LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

Liga prvakov 2008/09 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 27. maj 2009, 21:44:28

Razočaran, sam to lahk rečem. Preveč razočaran nad igro. :cry:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 27. maj 2009, 21:44:54

Messi je velik 169cm Ferdinand pa 189cm in ga preskoči .... jao jao....pa že pri prvem golu je bil glavni krivec...nič, Ferdinand tragični junak.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 27. maj 2009, 21:46:57

Rooskie je napisal:Messi je velik 169cm Ferdinand pa 189cm in ga preskoči .... jao jao....pa že pri prvem golu je bil glavni krivec...nič, Ferdinand tragični junak.

LP


V bistvu ga ni preskočil. Obrambe tam sploh ni bilo.
Tale gol je padel povsem skladno z današnjo igro Uniteda - po lastni napaki. Teh je bilo danes absolutno preveč, Barca pa dovolj kvaliteten nasprotnik, da jih je znala kaznovati.
Zadnjič spremenil pinkobalinko, dne 27. maj 2009, 21:48:23, skupaj popravljeno 1 krat.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. maj 2009, 21:47:16

Najslabši Manchester United v letošnji sezoni. Nič nam ni uspevalo, imeli smo vse, prvih 10 minut sanjski, potem pa seveda, kot se lahko samo nam zgodi, pocarski gol leta. Eto`o obrne Vidiča, špičaka, v kot VDS-ja, ta pa se njemu odbije od roke v gol. Potem se je pa zrušilo vse, kar se je lahko zrušilo. Kot sem napovedal, veza je odločila. In še kako je odločila. Carrick je dobesedno bil gnil kako je oddajal žoge, samo v noge Barce, potem seveda Anderson, ki ni nič več laufal po tistih začetnih minutah, podajal itak nič. Še najbolj pa skrit Giggs, jebemtiš odigral je skoraj celo tekmo, a se je žoge dotakno 5x. Pa naj me vrag vzame, če se je večkrat dotaknil žoge. Preveč je stal naprej pa nič od njega. Obramba je bila na totalnem prepihu, Eto obrača, Messi nam ga cukne z glavo(ne me narobe razumet, lep gol, samo ok kar je tu mač pa je tu mač), Xavi in Iniesta kot da sta neka dva amaterja z žogo, češ igrajta kaj te, saj ne bo nič...

Danes je odločil srečni gol Barce, in pa to, da ni bila Barca zelo dobra ali sploh kaj posebnega, ampak slab United..

Nimam več moči da grajam igralce. Kljub vsemu so nam znova dali izjemno sezono, kljub temu porazu v Ligi Prvakov. Tako mi je žal navijačev v Rimi, in naših v LŽ.

Žal mi je res, da smo izgubili ta finale. Ampak življenje gre naprej, takšni finali nas delajo le močnejše!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10744
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. maj 2009, 21:48:05

Ja škoda no. Za razliko od ostalih sem jaz danes videl zelo močan United. Popolnoma smo prevladovali, še več nadigrali smo jih na trenutke. Le tisti kanček sreče nam je manjkal ob zaključkih. Tisti kanček sreče je šel na stran Barcelone, ki je zadela po dveh blesavih napakah igralcev Uniteda na sredini. Sploh drugi gol boli, ko sta bila takorekoč Evra in CR na žogi, pa sta jo oba pustila Puyolu.
SAF je postavil dokaj dobro taktiko, sploh na začetku prvega polčasa. Škoda da potem naši po prejetem golu niso zbistrili glav (edino Ronaldo je bodril vse ostale!) in bi mogoče z več pristopa izenačili.
V drugem so nas od začetka prtisnal, nato pa je spet igral samo United ... do ponovne napake sredine. Škoda da že v naslednjem napadu nismo zadeli, ko so trije igralci bili sami pred Valdezom in Puyolu. Tko pa mislim da je celo Tevez branil strel mislim da Giggsa. Potem je šlo samo še navzdol.

Sam sem videl dve (mogoče tri) taktični napaki Alexa. Na desno krilo bi MORAL dati Ronalda, kajti Sylvinho je bil zanič. Na žalost sta bila zanič tudi Park in Rooney. Sploh slednji je imel danes popolnoma zanič tekmo in si je zaslužil predčasno prho.
Pa potem takoj Teveza not - če je že delal menjavo, bi dal not vsaj Berbo, ki res odlično štopa in ima dobre podaje. Tko pa je Tevez par žog preveč držal v nogi in ni bilo nič. Torej CR na napačni poziciji, predolgo zadrževanje Berbe na klopi in pa Rooneya na igrišču.

Drugače pa hvala United za odlično sezono. Ponovno si me do zadnje tekme zadrževal pred TV zasloni, mi nudil obilo veselja z osvojenimi pokali in prelepo igro. Tudi v finalu je United dokazal da zna igrati nogomet in onemogočil vesoljno dobro igro Barce. Lani smo imeli srečo mi, letos Barca. Očitno pač ne gre obraniti naslova.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 27. maj 2009, 21:48:38

Gledališče sanj2 je napisal:Torej, naša sredina enostavno ni dovolj dobra za osvojitev Lige prvakov.

Če bi nam nekako uspelo kupiti Iniesto, bi bil to super nakup. A se komu sanja, kolko pri Barci zahtevajo zanj? Nič ne bi imel proti, če bi ga kupili z denarjem od prodaje Ronalda.


Pejd rajš vse skupaj prespat pa premisl kaj pišeš. A lani je bila pa ta ista sredina dovolj dobra(s Hargreavesom)??
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5806
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 27. maj 2009, 21:51:16

Giggs, scholes ter neville v pokoj pa takoj po nakupih za novo sredino ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 27. maj 2009, 21:53:24

Preprosto ni bil naš dan. Nič nam ni šlo, zdelo se mi je celo tekmo, da bi lahko pokazali veliko več, če bi bili nekako pri igri, razigrani.... Škoda, tako šanso zapravit na tako poceni način je zelo boleče in zna prinesti nekaj sprememb v prihodnosti. Barci čestitke za zmago, pojedli so nas predvsem na sredini. Smešno je da je top 5 podajalcev v Barci iz njihove veze, pri nas pa iz obrambe. To že pove veliko.

Danes naši pač niso bili pravi, ni bilo Ronsterja, Ronaldo je izginil, Carrick je odigral pod svojimi zmožnostmi, z vsako Fergijevo menjavo je bilo pa vse samo še slabše.

Pa tale Eto ga ne da iz 100% šans, danes pa 1x strelja na gol in ga obesi, neverjetno :)

Nič, sezone je konec, pobrali smo PL, drugo leto pa naprej!!

Go United!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 27. maj 2009, 21:56:55

Eh, pri drugem gole je bil krivec tisti, ki ni pokrival Xavija, ki je imel 10 metrov prostora okoli sebe, pa je najnevarnejši ravno pri podajah.... žal...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 27. maj 2009, 22:03:49

Giggsy je napisal:Eh, pri drugem gole je bil krivec tisti, ki ni pokrival Xavija, ki je imel 10 metrov prostora okoli sebe, pa je najnevarnejši ravno pri podajah.... žal...

Se strinjam! Vsi so gledali Xavija in Iniesto, ko sta napadala po sredini.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. maj 2009, 22:04:36

Giggsy do te šanse niti prišlo ne bi, če bi Evra šou na žogo. Tko pa Puyol mimo CR in Evraja ko lokomotiva, potem Barca rahlo zajebe, žoga pristane pr Xaviju in ta bum na keber od Messija. Tud pri prvem golu je bila napaka sredine - mislim da Parka (morm itak še celo tekmo 1x gledat, kr sem bil 50% pri Domnu, 50% pa na TV) in potem bumf spet en pocarski gol.

Tud sredino preveč pljuvate, ker letos še nihče ni Barce tko onemogočil kot smo jih mi. Ajd čelski je bil dober v fazi branjenja, sam jih je Barca na sredini res nadigrala. United jih je pa stisnu na njihovo polovico in se nadigraval. To da so obrambni igralci imeli veliko podaj pove samo to, kako smo igrali - napadalno, kajti Vidič je bil skoraj več na njihovi polovici kot Busquets na naši! Da ne govorim o Evraju. Škoda res, ker je United pokazal da se da igrati tudi proti "fenomenalni" Barceloni in da se jih da stisnt na njihovo polovico.
Če bi ena od žog v prvih desetih minutah romala v njihove mrežo, bi bili prvaki, kajti ne verjamem da bi Barca lahko sploh kaj odigrala.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 27. maj 2009, 22:10:46

GoUp je napisal:Giggsy do te šanse niti prišlo ne bi, če bi Evra šou na žogo. Tko pa Puyol mimo CR in Evraja ko lokomotiva, potem Barca rahlo zajebe, žoga pristane pr Xaviju in ta bum na keber od Messija. Tud pri prvem golu je bila napaka sredine - mislim da Parka (morm itak še celo tekmo 1x gledat, kr sem bil 50% pri Domnu, 50% pa na TV) in potem bumf spet en pocarski gol.

Tud sredino preveč pljuvate, ker letos še nihče ni Barce tko onemogočil kot smo jih mi. Ajd čelski je bil dober v fazi branjenja, sam jih je Barca na sredini res nadigrala. United jih je pa stisnu na njihovo polovico in se nadigraval. To da so obrambni igralci imeli veliko podaj pove samo to, kako smo igrali - napadalno, kajti Vidič je bil skoraj več na njihovi polovici kot Busquets na naši! Da ne govorim o Evraju. Škoda res, ker je United pokazal da se da igrati tudi proti "fenomenalni" Barceloni in da se jih da stisnt na njihovo polovico.
Če bi ena od žog v prvih desetih minutah romala v njihove mrežo, bi bili prvaki, kajti ne verjamem da bi Barca lahko sploh kaj odigrala.


Se strinjam kar se gola tiče. Če bi jim ga mi prvi dali, potem bi verjetno mi držali kanto v rokah. Ni mi pa čisto jasno kako to misliš da smo jih nadigrali na sredini?? Mogoče na trenutke, ko je tako želela Barca. Moraš vedet, da so vodili v finalu z 1:0 od 10 minute in niso imeli kaj tvegati, da bi rabili še kak gol. Tako so občasno pustili našim da so malo igrali. Ker v vsem ostalem času sem videl žogo v nogah Barce (posebej 1. polčas bode v oči), kako izigravajo ševo iz naših.... Meni se niti za trenutek po 10 minuti v prvem polčasu naši niso zdeli nevarni in sposobni zadeti (se ti spomniš kake šanse). MEdtem ko je imela Barca še vratnico, pa nekaj prodorov Messija, pa spet drkanje žoge sem in tja, da so naši izgubljali živce.

Se mi zdi da bi nam danes res prav prišel Fletch, samo vseeno, še vedno trdim da bi jih na kak drug dan z večjo borbenostjo premagali, tako pa so zasluđeno prvaki.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. maj 2009, 22:11:56

GoUp je napisal:Giggsy do te šanse niti prišlo ne bi, če bi Evra šou na žogo. Tko pa Puyol mimo CR in Evraja ko lokomotiva, potem Barca rahlo zajebe, žoga pristane pr Xaviju in ta bum na keber od Messija. Tud pri prvem golu je bila napaka sredine - mislim da Parka (morm itak še celo tekmo 1x gledat, kr sem bil 50% pri Domnu, 50% pa na TV) in potem bumf spet en pocarski gol.

Tud sredino preveč pljuvate, ker letos še nihče ni Barce tko onemogočil kot smo jih mi. Ajd čelski je bil dober v fazi branjenja, sam jih je Barca na sredini res nadigrala. United jih je pa stisnu na njihovo polovico in se nadigraval. To da so obrambni igralci imeli veliko podaj pove samo to, kako smo igrali - napadalno, kajti Vidič je bil skoraj več na njihovi polovici kot Busquets na naši! Da ne govorim o Evraju. Škoda res, ker je United pokazal da se da igrati tudi proti "fenomenalni" Barceloni in da se jih da stisnt na njihovo polovico.
Če bi ena od žog v prvih desetih minutah romala v njihove mrežo, bi bili prvaki, kajti ne verjamem da bi Barca lahko sploh kaj odigrala.


To spodaj se povsem strinjam. Samo ta gol je vse odločil, do 10minute, ni bilo B od Barcelone. Nič, res nič, prav šokiran sem bil kje so stali Rooney-Ronaldo-Park pa še kdo... Ampak odločilo je to, da je nekdo imel obilico sreče nekdo pa ne...

Eto z driblingom uničo Vidiča, pa zabije neki posrani gol, potem pa še češnja Messi z glavo kot da je velik 195cm. Na nasprotni strani pa Berbatov, sam na ostane pri kotu, pa je z glavo pošlje v 8 linijo atletske steze.

Pa še tisti moment Ronaldo tam, da bi zadel bi bilo 2-1 takoj po golu Barce...

Ampak to je vse ČE, ni šlo, ni blo sreče, lani je bila, pa smo lani bili boljši v finalu, letos pa nam pač ni šlo. Škoda, žalostno je ampak vseeno je za mene še vedno United najboljši klub na svetu... Ta Barcelona bo slej ko prej zašla, slej ko prej se jih bo skužlo...

Zdaj še očitno ni čas za to, in zdaj pač uživajo v svoji zmagi... Samo se morajo zahvaliti tudi fortuni, kaj vse je bilo v polfinalu, itd....

Grem spat zdaj, ker sem popolnoma prazen... Lahko noč vsem, upam da čimbolj mirno preživite to žalost ob porazu!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10744
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. maj 2009, 22:16:15

Anderson#8 ni žalosti! United will never die!!!
Kot sem že rekel, smo igrali vse do finala. Tudi v finalu smo igrali fuzbal in ne neke obrambe, kot smo se vsi bali pred tekmo. Mogoče je tudi to odločilo, ker so se potem oni lahko postavili nazaj in čakali na naše napake in potem na hitre kontre.
Giggsy greva prespat pa potem še enkrat tekmo oba pogledava in bova bolj obejktivna :D Ti preveč krivde vališ na našo sredino, jaz pa sem najbrž preveč zadovoljen s prikazanim.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 27. maj 2009, 22:19:45

Po pravici povedano nismo imeli skoraj nič od igre razen prvih 10 minut,ja drugače pa zelo razočaran . :cry:
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 27. maj 2009, 22:22:20

GoUp je napisal:Anderson#8 ni žalosti! United will never die!!!
Kot sem že rekel, smo igrali vse do finala. Tudi v finalu smo igrali fuzbal in ne neke obrambe, kot smo se vsi bali pred tekmo. Mogoče je tudi to odločilo, ker so se potem oni lahko postavili nazaj in čakali na naše napake in potem na hitre kontre.
Giggsy greva prespat pa potem še enkrat tekmo oba pogledava in bova bolj obejktivna :D Ti preveč krivde vališ na našo sredino, jaz pa sem najbrž preveč zadovoljen s prikazanim.


Maš prva, ja :) Mirno noč.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2463
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a markm dne 27. maj 2009, 22:27:41

Jbg pač, smo zgubil, bo pa drug let bolš!

WE WILL NEVER DIE!! UNITED!!!!
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. maj 2009, 22:28:29

Aja samo to še - Ronaldu kapo dol! Boril se je kot lev, enga dejva nism vidu, kakšnega jokcanja s sodnikom tud ne, Puyolu je pokazal kako se fuzbal igra po moško. Seveda pičkica od Puyola tega pritiska ni vzdržala in je skoz jokcala, se valjala po tleh ... škoda samo da mu ni Ronaldu tm pr golavt liniji še bolj stisnu med rebre.
Pa fenomenalen štart Paula :D Če že tekme nismo dobil, jih je blo treba pa premiksatit!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a pek dne 27. maj 2009, 22:36:01

Bravo fantje! Dobro napisano (Giggsy, GoUp, Anderson#8)
Seveda je razočaranje veliko. Spet bo treba poslušat navijače Barce (ki jih je kar naenkrat miljon - le zakaj).
Tudi sam ne morem nč rečt čez ekipo. Pač sreča danes ni bila na naši strani in če bi mi prvi zadeli, bi se igra odvila v povsem drugi smeri. Žal se ni.

Toda glavo pokonci. United nam je podaril čudovito sezono. Mnogo zmag, pokalov,... Odlično! Podprimo United, tudi v naslednji sezoni in glejmo United osvojit 19 naslov in končno zapreti gobce scouserjem.

We will never die!
United!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: LP finale: Barcelona - Manchester United; sreda 27.5.@ 20.45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 27. maj 2009, 22:56:05

pek je napisal:Bravo fantje! Dobro napisano (Giggsy, GoUp, Anderson#8)
Seveda je razočaranje veliko. Spet bo treba poslušat navijače Barce (ki jih je kar naenkrat miljon - le zakaj).
Tudi sam ne morem nč rečt čez ekipo. Pač sreča danes ni bila na naši strani in če bi mi prvi zadeli, bi se igra odvila v povsem drugi smeri. Žal se ni.

Toda glavo pokonci. United nam je podaril čudovito sezono. Mnogo zmag, pokalov,... Odlično! Podprimo United, tudi v naslednji sezoni in glejmo United osvojit 19 naslov in končno zapreti gobce scouserjem.

We will never die!
United!


Res je! Tok ko so v zadnjih 2-3 sezonah naredili smo lahko zlo ponosni na njih! Aja pa še neki:
Barca are you listening,
You'd better keep our trophy glistening,
We'll be back in May, to take it away,
walking in a Fergie Wonderland!

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2008/09

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron