1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. maj 2009, 23:16:22

http://de.soccerclips.net/videos/arsena ... td-ronaldo

Nothing is to far for Cristiano Ronaldo :D :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 5. maj 2009, 23:24:45

Fabregas pogrešan! Po koncu tekme se ni vrnil v Arsenalovo slačilnico. Nazadnje viden v Andersonovem žepu, če ga je kdo videl, naj sporoči na najboližjo PP...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2009, 6:25:30

Še kr ne dojamem kaj smo nardil Arsenalu :lol: Tistle citat od Evraja več kot hud :D
Prov veselijo me naslovi na športnih straneh o igri Uniteda in kako je ohh in stok - zdj že počas dvomijo da bi nam Barca b ila dozorela vzet naslov. Pa so se prekleto zmotl, ker jih sploh v finalu ne bo.
Bring me Chelsea!!! Sladko bi jim bilo spet zabit en žebelj v trugo :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. maj 2009, 7:50:43

raven je napisal:
braul je napisal:Js pa se že veselim finala in skupnega navijanja v LŽ a ne Grega???

Če mislš s tem mene, potem 100posto pridem.

No v bistvu sm mislu na Goup-a. A važno je, da nas bo še več kot na lanskem finalu in da bomo še bolj glasni :!:

Po prespani noči je občutek še bolj fenomenalen. V bistvu se je zgodilo nekaj velikega in to na zelo enostaven način. Po prvih petih minutah sem mislil, da se nam ne piše preveč dobro. Potem pa ta odrešilen gol in potem še kar eden, kar je najbolje, ko je nasprtonik že tako v šoku, ga je potrebno do konca potolči in ravno to smo mi včera naredili z odliko. Potem pa še tista nora kontra.Da ni bilo preveč grdo so potem prišli Arsenalovci do častnega zadetka. Torej finalna tekma bo nora kdorkoli bo pač danes postal naš nasprotnik, zato se moramo res izbrati v čim večjem številu v LŽ, no kdor pač ne bo šou s šotorom v Rim ;)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2009, 7:56:36

braul je napisal:
raven je napisal:
braul je napisal:Js pa se že veselim finala in skupnega navijanja v LŽ a ne Grega???

Če mislš s tem mene, potem 100posto pridem.

No v bistvu sm mislu na Goup-a. A važno je, da nas bo še več kot na lanskem finalu in da bomo še bolj glasni :!:

Prvo morm videt če bo 10Tours imel kakšne aranžmaje, pa če bodo dostopni za mojo denarnico. V kolikor bodo, potem grem raje v Italijo :D
Drgač pa Dejan vsekakor - isto kot lani, dobimo se ob avtocesti v Žalcu, peljem pa jst v LJ (ne zaupam vam mladcem, k se ga vedno natolčete :lol: ).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 6. maj 2009, 8:07:38

Kaj reči, tisto kar ni šlo na prvi tekmi notri je tokrat končalo v mreži..
V bistvu so se mi Arsenalovci precej smilili. Toliko enih priprav in build-upa, celo začnejo dokaj obetavno, potem pa tista napaka Gibbsa, ki je odločila tekmo že v prvih minutah. Izdalo jih je tisto, na kar sem upal že v prvi tekmi - izredno nezrela in naivna obramba. Ostalo je bilo formalnost, Ronaldo je bil spet strupen, obramba standardna, sredina je parirala ravno toliko kot je bilo pač potrebno. Če bi se še malo naprezali bi jim mirno počili še 2 ali 3 gole, ampak tega si niti nisem želel. Konec koncev je bil Arsenal vedno rešpekta vreden nasprotnik in moja no.2 ekipa.

Btw, kar se tiče Fletcha - morajo se pritožit. Tu ni bilo nobenega favla. Najprej sem tudi jaz mislil, da je falil žogo in samo zrušil Perzijca, ampak v počasnem posnetku se lepo vidi.. Najprej mu je odpeljal žogo, potem sta se šele skotalila po tleh. Sudja tega najbrž ni videl, ker je stal precej zadaj.. Kakšna škoda, sploh ker bi v finalu najbrž igral v prvi postavi. Edini minus te tekme.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 6. maj 2009, 8:13:34

So fucking easy, a ne?

Pomoje noben, ma prav noben ni pričakoval take tekme oz. takega začetka. Polfinale dveh obrazov. Na prvi tekmi smo meli ogromno šans, a zadeli smo le enkrat. Tokrat, na verjetno najpomembnješi tekmi letos, pa zadanemo kadar je potrebno in pa predvsem iz vsake ponujene šanse. 3. gol pa je pomoje kandidat za gol sezone, ful me je spominjal na tistega proti Boltonu v sezoni 06/07. :twisted:

Pohvalit je potrebno vse, ki so stopili na igrišče. Ni bilo slabega posameznika. Pomoje je še najbolj izstopal Ronaldo, ki je odigral zares fantastično. Vrača se mu tista iskrica, ko lahko naredi kar hoče. Gol s prostega je bil malo posran, vseeno pa so bili skoraj vsi njegovi streli danes nevarni. Prit tretjem golu je Cristiano prešprintal skoraj celoten obseg igrišča. Če bi se malo pošalil, bi lahko dejal, da 3. gol simbolizira United zadnjih let. Čvrsta, neprebojna obramba, nato pa ubijalska kontra. Po predložku v sredino Vidič izbije žogo, Ronaldo jo flikne Parku, ta jo odda Rooneyu, ta pa nato nesebično poda nazaj Ronaldu. Bum-bam; šah-mat.

Fletcher. Tragični junak te povratne tekme. Res mi je žal zanga, ker je skozi celotno sezono najbolj konstanten igralec in bi lahko dobre predstave kronal z igranjem v finalu. Jebiga, to je pač nogomet, eden potgne ta kratko. Pritožiti pa se tud ne mormo....

SAF:
"I haven't spoken to the referee. I respect him. He may look at it himself but we shouldn't ask him. He's confident enough and fair enough to look at it himself, possibly. We can't appeal and that's disappointing for the boy."

So fucking easy, a ne?

Po tekmi je nekdanje soigralce obiskal David Beckham.
Slika

Slika
Zadnjič spremenil ManRed, dne 6. maj 2009, 8:53:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 6. maj 2009, 8:34:55

:twisted:
Slika
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 6. maj 2009, 8:55:03

Kaksni tekmi polfinala! Kaj takega pa res nism pricakoval, res je blo na "izi"! :D Moram pohvalt igralce k so res fantasticno odigral, in mislim, da bi v finalu tut s tako postavo moral zacet, CR nkot špico, ker se mu vidi da kar uziva :mrgreen: Škoda je sam Fletcha, ker un rdeč karton je bil čist prestrog!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 6. maj 2009, 10:23:27

Anderson#8 je napisal:http://de.soccerclips.net/videos/arsenal-0-2-man-utd-ronaldo

Nothing is to far for Cristiano Ronaldo :D :D


pffff kak se je mogu komentator v jezik ugriznit ko je gol padu :lol:
it's 35 yards or so,too far for Cristiano Ronaldo to think about it,....oooooohhhh,...... :lol: :lol:
Zadnjič spremenil mirnaunited, dne 6. maj 2009, 11:17:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 6. maj 2009, 10:49:48

Še nekaj: mislim, da si je Wenger delno tudi sam skopal jamo s svojimi izjavami.. Vse te napovedi o zgodovinski predstavi in preobratu so bile malo prevelik pritisk za njegovo mularijo. Če bi šel v igro z drugačno logiko, morda v stilu "nimamo kaj izgubiti", bi verjetno več odnesel od tekme. Ampak po bitki je lahko biti general :)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 6. maj 2009, 13:25:11

Zanimivo bo zj videt, ce bo Rosseti pogledal posnetek in priznal, da je pretiraval z rdečmu, ker sem si pogledal se enkrat posnetek in se prav lepo vid, da je Fletcher najprej zogo zbil, poj pa unga pokosu.
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 6. maj 2009, 13:43:12

Na BBC-ju piše, da je UEFA že dala jasno vedeti, da se na rdeči karton lahko pritoži le, če je bil po pomoti pokazan napačnemu igralcu in bo rdeči karton za Fletcha definitivno ostal. Pri Unitedu so sicer špekulirali, da bi lahko Rosetti v svojem poročilu priznal, da je storil napako, vendar je UEFA že dejala, da to ne bo spremenilo stanja. Tudi sicer dvomim, da bo Rosetti to priznal.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 6. maj 2009, 13:47:20

Prasci, če bi bil kaksn Chelski pa Terry, bi pa kuj neki najdl kako bi razveljavil. :evil:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 6. maj 2009, 13:49:09

Lep, lepa zmaga! Arsenal smo potolkli kot že dolgo ne in spet smo tam kamor sodimo v velikem finalu!
Vse pohvale Ronaldu, včeraj je vleku vse skupaj v napadu naprej, pa seveda sredini in obrambi ki sta delo res izjemno opravili.
Sploh ni važno koga dobimo mi gremo v Rim da zmagamo in tu nič drugega ne šteje.
Edina črna pika je tale rdeči karton Fletcha, res mi je zamorilo zadnjih 15 minut tekme. Pa ne samo zato, ker bi skoraj zagotovo igral v finalu, temveč tudi zato ker sem videl vsaj delček tistega Garyevega in Royevega duha v njemu včeraj. V oči mi je padlo par njegovih dogodkov včeraj. Najprej je pri prvem golu klical vse igralce na kup da se veselijo zadetka Parka, potem je ob Songovem posredovanju nad Ronladom stal tam okrog njega in renčal ba vse ki so si upali rečt da ni blo favla in poleg tega je ves čas igral še fenomenalno zavzeto. Fletch tko boš postal legenda Uniteda in po vsej vrjetnosti še kapetan!Tko naprej....Sej medaljo za osvojitev Lige prvakov dobiš tudi ti!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 6. maj 2009, 14:49:10

Koliko tekem v Ligi Prvakov moraš odigrat, da dobiš medaljo? V Premiershipu vem, da je ta številka vsaj 10...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a andre dne 6. maj 2009, 15:21:56

Če je gdo opazu pr 2 golu ko je Ronaldo zadeu po fenomenalnem prostem strelu in mal kasnej pokaže na tribuno na neko navijačico arsenala pol pa prec Ronalda in on dvigne roko in neki pomiga s prstom. :lol: Vid se u posnetku k ga je dou Raven gor.
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a markm dne 6. maj 2009, 17:15:35

lepa zmaga, edin škoda za rdeč karton Fletcherja kert zo zih ni biv rdeč, ampak tko pač je. Drgač smo pa odigral velik bol kokr sm pričakvov. Sam sm pričakvov zlo živčno tekmo, sam sta Park pa Ronaldo poskrbela, da se je dal tekmo lepo v miru gledat. Učer smo kot ekipa deloval zlo dobr, vse je deloval tko kokr je treba in posledica je tut pozitivn rezultat. Dons pa sam še počakamo na 2. finalista, men osebno je vsen kerga dobimo, za naslov bomo mogl zmagat al ene al druge.


UNITED!!!
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 6. maj 2009, 18:11:34

Popolna tekma. Topničarji so bili nekako tako nemočni, kot smo bili mi v Milanu dvatisočsedmega. Odlična predstava celotne ekipe, res vsi so igrali super!

Res mi je pa žal za Fletcherja, to mi je ob koncu kar malo zamorilo tekmo, ker je bil res med najboljšimi v teh izločilnih bojih in sem prepričan, d bi tudi finalno tekmo začel v prvi enajsterici. Je pa zanimo sedaj brat komentarje atiunited fanov... Proti Tottenhamu ni bil penal, ker je najprej izbil žogo in šele potem spotaknil Carricka, včeraj je pa bil penal, kljub temu da je naprej izbil žogo in potem podrl Fabregasa. In si niti ne zamišljam, kaj bi govorili, če bi bil Ronaldo v vlogi Fabregasa... :roll: Okej, sej se brezveze sekiram.


United is going to Rome
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 7. maj 2009, 9:57:08

Imaš prav, tudi jaz sem razmisljal glde tistega penala. Vsak drgac rece! :roll:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron