1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 5. maj 2009, 21:21:26

pinkobalinko je napisal:In še enkrat se je dokazalo, da je zadnjič Webb pravilno piskal enajstmetrovko za United.
Je pa totalno brez veze sedaj Fletcha prikrajšal za igranje na finalu. No, saj, mogoče pa mu še brišejo rdeči karton (NOT - ni United Chelsea).


Ma dobro, če smo realni Fletcher v finalu itak nebi igral, samo vseeno je bla to čudna odločitev sodnika.. Ajde naj bi penal pokazal, pa če je že moral bi te dal rumeni karton..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 5. maj 2009, 21:34:14

Robierto je napisal:
pinkobalinko je napisal:In še enkrat se je dokazalo, da je zadnjič Webb pravilno piskal enajstmetrovko za United.
Je pa totalno brez veze sedaj Fletcha prikrajšal za igranje na finalu. No, saj, mogoče pa mu še brišejo rdeči karton (NOT - ni United Chelsea).


Ma dobro, če smo realni Fletcher v finalu itak nebi igral, samo vseeno je bla to čudna odločitev sodnika.. Ajde naj bi penal pokazal, pa če je že moral bi te dal rumeni karton..


Penal je seveda bil, pa rumeni karton, ne pa rdeči.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 5. maj 2009, 21:37:24

ja kake mate no , zadnji igralec je biu itaq d j biu z RDECga ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 5. maj 2009, 21:38:33

Sam kako je blo pa to u izi :lol: več jutr...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 5. maj 2009, 21:40:16

braul je napisal:Js pa se že veselim finala in skupnega navijanja v LŽ a ne Grega???

Če mislš s tem mene, potem 100posto pridem.

Kot sem napisal, z lahkoto tale drugi polčas. Tale penal na koncu je samo izklučno darilo sudje. Najprej 75min nič ne piska, na koncu pa komi pisal igralce v kartonček. Škoda Flectha, ki se je res izkazu na teh dveh tekmah in bi bil IMO eden sigurnih, da začne. A jebiga, lajf gre naprej. Je vsaj skoču v čevlje Keana in Scholesa. Drugi polčas mal drugačen, Analci so pričakovano napadli, United prelepo zabil. Dons ni blo slabega igralca. Vsi so carovali in s tako igro je nov naslov z lahkoto dosegljiv. Bomo vidl, kdo bo nasprotnik.

UNITED!
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 5. maj 2009, 21:42:57

Lej mudel... Nogomet sem treniral dolga leta in se nekako spoznam na pravila pa take fore :D
Če bi bil igralec zunaj 16-metrskega prostora in naredi faul pa je t.i. "zadnji igralec" (podobno kot Nemanja proti scouserjem) je to rdeč karton in ni nobene debate, preprečil je 100% šanso za gol itd.
Če pa sodnik piska 11-metrovko pa ponavadi ni rdečega kartona, ker itak imajo penal in v tem primeru skorajda niso oškodovani za gol ker se penal povečini realizira...
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 5. maj 2009, 21:43:34

Super tekma, izredno zadovoljen z rezultatom. Ob odhodu Rooneya in Evraja sem si rekel fajn, da ne bo kšn mankal v finalu in evo ga - rdeč karton Fletcherju. Res mi ga je škoda, tudi njegov izraz na obrazu najbrž pove kako se počuti ker bo prikrajšan za takšno veliko tekmo kot je finale lige prvakov.

Sprva je Arsenal pritisnil in se mi je zdelo, da bomo gledali podobno kot proti Barci na gostovanju. 10 igralcev za žogo in Ronaldo osamljen v špici. Gol Parka je spremenil vse, Arsenalu je padla samozavest, United pa je zrasel. Potem pa še prava mojstrovina Ronalda, vendar je to gol, ki gre vsekakor na dušo tudi Almuniji (ne more 2x zapored brant fenomenalno). Potem pa še kontra, kar United zmore najbolje. Ronaldo odloži Parku, ta podaljša do Rooneya in nesebično nazaj do Ronalda in zaključek povsem rutiniran.
Gol za znižanje pa hja...seveda mi je žal Fletcherja, penal je bil pa res lepo izveden.

Še nekaj me je lepo presenetilo in sicer veselje Beckhama ob zadetku za 3:0. Res pokaže se, koliko mu pravzaprav pomeni United.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 5. maj 2009, 21:44:52

FUCK YEAH! Danes res ni bilo slabega moža na igrišču, o penalu se da razpravljat (jaz bi prej rekel, da ga ni bilo- prej je zadel žogo), na koncu koncev je pa važno, da so naši spet v finalu!


QUE SERA, SERA
WHATEVER WILL BE, WILL BE
WE'RE GOING TO ITALY
QUE SERA, SERA
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 5. maj 2009, 21:47:18

Robierto je napisal:Ma dobro, če smo realni Fletcher v finalu itak nebi igral, samo vseeno je bla to čudna odločitev sodnika.. Ajde naj bi penal pokazal, pa če je že moral bi te dal rumeni karton..





Od kje pa ti to? Sem 99% da bi začel, ob Carricku in Scholesu v sistemu 4-3-3(4-5-1). Zdej so Anderson-Carrick-Scholes fix sredina za finale(če ne bo poškodb *knock*knock*).
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. maj 2009, 21:48:17

Hehehe kako noro si jih naši razbil. Prvih pet minut vse polno rdečih zastav, potem pa sam neke objokane face :lol:

A je še kdo vidu v prvih sekundah tekme PIGa na klopi kako poljublja grb na trenerki? Se mi je zdel kot da provocira neke gledalce za njim :D
Ronaldo je pa car nimaš kej. Kok je šprintal pr svojem drugem golu :o Pa natančna podaja Wazze in to je to - šah mat.
Grem spat!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 5. maj 2009, 21:50:47

Samo, če ni bil penal te proti tottenhamu te danes tudi ni bil, pa naj reče kdo kaj če. Fletcher je prej žogo potem, pa igralca. Škoda ga je no, pa pomojem, bi dobo priložnost v finalu, saj je igral izjemno na teh dveh tekmah.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 5. maj 2009, 21:53:38

GoUp je napisal:A je še kdo vidu v prvih sekundah tekme PIGa na klopi kako poljublja grb na trenerki?
Videl, videl :D

Če mal pogledam proti finalu, se mi zdi, da je Fletcher ravnokar svojo karto dal Scholesu.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 5. maj 2009, 21:58:46

Eh perfektno tu sploh ni kaj za pisat več ker ste vsi povedali. MoM bo kar cela ekipa, ki je odigrala sijajno tekmo in res škoda za ta rdeči karton Fletcha, ki bi si zaslužil igrati v finalu, ker že lani ni bil deležen te časti, ampak jebiga... Tako je življenje. Me pa ne skrbi toliko kot če bi rumenega fasal Evra ali pa Rooney, ker je Fletcherja vseeno lažje zamenjat, ker sredino igrišča mamo itak odlično pokrito.
Zadnjič spremenil dandzo, dne 5. maj 2009, 21:59:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a alanya dne 5. maj 2009, 21:59:14

Fenomenalen rezultat in igra, edino Fletcherja mi je res žal. Mislim, da bi bil samo penal, če že, čisto dovolj.
alanya
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. september 2008, 14:12:46

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 5. maj 2009, 22:05:20

Jupijea!! To mi deli! Ole!

Super je bilo tole pogledat, še posebej ker smo jim vzeli mero na njihovem igrišču :) Kar nismo zadeli doma, smo na tujem.

Messi naj igralec na svetu??? A je zadnjič kakega iz prostega dal ?? Aja, on je tolk majhen, da ne vidi čez živi zid, give me a beak.

Ronaldo je pa toliko napredoval, da sedaj odloča že velike tekme, medtem ko so še lani nekateri imeli to za njegovo slabost, jih je letos demantiral po dolgem in počez in si ponovno zasluži naslov. Polek tega se mi zdi, da se je nekako sprijaznil s tem da je Real gnil in bo raje ostal pri nas..... Malo off..

Drugače pa še ena na račun Vidiča.

Nemanja Vidič ne skače, on odrine zemljo od sebe!!
Ko bo šel danes RVP spat bo pogledal pod posteljo, če ni slučajno Vidič spodaj :twisted:

Rome here we come!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 5. maj 2009, 22:05:27

Taki ^^ je napisal:Lej mudel... Nogomet sem treniral dolga leta in se nekako spoznam na pravila pa take fore :D
Če bi bil igralec zunaj 16-metrskega prostora in naredi faul pa je t.i. "zadnji igralec" (podobno kot Nemanja proti scouserjem) je to rdeč karton in ni nobene debate, preprečil je 100% šanso za gol itd.
Če pa sodnik piska 11-metrovko pa ponavadi ni rdečega kartona, ker itak imajo penal in v tem primeru skorajda niso oškodovani za gol ker se penal povečini realizira...


Pa kakšen prekršek! Povsem regularno izbita žoga. Zapletla sta se šele ko je žogo Fletch odbil. No vsekakor je bila to težka sodniška odločitev in le ta nima na voljo ponovljenih posnetkov... Mogoče bi se še sprijaznil z 11 metrovko, toda rdečega kartona tu ni bilo. Pač je pa res, da je ker je enajsmetrovko piskal, tudi mogel pokazat rdeči karton. Tako da... Nevem, pravzaprav je vseeno za vse razen Fletcha, ki bi si pomojem mnenju zaslužil nastop v finalu lige prvakov.

Drugače fenomenalno. Vsi, res nisem videl slabega člena. V pravem času prihajamo v ubijalsko formo in upam da bomo do konca sezone rušili pred sabo. Letos je kar nekoliko primanjkovalo teh zanesljivih zmag.

UNITED!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 5. maj 2009, 22:08:52

Pffff easy- Pofukal smo jih u danko tko brutalno da so navijači hodil po 60min. že s štadiona :D Kok je blo prazno,ne se jebat. Še scouserji ne hodjo tko hmal dol :lol: Pol pa dajo gol pa čis veseli z zastavicam mahajo tam :D
Uglavnm tole je blo odločeno že po polčasu, potem je pa Ronnie s 3 golom samo še potrdu. Obramba je bla spet fenomenalna, sredina prav tako, v napadu pa itq sam CR7 sameval, ker Rooney itq Evraju pomagu skor skos. Škoda mi je edino Fletcha ker je čis neupravičeno dobil rdečga. To je bil pač penal zih, ampak za največ rumeni karton. Jebe se naj Rosetti. Razveljavili mu ga itq naujo, ker seveda kakor ste rekli nismo Čel$ki. Če pa mu ga pa tud prav :D
Lepo smo jih čakali in čakali in kot sem rekel, iz protinapadov jih bomo sesuli. Lovili so nas na neke offsajde pa jim ni glih ratvalo.
Najbol me pa mori zdaj jutri, koga bomo dobili :? . Najraje nebi nobenega od teh :D Mogoče bi celo raje Barco, ker imajo dosti težav v obrambi kot pa granitni Čelzi in pa maščevanje :?
Fuck it, whatever will be will be, we're going to Italy :D See ya in LŽ :twisted:
BELIEVE!!!
UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 5. maj 2009, 22:16:26

AaBoy je napisal:Samo, če ni bil penal te proti tottenhamu te danes tudi ni bil, pa naj reče kdo kaj če. Fletcher je prej žogo potem, pa igralca. Škoda ga je no, pa pomojem, bi dobo priložnost v finalu, saj je igral izjemno na teh dveh tekmah.


Ja, že zadnjič na tekmi LFC - Newcastle se je pokazalo, da lahko igralcu piskajo prekršek, tudi, če se prej dotakne žoge (ob izključitvi Bartona). Hkrati se je pokazalo, da bi moral biti Palacios gladko izključen. Ampak, vsi (tudi mediji) so videli le tisti penal. O njem se je govorilo še več kot o fantastični igri Uniteda v drugem polčasu. Bednik Webb se je potem še opravičil.
In nova potrditev je prišla danes.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 5. maj 2009, 22:41:53

Te pa ne vem kaj imajo nekatera dvojna merila. Mah, vsi so za nekm, samo nas šimfajo in govorijo kak nam sodniki vse šenkajo. Kaj je, edino škoda ga mi je. No upam, da bomo vsaj finale zmagali.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: 1/2 finale - Arsenal:Manchester United, 5.5.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. maj 2009, 23:02:54

Hvala ti Manchester United, za popestritev torkovega večera in tedna, ter res znova lepo fantastično nogometno noč.

Kljub nervozi na začetku, smo dali hitro gol, bum bum drugi gol še hitreje in vsega je bilo konec. Naravnost smo povozili Arsenal na obeh tekmah, kar ni šlo na Old Traffordu not, je šlo tu 3x bolj in to je še bolje kajti tu jih dosti bolj boli kot pa na Old Traffordu.

Kdo vse si zasluži pohvale v naši ekipi? Ama baš vsi, res vsi so dali kanček mozaika v današnji tekmi. Van der Sar, ki je itak bil brez dela, magična obramba z Riom in Vido, Evrajem ki je požrl Walcotta in Sagno, ter O Sheo, ki je odigral odlično. Naša veza :shock: , kot sem rekel ključen faktor tega dvoboja. Nepopustljivi Fletcher, vedno zbrani Carrick z svojo mirnostjo in podajami, ter živahni Anderson z njegovimi teki ter postavitvijo, s tem ko je bil vedno na pravem mestu. Ji-Sung Park, ki se je v 1 tednu vrnil v formo, ter podpisal novo pogodbo, in zadel drugič zapored. Rooney, naš neumorni Rooney, z svojimi odkrivanji, podaji in še in še... A kljub vsemu mislim, da je danes najbolj izstopal eden.. Cristiano Ronaldo :run: , mah kot je napisal Goup, res je on nekaj več v nogometu, on ima nekaj kar ostalimi igralci na svetu nimajo. To njegovo prilagajanje da igra kjerkoli, njegovi streli od daleč, iz prostega strela, hitrost, tehnika, vse to pa še 500 drugih stvari ga naredi najboljšega igralca na svetu, pa če najboljšega, pa definitivno najbolj popolnega na svetu. Res svaka mu čast za ta 2 izjemna izjemna gola, katera sta nam prinesla zmago katera se bo še pomnila dolgo. Še enkrat bravo Ronaldu, in celi ekipi, ki je danes dokazala, da ni le Barcelona fantastična, ampak da je tudi United fenomenalno izjemen. :D

Naj se še dotaknem situacije Fletcher. Izbil je žogo, vendar žal je bil zadnji igralec, in v šansi za gol.. Res mi ga je žal, ker bi 100% igral v finalu, kajti velike tekme so za njega.. Možno da se celo United pritoži, vendar sem na NM prebral, da se naj SAF nebi, vendar če smo iskreni bi bilo to dobro, kajti to za rdeči karton nikoli ni bilo! Upam da se reši pošteno, in da vendarle vidimo Darrena v finalu, kajti zasluži si ta finale.

Torej situacija je sledeča, imamo finale Lige Prvakov, do tekme z Cityjem so še 4 dnevi, igramo v soboto, in igralci se bodo brez težav spočili, ter se pripravili na predzadnjo domačo tekmo v tej sezoni. Računam da z zmago proti Cityju in Wiganu, imamo naslov prvaka Anglije! Vendar pa lepo počasi.. Prvo Manchester City!

Pa še za konec...En citat, ki ga je povedal naš "pobrcani(Ando)" Evra
"V nogometu lepa igra pač ni vse. Manchester United je imel na igrišču enajst moških, Arsenal pa enajst otrok, ki se z nami niso uspeli kosati. Smo precej bolj zreli in tudi občutno bolj samozavestni"



Only United, Only Manchester United!

BELIEVE!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov