LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a alanya dne 27. maj 2009, 23:09:36

Danes se mi niso zdeli najbolj motivirani. Bi rekla, da je bila Barca bolj zeljna tega naslova, ampak vseeno, za mene je Manchester najboljsi. Ena tekma ne more izbrisat vsega veselja, ki mi ga je prinesel ta klub. Zal je bila to res ena izmed super pomembnih tekem, ampak tak je to, zoga je okrogla.
alanya
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 60
Pridružen: 30. september 2008, 14:12:46

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Best dne 27. maj 2009, 23:12:40

Ma sej nimam kaj zlo za dodati, sem malo bolj na strani Giggsya, čeprav ma tudi GoUp po svoje prav.Mogoče smo začeli preveč napadalno in smo potem kasirali gol lih zarad tega...Ne vem, sej zdej po tekmi je itak brez veze sploh debatirat o temu, ampak ja lani smo bili srečnejši letos pač ne.Težko je gledat zadnje 3 minute, ker veš da ni več pogojev za zmago.

GoUp je napisal:Drugače pa hvala United za odlično sezono. Ponovno si me do zadnje tekme zadrževal pred TV zasloni, mi nudil obilo veselja z osvojenimi pokali in prelepo igro. Tudi v finalu je United dokazal da zna igrati nogomet in onemogočil vesoljno dobro igro Barce. Lani smo imeli srečo mi, letos Barca. Očitno pač ne gre obraniti naslova.

To je to kar sem še hotel napisat.Po takih komentarjih se spozna navijača od jokice in papka ki bi v teh momentih pobil verjetno celo ekipo ker ni zmagala.
Mi gremo naprej, v nove zmage, po nove lovorike in v nova leta.V vseh teh letih nam je dal United toliko veselja in ponosa, da zaradi ene izgubljene lovorike, pa čeprav se je zdela tako blizu in je poraz tako veliko razočaranje, tega NE MORE IN NE SME spremeniti.
UNITED WE STAND!UNITED WE FALL!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 28. maj 2009, 0:15:22

United we love you!
Vsem, ki ste bili v LŽ SVAKA ČAST, zaprli gobce tem barca fenom... (so bli ko med mašo.-.. bolj tiho ko pa ne ;) ) Chantalo se je skoz, ceprav se je potem po goli mesija zmanjsalo stevilo sodelujocih... youth crew je bil nekoliko nadlezen (according to staff)...
Tekme nisem ravno veliko videl tako da ne komentiram ;)
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 28. maj 2009, 0:39:24

Vsa čast dekletom in fantom za podporo v LŽ, ampak smo res pokazali za koga navijamo. Pri obeh golih smo se drli, ko da je 5-0 za nas, že pred tekmo pa smo pustili svoja grla za United tam na asfaltu v Lepi Žogi. Na koncu pa smo kljub porazu našli toliko dostojanstva, da smo čestitali navijačem Barce. Ponosen sem na vse vas, pa upam, da naslednje leto to ponovimo.



WE'LL KEEP THE RED FLYING HIGH
COS' MAN UNITED WILL NEVER DIE!
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 28. maj 2009, 0:59:28

GoUp je napisal:Ja škoda no. Za razliko od ostalih sem jaz danes videl zelo močan United. Popolnoma smo prevladovali, še več nadigrali smo jih na trenutke. Le tisti kanček sreče nam je manjkal ob zaključkih. Tisti kanček sreče je šel na stran Barcelone, ki je zadela po dveh blesavih napakah igralcev Uniteda na sredini. Sploh drugi gol boli, ko sta bila takorekoč Evra in CR na žogi, pa sta jo oba pustila Puyolu.
SAF je postavil dokaj dobro taktiko, sploh na začetku prvega polčasa. Škoda da potem naši po prejetem golu niso zbistrili glav (edino Ronaldo je bodril vse ostale!) in bi mogoče z več pristopa izenačili.
V drugem so nas od začetka prtisnal, nato pa je spet igral samo United ... do ponovne napake sredine. Škoda da že v naslednjem napadu nismo zadeli, ko so trije igralci bili sami pred Valdezom in Puyolu. Tko pa mislim da je celo Tevez branil strel mislim da Giggsa. Potem je šlo samo še navzdol.

Sam sem videl dve (mogoče tri) taktični napaki Alexa. Na desno krilo bi MORAL dati Ronalda, kajti Sylvinho je bil zanič. Na žalost sta bila zanič tudi Park in Rooney. Sploh slednji je imel danes popolnoma zanič tekmo in si je zaslužil predčasno prho.
Pa potem takoj Teveza not - če je že delal menjavo, bi dal not vsaj Berbo, ki res odlično štopa in ima dobre podaje. Tko pa je Tevez par žog preveč držal v nogi in ni bilo nič. Torej CR na napačni poziciji, predolgo zadrževanje Berbe na klopi in pa Rooneya na igrišču.

Drugače pa hvala United za odlično sezono. Ponovno si me do zadnje tekme zadrževal pred TV zasloni, mi nudil obilo veselja z osvojenimi pokali in prelepo igro. Tudi v finalu je United dokazal da zna igrati nogomet in onemogočil vesoljno dobro igro Barce. Lani smo imeli srečo mi, letos Barca. Očitno pač ne gre obraniti naslova.


Goup redkokdaj, ampak zdaj se popolnoma strinjam s teboj.. Spodkopal na s je predvsem prvi gol, ki smo ga dobili zelo hitro in povsem nepričakovano..

Nimam kaj napisat drugega kot to, da sem rahlo razočaran, ker pač nismo osvojili naslova..

Po drugi strani pa sem izjemno vesel, ker je letošnja sezona navsezadnje bla spet izjemna sezona (o zmagovalcu lige prvakov pač odloča samo ena tekma, dnevna forma in pa navsezadnje tudi sreča, ki danes ni bila na naši strani)

Presrečen sem, da smo spet osvojili Premier ligo.. V ligi prvakov nam tokrat pač ni steklo, ampak nič za to.. Verjamem, da še bo veliko priložnosti.

GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED

Ljubim ta klub, vedno sem ga in vedno ga bom pa tud če bomo igrali v 5. ligi..

GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED, GLORY GLORY MAN UNITED

Rahlo sem vinjen, tako da se opravičujem, če sem kaj čudnega napisal..

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 28. maj 2009, 5:36:02

GoUp je napisal:jaz pa sem najbrž preveč zadovoljen s prikazanim.


Mja čist preveč...slabi smo bli...

Zakaj sem se jebeno zdele zbudu...kurac je tole...sred noči, glava boli, vodo rabm...

Pitje na žalost je kurac...

Men se zdi kar mal jebeno, da je edino Ronaldo res nekaj pokazal...

Rooney je bil danes čist off...no veliko jih je blo, ampak on me je najbolj šokiral...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 28. maj 2009, 5:40:40

Bedno se mi je zdelo to, da je ob vsakem štartu Ronalda h njemu letel ta Busketz (sej vem da nisem prav napisu) in mu pamet solil, daj idi stran tele pa ko nardiš malo večjo kariero pa bodi glasen. Mogoče se zdi čudno ampak ko mu je naš Ginger uletu v noge sem užival kot že dolgo ne!
Pa ko je Ronaldo "ubio boga" v Puyolu sem tud užival. Kurc če že zmagat ne mormo dajmo jim pokazat kdo je močnejši.
IMO če bi od začetka prekinjali njihove napade s fauli in če bi imel Anderson svoj dan z laufanjem in presingom bi imela Barca še veliko več dela z nami!
Grem na maturo!
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 28. maj 2009, 5:44:48

Taki ^^ je napisal:Grem na maturo!


Srečno!

Tud ostalim maturantom...


Aja pa Fletcherja smo pogrešal...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. maj 2009, 7:10:05

SeekK je napisal:Aja pa Fletcherja smo pogrešal...

Ja morm priznat, da moja teorija včer ni držala vode. Pr njih se sploh ni poznalo da so brez Alvesa in Abidala. Nam je manjkal vezist, ki stopi na žogo.
Na žalost so bili včeraj Park, Anderson in Rooney totalno razštelani. Razočaran sem sploh nad pristopom Wazze, ki je deloval kot da ga je ogromno tekem to sezono pokopalo.
Je pa to da se njim ni poznal manjko bekov predvsem krivda napačne taktike oziroma napačne postavitve igralcev. CR bi moral igrati na levi strani, ker bi vsaj 20x včeraj ušel Sylvinhu. Ni hudir da 1x ne bi zadel. Tud Rooney je bolje deloval v prvem polcajtu na levi strani, kot v drugem na desni.

Čeprav si še vedno nisem ogledal tekme, še vedno trdim da nismo bili slabi ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 28. maj 2009, 7:24:15

Posilili so nas, GoUp. In to v rit.
Ampak.. We'll never dieeee, we'll never die...

Svaka čast pevskemu zboru včeraj.. Tistim barca fenom ni blo nč jasno, celo ko so pokal dvignili smo bili glasnejši. No, moj glas je sicer šel v franže za naslednjih nekaj dni, ampak who cares. :D
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4018
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. maj 2009, 7:49:43

Ra100 je napisal:Posilili so nas, GoUp. In to v rit.

Ja ne vem kterim ste se vi nastavljal v Lepi žogi :D Upam da je vsaj mojca bla bolj pametna od vas decov!
V Rimu jst posilstva nism videl, ampak taktično nadvlado Pepa nad SAFom. Barca se je postavila nazaj, mi pa po golu nismo vedl kaj z žogo. Mel smo jo v nogah, ampak Rooney in Park nista vedal kako jo prenesti v napad do Ronalda.
Bomo videli kaj bo poleti, glede na to da je CR javno okrcal trenerja za slabo taktično postavitev - SAF pač ne prenese kritik na svoj račun od svojih igralcev. Čeprav tu dam popolnoma prav Ronaldu!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 28. maj 2009, 8:57:54

Čestitke Barci! Več kot zasluženo po prikazanem včeraj! Naši brez nabojev in kar še bolj boli...brez prave želje (ne vsi, ampak vseeno je Ronaldo in mogoče kakšna svetla izjema pač premalo)!

PS: Me pa zanima, kaj je hotel SAF demonstrirat z igro na sredini?! Prepustiti vajeti Xaviju in Iniesti...?! No, sej smo vidl...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 28. maj 2009, 8:59:54

Barcelona Man. United
2 ----------Goals scored --------------0
8 -----------Shots on target ----------- 2
2 -------------- Shots wide -----------9
1 ---------- Shots blocked------------- 1
1 --------------Yellow card ---------------3
0 -----------------Red card------------ 0
7-------------- Fouls committed ----------10
4 -----------------Corners------------------ 7
2 -------------Offsides -------------------5
28' 48'' --------Ball. Poss. (time)-------- 27' 5''
51% ------------Ball. Poss. (%) -----------49%

Popolnoma zasenčili? Po statistiki gledano ravno ne. Mogoče so nam manjkali le streli na okvir vrat (Ronaldo je bil vsaj 2krat temu blize vndar je zgrešil za 0,5metra)
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 28. maj 2009, 9:20:42

GoUp je napisal:
Ra100 je napisal:Posilili so nas, GoUp. In to v rit.

Ja ne vem kterim ste se vi nastavljal v Lepi žogi :D Upam da je vsaj mojca bla bolj pametna od vas decov!
V Rimu jst posilstva nism videl, ampak taktično nadvlado Pepa nad SAFom. Barca se je postavila nazaj, mi pa po golu nismo vedl kaj z žogo. Mel smo jo v nogah, ampak Rooney in Park nista vedal kako jo prenesti v napad do Ronalda.
Bomo videli kaj bo poleti, glede na to da je CR javno okrcal trenerja za slabo taktično postavitev - SAF pač ne prenese kritik na svoj račun od svojih igralcev. Čeprav tu dam popolnoma prav Ronaldu!


Niso nas ravno taktično nadvladali.. Pač, oni so zadeli prvi, potem pa lepo držali pozešn, tako kot znajo. Če bi mi dali prvi gol, bi bila slika najbrž obrnjena. Tako pa so si lepo priigrali še ene par čistih šans in kaj lahko bi bilo tole 4:0.. Glede na to, da je naša obramba tavala ob vsakem malo boljšem prodoru je pravzaparav celo čudno, da se ni tako izteklo. Na koncu smo sicer nekaj kvazi pritiskali, ampak roko na srce smo bili vse od 10. minute naprej za en razred slabši nasprotnik. En kup napačnih podaj, še največ pozešna sta pobrala Vidič in VDS. Bilo je nekaj dolgih pasov tja dol do Ronalda, to pa je bolj ali manj vse, kar nam je vsaj deloma uspevalo. Xavi in Iniesta sta porolala Carricka in Andersona, Messi se je sprehajal mimo kogarkoli je želel, njihova obramba pa je tudi presenetljivo dobro razčiščevala.

Na koncu mi je zares žal le za tistih prvih 10 minut.. Če bi takrat zadeli, bi zdajle najbrž slavili.. Ampak to so pač te jebeni če-ji. Na koncu lahko rečem da je bila to odlična sezona in da se nimamo česa sramovat, še najmanj pa navijanja v žogi. Ko so oni dali drugi gol in se začeli še 100tič dreti tisti svoj "Messi, Messi", mi pa smo jih preglasili.. Priceless. Da bi bili vsaj na OT tako navijanje kot smo ga mi včeraj prikazali :D
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4018
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 28. maj 2009, 10:04:00

Kisučan je napisal:Barcelona Man. United
2 ----------Goals scored --------------0
8 -----------Shots on target ----------- 2
2 -------------- Shots wide -----------9
1 ---------- Shots blocked------------- 1
1 --------------Yellow card ---------------3
0 -----------------Red card------------ 0
7-------------- Fouls committed ----------10
4 -----------------Corners------------------ 7
2 -------------Offsides -------------------5
28' 48'' --------Ball. Poss. (time)-------- 27' 5''
51% ------------Ball. Poss. (%) -----------49%

Popolnoma zasenčili? Po statistiki gledano ravno ne. Mogoče so nam manjkali le streli na okvir vrat (Ronaldo je bil vsaj 2krat temu blize vndar je zgrešil za 0,5metra)


Ogromna razlika, bi se pokazala pri natančnosti podaj in to je tisto, ki je nagnilo tehtnico na stran Barce. Z vsaj malo natančnejšimi podajami bi United veliko bolj ogrožal vrata nasprotnika.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 28. maj 2009, 10:17:40

Ne moreš zmagat vseh tekem. Malo prizemljitve pač.

Težko bi reku, da je Barca zmagala, prej je United zgubu. Zares slaba predstava Uniteda, razen dveh obdobij (prvih deset minut in še dobrih deset na sredini drugega polčasa). Deloval so zelo anemično, brez želje, kot da bi se zadovoljil s finalom in so bli še pod vtisom zmagoslavja v prvenstvu.

Ne bom začel pisat, kdo je igral slabo, ker je edino Van der Sar oddelal tako kot se pričakuje, pogojno pa še O`Shea. Vsi ostali močno razočarali. Najboljši branilski par na svetu, ampak v finalu sta pač zakrivila oba gola. Vezistov kot da ni blo, Anderson totalen flop, Carrick in Giggs čisto nič boljša. Mogoče bi moral začet Scholes, ampak take špekulacije ne vodjo nikamor. Rooney posebej veliko razočaranje, od takega igralca pač pričakuješ več kot dva nevarna predložka. Park?!?

Strinjam se s tistim, ki je napisal, da je bila Barca pač tolk dobra da je znala kaznovat napake. Žal jih je blo ogromno. Odločil je prvi gol, čisto nepričakovan, prvi napad Barcelone, United pa je pred tem mel že par lepih priložnosti. Od takrat naprej pa šok, v drugem polčasu je pa Barca prvih deset minut povozila United, tako da se kasneje ni več pobral. V bistvu je bilo to edino obdobje, ko je Barcelona zares prevladovala.

Morm pa pohvalt veliko večino forumašev, tisti v Žogi smo razen izjem (khmmm) normalno prenesli poraz, zelo spodobno pa tudi na forumu (ne vem, kolk se je kaj brisalo, če sploh).

Sezona je bila ODLIČNA, res se sliši kot najbolj izrabljena floskula, ampak če bi kdo pred sezono take rezultate ponujal, bi se mu samo nasmejal. Tretjič zapored osvojeno prvenstvo, finale lige prvakov, polfinale FA cupa (za tisto tekmo nam je res lahko žal), Carling cup, svetovno klubsko prvenstvo, ...

Lahko samo čestitamo ekipi za takšne predstave!

Za konec pa še en biserček, kako lahko ob skoraj vsakem porazu izpadeš kot debilček.

mesicek7 je napisal:Giggs, scholes ter neville v pokoj pa takoj po nakupih za novo sredino


Sack Fergie, Sell Giggs!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 28. maj 2009, 10:20:39

Evo še moj pogled na včerajšno tekmo. Morda ste že kaj povedali, pa vseeno.

United je finale igral reci piši 10 minut. Takrat je dominiral, imel priložnosti, kar navsezadnje kaže tudi statistika strelov v tistem delu tekme - 5:0 v korist Uniteda. Že takoj druga minuta Ronaldov nevarni prosti strel in škoda da je bil en od Barce hitrejši od Parka oziroma Giggsa. Po golu Eto'oja, ki je žal padel po nezbranosti v obrambi, pa se je tehtnica prevesila v korist Barce. Imajo fantastično sredino, Xavi in Iniesta sta res klasa igralca, oba imata potezo več, to česar včeraj ni pokazal noben od katerih sem računal (še posebej Carrick). Škoda da je United tako padel v igri, ker dejansko bi jih včeraj lahko zmagali, ker v prvih 10 minutah ni blo od Barce nič. Vendar kaj ko se nogomet igra 90 minut ali pa še več.

Me je pa včeraj izredno dobro presenetil Ronaldo. Takšen odnos sem si vedno želel od njega. Fantastično je preigraval, roko na srce bi brez njega United padel že prej kot v prvih 10 minutah in kar mi je bilo najbolj všeč je bil tist Rooney-like attitude. Tista dva štarta na Puyola sta mi bila, čeprav sta bila morda res ne fer vendar v žaru borbe, zelo všeč. Ponavadi ko mu ne gre vemo kaj sledi - dvigovanje rok, zmajevanje z glavo itd. Tega včeraj, pa mogoče je kriv tist hajnikenov super size dežnik v lž, nisem videl. Vendar zdaj spet prihaja poletje in ne bi dal roke v ogenj za njegov obstanek.

Je pa neki jasno. Po skorajda dveh letih brez poraza v lp smo se iskreno povedano razvadili ... :)

EDIT
Ob prebiranju posta nad mojim, še posebej tale del
Remmy je napisal:Najboljši branilski par na svetu, ampak v finalu sta pač zakrivila oba gola.

sem se spomnil, da se pravzaprav velikokrat zgodi, da Ferdinand prvo tekmo po povratku ni isti. Seveda je razumljivo da igralsko ni takoj enak, vendar pa bolj imam v glavi sodelovanje z Vidićem. Prvo tekmo po povratku res zgleda kot da nista navajena skupaj igrat. Če se spomnete je bilo lansko sezono isto. V glavi imam tekmo proti B'burnu (1:1), če se kdo slučajno spomni njihovega gola.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. maj 2009, 10:43:43

Remmy je napisal:Za konec pa še en biserček, kako lahko ob skoraj vsakem porazu izpadeš kot debilček.

mesicek7 je napisal:Giggs, scholes ter neville v pokoj pa takoj po nakupih za novo sredino


Sack Fergie, Sell Giggs!

Remmy zakaj si namerno izpustil smajl, ki ga je mesicek7 prpopal!? Iz tega smajlija bi lahko videl, da je to zajebancija, ki je letela ne nekoga drugega, katerih poste sem jaz nekaj pobrisal. Njegovga sem pač pustil, ker je totalno razvidno da samo rovocira enega od forumašev (ki pa očitno res ni united fan).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. maj 2009, 10:46:58

Škoda za poraz. Če bi na začetku zadeli bi bilo vse popolnoma drugače. V 5. minuti bi moral Pique dobiti rdeč karton, ker je bil zadnji Barcelonin branilec!!!

Vendar sedaj bo končno malo manj sranja napisanega na tem forumu, saj sledi množično romanje naših ZVESTIH navijačev med barca fane


WE WILL NEVER DIE
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 28. maj 2009, 11:35:44

Matija je napisal:Škoda za poraz. Če bi na začetku zadeli bi bilo vse popolnoma drugače. V 5. minuti bi moral Pique dobiti rdeč karton, ker je bil zadnji Barcelonin branilec!!!

Vendar sedaj bo končno malo manj sranja napisanega na tem forumu, saj sledi množično romanje naših ZVESTIH navijačev med barca fane


WE WILL NEVER DIE

Dude, Give me a break...

Pa še komentar na izjavo -> "Ni Barcelona zmagala, prej je United zgubu...". Ne morš tko no. Včeraj smo razen par minut "prebliska" pokazali, da si enostavno nismo zaslužili naslova. Katalonci so pokazali veliko in še enkrat povdarek na veliko več želje po igri, golu, itd. Se pa pozna, da smo že sila navajeni zmagovati in prinašati kante domou, tako da so komentarji dokaj razumljivi...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost