EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 20. avgust 2009, 6:58:35

Najbolj me je motilo že omenjeno dejstvo, da je Rooney preveč hodil po žoge na sredino. To je šlo prejšnje sezone, ko se je v napad vključeval Ronaldo, letos pač ne. Fergie je napovedoval spremembo stila igre, a se to še zaenkrat ni pokazalo. No ja, šele 2. krog je bil odigran, pred nami jih je še 36. Veliko prekmalu za kakršnekoli ocene, a dejstvo ostaja, da so naši to tekmo odigrali izredno slabo. Predložki so bili slabi (tisto nekaj, kolikor jih je bilo), kreativnosti ni bilo, streli od daleč niso bili vredni omembe, popolnoma izgubljena sredina... Rooneya pa naj že prekvalificira v vezista, itak tam igra več ali manj. Trenutno je res Valencia-Fletcher-Giggs-Nani prva vezna vrsta, ostali bodo pač morali še potrenirat. Pa več centrov na Berbo, saj ima višino, jebenti!! Aja, pa penale bi bilo fajn potrenirat...

Jebiga, tudi take tekme morajo priti, da se ekipa zave, da niso nedotakljivi. Iz tega morajo potegnit maksimum (psihološki, ki na igrišču ni bilo mnogo svetlih točk) in se vrnit še močnejši. Razturit Wigan, nato pa še Arsenal, mamu jim Cockneysko!!



ONEUNITED
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Leby dne 20. avgust 2009, 7:43:14

Ne glede na to kako smo slabo igral učer,morte vedt da Burnley doma zelo dobr igra in bo še marsikateri ekipi delal preglavice. bo pa treba zelo zelo odpret mošnjiček ker na žalost s tako ekipo se ne osvaja lovorik.
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 20. avgust 2009, 7:56:35

Včeraj se je videlo kaj za nas pomenijo Fletcher, Berbatov in Nani. Brez njih smo bili na nivoju drugoligaša. Carrick je totalno out, Anderson sploh ni vedel na katerem položaju igra, prav tako Park. Rooney in Owen pa brez uporabnih žog nista mogla narediti nič, pa tudi takrat ko sta imela žogo ni bilo nič od njiju. Pohvale Giggsu, ker je pri 35 letih še vedno najboljši igralec ekipe, delno tudi Evraju, ki je odigral solidno, razen bednega izbijanja pri prejetem golu.

Imam v mislih igralca :muppet , ki bi morda lahko rešil naše probleme s kreativnostjo, vendar se mi zdi, da v tem prestopnem roku ne bo več nakupov.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 20. avgust 2009, 8:12:48

Tako slabeag Uniteda pa nisem videl že dolgo časa. Nobene želje, nobenega motiva nič... S takšnim pristopom je jasno, da se ne da premagat tudi rdečih iz piknika :mrgreen: kaj šele ekipe, ki je tako borbena kot Burnley. Edino pozitivno oceno dobita po mojem mnenju Foster in Evra. Gol je dal Burnley po neki čudni srečni akciji. Mislim da je bil tam celo prepovedan položaj!!Če bo kdo gledal highligthse naj bo pozoren na podajo iz leve strani na igralca zraven Evra, ko Evra izbije žogo na nogo Burnleyevemu napadalcu. Penal je bil podarjen s strani nasprotnikovega igralca, ker Evra z žogo tam ne bi moral nič narest. Pred penalom sem si rekel sam pri sebi, da Carrick ne bo zadel. Slabo odigrana tekma tako igralcev kot tudi vodenje Fergusona. Zakaj menja vsako tekmo centralna vezista? Zakaj ni igral trenutno naš daleč najboljši centralni vezist Fletcher? Zakaj Nanija kot najboljše krilo ni bil niti na klopi? Zakaj je igral Park, ki samo laufa gor in dol, centra pa ne da enkrat na tekmi? Kje je našel popolnoma izgubljenaga Carricka in Andersona? In še zakaj Owen in ne Berbatov?

Trenutno bi moral Fletcher igrati vsako tekmo. Res da je urnik tekem naporen, vendar če ga zdržita Gerrard in Lampard, ki igrata res celo sezono potem bi tudi on moral zdržat. Če že mora menjati Ferguson sredino naj menja igralca poleg Fletcherja, ne pa obeh. Proti takim nasportnikom kot je Burnley naj igrata dve prodorni krili, pa magari Tosic, več naredi na taki tekmi kot Park. Kje je včeraj igral Anderson? Jaz sem ga videl nekje med krilom in napadalnim vezistom. Popolnoma izgubljen. Vendar verjetno mu je bilo naročeno naj tam igra in je le upošteval navodila Fergusona. Bil je popolnoma neuporaben. Ferguson naj da priložnost Berbatovu na nekaj tekmah zapored da dobi na samozavesti, ker če bo eno tekmo igral, drugo sedel, potem je jasno da ne moremo od njega pričakovati celo morje zadetkov. Včeraj pa Rooney še eden najslabših. Res da ni dobival žoge v napad, vendar vsakič, ko je dobil žogo je streljal. Velikokrat je namesto da bi se odigrala lepa akcija takoj streljal, nekajkrat pa čeprav je videl da je pred njim nasportni branilec tudi ustrelil direkt njemu v noge. Pričakovati od njega da bo delal take čudeže kot Ronaldo je utopija...

Močno upam da se čimprej popravi igra in da napi fantje končno zaigrajo tako kot se spodobi
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 20. avgust 2009, 8:23:02

Po prespani noči lahko zdaj malo strnem misli. Včeraj smo igrali porazno, take igre nisem pričakoval in ne bi si mislil da bomo že takoj na začetku (čeprav so začetki pri nas vedno težki) obupavali nad nekaterimi igralci. Večkrat sem že izrazil pomisleke glede "freekick fucking maestra" Andersona (ki to navsezadnje ni in nikoli ne bo), saj ni dovolj kvaliteten na mestu kreativnega vezista in velikokrat igra kot kura brez glave. Včeraj smo imeli porazno sredino, edeini pohvale vreden je Giggs, kar je nadvse zaskrbljujoče, saj nas ne more skozi celo sezono reševati 35-letni veteran. Tudi pomisliti si ne upam, kaj bo ko odide in ne pripeljemo adekvatne zamenjave zanj. Kar tej ekipi manjka je kreativni vezist kot je že večina omenila, tista veza med napadom in vezno linijo nam manjka, zato pa Rooney vselej hodi visoko po žogo. Krila so bila včeraj zanič, na eni strani nekreativni Park, ki roko na srce ni igralec ki bi bi razigraval soigralce in ustvarjal priložnosti, na drugi strani pa Anderson, ki ni vajen take vloge in je bil včeraj popolnoma izgubljen. V nedeljo smo videli boljši nogomet in večjo organiziranost na pikniku. Carrick mora malce razmisliti kako naprej, saj predstave ki jih kaže niso primerne za njegov nivo in posledice čuti cela ekipa. Prišli smo do trenutka ko nam Fletcher veliko pomeni in je dejansko naš najboljši mož na sredini, kar si pred parimi leti verjetno ni nihče mislil. Koliko bi nam v tem trenutku pomenil OH verjetno ni potrebno omenjati, tako žal kot mi je žal zanj mi ni bilo za nobenega igralca do sedaj. Z njegovo odločnostjo, discipliniranostjo, borbenostjo bi ogromno pridobili. :(

Owen se še nekako lovi in to se je včeraj še kako poznalo s prihodomo Berbe, ki je vsaj nekoliko navdahnil našo igro. Rooney je nekaj poskušal, a brez pomoči sredine ne bo šlo in mučili se bomo še naslednjih par tekem če se kaj bistveno ne spremeni. Naslednja tekma proti Wiganu me malce skrbi, saj bodo domačini borbeni in bodo grizli skozi celo tekmo. Iskreno rečeno se bojim Arsenala in glede na prikazano formo do sedaj se nam ne obeta nič dobrega. :roll:

Obramba pa je kakršna je, poškodbe so nas zdesetkale in za pričakovati je bilo da bomo dobili zadetek in nasprotnikom pripravili veliko priložnosti. Nekako Evans in Brown ne pašeta skupaj in to se mi sploh ne zdi dobra kombinacija, a v tem trenutku je to morda najboljše kar lahko sestavimo. Evra kar dobra tekma, ne bom preveč krtiziral, ni še prava igra a vsaj nekdo ki se je boril skozi celo tekmo in pokazal nek nivo. Od JO22 pa itak ni bilo za pričakovati nekih presežkov, sploh v ofenzivnih nalogah.

Kaj zdaj? SAF bi moral tole znati spraviti v red, a sedaj je pravi čas za iskanje rešitev in morebiti celo spremembo sistema igre, saj tako ne gre več naprej. Že prejšnja tekma proti B`hamu nam je dala jasno vedeti da to še ni to. V upanju da bomo uredili svojo igro in se nekoliko bolj zbrali pričakujem tekmo proti Wiganu na kateri bo vse razen zmage globoko novo razočaranje.

Priznam, se mi že kolca po čudežnem dečku v belem dresu s številko 9..vsaj glede kreativnosti in pristopa, glede na njegovo aroganco bi se včeraj prelomil na pol samo da bi dosegli zadetek.

BELIEVE!!!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 20. avgust 2009, 8:52:40

Se zgodi tudi najboljšim. Sezona se je komaj začela pa že panika zaradi poraza. Mi smo danes igrali brez Ria in Vide, brez Nanija, (Owna Harg.) pa se brez volje, želje po uspehu. Vsi smo mislili to bo pa lahka tekma a temu ni bilo tako. Zdaj nas čakajo ža nove tekme, ki jih bo pac treba "zanesljivo zmagati", da utisamo vse ki pravijo "brez Ronalda jim ne gre".
Glede tekme pa nimam za povedati kaj saj ze podatek da smo imeli vec kot 10 kotov in iz teh kotov niti ene same priložnosti pove kako pogresamo Vidiča in Ferdinanda. Imeli smo tudi svoje priložnosti(Carrick, Giggs, Berbatov, Park, pa se veliko blokiranih strelov ter nekaj "podaj" žog vratarju s strani Rooneya.)
Giggs se je izkazal zdaj verjetno spet nebo igral in res nevem kdo ga bo nadomestil, mogoče Scholes ali ?????.
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 20. avgust 2009, 9:12:56

Čestitke Burnleyu, to so čakali dolgih trideset let, povsem zaslužena zmaga. Ko ni vdsja, vide, riota, miši plešejo mene pa stiska v želodcu zaradi nesigurnosti v obrambi, včasih kar zamižim ko leti kakšen torpedo proti našim vratom, manjkajo ni kaj...jao park, ma sj neki poskuša in laufa sam kaj boš s meter 20 in 60 kilami delau u PL, vsak kekec ga polom, nevem zakaj valencia ni začel, giggs majstore ni kaj, pa kje je biu fletch, ta anderson pa podajo k en majmun k da bo podaju s špico in žogo kr mal po zraku brne ne da bi jo podal po tleh...takšne točke nam bodo manjkale na koncu.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. avgust 2009, 9:25:37

Kisučan je napisal:Sezona se je komaj začela pa že panika zaradi poraza. Mi smo danes igrali brez Ria in Vide, brez Nanija, (Owna Harg.) pa se brez volje, želje po uspehu.

Panike ni, je pa zaskrbeljenost ob takem pristopu.
Je že res, da nam manjka nekaj standardnih članov, vendar velika večina jih je iz obrambne linije, kjer včeraj pač ni bilo prehudih problemov. Problem je, da ti veza in napad, kjer takorekoč ne manjka noben (razn OH), ne spoca enga gola skupi prot Burnleyu. Tudi ob vrnitvi Ria in Vide ne bo bolje v napadu - razen mogoče ob prekinitvah.
Torej nekaj se more spremeniti, kajti Rooney ni vezni igralec (včeraj je bil), Carrick mora začeti kreirati igro, Valencia prebijati bok in spravt skup vsaj eno dobro podajo. Tud Park, John, Evra, Anderson so včeraj podajali na avt linijo in ne pred gol ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. avgust 2009, 10:03:04

Po dolgem času postajam ponovno malo bolj aktiven.

United ostaja United. Upajmo da tale začetni poraz pomeni nov srečen konec, kakršnega smo videli v prejšnih sezonah. Se je pa potrebno zavedati, da bo še precej dela potrebnega, da sploh pridemo na nivo, s katerim bi se lahko enakovredno kosali s Chelsea, Arsenalom,... Čeprav mogoč res gre zgolj za slab dan, ampak tudi na slab dan bi morali odigrati malo bolj zavzeto, pokazati zakaj smo prvaki že 3 sezone.

Sam sem videl tekmo kot hudo žalost, najhujše je bilo gledati, kako ata Giggs edini kaže zadovoljivi nivo. Če za ostale velja izgovor, da je to šele začetek sezone in da še niso v pravi formi, potem deluje Giggs kot da bi že imel 20 tekem v sezoni za seboj. Pol ekipe bi žrtvoval za to, da bi mu zbili par let.

Smešno je tudi dejstvo, da Foster kaže kar zadovoljive predstave, čeprav je bil tako popljuvan po tekmi CS. Eden redkih ki si ne zasluži graje. Čeprav je res tudi da ravno veliko za branit ni imel. Enkrat lepo posredoval 1 na 1, pri golu pa ni imel nikakršne možnosti. Tudi obramba me ravno ni razočarala. Težko je po taki obrambni postavi pričakovati neprebojen zid. Mogoče me je edino zmotilo to, da je Brown odigral na mestu centralnega branilca. Kot da Ferguson pozablja, da je ravno na RB kazal najboljše predstave. Veliko raje bi videl da bi JOS igral na njegovem mestu. Tako bi mogoče še prišlo do kakšnega uporabnega predložka s strani Browna.

Sem pa mnenja da bo vse precej bolje delovalo, ko bosta v igri Vidič in Rio. Na srečo imeta oba sposobnost ohraniti mirno glavo, znata s parimi podajami umiriti ritem in začeti ograniziran napad. Ker to včerajšno nabijanje žoge s strani branilcev je bilo porazno. Brown je podelil preveč žog nasprotniku, kar je posledično vplivanlo na veliko število pol protinapadov s strani nasprotnikov. Ampak zavedam se da ravno obrambi nimam kaj zamerit. Brown se šele vrača, JOS odigra na njegovem standardnem nivoju, Evans na pol poškodovan, Evra pa najboljši člen kar celotne ekipe trenutno. Eden redkih ki se bori skozi celotno tekmo, tudi v napadu zelo koristen, celo priigral 11m pa čeprav ni imel kam iti z žogo. Ker sem ravno pri enajstmetrovki, se strinjam z mnenjem nekoga, ki je napisal da je vesel da nismo zadeli. Tudi sam nisem bil ravno razočaran. Dejstno je, da si 11m nismo zaslužili. In bil sem zmotnega mnenja, ko sem mislil da ravno po tej zgrešeni priložnosti bomo pa le stopili na gas v drugem polčasu.

Smo pa že vsi ugotovili da veza ne deluje. Carrick je kot megla, ki potuje po igrišču. Organiziral ni kaj, še v obrambnih nalogah je popolnoma odpovedal. Upam da se ne čudi zakaj ni ang. reprezetanci. Ker boljš kot Barry pač trenutno ne igra. Anderson dokazuje ponovno, da je dober zgolj za menjavo, od njega pač ne moremo pričakovati da bo glavni leader ekipe. Malo tudi taktika zgrešena, na krilu sta mu uspela zgolj 2 predložka, oba zgolj na slepo, saj napadalcev ni bilo blizu. Giggs edina svetla točka. Park pa proti tako zaprtim nasprotnikom redko uspe pokazati kaj več. Ampak kljub temu da je odigral porazno, je vsaj poskušal. Valencia bo še moral precej trenigov dati skozi, da se bo malo bolj odigral z ostalimi. Še Tošič mislim da bi bolje odigral tej pol ure. Nekoliko me je pač veza presenetila. V negativnem smislu seveda. Pričakoval sem, da bodo takšna imena kot so Park-Giggs-Anderson-Carrick znali ohraniti mirne živce, in stopili na žogo ko bi to bilo potrebno. Ampak ne. Letali so kot kure brez glave. V tem trenutku se seveda strinjam kot kaže z večino, ki pravi da je Fletcher še najboljši izmed vseh.

To, zakaj vedno igramo z drugo sredino? Mislim da je ravno to bilo naše najboljše orožje v lanski sezoni napram tekmecem. Igralci so igrali v intervalu vsake druge tekme, in tako so vedno spočiti pričakali tekme. Scholes in Giggs ne moreta igrati več vsako tekmo, že 90 minut je skorajda preveč. Ponavadi je še ravno Carrick odigral največ tekem, mogoče bo to letos pač Fletch. Ampak s spočitimi igralci smo imeli določeno prednost. Pri Liverpoolu bi si Gerrard tudi zaslužil malo počitka, sam kaj ko Benitez nima ravno igralca, ki bi lahko ga uspešno nadomestil. Še posebej pa ne zdaj, ko še Alonsa ni več. Tako da to, da igramo vsakič z drugimi, zame ni slabost temveč prednost. Sezona pač je dolga. Se pa strinjam, da igralci popolnoma iz forme ne morejo biti prva izbira. Bomo pač videli kako bodo igrali skozi naslednje tekme.

Smešno tudi je pluvanje po Berbatovu. Fant se pomoje kar trudi, poskuša kar najbolje se predstaviti kritičnim očem navijačom. Res da, deluje nekoliko leno, ampak trenutno je eden redkih ki premore tisto kreativnost za ustvarjanje priložnosti. Od minute ko je prišel v igro, smo zaigrali malo boljše, imel je par dobrih prodorov in podaj. Če kdo, potem ravno on ni tisti, ki bi me razočaral. Rooney pa upam da ne bo zapad v kakšno njegovih kriz ponovno. Ker če je prava informacija da čaka na 100 gol v dresu Uniteda, potem lahko le upamo da ne bo kot lani, ko je čakal na 100 gol v karieri. Drugače pa vsaj trudil se je, tudi to cenimo. Všeč mi je da poskuša malo več z razdalje, pa čeprav v noge naspotnike, ker je trenutno ob Naniju edini, ki ima jajca za vstrelit.

Še sam to. Owen trenutno ni nikakršna okrepitev. Cappelu se samo smeje, ker opaža da je storil še kako prav ko ga ni poklical v reprezetanco. Če je mogoče še proti kitajčkom poslal kako žogo v mrežo, pa na drugi strani vidimo da že proti malo težjim tekmecom ima velike težave sploh priti do kake žoge. Še 1 na 1 z vratarjem ni sposeben zaključiti akcije. Mogoče je imel res malo smole, ampak vseno me ni prepričal. Mesta med 11 si ne zasluži. Naj vstopa ko bodo tekmeci že na kolenih, in se potem poskuša malo spraviti k sebi in pridobiti malo samozavesti. Veliko raje bi videl Machedo, ki je mlad, se še uči, in bi ob podobnem učinku Ownovemu, se precej manj pizdo nad njegovo igro. Upam da bo anglež le dvigno svojo formo. To ni bila zdaj kritika samo na njega, tudi nekoliko na Fergusona. Ne vem zakaj ga tiši pred Berbo. Najprej more drobtinice izkoristit, potem pa lahko začne igrati pomembno vlogo že od začetka.

S tekmo nisem toliko razočaran, zmotilo me je le slaba taktika (Brown, Owen, Anderson) in obupna veza. Ostalo razumem da je šele začetek sezone in da so nas poškodbe dodobra razredčile. Slabše skorajda ne more biti. Forma se lahko le dviga, upajmo da čem hitreje. Le par bolj natančnih podaj, pa bo že napredek.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 20. avgust 2009, 10:18:30

Foster je zadnji dve tekmi odbranil zelo dobro. Veseli me, da je našel samozavest, saj nima več tiste nesigurnosti pri lovljenju žog. Ko bi vsaj tole trajalo, pa smo preskrbljeni na golmanski poziciji za 10+ let.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. avgust 2009, 12:23:33

Ojjooj. Neki Burnley nas premaga. Da neki Burnley. Me ne zanima, če so oni igrali doma, ali pa so bili naspidirani in zaprti. Takšnih porazov si mi ne smemo privoščit. To je namreč odlika Uniteda, zmage proti slabšim ekipam in ziher pike. Velja pričakoval sem trdo tekmo, in da bo obramba jeba, vendar pa to kaj so delali je porazno.

Obrambi ne moremo nič zamerit. Vida-Rio, omg saj to se treba opazit. Težko bo Unitedu, če bo najboljši branilski par na svetu poškodovan. Evra pa se trudi vendar sam ne more. Vidim da ste se spravili na vezo. Se strinjam izrecno slabi. Park itak ne vem kaj je Fergusonu, da bi mu že nekdo dopovedal da proti takim ekipam ne rabimo "obrambnih" kril ampak tiste prave, z driblingom in potezo. Park je garač in laufer. Giggs svaka mu čast še 1x. Nimaš kaj, vendar mi se lahko poslovimo od LP, če mislimo da je Giggsy dovolj. Spravili ste se tudi na Andersona. Hja, tudi jaz sem razočaran nad njim, vendar pa moment. Isto je blo z Nanijem. 2 ni igral, potem pa pričakujete čudeže. Naj mi nekdo pove razloge zakaj ni bil na CS-ju niti na klopi, ali pa zakaj ni dobil šanse proti Birminghamu. Kar nekaj. Proti Bayernu pa tudi ni dosti igral. Tako da ne vem kaj ste pričakovali. Za njegove kreativne naloge, pa je krivo to da ni imel spredaj nikogar pametnega. Ne zdaj mislit da ga branim, vendar vseeno v tej tekmi so bili vsi povprek slabi in niso nič naredili. Zdaj pa pridemo do Carricka, ki kar ne morem verjet kaj dela. Takšen car od vezista ko je, pa nič od njega. Velja začetek sezone, mogoče ga je na morju pičla kakšna meduza, samo da pa tako igra pa ni za nikamor. Torej Carrick je zdaj naš strelec penalov. Vse penale je do zdaj, zadel zdaj pa ni. Ko je bilo zelo pomembno. Ta penal bi obrnil tekmo v drugo smer sem prepričan. Ampak vseeno, ta penal ga ni naredil slabega. Neviden je, nič ne poizkuša ipd... Ne vem kaj se da narediti pri tej stvari...

Potem pa je tu napad. Rooney, če mislite da bo on gonilna sila Uniteda, in da bo zadeval gole v serijah, potem se hudo motite. Ko bo prišel v serijo ql, potem pa znova ne bo nič.. Jebiga, tu ne moreš nič. V njegovi naravi je še vedno to, da laufa in vse, vendar on ni tisti number 9, da bi zabijal po +20-25. Žal. Seveda, ga ne bom odpisal po dveh tekmah, vendar on je že zelo dolgo v Unitedu in vem da še ni pokazal svojega maksimuma. Owena ne bom komentiral. Dam mu še čas, 5-10 tekem, potem bom reko. Do zdaj zelo slabo, kitajčkom bi še Djemba-Djemba zabijal.

Zdaj ne bom še nič drkal, ampak prav vidi se da bomo občutili še grenkobo prodaje Ronalda, za vse gole, in odhoda Teveza, za gole v pomembnih momentih.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. avgust 2009, 12:29:12

Res tako nediscipliniranega, nerazpoloženega in brezidejnega Uniteda nisem videl že nekaj časa. In takšnega ga tudi nisem pričakoval včeraj. Ta predstava me je včeraj spomnila kar na sezono 04/05 :? Pa ne po tem, da takrat nismo dobili nobene lovorike, ampak po slabih igrah in rezultatih. Saj razloga za paniko ni, do konca je še too much. Zaskrbljenost pa je prisotna... Tu ni izgovorov, da United zmeraj sezono začne slabo. Tega smo nekako vajeni da igre od začetka še ni, a takšne ekipe kot je Burnley je treba premagovati. Vsaka jim čast za fanatično igro včeraj, to je bil njihov večer in zmagali so zasluženo.
Največja napaka je bila sigurno postavitev vezne linije. Sam sem sicer tudi pričakoval Carricka in Andersona na sredini. Za prvega pač velja da je naš prvi organizator (kar pa trenutno ne kaže) in drugi pa potrebuje to, da igra. A Anderson je spet razočaral, zelo slabe podaje. In ne vem zakaj je sploh igral na boku (če je bil to sploh bok!?). Veliko več bi koristil na sredini in Giggs na boku. Slednji ob takšni formi mislim, da prav tako kot na sredini lahko odigra dobro tudi na bočnem položaju. Giggs legenda!!! 35 let in naš najboljši. On in Fletcher prvi izbiri na sredini. Seveda mora to končno spoznati tudi SAF, da je Fletch naš najboljši vezist. Pa še Park je včeraj igral na boku. Veliko se je trudil in poskušal, sam kaj ko nima najboljšega strela. Mogoče bi bilo bolje da bi igrala ali Valencia ali Nani. Na takšnih tekmah je nuja, da imaš krila ki prebijajo nasprotnikovo obrambo. Park bo raztural proti Arsenalu, včeraj pa... Poleg slabe vezne linije pa je bilo prisotnega še malo podcenjevanja... Če bi penal zadel Carrick bi bilo verjetno drugače. A že to pove veliko o včerajšnji tekmi. Naš najsigurnejši izvajalec 11-m je zatajil... Pač enostavno to ni bil večer Manchester Uniteda. In Berbatov bi moral začeti. In to na vsaki tekmi. Nimam nič proti Ownu, včeraj se pač ni najbolje odrezal, a on je trenutno 3. napadalec. Od Berbe pa se pričakujejo goli. In te bo dosegal le če bo začenjal na vsaki tekmi. Evra pa zopet odigral zelo dobro. Foster tudi zanesljiv. Najboljši pa Giggs.

UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. avgust 2009, 14:32:33

Malo sem pogledal 2. polčas in lahko rečem, da smo zasluženo dobil tisto, kar bi morda morali fasati že v prejšnjem kolu. Še vedno je začetek sezone, vsak od top4 bo še imel svoje kikse v naslednjem mesecu. Malo idej, malo energije, veliko naivnosti in slaba forma večine na igrišču. Giggsa niti ne bi postavljal kot izjemo, vsaj po polčasu je naredil kar ene par hudih napak, sta pa bila Carrick in Anderson vseeno še za spoznanje slabša. Ampak kot rečeno, brezveze zganjat paniko zaradi slabih iger tja do sredine oktobra ali novembra.

Moja napoved: vsaj še ene par naslednjih tekem bo odigranih v takem stilu, vendar bo rezultat boljši. Ne glede na vse je bilo tudi na tej tekmi par zrelih šans, ki bi jih morali izkoristit in ob izenačenju pred 80. minuto bi stavil glavo, da bi jim stisnili še en gol. Tako pa... :roll:
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 2.krog, Burnley:Manchester United, 19.8.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 20. avgust 2009, 22:03:26

Slabo, slabo in še 1x slabo. Tudi sam že dolgo nisem videl tako slabega Uniteda! Ravno sem pred tekmo omenjal, da so se nam že dogajale 'cvetke' proti slabšim ekipam oz. proti prišlekom v prvo ligo in da smo znali tudi izgubiti. Ravno to se je zgodilo tudi včeraj. A žal ni bil Burnley nekaj noro dober, mi smo bili prekleto slabi. V bistvu nismo sestavili skupaj skoraj nič. Igrali smo kot, da ne bi imeli sredine in če ni sredine ni potem nič. Napadalci so bili slabi prav vsi po vrsti. To, da Rooney hodi v sredino pa ni bilo na tej tekmi prvič, on pač ni 'Pipo' stil napadalec in ga je povsod polno. Rooneyu pa tako tole ustreza, ker je pravi tekač, bolj sem jezen na Berbo, ker on bi pa res moral več biti pred golom, čeprav zna tudi včasih narediti zelo dobro in ključno potezo oz. višek, a če sta napadalca dva bi fajn blo, da bi to nalogo tudi opravljala! Edino kar je bilo solidno je Giggs ter Foster. Ben je odigral še drugo tekmo zapored brez napak, pri golu je bil pa totalno brez moči. Upam, da se nekaj totalno spremeni, sploh v sredini, ker tako pač ne gre več naprej. :(
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron