1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 12. april 2009, 8:42:31

Slika vs Slika

Kje: Estádio do Dragão, kjer angleško moštvo še ni zmagalo

Slika

Kdaj: V sredo, 15. aprila

Kaj: Tekma LP, ki odloča zadnjega (oz. predzadnjega :)) potnika v 1/2 tekmovanja.


V pričakovanju boljše igre

United je nekako negativno presenetil z igro doma prejšnji torek, ko je sicer 2-krat zadel, a tudi dvakrat (po neumnem) prejel zadetek. Ta tekma nas zagotovo ne nadaja z optimizmom, vemo pa, da je United dosti dosti bolj sposoben, kot se kaže zadnje tedne. Po eni strani lahko rečem le to, da sem zadvoljen, da je Porto izenačil, da na Portugalsko ne gremo kalkulirat, temveč igrat na zmago. Moje mnenje: Za napredovanje bo potrebno zadeti TRIKRAT.

Vračajo se

Po poškodbah se vračajo Rio, Anderson, Berbatov (kakšna je situacija??), spočili smo Giggsa, Fletcherja, Ronalda (vsaj delno), Evraja in VDS-ja. Neville je zame labilnost na desnem boku, vendar boljšega najbrž nimamo. O'Shea je odigral zdaj že tolko tekem, da je verjetno skor že zakuhal. Carrick tud pada in pada, zamenjave pa ni. Anderson se vrača in upam, da se z njim vrača tudi njegova borba in nepopustljivost iz prejšnje sezone. Park tud pada in pada, Nani čaka na šanso, vendar ne vem, če se fantu ne "prikaže Marija", bojo krila boga. Ronaldo se je malo spočil, pa tudi odigral zanimivo tekmo proti Sunderlandu. "Krasila" so ga vračanja nazaj in NEpadanja. Napad. Rooney bo najbrž odločil, če bo kaj kant letos. Najboljši trenutno. Tevez je odigral celotno srečanje in čeprav bi znal pripomosti k borbi, ga SAF pomoje ne bo dal od prve. Berba, jst bi bu zelo srečen, da bi zaigral od prve, čeprav se je nek poškodoval.

Moje želje glede postave so: 4-4-2, z dvema napadalcema, Ronaldo na krilu in Fletcher ne na krilu. Jst bi Carricka pustil na klopi.

Mogoče bomo videli kaj takega:

-----------------VDS
O'Shea---Rio (plis)---Vida---Evra
Fletcher---Giggs---Carrick (Andi?)---Park
------Ronaldo------------
----------------Rooney--------------

Tega sam ne bi hotel. Dosti rajši bi videl not še Berbo in dva taprava napadalca.


Kot sem rekel, 3 naši goli in smo čez... :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. april 2009, 12:37:10

Pomoje bo treba vsaj 2 gola dat.

Še moja postava:
VDS
JOS-Rio(upam)-Vidič-Evra
Ronaldo-Giggs-Fletcher-Park/Rooney
Tevez/Rooney-Berba
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 12. april 2009, 14:25:27

ma tole na prvi tekmi je bilo popolnoma sfaljeno..kao park in ronaldo v napadu ma kurac ja 4-5-1 doma igrat..poljom. tukaj nujno z dvema v konici..

tole nebi blo slabo vidt

ronaldo-------------rooney
.........tevez....berba(čeprav učeri ni zgledal ql, pa kikota noter al pa welbecka)

in na polno od prve minute, čeprav bo težka zmagat v portu, vroče bo na stadionu pa ne od temperature.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. april 2009, 15:04:58

Igrat ib mogli lepo 4-4-2 kot ponavadi ker nam to najbol ugaja,pa potem če pač ne bo šlo še enga v napad in to je to za ta dnar. Treba bo napadati,ampak brezglavo rinit pa glih ne ker jih bomo pol spet fasali po pizdnci. Še zmeri me skrbi obramba,ampak upam da se z vrnitvijo Ria mal poberejo. No bomo vidli. Mogl bomo pokazat svojo najboljšo predstavo letos če hočmo prit naprej. Če misljo pa tko igrat ko zadnič pa kar bolš da izpadejo pa da se posvetijo PL in pa FA pokalu.
BELIEVE!!!

Postava:
VDS
O'Shea-Vida-Rio-Evra
Ronaldo-Carrick-Scholes-Giggs(Nani)
Rooney-Berba(Tevez)

Če bomo meli not Berbo bomo imeli tudi malo na višini prednosti ker tako radi dajemo predložke in mogoč ga Berba kakega pokne. Nevaren bo pa tudi od blizu in bo pobiral smeti kot ponavadi :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 12. april 2009, 17:22:58

Poškodovani se vračajo tako, da bomo močnejši proti Portu, kjer drugega kot zmaga ne pride v poštev. V polfinale nas pelje tudi izid 1:0 vendar igrali bomo na stadionu kjer domuje Porto, tako, da bo zmaga še težja kot na Old Traffordu, poleg tega pa upam, da bomo igrali bolje kot na prvi tekmi, ker s tako igro kot smo jo prikazali na prvi tekmo ne bo nič.

Glory Glory Man United

Postava:

----------------VDS--------------------------
O'Shea---Vidič------Rio-----------Evra
Ronaldo-----Carrick----Scholes-----Giggs
------------Rooney--------Berbatov (Tevez)
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. april 2009, 18:23:24

Tekmo je treba dobit, tu ni debate. Brez napadalne igre in igre na sploh, nam to vsekakor ne bo uspelo.

Poskušal bi z napadalno postavo od začetka:

----------------VDS----------------
Gary------Vidič------Rio------Evra
Ronaldo---Giggs---Andreson---Rooney
-----Berbatov------Tevez-----------
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. april 2009, 19:46:59

Že od začetka treba it pogumno v napad in čimprej zadeti, temu primerno pričakujem tudi postavo. Upam, da bosta Rio in Berba fit in potem si jaz zamišljam vse skupaj nekako takole.

VDS
Neville Rio Vida Evra
Ronaldo Giggs Scholes Rooney
Tevez Berbatov

Upajmo na najboljše!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2009, 21:14:57

Ful mi je zanimivo, ko vsi govorijo da moramo zmagat. :) No sej ubistvu ni daleč od resnice, trenutna forma pa tud lahko kaj hitro prinese kakšen rezultat v smislu 3:3. V napadu smo dokaj uredu, medtem ko v obrambi bolj bogi.

Zdej veliko bo odvisno od sredine. Če tukaj ne zmagamo dvoboja, nam lahko samo kakšen čudež (Rooney, Ronaldo) prinese napredovanje. Prvi gol bo enako zelo pomemben, če zadenemo prvi, se bo Porto nekako moral odpret in bi mi potem lahko iskali priložnosti za drug gol iz protinapadov. Če ga prvi dobimo, potem pa itak: navali narode...

Nekateri bi radi vidli vse 4 naše "napadalce" v igri, torej Ronalda, Rooneyja, Teveza in Berbatova. Dvomim da se bo to zgodilo. Ene parkrat smo že z vsemi igral malo ob koncih tekem, pa nekako ni funkcioniralo. Na sredini je bila velika praznina, obrabno se to pomoje ne bo obneslo, razen če bi Rooney in Tevez potem trgala še v obrambi. Samo potem ju bo za napad zmanjkalo. Mislem da bi zanli videt nekaj takega:

VDS
Neville - Rio - Vidić - Evra
Ronaldo - Fletcher - X - Giggs
Rooney - Berbatov

X = eden od trojice Scholes, Carrick, Anderson. Scholes je dobro odigral proti Sunderlandu, vprašanje je, če ta tekma ne bo zanj prezgodaj.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. april 2009, 21:26:52

V bistvu je stvar zelo simpl - če bo obramba delovala tako kot na prejšnjih tekmah, smo pečeni. Če pa nam končno uspe clean sheet, smo na konju.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2009, 21:48:05

Ah malo preveč vi pričakujete od Porta veste. Pa ja menda ne bodo spet tako izjemno odigrali kot na OT, brez napake oz. z zelo malimi napakami. Pa da bodo imeli toliko šans. Porto ni tako dober doma kot je zunaj, v to sem se že letos in lani večkrat prepričal. Vem da nam bo uspelo, ker Porto je bil na OT na svojem maksimumu, mi pa na zelo shaky stanju.

Postava, hja, upam da Neville ne bo igral zadaj, to mislim da bi bil plus za našo ekipo, kajti kljub temu da ga zelo spoštujem in vse našega kapetana, enostavno ni več to to, dela preveč napak, njegovi crossi so neuporabni in še povrh tega, ga vsak ki ima 15 sec cajta obrne kot lutko. Upam da se vrneta Rafael in Brown, pa čeprav nista igrala vem, da bi se dokazala in odigrala dobro. Če pa bo igral Neville pa upajmo da bo pokazal še kaj... Ostalo isto, Vida, Rio(če bo ql z njim) ter Evra.

Sredina: RM - Ronaldo, LM- Nani že zarad uporabnih žog in njegovih strelov od daleč ki znajo bit pomembni če se bo Porto kaj zapiral. Veza pa newen, Giggs verjetno, ostalo pa kot je napisal Fludi... X.

Napad: Rooney definitivno upam da se mu vtrga in da jih poserje do konca. Potem pa če bo Berba ok naj bo on, drugače pa Tevez. Potem pa če bo šlo za zobe, pa naš KIKOOOOOOOO :D

Verjamem v United in vem da jim bo uspelo!

BELIEVE!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2009, 22:00:43

Anderson#8 je napisal:Pa ja menda ne bodo spet tako izjemno odigrali kot na OT, brez napake oz. z zelo malimi napakami.


Joj no, kako pa je Rooney dosegel prvi gol. Če je to mala napaka, potem nevem kaj je velika. Da nalašč zabiješ v svoj gol? :D

Mal preveč podcenjuješ Porto... Upam da maš prav seveda, da ne bodo pokazali boljše igre in da jih premagamo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2009, 22:08:35

Ma ok, ta napaka Alvesa, to je bila čista sreča res, samo ta napaka jih ni ustavila...

Ne podcenjujem Porta, ne me narobe razumet. So zelo dobra ekipa, ekipa, ki ima nek balans, na sredini kjer vsi vedo kaj morajo storiti, ter v napadu, kjer trojček Rodriguez-Hulk-Lisandro vrši konstanten pritisk na obrambo nasprotnika.

Problem je le v tem, da je Porto na OT odigral res zelo dobro, in redko rečeš da je imel United veliko sreče da je prišel do remija.. In da je nekdo nadigral United na Old Traffordu. (Liverpool nas ni, tisto je blo samo 4 šanse, 4 goli pa so že mastni.. :D ).

No kakorkoli, vem, ne verjamem enostavno, da bi Porto lahko znova odigral tako zelo dobro, in da nebi v določenih momentih padel pod pritiskom 55000 ljudi, ki se bodo cel čas drli Porto... Se namreč spomnim kako je bilo na OT, sem skoraj cel polčas poslušal, PORTO PORTO...

COME ON LADS!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. april 2009, 8:34:50

Anderson#8 je napisal:Problem je le v tem, da je Porto na OT odigral res zelo dobro, in redko rečeš da je imel United veliko sreče da je prišel do remija..


Problem ni v tem, da bi bil Porto tako dober, ampak da smo mi zadnje tedne zelo zanič. Če se matramo s Sunderlandom in Fulhamom, potem je logično da nas je 2 klasi boljša ekipa povozila. Kot rečeno, sreda je skrajni rok za skuliranje obrambe, sicer nam bodo nasuli 2-3 gole in nas odjebali iz CL.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. april 2009, 8:40:58

Treba uč vržt še na Hulka, ki je bil fenomenalen na prvi tekmi. Je kdo gledal kaj Porto letos? Me zanima kako je odigral skozi sezono.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 13. april 2009, 8:53:10

Ja bo kar težka...

Moja postava:

Neville----Rio----Vidić----Evra
Ronaldo-Giggs-Anderson-Rooney
Tevez---Berba

A mogoče kdo ve kdaj bo zaigral Zoran Tošić?
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 13. april 2009, 9:11:23

V finalu Lige prvakov! Ga šparajo samo za res velike tekme.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 13. april 2009, 11:26:41

A nima dovolj kondicije ali je kakšne drug razlog. Ker ne vem zakaj bi šparali nogometaši, ki naj bi bil zelo dober (vsaj ne samo za eno tekmo na leto)
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 13. april 2009, 12:01:44

Če bo Tošič odšpilal toliko tekem, kolikor kil ima, v rdečem dresu, bo pomoje že dosežek...

V časopisju se šušlja, da naj bi RIo vendarle zaigral, četudi z inekcijo (ami).
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 13. april 2009, 14:12:49

Zadnja tekma Porta je bila zanesljiva zmaga s 3:0 proti 10. uvrščeni Amadori. So v sijajni formi in če United ne naredi čudeža na Dragau, se bojim, da se bomo letos od LP poslovili. Preveč smo nesigurni v obrambi, sredina je nevidna, v napadu, pa kolikof poznam Fergija bo začel z enim napadačem, potem ko nam ga bo pa Porto stisnil bo čakal do 75 minute in nato opravil neke brez vezne menjave in upal na čudež, ki ga ne bo.

Upam da se motim in da me fantje v rdečem demantirajo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/4 finale - Porto : Manchester United, 15.4.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 13. april 2009, 14:41:06

Tudi jaz ne razumem zakaj SAF začne z enim napadalcem čeprav moramo igrati na zmago.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Naslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost