Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 9. avgust 2009, 16:54:28

ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOONEEEEEEEEY!!!! tooooooooooooooooooooo :twisted:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. avgust 2009, 16:55:14

PRAVICA! PRAVICA!

Banda modra, zajebana! ONLY UNITED!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 9. avgust 2009, 16:59:02

A ma Ben iPod s sabo? :D
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 9. avgust 2009, 17:06:25

Jao kako streljanje penalov naših k bi se zajbaval, škoda.... :(
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 9. avgust 2009, 17:06:51

Evra... zakaj ta tipo sploh se strela penale... vec zajebe ko zadane... bols da gre Valencia, Owen, Foster ce je treba strelat...
Giggs... aj jebi ga..
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 9. avgust 2009, 17:07:10

Giggsy je napisal:Ej, za tale denar, ki ga dobi, mora da zna igrat tud še s čim drugim, mater no. Moj mulc špila boljš z obema nogama, pa je ne dobi nič!!

Mrbit zna še s kurcam igrat, ne vem. Nism tok seznanjen s te.+m.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 9. avgust 2009, 17:07:25

1. Zakaj je Evra sploh streljal 11m, če je bil že odprej totalno živčen...
2. To je naredil slabše kot bi to naredila kakšna stara mama...
3. Razpizdnjen sem še vedno do konca proklet Ballack in sudja!

END
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. avgust 2009, 17:10:43

Ma, brez veze.... Jebemo se 90 minut, končno izenačimo, potem se pa hecajo pri penalih, kot da jim je vseeno. A mi ne štejemo nič al kaj, sram jih je lahko!!!

Drugače pa dva različna polčasa, v vsakem je prevladovala ena ekipa. Sodnik je milo rečeno čudno posredoval ob favlu švabe nad Evrajem, da nas je le razpizdil do amena in samo čakal sem kdaj ga bo fasal (rdečega) Ronster... Upam da je z Nanijem ok, čerpav tista "punčka" kaže na poškodbo ali rame, ali bog ne daj zlom ključnice.

Za samozavest bi bilo boljš da bi zmagal, je pa fino, ker se jim imamo zdaj za kaj maščevat na prvi medsebojni tekmi :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 9. avgust 2009, 17:12:08

Najslabše izvajanje enajstmetrovk, kar sem ga videl v svojem življenju!

Ujel sem samo drug polčas, razen parih trenutkov je bil precej zanič (z Unitedove strani). Lepo, da je Rooney zadel in si dvignil samozavest, upajmo, da z Nanijem ni nič hujšega, ker si res ni bil podoben dons (to je kompliment).

Najbolj svetla točka pa je, da United vsaj ni osvojil enga ščita, ki ga sponzorira McDonalds!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. avgust 2009, 17:16:03

Veste ni toliko važno, da smo izgubili. Vendarle so to enajstmetrovke in posledično loterija. Važno je da smo se vrnili z zadetkom, in tako se je vsaj pokazalo, da niti sodnik ni mogel pomagati Chelseaju. Jebiga. Takšna gola ko smo dobili, je povsem tipično od Chelseaja. Tu ne moreš nič. Lahko mi igramo, lahko imamo mi 1000% šanse a kaj ti to koristi ko prejmeš takšne zadetke. Foster danes ni opravičil mesto 1 vratarja. Upam da bo proti Birminghamu SAF razmislil boljše. Tudi PIG si zasluži priložnost in upam da jo on dobi proti Birminghamu. Njihova dva gola sta jih dvignila zato so bili boljši v drugem polčasu. Ampak tak je nogomet.

Je pa seveda bilo ključno da smo zgrešili tiste 3 priložnosti. Vse bi bilo drugače če bi vodili z 2-0. Ampak tako so tekme proti Chelseaju, če jim ga ne daš večkrat, potem jih vsaki kurac gor drži. Al je to sodnik, al je to sreča ali pa situacije kakršne so bile danes.

Foy da še nam enkrat sodi, majkemi da vgasnem prenos pa se grem tuširat. Ker to kaj dela ta debil je pa že untergrunt. Evra lepo nategne in obrne Ballacka, ta se vrže in je Evra v fenomenalnem položaju za gol, pa prekine akcijo. Potem pa vidiš Ballack, ki dejansko svinja kot je, pokosi Evraja, in Foy ne sodi pa čeprav se Evra zvija na tleh od bolečin. Nebi reko, da se igra naprej če bi Chelsea bi bil blizu gola, ampak da so na naši polovici in ne prekine akcije pa že pošteno smrdi po svinjariji...

Kakorkoli, poraz ne boli toliko, ker je le po penalih in smo se tako sladko vrnili! Zdaj pa le glave skupaj in gremo pofukat Birmingham!

Pa molim, da je z Nanijem vse v redu. Ker je že imel to ramo poškodovano, in če se zdaj poškoduje ko ga najbolj potrebujemo... :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 9. avgust 2009, 17:16:59

Zaslužena zmaga Čelzija. Že po rednem delu bi mogli zmagat, ampak je pač Rooney zadel. Prvi polcat je bil Unitedov in tuki bi mogl dat še kak gol več. Drugi lih obratno, ampak je Runi zadel na konc. Samo, da se je Nani poškodoval je blo konc vsega. Edini, ki je danes kej pametnega delal. Če je bil v prvem polčasu Park dobr, je pol čist zginu. Kaj je blo z Evrajem smo vsi vidl in itak, da mu je vse dol padlo. Men bi tud. Seveda pa ob vsem tem še ogabna sredina. Ne moti tolko Foster (nujno naj brani drug tedn, rabi samo zaupanje SAFa), bolj nas lahko skrbi kako se bo našlo trenutno najbolj razpoloženo dvojico na sredini. Ni fora v tem, da je Carrick najbolši med vsem, ne sme zato tud igrat. Igra naj tisti, ki v danem trenutku da več ekipi. Zarad mene če se Ačimoviča kup, al pa MIheliča. Naj bo vsaj en razpoložen za igranje, če ne morta bit obadva. In ker je bla slaba sredina, napadalca nista naredila nič. Ronster me je presenetu, da je bil cool celo tekmo. Zgleda je bil pri psihiatru. Lenuh je pa itak zgodba zase. Debi Ownu ni lih uspel, Valencii pa tudi ni. Ampak njiju vsaj še cel mesec ne bom nič šinfal, kot tudi cele ekipe ne. Si še ne zaslužjo, itak je bil to Community Shield, pa Uniteda v formi avgusta nisem vidu dooooolg cajta.

Penali še.
Giggs strelu čist naravnost, mogu bi tako kot Evra, ki je vsaj "strelu" v en kot. Cech je Giggsu branil, ker je šla čist po sredin, Evraju pa ker se je vrgu v pravo smer.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. avgust 2009, 17:19:27

Nevem zakaj Evra sploh strelja penal, če ima že tako čisto preveč vročo glavo. Penal je streljal zares slabo, joj, najbrž žoga niti čez golovo črto ne bi prišla. Tudi Giggs je ustrelil tvegano in ni se mu obrestovalo. Nevem zakaj ne streljal po starem receptu, torej odlično :D. Carrick pa suvereno tako kot vedno do sedaj. Slabo streljanje, Chelsea pa odlično, tako da tu nimaš kaj...

V drugem polčasu stara zgodba. Ko vodimo nikoli potem ne napadamo še za naslednji zadetek in to se dogaja stalno. Prav prosimo da ga dobimo. Po fliperju (TM) smo potem dobili gol, Foster sicer ni najbolje posredoval, tudi ne najslabše, imel je pač to smolo, da se je tam pojavil ravno Carvalho. Od kje je njega v napad prineslo tudi sam najbrž ne ve. Drugi gol, brez komentarja... Ballacka že tko ne morm videt, zdej mi gre kar malo na bruhanje. Potem na koncu nekakšna resnica izkaznica in zadetek Rooneyja, po res odličnem prodoru in podaji Giggsa. Ofsajd? Pomoje ga je Cole na drugi strani držal v igri.

Nič, tole smo izpustili iz rok, nič tragičnega. Pravi izkupiček pa čez 9 mesecov, pa da vidimo iz kakšnega testa je ta ekipa.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 9. avgust 2009, 17:33:21

Malo Off topic: Kje na forumu (če je kje) je govora o Fantasy premier league, da se tam pomerimo in si sestavimo ekipe ;)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. avgust 2009, 17:37:59

viewtopic.php?f=30&t=50

Škoda za poraz po penalih.

Imeli smo boljše priložnosti kot Chelsea in predvsem več priložnosti. Škoda, da ni bilo 2-0 ali 3-0 po prvem polčasu. Sodnik obupen.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 9. avgust 2009, 18:54:49

Je bil pa vsaj komenttor v redu :D

Če bi komentiral Obrez bi bila katastrofa :D
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 9. avgust 2009, 19:27:19

Heh valda ce bil Vedlin(moderator na radio city in clan Reporterja milana), ki vsake tolko casa na radiu powe da polek Maribora navija za United:D
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Omč dne 9. avgust 2009, 20:45:57

Po drugi strani je pa res, da čelski ne osvoji več kot eno lovoriko na sezono :)
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. avgust 2009, 21:54:51

Sicer pa je danes Foster kar mal razočaral. Upam da niso le besede o tem talentu in bodočem vratarju reprezentance. Ob visokih žogah se mi zd nekoliko nezanesljiv, večkrat ne ve, kaj bi z žogo in potem nekaj mučka (predolgo). Zankrat nimam dobrega filinga, ko je vratih in me je strah skoraj vsake podaje, ki gre proti njem. Sedaj bo na naslednji tekmi najbrž šanso dobil Kuščak.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 9. avgust 2009, 23:11:44

Torej je to tkole. Če zajebeš, je konc s tabo. Če pa dobro opraviš, pa ostaneš v ekipi. That is some serious shit.

Foster naj nujno brani vsaj še 3 tekme. Zdej rabi samo dobre besede, ne morš ga koj benčat. Ni čudno, da vsi ratajo slabi, če se ga koj kurca u nulo.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Community Shield: Man Utd vs Chelsea, 9.8.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 9. avgust 2009, 23:18:14

Saj maš prav raven. Vendar ne moremo zdaj mi stalno Fosterju dajat šanse, potem pa jih ne bo izkoristil. Ker to ni prvič da se on igra z žogo pa je pol nevarno. Čeprav je bil preseason je bil on velik krivec za gol vs Malasia. Jaz bi še dal šanso Benu, če je ne izkoristi pa damo PIG-u...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron