LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a raven dne 28. maj 2009, 17:56:23

Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Djernei dne 28. maj 2009, 18:28:43

Povedal ste use,ni kej za dodat,razočaranje seveda sam ka čemo..
Vseh lovorik pa tut nemormo pobrat..Še ena uspešna sezona pa tut če smo zgubil v finalu kar je boleče..

Drgač pa ja..There's only one Dani Bavec..najbolj sm se pa smeju Obrezu ko je dau Messi gol.. :lol: :lol: :lol:
Prau vidl se je kak Barca fan je..sj more bit kr težk bit reporter v takih tekmah ko morš bit objektiven..
Jst vem da nebi zdržau..
Slika
Uporabniški avatar
Djernei
What is OT?
 
Prispevkov: 45
Pridružen: 19. februar 2009, 21:48:59

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a braul dne 28. maj 2009, 18:55:34

Dobro pač ni šlo. Tudi to se mora zgodit. Vsega pa tudi ne moremo odnesti in se totalno strinjam, da so nas igralci že preveč razvadili. Kljub vsemu smo lahko vsi ponosni na to ekipo in kaj vse smo v letošnji sezoni dosegli. Sam pa že z nestrpnostjo pričakujem novo sezono, čeprav se je tale šele končala.

Glede tekme je bilo tako že v večini vse povedano. Tudi sam ravno nisem takšnega mnenja, da smo bili tako nadigrani. Že posest veliko pove, saj skoraj ni tekme Barce, da ne bi oni imeli 60% posest. Tudi mediji so zadevo za moje pojme pretirano napihnili. Sploh me jezi, da je pri nas tako razočarala obramba, ki sem jo pred tekmo imel za našo prednost in na drugi strani se mi je zdelo, da bo Barcina obramba, ki že v osnovi ni nevem kaj, slaba. Pa se dejansko sploh ni poznalo, da nekaterih mož ni bilo. In če dobiš gol z glavo od igralca, ki je Riu in Vidi do popka, potem se ve, da to ni bil naš dan. Tudi prvih deset minut bi bilo totalno drugače, če bi Ronaldo spravil eno izmed treh šans v gol, potem pa nas je čisto pokopal zares nepričakovan gol. Mislim, da do takrat Barcelona ni bila kaj prida čez sredino. Potem se je vse obrnilo, čas je mineval mi pa nismo in nismo zadeli, dokler nismo fasali že omenjenega gola Messija in sanj po obranitvije bilo konec. A kljub temu še enkrat, hvala United za vse v letošnji sezoni!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. maj 2009, 23:47:46

Ah, jebeš!

Prvih 10 minut je bilo "sumljivo" sanjskih. Barca ni mogla nič. Igrali smo kot Arsenal proti nam, nato pa vemo kaj se je zgodilo. Bum Eto'o. Potem je vsem nekako padla morala in verjetno je šla tud vsa planirana taktika rakom žvižgat. Če hočeš premagat Barcelono moraš preprosto biti natančen iizkoristiti vsako napako, seveda pri tem nobene sam storit. Pač kaj, enkrat se je ta nepremagljivost mogla končat, žalostno je to, da ravno v finalu. Itak pa, zmgala je najboljša ekipa trenutno in ni mi hudo (no, seveda mi je, ni pa konec sveta).

Barca fani pa sam smeh. 2 komada znajo, morda tri. Od tega 2 vključujesta ponavljanje ene in iste besede 10 min... :D
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 29. maj 2009, 13:14:25

Nebom dolg, samo par glavnih stvari. Če bi zabili prvi bi zmagali. Ko zabije Barca prva, nimaš več veliko šans! Če napadeš dobiš hitro še 2, če ne pustiš igro njim in upaš na njihove napake, ki jih nažanost na tej tekmi ni bilo! ČESTITKE FANTOM ZA FINALE IN GREMO NAPREJ ŠE ZA IZKUŠNJO MOČNEJŠI!

WE'LL NEVER DIE!!!!!!!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. maj 2009, 18:58:57

Jeza, nemoč, jok, žalost, osramočen, bolečina... To so bili moji prvi občutki po porazu, ki sem vedel da bo enkrat moral priti. In upam, da jih ne doživim nikoli več. Zdaj vem kako se je počutil brat pred šestimi leti po finalnem porazu Juventusa. Zdaj sem se že skuliral in nekako premlevam vso nastalo situacijo. Najbolj pa se mi po glavi podi misel mojega prijatelja, ki me je tolažil z besedami: "Veš za svojo ekipo začneš najbolj navijati, ko izgublja, ko ji ne gre..." In to še kako prekleto drži! Razvadili smo se od vseh teh lovorik in po tem porazu se bomo vrnili samo še močnejši...

Zdaj pa analiza tekme :) Postava je bila nekako pričakovana. 4 5 1 oz. 4 3 3. Čeprav sem si želel postavo z dvema napadalcema. Malce me je presenetil Giggs v prvi postavi, priznam malce sem bil skeptičen do njega. A SAF je bil prisiljen v takšno postavitev zaradi Barcelonine super sredine. In nato začetek tekme. Fantastičnih 10 minut in popolna prevlada. Varljivih 10 minut. ČE bi dali gol... Pa so ga dali oni. Po napaki Carricka mislim da, ko je slabo izbijal žogo. In sledi blackout naših, ki nekako niso našli več poti nazaj, čeprav niso igrali slabo! To kaže tudi statistika, čeprav so seveda imeli Španci več čistih šans (Xavi, Henry, Puyol 2x), naši pač ne toliko. Za konec pa še gol Messija... Z glavo... Popolna nekoncentracija. In konec je bilo sanj o vnovičnem slavju... Torej kje iskati vzroke za poraz? Jaz sem jih dobil v sledečih dejavnikih:
1.) Gol E'tooja, po Unitedovih super 10 minutah in popolni prevladi, ki je našim spodsekal krila.
2.) Sredina. Niso sicer odigrali obupno, ne morejo pa se pohvaliti z dobro igro. Carrick toliko netočnih podaj v nasprotnikove noge ni dal na zadnjih 5 tekmah. On je zame največje razočaranje tekme. Sledita seveda še Giggs in Anderson. Enostavno niso bili dorasli super Iniesti in Xaviju (MoM). Premalo agresivni, predaleč od igralcev. Še kako prekleto je manjkal Fletcher... :|
3.) Taktična postavitev. Rooney ni prišel do izraza, Ronaldo (sicer eden dejavnejših) preofenziven, koristnejši bi bil na boku, s 5 vezisti jim nismo mogli parirati...

A po bitki je lahko biti general... Ni bil naš večer, ne sreče. In če že komu privoščim naslov, je to prav Barcelona. Zmagali so zasluženo, a nas niso nadigrali!!! In že komaj čakam vnovično srečanje z njimi. REVENGE... Mi pa smo se od tega poraza veliko naučili in z njim lahko postanemo samo še močnejši. In ostajamo največji klub na svetu... In lahko smo ponosni na letošnjo sezono. Več kot ponosni... Thanks Manchester United!!!!!!

WE'LL NEVER DIE, WE'LL NEVER DIE!!!!!!

ps: omeniti je treba še sodnika, ki je bil zares odličen. Brez napake, pohvalno.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a ullo_jacques dne 29. maj 2009, 19:08:33

Niso nadigrali al kaj ? Pa ste isto tekmo gledal ?

Ni bila težava v tem, da so vaši slabo podajali, barcini bulldogi so pac grizli in pritiskali in prestrezali vsako podajo ...

Vsi so dali vse od sebe (ne mi govort, da ne) in pokazala se je razlika v kvaliteti, mediji in 3/4 sveta so pac napihovali premier ligo in angl. klube kot nekaj nepremagljivega, padli na realna tla vsi skupaj kot domine ..

Kako je barca predvidljiva, skoz isto igra, nic taktike ... ha! pep je vsem zavezal gobce!

Bodite vsaj toliko fer, kot je tudi SAF, priznajte, da je zmagala ekipa, ki je za razred boljša od vaše.

Postam samo zato, ker mi gre ta nadutost fanov "angleških" klubov zadnja leta tako zelo na kurac. Sedaj lahko vsi skupaj samo še utihnete.

MU moj najljubsi klub na otoku.
ullo_jacques
 

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. maj 2009, 19:19:38

A nimaš dovolj razlogov za proslavljat, da moraš sedaj svoje frustracije o Angleški ligi na tem forumu zlivat? :mrgreen:

Bug off ;)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 29. maj 2009, 19:21:43

Ullo, beri Mn3. ;)
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 29. maj 2009, 19:22:26

ullo_jacques je napisal:Niso nadigrali al kaj ? Pa ste isto tekmo gledal ?

Ni bila težava v tem, da so vaši slabo podajali, barcini bulldogi so pac grizli in pritiskali in prestrezali vsako podajo ...

Vsi so dali vse od sebe (ne mi govort, da ne) in pokazala se je razlika v kvaliteti, mediji in 3/4 sveta so pac napihovali premier ligo in angl. klube kot nekaj nepremagljivega, padli na realna tla vsi skupaj kot domine ..

Kako je barca predvidljiva, skoz isto igra, nic taktike ... ha! pep je vsem zavezal gobce!

Bodite vsaj toliko fer, kot je tudi SAF, priznajte, da je zmagala ekipa, ki je za razred boljša od vaše.

Postam samo zato, ker mi gre ta nadutost fanov "angleških" klubov zadnja leta tako zelo na kurac. Sedaj lahko vsi skupaj samo še utihnete.

MU moj najljubsi klub na otoku.


OMG. Sej večina normalnih na tem forumu je priznala, da je bla Barca boljša. Ko pa gre za nadigravanje ma pa vsak svoje mnenje. Pomoje je United bolj sam sebe nadigral, v smislu napak in nezbranosti. Pa pomoje se nam je tud ful poznala odstonost Fletcherja, z njim na DM bi bli precej boljši pri razbijanju Barcinih napadov. Ampak kar je je
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. maj 2009, 19:30:07

Če ne bi bil sodnik v polfinalu tako očitno na strani Barcelone, 90% navijačev Barce bi bolje odsodilo tekmo, v to sem prepričan, potem bi morali izpasti že v polfinalu.

Moral sem napisat, ker pač nekater folk kaže svojo inteleginco s pisanjem bedarij.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 30. maj 2009, 8:53:00

Jah, je*at ga. Če bi United zmagov tisti polfinale Barce nihče sploh ne bi omenil. Shit happens, ni kaj! :(
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost