Premier League 2009/10

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 27. februar 2010, 16:34:35

Ja "problem" je v tem, da je Terry bolj pomemben za njihovo repko, čeprav glede na trenutne predstave sploh ni vreden mesta med prvih 11.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 27. februar 2010, 16:39:25

če ma kdo posnetek rokovanja se priporočam...ma terrya bi mogli fu++ iz repke sj so rio, upson, richards, king, lescott..na levem pa ni coleja in zdj ni še bridgeja..jagielka ne verjamem, da se bo pocajtu ostane samo, da bainesa upokliče :?
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. februar 2010, 16:42:00

Evo link...

http://www.soccerclips.net/videos/wayne ... john-terry

E: Baines ali Warnock. Osebno sem bolj za prvega, saj zna zelo dobro odigrati v napadu, tako kot je Cole delal v repki. Bomo videli...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 27. februar 2010, 16:50:57

hvala...no sj baines je tam, tam s bridgejem..moti me to, da se je on odpovedal spju..ja warnock je tudi ja, vendar on zelo malo igra v napadu(young) tako, da bi baines prišel bolj prav..
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a yoco dne 27. februar 2010, 16:55:15

Jaz sem celo gledal tekmo do prvega gola, potem sm pa čist jezn ugasnu TV, k sm vidu kako $hity igra, sam mi frend pove da so zmagal, pa najvecji nasmesek na faci :mrgreen:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. februar 2010, 17:21:03

ManRed je napisal:Milan hangover?




Po težkem evropskem gostovanju je vedno težko potem odigrati dobro tekmo, še toliko težje proti realtivno dobrem nasprotniku. Tudi mi smo bili proti Evertonu čisto anemični...

Sicer je pa bolj zanimivo nekaj drugega. Chelsea ima relativno srečo s poškodbami v zadnjih letih, sedaj pa sta se poškodovala Cech in A.Cole in že se pozna velik velik primanjkljaj. A bodo uspel prebrodit to manjšo krizico s poškodbami? Težko.

Troboj za lovoriko se lahko začne! Letos bo res pestro...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9346
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. februar 2010, 17:24:30

Troboj za lovoriko se lahko začne! Letos bo res pestro...


Da. Bomo videli, kaj bodo otroci iz Arsenala naredili proti Stoku... Če zmagajo bo troboj, če se zgodi karkoli drugega bo dvoboj.. ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 27. februar 2010, 18:25:45

Thanks shity :)

Me je pa presenetila ta zmaga, nisem pričakoval da so sinje modri sposobni zmagati Chelsea. In to na Stamford Bridgeju.
Sicer pa svetovna poteza, ko Bridge ni dal roke Terryu :) Pravilno. In nato debilni navijači Chelseaja žvižgajo Bridgeju. Igralcu, ki je igral za njih in to zelo uspešno (pa ni isto kot Tevez ali pa Figo, katerima so namenjeni žvižgi upravičeni, saj Bridge ni izdajalec, ker ni prestopil v osovražen klub). In hecno je, da Bridge v tej aferi sploh ni kriv in ga navijači Chelseaja smatrajo kot krivca :roll:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5085
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 27. februar 2010, 19:43:48

Čaki, ker se mu baba mal zgon na okol, ga bo pa sovražu do konca življenja?

Prvič, kakšen debilen monoganizem bi bil to? Monogamija je v nasprotju s človeško spolno naravo.

Drugič, glih poslilu jo ni, možno je, da je bla ženska pobudnica. Kakšen debil bi bil Terry šele, če jo ne bi kresnil.

Tretjič, lahko bi ga blo vsaj tolk v hlačah (pa ga zgleda ni, če se žena naokol gon), da bi mu dal roko (v smislu the bigger man).

Itd.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2313
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 27. februar 2010, 20:00:49

Remmy temu postu se lahko samo nasmejim.. Meni se ta poteza zdi čist normalna iz strani Bridge-a in kaj drugega sploh nebi pričakoval. Meni se zdi to totalno podlo iz strani Terry-ja, da dobremu kolegu ženo nažge. Če pa si vi s kolegi babe med sabo žgete in se potem trepljate po ramah pa vsaka čast ;)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 27. februar 2010, 20:06:51

Remmyja ne bom komentiral ker je totalno glupa izjava...

Stoke 1-1 Arsenal.

Vendar pa tekma kakorkoli se konča, bo v medijih sprožila nov val ogorčenja.

Shawcross je namreč ponovil Martina Taylora nad Ramseyom in mu je verjetno polomil nogo. Posnetka ne kažejo kar je logično, ve pa se da so ga odpeljali z kisikovo masko takoj v bolnici z rešilcem... Grozen štart in direktni rdeči karton..
No, no, no. Even Ryan Shawcross looks traumatised by this - as are a lot of other players. Aaron Ramsey has suffered a horrific injury after a tackle by the Stoke defender. They aren't replaying the incident. I'm not surprised. Ramsey was holding his injured leg up in the aftermath and it was not at the right angle in any way. Horrible.

Shawcross appeared to be wiping away tears as he walked off in shock. Ramsey is being stretchered off. The likes of Thomas Vermaelen and Cesc Fabregas, in particular, look completely stunned. It's bringing back unhappy memories of the Eduardo injury at Birmingham. Ramsey has an oxygen mask as he is carried off down the tunnel.
---------> BBC

Slika

Ramsey broken foot :roll: :roll: :roll:
EDIT: Konec tekme. 1-3 Arsenal zmagal, z dvema poznima goloma. Prvo iz penala Fabregas(zares srečno), pol pa še Vermaelen... Imamo torej troboj. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a gregx dne 27. februar 2010, 20:53:42

Slika

IMO to ni blo za rdeč karton.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5817
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a warioth dne 27. februar 2010, 21:09:58

Robierto je napisal:Remmy temu postu se lahko samo nasmejim.. Meni se ta poteza zdi čist normalna iz strani Bridge-a in kaj drugega sploh nebi pričakoval. Meni se zdi to totalno podlo iz strani Terry-ja, da dobremu kolegu ženo nažge. Če pa si vi s kolegi babe med sabo žgete in se potem trepljate po ramah pa vsaka čast ;)


Se pridružujem tvojemu postu.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a OFC_Crew dne 27. februar 2010, 23:48:50

Remmy je čist prav povedal,mu dam za prav.

Sicer je pa to bivša in je itak vseen :twisted:
Pain is weakness leaving the body
Uporabniški avatar
OFC_Crew
Prodal Browna za kilo arašidov
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 6. februar 2008, 22:53:14
Kraj: Ljubljana

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2010, 7:52:17

Remmy vidim da se držiš načela United, Kids, Wife ... s tem da po moje boš s takim mišljenjem kot ga imaš, obstal na prvi točki ;)
Terry je imel otroke, "dobro ženo", on ga pa serje naokol. S tem da sedaj dvomim da je žena dobra, ker ga je sploh sprejela nazaj po tolikih varanjih. Al se ji gre tolk za otroke da imajo očeta, al pa je keš pička.
Kar je nardu Bridge je debilno ... jst bi Terrya na njegovem mestu usekal na gobec, ne pa samo roko umaknu.

Kar se pa tiče Aarona in zloma noge ... ubogal bi Gigssa pubec, zdj si pa kariero zajebal :twisted: Po moje niti ni bil favl, ampak nepremišljen skok Aarona pod noge Shawcrossa ki je bil v naletu. Lohk pa da se motim ker to sklepam iz gifa gregxa (če je kje kak bolj nazoren posnetek se priporočam).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9801
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 28. februar 2010, 13:24:11

Madona, a se gremo nogometni forum ali evharistični kongres?

Spolne prakse drugih ljudi se vas ne tičejo. Karkoli se se je že skuhalo med obema mačotoma in pičkico, bodo razčistili sami med seboj, saj so dovolj stari. Dobesedno na kozlanje pa mi gre pri tem javnem pomilovanju enega in masakriranju drugega. Kot da je vsem milijonom ljudi sicer mar za čustva enega povprečnega levega beka ali kot da ni hujšega kot položiti bivšo od svojega kolega (ki se za potrebe medijskega spektakla potem spremeni kar v "najboljšega prijatelja"). Zdaj se pa res manjka samo še kakšen bulmastif na sredi tega ljubezenskega trikotnika, da bo raja pri vsej tračarski limonadi dobila dokončno potrditev, kako so tisti "nad njimi" dejansko slabši od njih.

Če se že gremo moralne sodbe, imam še jaz eno biblijsko: ne sodite, da ne boste sojeni.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4027
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Best dne 28. februar 2010, 18:35:46

GoUp je napisal:Remmy vidim da se držiš načela United, Kids, Wife ... s tem da po moje boš s takim mišljenjem kot ga imaš, obstal na prvi točki ;)
Terry je imel otroke, "dobro ženo", on ga pa serje naokol. S tem da sedaj dvomim da je žena dobra, ker ga je sploh sprejela nazaj po tolikih varanjih. Al se ji gre tolk za otroke da imajo očeta, al pa je keš pička.
Kar je nardu Bridge je debilno ... jst bi Terrya na njegovem mestu usekal na gobec, ne pa samo roko umaknu.

Kar se pa tiče Aarona in zloma noge ... ubogal bi Gigssa pubec, zdj si pa kariero zajebal :twisted: Po moje niti ni bil favl, ampak nepremišljen skok Aarona pod noge Shawcrossa ki je bil v naletu. Lohk pa da se motim ker to sklepam iz gifa gregxa (če je kje kak bolj nazoren posnetek se priporočam).

Se popolnoma strinjam z vsem kar si napisal.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. marec 2010, 12:28:27

http://www.skysports.com/opinion/story/ ... 21,00.html

Zelo zanimiva študija Tylera. Če bi odšteli gole najboljših bi bil Arsenal prvak, United bi ostal drugi, Chelsea bi pa padel kar za 3 mesta, saj izgubi daleč največ pik zaradi Drogbe. Tukaj pa mislim da ni asistenc za gole, saj bi če bi odšteli Fabregasove, United bil gladko prvi...

Zanimivo je tudi spodaj z Sunderlandom in še s kom...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10757
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. marec 2010, 12:56:29

Kalkulacije gor ali dol, resno bi nas moral skrbeti Arsenal - razen Tottenhama praktično nimajo več težke tekme, medtem ko nas čaka še lepa porcija Liverpoola, Rusov in Cityja v gosteh. Od tega se je Rusov treba še najmanj bat - Hilario ima motoriko in reflekse pingvina, poškodoval se jim je edini pravi levi bek, cela ekipa zgleda prenapeto in pod pritiskom..

Vsekakor bomo morali iz omenjenih tekem potegniti vsaj 2 zmagi in obenem upati, da bo Arsenalu nekje spodrsnilo.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4027
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Premier League 2009/10

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 1. marec 2010, 14:42:00

Kalkulacije gor ali dol, resno bi nas moral skrbeti Arsenal - razen Tottenhama praktično nimajo več težke tekme, medtem ko nas čaka še lepa porcija Liverpoola, Rusov in Cityja v gosteh. Od tega se je Rusov treba še najmanj bat - Hilario ima motoriko in reflekse pingvina, poškodoval se jim je edini pravi levi bek, cela ekipa zgleda prenapeto in pod pritiskom..

Vsekakor bomo morali iz omenjenih tekem potegniti vsaj 2 zmagi in obenem upati, da bo Arsenalu nekje spodrsnilo.


Itak bo Liverpool prvak no. :lol:
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov