuje.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 24. februar 2009, 22:53:20

Če bi jaz bil Fergie bi bila moja prva poteza dat Evra na krilo pa Parka na LB.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. februar 2009, 22:54:36

Po teli tekmi se samo sprašujem kako je lahko tako bedna ekipa prva v svoji ligi. Ker cela liga pa le ne more biti tako bedna. Pohvale našim za čvrsto in borbeno igro. Nisem si predstavljal, da bo tekma tako potekala, namreč mislim sem da se bodo naši bolj povlekli nazaj in prežali na kontranapade, Inter pa poskušal z obvladovanjem sredine žogo nekako spraviti do Ibrahimovića in Adrimana. Najslabši pri Unitedu je bil verjetno kar Berbatov, ki mi je deloval precej zaspan kot že nekajkrat letos, le da tokrat ni bilo enega trenutka genialnosti, ki potem odloči srečanje.
Ni slab rezultat, vendar pa bi lahko na okoliščine iztržili celo zmago. Popolnoma pa verjamem v uvrstitev v nadaljni krog.
UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. februar 2009, 22:54:55

Robierto je napisal:Odigrali smo super tekmo. Inter smo pojedli na njegovem terenu. Naša sredina je opravila odlično delo. Šans za gol je blo dosti, le gol je manjkal in če bi zadeli bi si že v 90% zagotovili napredovanje. Upam, da se nam tale neučinkovitost ne maščuje na domačem terenu (Če Inter prvi zadane na Old Traffordu potem nam trda prede). Odlični so bili predvsem Park, Ronaldo, Evra.. Odlična tud sredina z Carrickom in Fletcherjem na čelu. Evans je super nadomestil Vidiča in je kar malce zasenčil Ferdinanda, ki je napravil kr nekaj napak.

Kratek povzetek: Super igra (predvsem v prvem polčasu), povsem smo nadigrali Inter, manjkal je edino zadetek in upam da se nam tole ne maščuje.


Se povsem strinjam!

Žal mi je samo vseh teh šans, res škoda da nismo zadeli kajti zaslužili smo si. Torej grenak priokus ostaja, a vem da bomo premagali Inter na Old Trafford... Julio Cesar se je razbrano in dokazal da je zelo zelo kvaliteten vratar... Sploh tam pri Rooneyu iz noge skino, pa seveda Ronaldu...

GREMO ZDAJ PO PRVI NASLOV!!!!!!!!

TOTTENHAM :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. februar 2009, 22:56:00

Rooskie je napisal:Če bi jaz bil Fergie bi bila moja prva poteza dat Evra na krilo pa Parka na LB.

LP


Še dobro, da ti nisi Fergie ;)

To preprosto nima smisla, ker je Evra najbolj nevaren ravno takrat, ko se iz odzadja vključi v napad, ko ga nihče ne pričakuje..

EDIT: Poleg tega pa je odličen tud v obrambi.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 24. februar 2009, 22:59:26

Robierto je napisal:
Rooskie je napisal:Če bi jaz bil Fergie bi bila moja prva poteza dat Evra na krilo pa Parka na LB.

LP


Še dobro, da ti nisi Fergie ;)

To preprosto nima smisla, ker je Evra najbolj nevaren ravno takrat, ko se iz odzadja vključi v napad, ko ga nihče ne pričakuje..

EDIT: Poleg tega pa je odličen tud v obrambi.

Park pa ne zna na sredini. Poglej kok dobro so ga danes ustavili. Nič ni mogel. Vsak se ga je samo dotaknil pa je padel po tleh. Sodnik pa seveda nič ni piskal.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. februar 2009, 23:04:23

Rooskie je napisal:
Robierto je napisal:
Rooskie je napisal:Če bi jaz bil Fergie bi bila moja prva poteza dat Evra na krilo pa Parka na LB.

LP


Še dobro, da ti nisi Fergie ;)

To preprosto nima smisla, ker je Evra najbolj nevaren ravno takrat, ko se iz odzadja vključi v napad, ko ga nihče ne pričakuje..

EDIT: Poleg tega pa je odličen tud v obrambi.

Park pa ne zna na sredini. Poglej kok dobro so ga danes ustavili. Nič ni mogel. Vsak se ga je samo dotaknil pa je padel po tleh. Sodnik pa seveda nič ni piskal.

LP


Mi lahko poveš katero tekmo si ti gledal danes? Park je danes odigral odlično tekmo tako v obrambi kot tudi v napadu.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 24. februar 2009, 23:08:46

Super predstava, lahko bi zadeli, lahko bi zadeli a vseeno super !

Predvsem me je danes navdušil Park res 10km v 80 minutah, povsod ga je bilo polno in pa Evra je odigral sijajno tekmo tako kot zna. TUdi ostali so bili zelo dobri. Lepo je bilo pogledati za gol ko je bilo zares veliko zastav od Man Uniteda in navijačev :D

MAN UNITED !!
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 24. februar 2009, 23:10:30

Ne vem zakaj nekateri tako podcenjujete Parka... Definitvno je prva izbira na levem krilu v tem momentu, saj je zelo hiter in borben nogometaš in se tudi veliko vrača nazaj in pomaga Patricu. Nima ravno tehnike kot Ronaldo, a je vseeno res zelo koristen igralec. Tako da brez njega si je dokaj težko zamisliti začetno postavo Uniteda.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 24. februar 2009, 23:21:25

Dobr prvi polčas, malo slabši drugi. Škoda vseh zapravljenih priložnosti, sploh tistega strela Ronalda z glavo, ko je bil Cesar že premagan. Na Old Traffordu pa na zmago 1:0 tako da bo še enkrat mreža ostala nedotaknjena.

ps: Mogoče evropski rekord VDS-ja?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 24. februar 2009, 23:21:51

Igrali smo nad mojimi pričakovanji,ker sem pričakoval večji odpor Interja. Ma če misljo tkole prit na OT igrat lahk kar spokajo tkoj nekam k niso vredni pol litra mrzle vode. Pa da bo še Vidič zadi,....pffff. Čuri Muri blefira na polno. Pa še Ronaldota je razpizdu tak da mu je pokazu vraga. Mogoč bi lah Giggs bolje izkoristu tiste 2 100% šanse ampak kar je je. še enkrat več je pokazu svoje kvalitete kljub starosti. Berba brez pravega dela. Prav tako VDS. Najbolj me je pa presenetu če verjamete ali ne, John O'Shea! Super je kril Ibro,pa da če ni odigral tekmo sezone pol pa tud k.... :D Rio je parkrat kar neki brezglavo izbijal direktno do Adriana itd.
Ajde odigrano je blo super,še bolš bi blo vidt kak gol v mreži Interja,....pa dobr, jih bomo na OT bol nasipal. :twisted:

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 24. februar 2009, 23:24:15

Zelo dobra tekma! Tudi sam sem bil presenečen nad slabo igro Interja. Škoda, da nismo dal kaksn gol, ker šans smo imel kr dost. Sicer jih je golman rešu, sam mislim, da ce bo podobna tekma tut doma, potem tukaj Inter nima kaj za iskat. Bo kot Roma, kar 7 komadov! :lol:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron