1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.3.08, 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 9. marec 2009, 19:41:55

Chivu dokončno out za sredo, Samuel pa zgleda bo ok.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 9. marec 2009, 20:06:44

Jst bi še dodal da gremo v tale del sezone letos se mi zdi še bolj sveži, kot v lanski sezoni. Ravno v tej smeri smo naredil velik korak naprej napram sezoni 06/07. Takrat smo štartali na polno, igrali večino tekem z eno in isto postavo, prve postave ni blo noben problem povedat. Ampak smo pa crknili potem v zadnjem delu sezone, dejansko smo se privlekli v cilj. Od takrat smo dodali kvalitetne menjave skozi celotno ekipo, rotiranja je več, tudi igralci so se nekako navadli na to. Pomojem je tudi to eden izmed razlogov, da še nismo vidli tiste prave briljantnosti, katero smo že vidli, da zna ta ekipa sproducirat. Upam da bomo vidli takšne predstave v tem zadnjem delu sezone. Mogoče Inter nebi bil slaba izbira za to..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 9. marec 2009, 21:20:01

Teplo nas bo če bo Rio out,....pa ja no sj je Evans dokazu da je dobra zamenjava. Dokler ga nau sral bo vse ql :D
Kle se bo pokazal če smo res sposobni odigrat doma tudi proti težjimi nasprotniki in pa kakšna bo popotnica za v soboto proti Poolu. Če bo Inter tko igral ko doma se jim slabo piše,sam če bomo izkoristli priložnosti, ki se nam bodo ponudle. Če bomo doma tkole sral ga ko v Milanu se zna kar zgodit da ga fašemo pol bo pa spet ena žiučna tekma u ibr.
Upajmo na najboljše,....BELIEVE!!!

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. marec 2009, 21:25:49

Huhu, še dva dni do tekme, pa se že piše druga stran zgodovine :)

Tekma letošnjega leta, kar se mene tiče. Če jih razbijemo potem znamo leteti zeloooo daleč, v nasprotnem primeru se lahko zalomi tudi na drugih frontah, tako da vemo kaj je na kocki. Vemo kaj je Čuri Muri sposoben in kregati se okoli tega kaj natolcuje novinarjem je bre predmetno. Sam vem edino to, da je odličen strateg in za moje pojme imamo najtežjega nasprotnika v LP. Čeprav je Inter na splošno reven kar se tiče LP, je prav z njim izjemno nevaren. V špici ima idealista in kreativca, ki mu je ob dnevni formi težko kdo kos, prav tako se je na prvi tekmi izkazal vratar, ki je prav tako odličen. Vprašanje je le, kako se bo sestavila sredina, za italijanske obrambe pa vemo, da so najtežje (razen Rome :))

Seveda to ne pomeni, da je zame favorit Inter, še zdaleč ne, mi smo le Manchester United, trenutno igramo vesoljski nogomet, imamo granitno obrambo, ki bo verjetno začela v znani postavi, mogče je uganka le RB, sredina je na Old Traffordu prav tako nepremagljiva v postavi bi lahko začeli Ronaldo, Carrick, Park, Giggs, peti pa je zame uganka, ker ne vem kaj bo Alex sčaral v napadu. ali bo od začetka tvegal in šel standardni 442 ali bo odigral tako kot v Milanu.

Če začnemo klasični 442, potem smo po mojem mnenju na konju, obramba me ne skrbi, sredina bo naša, s tem da bomo v napadu delali dar mar. Če se odpre še Ronaldu potem lahko spremljamo potop Interja, vendar vse zgoraj našteto bo potrebno doseči z zvrhano mero borbenosti, odgovornosti in sreče.

Veliko bo odločala tudi dnevna forma, vendar vseeno mislim, da nam na Old Traffordu, ob sedanji formi Inter ne seže do kolen.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2469
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 10. marec 2009, 4:00:03

Ma tale tekma bi se morala odločit v prvem polčasu. Če imajo (inter) zares probleme z obrambo nimajo na old traffordu kaj iskat. Forma Rooneya, Berbatova (vem, da bodo eni rekli, da je slab, da se nič ne giba,...bla bla bla.... ampak z svojimi podajami vedno zna narediti višek v igri in tudi kot se spodobi za napadalca je vedno na tistem mestu da žogo samo popravi v gol) in rezervista Teveza, ki je na zadnji tekmi pokazal, da je še vedno zelo dober napadalec, so slaba napoved za goste.. Tudi naša sredina je močna z Parkom, Ronaldom, Carrickom in Scholsem na čelu... tu so še menjave... (vstopili bodo Anderson, Giggs in po potrebi Tevez)

Ma tudi, če pri nas manjka Rio ni taka panika, saj je letos Evans pokazal, da je dostojna menjava... mogoče še včasih bolj suveren kot Rio.

PS: Nejc tu je še moja postava za sredo :P (za pivo)

V.D. S.

Gary N,, Rio, Nemanja, Evra

Park, Sholes, Carrick, Ronaldo

Rooney, Berbatov
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. marec 2009, 9:29:34

warioth je napisal:
PS: Nejc tu je še moja postava za sredo :P (za pivo)



Nevem zakaj bi vsi proti meni nekaj stavili. Ti najprej poplačaj dolg za nazaj, potem se bomo pa naprej menili :D

Se mi pa vse bolj zdi, da zna tole tekmo začeti Tevez. Prišel bo čas, ko mu bo Fergie jasno pokazal, da mu zaupa in da veruje vanj. Zna bit to kar tekma proti Interju.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9314
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 10. marec 2009, 10:05:56

Če začne Tevez, prinesem pred tekmo s Poolom(se pravi nek 12.30) cel plato pera!
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 10. marec 2009, 14:33:19

Fluid je napisal:Se mi pa vse bolj zdi, da zna tole tekmo začeti Tevez. Prišel bo čas, ko mu bo Fergie jasno pokazal, da mu zaupa in da veruje vanj. Zna bit to kar tekma proti Interju.


Namesto koga? Namesto Rooneya? Ronalda? Berbatova? Al misliš da bodo začeli vsi 4je...

Berbatov in Ronaldo sta bila v soboto spočita z razlogom, poleg tega je bil tudi Rooney menjan pol ure pred koncem...tako da dvomim da bomo videli Teveza v začetni.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. marec 2009, 15:10:00

SeekK je napisal:
Fluid je napisal:Se mi pa vse bolj zdi, da zna tole tekmo začeti Tevez. Prišel bo čas, ko mu bo Fergie jasno pokazal, da mu zaupa in da veruje vanj. Zna bit to kar tekma proti Interju.


Namesto koga? Namesto Rooneya? Ronalda? Berbatova?


Če, potem namesto Berbatova, obviously...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9314
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 10. marec 2009, 15:14:06

Tevez po moje garantirano ne bo začel, mislm da je postava slej ko prej ze znana. Obramba če sta O'shea in RIO fit drugač Evans lahko zamenja koga izmed njiju. Sredina pa mislm da GIGGS 100% druge dve pozicije so jasne ronaldo in carrick, neznanka pa je ali park ali scholsy al fletch

BELIeVE! :)

Rajsi bi bil jutr na old traffordu na tekmi k pa u milanu..čeprov je blu zakon :D
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 10. marec 2009, 15:28:48

Nepričakovana novica. Rio je fit.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. marec 2009, 15:32:20

Superca! Komaj že čakam, dase vse skupaj začne....

# Unleash the Devills :)#
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2469
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 10. marec 2009, 17:56:18

SeekK je napisal:
Fluid je napisal:Se mi pa vse bolj zdi, da zna tole tekmo začeti Tevez. Prišel bo čas, ko mu bo Fergie jasno pokazal, da mu zaupa in da veruje vanj. Zna bit to kar tekma proti Interju.


Namesto koga? Namesto Rooneya? Ronalda? Berbatova? Al misliš da bodo začeli vsi 4je...

Berbatov in Ronaldo sta bila v soboto spočita z razlogom, poleg tega je bil tudi Rooney menjan pol ure pred koncem...tako da dvomim da bomo videli Teveza v začetni.

Tudi jaz dajem manj kot % možnosti za tole. Večino razlogov je napisal že Seek, sicer pa se letos ve, kdo sta prva dva napadalca, če bomo šli v tekmo s takšno taktiko (4-4-2). Kar se mi tudi zdi primerno, glede na to, da igramo doma in tudi to, da bo Rooney tako ali tako pomagal na sredini in v obrambi.(no če tam bo kaj za delat :D ) Berba pa lahko ostaja spredaj. Če bi bil pa tu Tevez poleg Rooneya, bo pa prevelika gužva na sredini :D
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 10. marec 2009, 18:10:15

4-4-2
+ napadalnješa igra
+ igramo z dvema napadalcema(da ne bodo tri na klopi sedeli kot v Milanu)
+ celo sezono igramo tako v angleški ligi
- malo manj močna sredina(kjer je inter zame najblj močen)
- več prostora za Inter
- Berbatov(zadnje čase slaba forma, pa še ne igra prov preveč naprej ampak bolj nazaj)

4-5-1
+ močna sredina
+ s to postavitvijo smo zamagali lani ligo prvakov
+ odgovor na vrjetni pritisk Interja v prvih 15.minutah
- Rooney spet na klopi(al pa kdo drug izmed napadlcev)
-ne tko ofenzivna igra, ampak v bistvu teorija čakanja(razen če ne bo tko kot v Milanu)

Ne vm no, težka bo odločitev. Čeprav sm skoraj prepričan da bomo igrali 4-4-2, saj igramo doma in nekako bi blo dobro da prvi zabijemo gol. Bojim se, kot sm že napisal, da bo odločilnih prvih 15.minut. Inter bo vrjetno napadu in skušal stisnit, po temu začetku pa bi če bi nam uspelo zdržat vrjetno mi začeli vsiljevat našo igro.
Zelo lepo bi blo zadet čimprej pa pol jih malo čakat da se odprejo in pol zabit še druzga. Če bi šlo v tem scenariju sm prepričan da bo Inter na kolenih. Kar se tiče njihovih težav v obrambi, naj pišejo kar hočejo. Dva bosta igrala, pa naj bodo vsi poškodovani danes če hočejo.
Mater že danes sm živčen, ju3 se bo samo stopnjevalo.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a markm dne 10. marec 2009, 19:39:42

No jutr ns čaka povratna tekma z Interjem. Med vikendom smo spočil par igralcev, veseli tut to, da bo Rio nared za to tekmo. Jutr je treba zmagat, vsak drug rezultat pomen konec evropske sezone za ns tko, da mislm da se vsi zavedajo pomembnosti tekme. Sam osebno bi igrov sistem 4-4-2 ker smo s tako igro najnevarnejši. Upam da nam rata čim prej zadet pa, da se Inter poi mav odpre drgač zna bit jeba.

Moja postava:

VDS
O'Shea-Rio-Vida-Evra
Ronaldo-Carrick-Scholes-Giggs
Rooney-Berbatov

UNITED UNITED!!!
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 10. marec 2009, 19:50:09

Meni se pa ne zdi, da bo Inter pritisnil od začetka. Zakaj pa bi in nam s tem naredil uslugo, ter odprl avtocesto do svojega gola... Oni se bodo branili in mirno čakali na svoje priložnosti iz konter, mi bomo pa iz minute v minuto bolj živčni, če ne zadanemo kmalu. Verjetno bomo spremljali isto predstavo kot v Milanu, s to razliko, da bomo svoje šanse morali izkoristiti.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2469
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. marec 2009, 22:58:02

Sicer nič kaj pomemben podatek, ampak jutri bomo na dresih imeli našitek za osvojeno Svetovno klubsko prvenstvo. Blatter zrihtal, ker ga je Fergie podprl pri njegovem pravilu 6+5

Slika
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9314
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 10. marec 2009, 23:45:50

Dobr je to da mi nimamo kej špekulirat...igrat na zmago je edino za razliko od Interja! Poškodb ni na eni ne na drugi strani (govorim o igralcih , ki igrajo pomembno vlogo v zadnjem času). Fletcherja na wingerja nebi nikol dau...višavskega škota borca bomo rabl, če bo sploh igrau da se mlat z Muntarijom ali Cambiassom...zaupam SAF-u s kakršnokoli postavo sam pa napovedujem

VDS
O'Shea, Rio, Vida, Evra
CR, Carrick, Giggs, Park
Rooney, Berba

mogoče Giggs na krilu in Scholes v sredini namesto Parka!


BELIVE!!!! WE CAN DO IT LADS!!!!!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. marec 2009, 12:17:02

Giggsy je napisal:Meni se pa ne zdi, da bo Inter pritisnil od začetka. Zakaj pa bi in nam s tem naredil uslugo, ter odprl avtocesto do svojega gola... Oni se bodo branili in mirno čakali na svoje priložnosti iz konter, mi bomo pa iz minute v minuto bolj živčni, če ne zadanemo kmalu. Verjetno bomo spremljali isto predstavo kot v Milanu, s to razliko, da bomo svoje šanse morali izkoristiti.


Se strinjam...Inter tud pomojem ne bo pritisnil na začetku...pustili bodo tekmo, čakali na svoje šanse, pa poizkušali ne dobit. Napadali bodo v majhnem številu, upam da se jim ne poserje kaj spacat skupaj.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 1/8 finala; Manchester United : Inter, sreda, 11.2.08, 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 11. marec 2009, 13:30:16

Danes sem bral da če danes zgubimo, pol nadaljujemo tradicijo zadnjih 5 let, da aktualni prvak izpade v osmini finala. Malo me straši tole dejstvo.
Seveda upam na zmago, vem da mamo velike šanse in upam da bo uspelo vse skupaj čimprej rešit, ker nočem zgubavat živcev celo tekmo.
Na drugi strani pa je treba nekako mislit tud na poraz, če se bo zgodil. Zlo je odvisno od tele tekme danes. Ker če nam slučajni poraz zbije moralo, potem tud v sobot vse skupaj ne bo niti najmanj lahko.
Tko da gremo na to zmago, pa magari če je treba zmagat po penalih

UNITED!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov