1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.3.08, 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 11. marec 2009, 22:58:12

Uhuhuhuhu! :D That's it! :D
Zdaj me pa samo zanima kaj bo čuri muri rekel na to! :D
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 11. marec 2009, 23:13:57

Taki ^^ je napisal:Če si kdaj gledal kakšno oddajo z nogometnimi sodniki, pa tudi če je kateri tvoj znanec sodnik boš vedu da sodniki vedno poudarjajo, da je bolje počakati 10 sekund pa potem dvigniti zastavico kot pa da jo prehitro.
Vidiš zato se čaka razplet celotne situacije, za takšne primere kot je bil Ronaldo danes in podobne.


Hvalabogu je tudi danes sodil tak sodniki, ampak, nso vsi takšni.
IMO se Berba občutno premalo giblje in je vse prevečkrat v ofsajdu. Zadnjih nekaj tekem pa je bil zelo slab in bi bil čas, da bi začel malo greti klop.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 11. marec 2009, 23:17:55

Manchester girl je napisal:Uhuhuhuhu! :D That's it! :D
Zdaj me pa samo zanima kaj bo čuri muri rekel na to! :D


Bo rekel, da je Inter najboljša ekipa na svetu.

EDIT: sem ravnokar prebral v Gazzetti: je rekel, da ni jezen, ampak žalosten ter, da sprejema krivdo nase.
Zadnjič spremenil pinkobalinko, dne 11. marec 2009, 23:22:41, skupaj popravljeno 1 krat.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 11. marec 2009, 23:21:32

Tekma dobra ampak kar mi bolj pade v oči so teli mongloidi na forumu... ko berem komentarje dobim obcutek, da ce clovek naredi majhno napako je ze prasec pa picka pa ne vem kaj se vse... Logicno da vas je Johhny razjezil ker ni podal, ali pa da Rooney igra prevec obrambno, da je Scholesy zgresil podajo, ampak bodite saj tolk da ga pr seb prekolnete ampak ni treba te negativne energije prenasat na forum! Imam obcutek da moderatorji ne naredijo dovolj da bi to ohranil vsaj na nivoju... vsi navijamo za MANCHESTER UNITED in ljubimo iste igralce tako dca se poizkusite vzdrzat takih komentarjev HVALA!

Slika
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 12. marec 2009, 0:27:59

Bravo fantje! Urok prvakov je prekinjen, United je naprej in se čaka nasprotnika. Nekoliko je tudi pomagala sreča pri tistih dveh štangah, ampak se je že kdaj tudi zakotalila noter, ko si nismo zaslužili, pa tudi overall je bil United na obeh tekmah boljši oz. si je bolj zaslužil napredovanje. Škoda za tisti priložnosti Johnnyja in Berbe, ampak jebiga... Vsak, ki je kdaj špilal fuzbal ve, da se moraš takrat odločit v delčku sekunde, tako da nimam nobenemu kaj zamerit. Rooney je v obrambnih nalogah opravil ogromno delo, pa tudi v napadu je potalal nekaj uporabnih žog. Dobro danes tudi Ronaldo, ki je ob standardni napadalni igri igral veliko tudi v obrambi. Pri Interju pa se klanjam Ibri :appl: Tip je neverjetno močen na žogi, slabo je podal samo tisto žogo na koncu (ko jo je povsem falil). Drugače pa ni izgubil ene žoge na celi tekmi, bil je stalna nevarnost za gol Uniteda. Nimaš kaj, car je.


Naprej so torej Arsenal, Bayern, Barca, Ch€lski, Liverlol, Villareal, Porto in United. Vsi nasprotniki so težki, sploh ne vem, koga si najbolj želim... Bi bila pa moja napoved žreba takšna:

Arsenal - Liverpool
Bayern - Villareal
Barcelona - Chelski
United - Porto


Odebeljeni gredo seveda naprej :D ONEUNITED
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 12. marec 2009, 0:32:11

Trelcek, če to leti name, potem se posipam s pepelom, če sem koga užalil, vendar v žaru borbe, pač napišem kar mi gre na živce. Vseeno se mi zdi, da sem pisal v mejah normale...

Drugače pa odlično, čestitke fantom, za moje pojme smo izločili najtežjega nasprotnika, tako da sedaj LETIMO do konca!!!

Odigrali smo toliko več od Interja, da smo mi izkoristili 2 od svojih priložnosti, medtem ko Inter ni nobene. EAT YOUR POWDER ŠVICKO!!! :twisted:

Napake v obrambi se pač proti tako kakovostnemu nasprotniku dogajajo, utopija bi bila, če bi kdo mislil drugače. Sami smo videli kaj dela Ibra z žogo, praktično mu jo ni mogel vzeti nihče, vendar smo igrali tako, da ga je naša obramba spremljala ves čas in mu v 16 m prostor ni pustila (Vidič CAR!!).

Sredina je bila 50/50, dokler je pri nas tekel Scholes smo mi nadzirali igro, ko je ostal Carrick sam, so pobudo prevzeli Italijani. Lahko bi se reklo, da je bil naš najbolj razpoložen igralec Ronaldo v napadu in Ronney v obrambi. Nasploh ko je Wayne uvidel, da je vodstvo z 2:0 že lepo je garal ko črno živinče v obrambi in reševal Evraja.

Pohvale še Alexu, ki je končno začel delati štale tudi v Evropi (že lani jih je) in ne popuši več na čudnih taktikah kot je United znal pred nekaj leti, ampak daje sam tinte piti nasprotniku!! Bravo!!

No, če si koga ne želim v 4 finalu je pa to vseeno Lpool, raje jih prihranimo za finale :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. marec 2009, 1:07:34

Čauči Interči u kurči Italjančiči aus Milančiči :D
nwm ka bi napisu ker sem še "rahlo" vinjen tko da bo kasneje pršu kak komentar.
UNITEEEEEEDDDD!!!! :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 12. marec 2009, 1:12:53

trelcek je napisal:Tekma dobra ampak kar mi bolj pade v oči so teli mongloidi na forumu... ko berem komentarje dobim obcutek, da ce clovek naredi majhno napako je ze prasec pa picka pa ne vem kaj se vse...


Ma daj ne dramatiziraj tolko. Takšne izjave med tekmo so pač v žaru "borbe". V takšnem trenutku egoizma (v tem primeru Oshea) mene osebno igralec zelo razkuri in se pač ne morem zadržat. Poleg tega je šlo tukaj za verjetno najpomembnejšo tekmo v sezoni do zdaj in je normalno, da smo vsi našpičeni. Če te je to tako zmotilo, potem ne vem zakaj nisi že v nekaterih drugih temah opominjal na takšne stvari, ki jih roko na srce ni bilo malo. Če pa sem koga z mojim postom zelo užalil pa se mu opravičujem.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. marec 2009, 2:06:02

United! United! United!

:mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 12. marec 2009, 5:56:05

Giggsy je napisal:Sredina je bila 50/50, dokler je pri nas tekel Scholes smo mi nadzirali igro, ko je ostal Carrick sam, so pobudo prevzeli Italijani. Lahko bi se reklo, da je bil naš najbolj razpoložen igralec Ronaldo v napadu in Ronney v obrambi. Nasploh ko je Wayne uvidel, da je vodstvo z 2:0 že lepo je garal ko črno živinče v obrambi in reševal Evraja.


Tukaj se ne strinjam. Zame je Scholes včeraj odigral slabo. Premalo agresivno in tudi njegove podaje niso bile take kot ponavadi. Tekma se je končala z odhodom Stankovića z igrišča (izpustimo štango Adriana). Po tem, Inter ni več igral in si ni pripravljal priložnosti, tako kot do takrat. Rooney pa zame dobi MoM. Praktično kadar je dobil žogo je z njo nekaj naredil. Streli od daleč, navsezadnje tudi prelepa asistenca Ronaldu. Mogoče bi za napadalca moral več vtekat v kazenski prostor, a je včeraj naredil toliko... Če ga ne bi poznal, včeraj ne bi vedel katera je njegova originalna pozicija... V obrambi nepopustljivo odločno, kakšne žoge na sredini in kakšni streli na Interjev gol... MoM!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 12. marec 2009, 7:48:23

A lahko da nekdo kakšen link posnetka tekme.

Več pa napišem kasneje
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a RooneyFan dne 12. marec 2009, 8:13:36

Sam neki drgač smo bli 11.3.09, 20:45 razn če mam jst narobe kolendar gor :D . Drugače pa drugi polčas definitivno boljši od Interja, kar se pa prvega tiče pa prvih 15 min najjači pol nas pa ni blo cel polcajt več. Sicer pa zaslužena zmaga. VIDA je dal Morinhu po pički, ker ga je hotel za 2 tekmi posedet. V drugo pa standard Wazza pa Roni zrežirala in je blo to to.
Remember the name : Wayne Rooney!!!!

Slika
Uporabniški avatar
RooneyFan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 19. januar 2008, 18:46:28

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 12. marec 2009, 8:59:04

S tistima dvema štangama je tako - pravzaprav to niti nista bili najbolj zreli priliki Interja. Ibra se je lepo odkril, vendar je bila podaja premočna in pregloboka, da bi lahko storil kaj več kot le podaljšal žogo. Prav tako je Adriano lepo izvedel volej, vendar je iz zraka težko natančno meriti. Če bi to dvoje šlo noter, bi bilo potrebno tudi malo sreče za Inter.
Drugače se je Inter dostojno upiral (kaj pa jim je drugega preostalo), vendar so iz priigranih priložnosti streljali s sepimi naboji.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 12. marec 2009, 9:25:00

Včeraj smo super odigrali, vse pohvale Rooneyju, Vidiču, Ronaldu, Giggsu itd. Berbatov je pa odigral katastrofalno, kot smo tega vajeni v zadnjih tednih, res ne vem, zakaj ni v igro prišel Tevez.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. marec 2009, 9:44:30

Res ne vem, zakaj nisem jaz prišel v igro, sem v veliko boljši formi kot onadva.
...

Sicer pa me je na tej tekmi pri Interju presenetilo nekaj, česar od njih nisem bil vajen - karakter. Če bi se lani pod Mancinijem znašli v taki poziciji, bi bila tekma zaključena, tokrat pa so pokazali veliko želje in proti kaki drugi ekipi bi najbrž zmagali.. Mogoče je res to tista Moujeva zmagovalna miselnost, o kateri je bilo govora po zamenjavi trenerjev. Nas je v bistvu rešilo nekaj sreče pri Interjevih poizkusih in goli v pravih trenutkih.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 12. marec 2009, 11:54:19

No ja, mamo bit zakaj veseli. Spet smo med osem, prekinli smo urok prrvakov in premagali težkega tekmeca(malo pretiravate ko pravite da je najtežji, M. rabi še malo časa).
Tekma živčna ,čeprav smo zadeli že v 4.minuti. Najtežje je blo gledat drugi del prvega polčasa, kjer smo se nekako zgubil. Potem pa nas je Kristina lepo odrešil, da bi zgubil še par let življenja.
Malo me je presenetu le Scholes, ker je ene parkrat zašuštral kšno šanso Interju, pa O'shea je bil malo shaky. Drugače pa veliko teka Rooneya. Berbatov me moti samo ker hodi preveč nazaj po žogo, vse skupaj pol niti približno ni tako nevarno kot če bi stal naprej.
Gremo mi lepo naprej, korak za korakom.Še štiri tekme in smo v Rimu!
United!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. marec 2009, 12:11:27

Škoda Interja. Izgleda da so včeraj res imeli nesrečo. Več kot polovica naših igralcev je bilo nesposobnih, igro so imel naši totalno na dnu, pa še dve štangi so Lahi zadel ... Res United je šel naprej po totalni sreči in neznanju!
Bull shit!!! Pol teme bi blo za pobrisat, tolk sranja je blo napisanga.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 12. marec 2009, 12:28:37

Ma kdo podatke kolk so nasi kaj prelaufali vceraj? Kr ko sn na hitro vido se mi je zdelo da je bil Berba na 2 mestu:)
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 12. marec 2009, 12:56:58

Mourinho backs Man Utd glory hunt

Inter Milan coach Jose Mourinho believes Manchester United can complete the quintuple this season.

United reached the Champions League quarter-finals by knocking out Inter on Wednesday and Mourinho said: "Right now they're at their maximum level.

"They have experience, quality, great physical condition and intensity in their game. That's why they're European champions. That is why they can win everything. I think they can win five trophies." United have already won the Fifa Club World Cup and the Carling Cup and the 2-0 aggregate victory over Inter keeps Sir Alex Ferguson's side on course to retain the Champions League.

The Red Devils are seven points clear in the Premier League and are also in the semi-finals of the FA Cup. Mourinho added: "United have worked together for five consecutive years. They were a young side but are not young anymore. "They have basically the same team as when I was at Chelsea. Only Dimitar Berbatov is new. United are a quality team and showed against us exactly why they are European champions. You have to say they deserved to win."

After a goalless draw in the San Siro a fortnight ago, Nemanja Vidic gave United the lead after four minutes before Cristiano Ronaldo headed United's second just after the break. But Inter also had their chances and hit the woodwork twice. "They scored two goals over the course of the two games and we have to accept that, in football, the team that wins always deserves it but I don't think we should be negative about my team's display," stated Mourinho.

"We played a great match against a great team. We just lacked that little bit of luck you need to win, that little thing that makes that difference between winning and not winning. We went one down after a couple of minutes but we had three chances to score in the first half, more than our opponents, and we hit the bar from three metres out. In the second half we lost another goal but we continued to play and we showed great character."

Mourinho is confident his side will bounce back from the disappointment and go on to seal a fourth consecutive Serie A title. They are currently top of the table, seven points clear of second-placed Juventus.

"We have not been good enough to win the Champions League but we are good enough to win the Scudetto and I'm sure we will go on and win it," he said. Mourinho also revealed he would be telling Inter president Massimo Moratti what needs to be done to make Inter a match for the likes of United.

"You can't just turn up and expect to win the Champions League just like that," he commented. One way is to spend a huge amount of money, which we know is not realistic in the current climate. The second way is to build a team over the course of time. Chelsea lost three semis before getting to last year's final. It is a process and getting to the top is a consequence of the hard work you put in."

United can tighten their grip on the Premier League by beating title rivals Liverpool at Old Trafford on Saturday.


http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/7938770.stm
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 12. marec 2009, 14:36:49

GoUp je napisal:Bull shit!!! Pol teme bi blo za pobrisat, tolk sranja je blo napisanga.


Točno tako...mislim resno...kaj enim dogaja, to tud smešno ni več.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost