LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 24. februar 2009, 23:38:44

Uwauu moram rečt, da so me prav prijetno presenetili s tole igro...pričakoval sm res tisto glupi branjenje ampak tale pristop je pa tisto kar je potrebno...škoda da nismo imeli mal sreče oz. da bi bili malo bolj zbrani v zaključkih akcij...zdj tale rez. je dober in ni ne...nismo ga prejeli a nismo ga dali...gol interja pri nas pa na polno zakomplicira zadeve...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mojcha7 dne 25. februar 2009, 5:39:42

Evo pršla iz milana. morem povedat da je blo fenomenalno. vzdušje na stadionu enkratno, interišti nori :) Tekma dobra, lepa igra uniteda. Skratka. zakon je blo.
Mojcha7
Uporabniški avatar
mojcha7
General manager of OT
 
Prispevkov: 311
Pridružen: 3. december 2007, 8:44:56
Kraj: izola

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 25. februar 2009, 8:19:53

enako :P ce kdo hoče kake slike oz karkoli iz tekme naj me kontaktira na pm kr sm js ze mal pozabu kok se da slike gor na net :roll:
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 25. februar 2009, 8:42:31

Dj kr slike sem gor prlep. Jih sam uploadas na shrani.si, poj pa linke sem gor prlepi :mrgreen:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. februar 2009, 9:22:16

Odlično, predvsem prvi polčas, drugega žal nisem mogel spremljat, sem pa pričakoval nek padec v igri in seveda bolj agresivno igro Interja, ki se je kar mal ustrašu. Na Oldu z Vido in Rooneyem bo bistveno lažje...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 25. februar 2009, 10:04:45

Al pa težje. Tle je moral Inter igrat in napadat ter se truditi za zadetek in zmago. Tko da so naši šli v tekmo bolj sproščeno in prav zato bi morali zabiti iz ponujenih priložnosti.
Na OT mormo zadet, ob tem pa ne prejeti zadetka (oziroma zabiti enega več). Inter bo nevaren iz konter, kot smo bili včeraj na momente mi.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9764
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 25. februar 2009, 10:16:39

Men se zdi, da sta včer večino skokov Ibrahimović pa Adriano pobrala sam na srečo nista pol naprej nč znala nardit. Čez 14 dni bo pa Vidič igral in bosta dobila dost manj žog in posledično še tistih "priložnosti" k so jih mel učer ne bo. Sam upam da ne bo Mourinha kej prjel, da bi Baloteli začel. Kar nej pusti ta dva kekca not.

Še enkrat vprašam: A je VDS postavu evropski rekord?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 25. februar 2009, 10:27:25

tist se pomoje sam za ligo šteje
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 25. februar 2009, 10:40:10

gregx je napisal:Še enkrat vprašam: A je VDS postavu evropski rekord?


Kaki evropski rekord?? Tistih 13 tekem brez prejetega gola velja samo v ligi. Da bo postavil evropski rekord mora v ligi še eno tekmo ohranit mrežo nedotaknjeno.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 25. februar 2009, 10:49:15

Uh, včeraj smo pa nadigrali Inter v vseh pogledih. Fantastično! So lahko uživali v predstavi evropskih prvakov. Samo sreči se imajo za zahvaliti, da niso prejeli vsaj dveh golov. Seveda pa smo 99 % že naprej. Niti slučajno nimajo možnosti na Old Traffordu, že na San Siru so komaj do priložnosti prišli.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 25. februar 2009, 11:09:24

No izhodišče je dobro, a glede na prikazano in šanse, sploh v prvem polčasu bi lahko bilo vse še veliko boljše. No js nebi rekel, da smo 99% naprej, to bi bila neumna izjava. Vseeno gre pri Interju za dobro in kompaktno ekipo dobrih posameznikov. Vse lahko spremeni samo en gol Interja, sploh če zadanejo prvi bi znalo bit zakomplicirano. A js sem optimist in upam, da jih z eno pametno in potrpežljivo igro odpravimo in se uvrstimo naprej.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 25. februar 2009, 13:43:48

Zelo dobra predstava uniteda včeraj kljub pričakovanem padcu v drugem polčasu (Inter si nebi mogel privoščiti da dobi gol doma). Pri nas ni bilo igralca ki bi igral slabo, neverjetna vezna linija je nadigrala interjevo, prašam se tudi če je Ibra igral (obramba spet vrhunska), Berbe pa tudi še nisem videl da bi toliko pretekel! Muri ni pričakoval tako napadalne taktike SAF-a! Uglavnem izhodišče je odlično in z navijači sem ziher da man uspe prit v 1/4 finale!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. februar 2009, 13:44:09

Rooney_10 je napisal:Uh, včeraj smo pa nadigrali Inter v vseh pogledih. Fantastično! So lahko uživali v predstavi evropskih prvakov. Samo sreči se imajo za zahvaliti, da niso prejeli vsaj dveh golov. Seveda pa smo 99 % že naprej. Niti slučajno nimajo možnosti na Old Traffordu, že na San Siru so komaj do priložnosti prišli.


Vau ti si pa končno nekaj konkretnega napisal, in da ni bilo proti Berbi in kaj drugega... Celo v dve vrsti si zakoličo :D Čestitke!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. februar 2009, 15:23:52

Mene je ta tekma odkrito rečeno totalno razpizdila. Ok, bil sem optimist pred to tekmo, vedel sem, da od Interjeve igre ne bo kaj dosti, ampak če smo jih že mislili takole nadigrati, potem bi jim morali zabit še par golov. Tako se pa Mourinhotu lepo smeji - vsak njihov gol na OT nas lahko spravi v hude težave.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4020
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. februar 2009, 16:29:58

Pa še moj pogled na tekmo.

Prvi polčas enostavno fenomenalen, bili smo veliko boljši in samo škoda je, da nismo kakšne šanse izkoristili. Giggs sam pred vrati, Ronaldo z glavo tako na začetku (tam sem že mislil da je gol, izjemna obramba Cesarja), potem Ronaldo z glavo mimo desne vratnice in pa nekaj dobrih prostih strelov. Na sredini smo zares dominirali, Carrick in Fletcher sta odigrala odlična, ena boljših njunih predstav letos zagotovo. Seveda je tudi Giggs odigral zelo na nivoju, tisto preigravanje branilca je bilo odlično in potem šansa za gol...škoda k ni malo bolj dvignil žogo. Obramba je delovala več ali manj zanesljivo, pohvale vsekakor Evansu in O'Sheu, ki sta stisnila zobe. nekje sem prebral tudi, da letos še nismo dobili gola, kadar je začel John O'Shea. What about that one? :mrgreen:

Drugi polčas so bolje začeli Intersisti, tako da so prvih 5 minut kar pritisnili. Tako so se v 50. minuti prvič oglasili tudi navijači Interja in vzlikali Inter Inter :) Ampak hitro se je vzpostavilo ravnotežje, tako da Inter potem ni več tako ogrožal vrat kot prvih 5 minut. Vse skupaj se je malo bolj umirilo. Spomnim se ene dobre žoge Evraja v kazenski prosotr, kjer pa je bil Park za malo prekratek. Tam je res malo manjkalo, šele v živo vidiš, koliko situacij je dejansko nevarnih, ko na tv recimo sploh ne zgledajo kaj preveč opasne. Giggs en lep slalom, ki pa ga je na žalost malo preveč podaljšal. Prej bi moral streljati, lepo po tleh v desni kot. Tako pa je še nadaljeval in so mu strel blokirali. Cambiasso (?) je na drugi strani terena imel lepo šanso, je bilo blizu gola, ampak so naši razčistili. Čisto na koncu pa še prosti strel Ronalda, če bi takrat zadel jaz sedaj tega ne bi pisal :mrgreen:

Berem dosti o sodniku. Haha, v živo je izgledalo, da je piskal odlično in tako nekako, kot bi tudi sam odsodil. Objektivno seveda. V ligi prvakov je tako znano, da se za vsak kurac piska favl, tud tle je blo tako. Enkrat se spomnim, da je bil Ronaldo v prodoru in je bil nad njem očiten prekršek, pa ni piskal nič. Rooneyjev karton v živo ni nikoli izgledal karton. Nevem pa kaj je bilo tam, ko je mel Inter prosti strel in se je odbilo pomoje od našega v kot. Kota ni bilo.

Inter je glede na prikazano dosegel najboljši rezultat, tako da so lahko srečni. Sedaj bomo morali na Old Traffordu zmagati, kar pa smo seveda več kot sposobni. United! United! United!

Away support je bil super, moram dobit torrent in si pogledat tekmo še na ta način, da vidim kako izgleda.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 25. februar 2009, 16:42:36

A smo zdej postavil še nov rekord v ligi prvakov?
Nepremagani že celo večnost. :evil: :twisted:
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 25. februar 2009, 16:53:00

Hehe Nejko. Če si ti šele v 50. minuti slišal Inter, Inter, smo mi šele v 90. minuti prvič slišal Man United support, ob prostem strelu Ronalda. Pa čisto resno to govorim. Tudi na našem busu jih je kar nekaj bentilo čez slabo predstavo navijačev. Verjamem da ste celo tekmo navijal, ker parkrat se vas je malo slišalo, pa videlo se je, ko ste mahal s šali pa to. Vendar ko sediš v kotlu 75.tisoči nasprotnikovih navijačev, potem je razumljivo da pesmi iz ~4000 grl ne bo slišati nikjer drugje, kot samo tm doli pri vas :D
Je pa res, da Lahi nimajo nekega hudega repeteroarja - al pa samo zato, ker nimam pojma o italjanščini.

Moj pogled na sodnika - nam se je zdelo, kot da špilamo na domačem terenu. Skoraj vsak dotik lahov je piskal (mislim da nad CR ni piskal samo enega favla), medtem ko je našim krepko gledal čez prste kaj so delali z Ibrahimovičem in Adrianom. Tud skoraj vsaka dvomljiva odločitev je šla na našo stran. Tko da upam, da bomo tudi v prihodnje imeli takšno sojenje :D

Od igralcev se lahko pohvali skoraj vse - motil me je samo John. Ibrahimovič, Muntari pa un najstnik od Interja so ga lomil kadar se jim je sprdanlo. Tudi Fletcher je imel kar nekaj slabih podaj v prvem polčasu, ko bi lahko kdaj pa kdaj bilo prekleto nevarno. Potem je potrebno omeniti 2 izjemno slabi posredovanji Ria in to bi blo to od šimfanja. V bistvu je obrambi iz moje perspektive kraljeval kar Evans. Park in Evra sta bila oba fenomenalna - na žalost je United vse preveč poskušal preko CR in premalo prek njuju. Maicon je bil popolnoma izgubljen. Carrick predstava kakršno se je pričakovalo. Berba izjemno boben, ogromno pretekel, včas pa malo preveč žogo v nogah držal. CR tudi dober, samo malo premalo se je vračal v obrambo - tko v živo šele vidiš kolikokrat on obstane v ofsajdu in se prov po lenivsko vrača nazaj :D Giggs pa itak car - kaj ta dela :shock:

Na OT bo še prekleto jebeno. Če na San Siru nismo zabil iz takšnih priložnosti, bomo tudi doma rabili precej znanja in sreče. Sploh ker je Inter sedaj bolj neobremenjen - zabiti bomo morali namreč mi, če ne želimo kakih penalov.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9764
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 25. februar 2009, 16:57:53

Tekma dobra,če bi pisal oceno igre bi pretiraval, ker sem še pod vplivom vsega od včeraj.
Logično da nas niste slišali, če ste sedeli v tko k si reku 75. tisoči vrsti pa še na isti strani kot mi, nas je pa zato slišal skoraj cel stadion, kar se je pokazalo z žvižganjem že pred tekmo :twisted: Italian cunts!

Uglaunem na OT upam na podobno predstavo, pred domačo publiko veliko lažje zabijamo in igramo, če bomo igrali tako kot včeraj mislim, da se nam ni treba bati!

p.s. Prosu bi koga,ko bo imel na kakšnem CDju ali na računalniku včerajšno tekmo, da mi javi na PM ali pa na msnju, če me imate med kontakti.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. februar 2009, 17:03:53

Goup ja verjamem, nismo bili na isti valovni dolžini, pa najbrž so tam okol tebe še skoz žvižgali, ker je imel Ronaldo skoraj cel polčas žogo pri sebi. :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 1/8 finala, Inter:Manchester United, 24.2.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 25. februar 2009, 17:28:31

Ja te lahe je potrebno dožvet, kr so res prisrčni, ko jim gre kej na kurac :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9764
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron