EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 30. avgust 2009, 0:05:36

Sicer ne vem, kje ste vi vidli super igro z naše strani, ker vse tja do zadnje Arsenalove menjave nismo kontrolirali igre niti za minuto.. Ampak to je enostavno tipična tekma z njimi - oni držijo sredino, delujejo bolj suvereno v napadu, povedejo, potem pa parkrat zajebejo v obrambi in zgubijo rezultat. Tale "otroški vrtec", kot mu malo ponižujoče rečejo, nas je v ligi nadigral že ene 5X zapored, ampak iz tega je izvlekel samo 2 zmagi. Prav neverjetno.

Sicer so bile tudi pri nas svetle točke, predvsem dobri stari Fletcher in Evra, medtem ko je ene par igralcev milo rečeno zaudarjalo.. Carrick, Valencia... Sicer si bo Giggsy zaradi 2 asistenc na koncu zaslužil visoko oceno, ampak brez tega bi pristal pri zgoraj omenjenih. Vsaj nekomu se bo na sredini moralo odpreti, kajti trenutno je v spodobni formi samo Škot.

Na koncu seveda veljajo tiste 3 pike in dobra volja za naprej, ampak v sedlu pa še zdaleč nismo.. Še 2 težki tekmi čakata v naslednjih 2 krogih in nisem čisto prepričan, da lahko s tako igro izvlečemo 6 pik.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a pek dne 30. avgust 2009, 0:10:13

Podpis pod tole.

Igra je bila zelo slaba in samo goli sreči se imamo zavhalit, da smo danes zabeležili 3 točke. Prav velikokrat take sreče ne bomo imeli.
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. avgust 2009, 6:51:29

Jap, Fletch se je res razvil v enega najboljših razbijačev na sredini igrišča. Kako jim je lomu hrbtenice :shock: Odlično! Samo kaj, ko nujno rabimo še enega kreativca, ki bi znal potem poslati uporabne žoge naprej. Če je kdo gledal večerno tekmo Reala in Deportiva, si je lahko ogledal, kaj pomenijo dobre ideje na sredini igrišča, ko so prav s pasi v prostor razbili Deportivovo obrambo. To nam manjka, pa vem da na tem področju ne bo storjenega veliko, za kar zamerim Fergiju, čeprav po drugi strani je sedaj težko nekoga privlečt na Old Trafford in ga v parih tednih spravit do tega, da bo delal šale in kape na sredini. Samo zamerim mu, ker tega ni storil že takoj po koncu lanske sezone. Tako pa bomo vsako tekmo gledali mučenje žoge po sredini in neko nabijanje proti napadalcem.

Dobro bo, da ko bo enkrat obramba popolna, ne bo več toliko prepiha zadaj in se bo lahko veza bolj osredotočila na napad, samo vidimo, da tam ni nikogar, ki bi znal podati uporabno žogo (kam so včeraj letele "uporabne" žoge Carricka, pa ve samo on :evil: ). Tudi Valencia bo rabil še nekaj tekem da se sprosti in navadi igranja na višjem nivoju, kot je bil to Wigan, samo ima pa super predispozicije, da postane velik igralec in upam da jih izkoristi.

Pohvale še Naniju, ki za enkrat lepo napreduje in mu želim tak napredek še naprej, ker je kot dan in noč, proti lanskim tekmam, tako da če bo redno začenjal, se ni za bati, da proti sredini sezone eksplodira :)

Pa še enkrat hvala bogu za Runsterja, ki je biser ekipe, se goni gor in dol po igrišču (kero dajvanje z glavo je model uprizoril :!: :!: :!: ).

All in all, treba je poštimat sredino, pa se znamo borit za naslov. Kako in kaj je pa stvar Fergija in ostalih gor na otoku.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2009, 8:30:03

Kakorkol je Foster prvi gol zajebal, nas je pa na začetku drugega polčasa rešil, da smo sploh še lahko sanjali o zmagi. Res neverjetna, instinktna obramba z nogo po strelu Van Persija. Jaz skoraj nisem mogu verjet, kaj je skinu.

Fletcher je pa včeraj res odtekel pomoje rekordno. To je noro, kolk energije, borbenosti, (nepremišljenosti), brezkompromisnosti je pokazal. Evra: še vedno se mi smeje, za kakšen drobiš smo ga pravzaprav kupili, ta človek je neverjeten.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 30. avgust 2009, 9:00:27

Tako je, Fletcher in Evra sta trenutno najboljša, čeprav sta že lani razturavala celo sezono!
Evra je res pravi, njegovo preigravanje, borbenost, vedno na pravem mestu...Fletcher tudi, njegove podaje, borben...

Carrick je pa res slab, in to že nekaj časa...že lani proti koncu sezone je začel smrdeti...enostavno skriva se za žogo, kot da bi bil nesamozavesten.. :x

Nani napreduje, Valencia po mojem mnenju dve tri tekme in bo pravi.....Berbatov pa res, tisto ni mogel zaključiti! :evil: Jao, učasih je res malo ležeren...

Rooney definitivno legenda kluba, ne predstavljam si ga v drugem dresu....

Sem pa čutil med polčasom, da Arsenal ne bo zdržal....res so malo mladi, neizkušeni....
Forma se bo definitivno dvignila, in mislim da bo edini konkurent za naslov Chelsea...italijan na klopi angleškega kluba, to je vedno pravo(Capello - anglija)....

Sezona bo dolga in napeta po mojem mnenju.
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2009, 9:55:50

Rooney: "If forwards score, they tend to get man of the match but 'Fletch' was head and shoulders the best player on the pitch"

Wenger: "I kicked the bottle of water when the goal was cancelled from disappointment and the fourth official called the referee and sent me off. Frankly, I don’t know what to say. Thirty seconds to go. It was really spectacular. I didn’t even know where to go. He told me to go into the stands, but there was no way to get into the stands. Just because I kicked a bottle of water, I didn’t say a word to anybody. And it was quite a good kick."

Haha, res sem se nasmejal Wengerju, je dobil včeraj en + od mene, hehe
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. avgust 2009, 10:56:23

Sj uglavnem ste res vse povedali že. Fletch, Evra in Rooney naspidirani do daske, Foster tud ne vem kak je lahk skinu tist strel, tko da mu je upravičeno do tistega od Arshavina. Sicer pa je bila tudi formacija postavljena tako, da nismo mogli razvit prave igre, ker Rooney sam ne bo naredil veliko, razen če bo res super žogo dobu in bo imel veliko prostora, drugače pa vedno rabi nekoga ob sebi da mu poda in da se mu naprej odkrije. Igra z enim napadalcem je vedno bolj zaprta. Razen ko smo imeli CRa, ki je potem uletaval naprej in zabijal. Tu pa mislim da še nimamo nikogar ki bi mel "jajca".
Drugač pa drugi polčas je bla tekma en velik LOL, kot sem že včer napisu. Najprej penal, pol še Diaby OG, ter 3x 100% šanse zajebane z naše strani in pol da smo ga še fasal 30 sec. pred koncem in razveljavitev le tega. Pa to se morš smejat. :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 30. avgust 2009, 11:00:05

And it was quite a good kick. Hahahaha ne moreš no. :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a braul dne 30. avgust 2009, 11:47:33

Na kratko: zmga je tu z veliko sreče, a takšne so še bolj sladke. Važno je, da smo skinli dobri Arsenal, to je treba priznati. Njihova forma je res že na začetku prvenstva na visokem nivoju in da smo zmagal takšno tekmo, nas lahko samo še dodatno podžge!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 30. avgust 2009, 11:58:47

Naslednjo tekmo nas ćaka Tottenham, ki je s Chelseajem na vrhu. Igra včeraj sicer še ni bila na nivoju ampak se počasi dviguje, Fletcher je bil res fenomenalen včeraj, še enega kreativca na sredini pa ni problema, toda dvomim, da bo karkoli prišlo v teh parih dneh kolikor je še do konca roka. Pozimi pride tisti napadalec to je pa to po moje do naslednjega poletja. Drugače pa upam na zmago tudi proti Tottenhamu po reprezentančnem premoru. Letos se bo bil hud boj s Chelseajem za naslov, ker drugi po moje ne bodo resno konkurirali za naslov. Tottenham bo po moje nekje na polovici sezone pogorel, ker ni vajen takih pritiskov, Liverpool sploh po moje nima možnosti, da bi konkuriral za naslov, iz ozadja bo napadal Arsenal. Vendar treba bo zmagovat tudi proti manjšim klubom (Burnley,Wol'hampton in podobni). Sicer pa srčno upam, da bomo osvojili četrti zaporedni naslov prvaka.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a raven dne 30. avgust 2009, 12:44:15

Srečna zmaga? Vsekakor. Komentator je clo tekmo bluzil, da United nekako doma najde pot do zmage. Včer je bilo enako. Arsenal je bilo veliko boljši na sredini, bolj agresivni so bili, Carrick na drugi strani je delal banalne napake, Giggsa razn pri golu nisem videl, edini aktiven je bil Fletch. Če bo tko nadaljeval, gre on čez 3 leta v Real za 100mio, ne pa Nani. Dobr, lih ko igraš prot Arsenalu ne morš ocenjevat svoje igre, ker to je čist drugačna tekma kot pa Burnley/WBA in podobni. Itak se je to vidlo takoj na začetku, ko so se nahitro pobijal med sabo. Penal nad Arshavinom je bil, glede Rooneya pa nisem 100%. Nekam hitro je padel, pa žogo je zadel, da je letela nekam v 77. vrsto. Rumeni so bli potrebni, to ni panike. Avtogol pa itak sreča. Ostal cajt pa nič omembe vrednega, razn Flectha na začetku. Un strel Nanija in Berbe na koncu sta bil pa plod all out attack pri Arsenalu. Me je pa na konc fajn stisnlo, ko sm vidu gol. Glede Wonžota pa itak smeh, kaj pa drugega. Nč, z tako igro se bo doma že našla pot, ampak v gosteh pa pojma nimam kako bo.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 30. avgust 2009, 12:52:00

Fluid je napisal:Kakorkol je Foster prvi gol zajebal, nas je pa na začetku drugega polčasa rešil, da smo sploh še lahko sanjali o zmagi. Res neverjetna, instinktna obramba z nogo po strelu Van Persija. Jaz skoraj nisem mogu verjet, kaj je skinu.


To je že res, da je ta obramba na začetku drugega polčasa bila res neverjetna, izvenserijska, vendar je dejstvo, da Foster naredi preveč napak med samo igro, v situacijah, ko bi moral suvereno in zanesljivo posredovat. Takšnih situacij je pa skozi vsako tekmo bistveno več, kot pa teh 100% priložnosti. Fosterja jaz zaenkrat niti slučajno ne vidim kot dolgoročno rešitev na golu Uniteda. Če bo hotel naslediti Edwina, potem bo moral takšne stvari (izbijanje visokih žog itd.) konkretno popravit.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 30. avgust 2009, 13:02:18

Mah, Foster je predvsem premajhen za super golmana, kot je Van der Car. Pri visokih predložkih mu zmanjka višine, potem pa nekam izbije v 3 pm, po navadi nasprotniku na noge in že je šansa tukaj. Škoda, ker reflekse ima dobre. Aja pa penalov nut ne zna branit... All in all, za 2 golmana več kot soliden, za prvega in za naš klub, pač ne.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a SAF_boy dne 30. avgust 2009, 13:10:35

Glede prvega gola, če se gleda da je naredil Foster napako jo je potemtakem naredil tudi Vidić, ki ni bil dovolj blizu Arshavinu. Foster nekaj časa tudi ni mogel videti žoge zato ga je morda malce presenetila. V glavnem po mojem mnenju tisto ni bila napaka našega vratarja.
Glede tistih utekanj v kazenski prostor mi v vezni liniji nimamo nekih Kakajev mi imamo delavce kot so: Fletcher, Carrick, Anederson! Čeprav smo ravno včeraj dobili 11metrovko na ta način ko je Rooney prejel Giggsovo žogo v prostor.
Drugače pa je to eden bolših startov v sezono v zadnjih letih za United pravo moč pa bomo kot vedno pokazali okoli božiča.
Se opravičujem za čisti off-topic
Zanima me nekaj a se da dobiti podatek o tem koliko so igralci včeraj pretekli, ker se mi zdi, da je Fletcher včeraj tekel kot nor.

Ali je kdo od vas že bil na Old Traffordu in če je bil kako je dobil vstopnico.
p.s. Se opravičujem za čisti off-topic v zadnjih dveh vprašanjih!
Uporabniški avatar
SAF_boy
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 30. avgust 2007, 13:28:44

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 30. avgust 2009, 13:29:50

Nooorooo hudooo dobra tekma :o Prava Angleška Premierligaška bitka. Kot se za takšen derbi spodobi. Videli smo veliko mero tempa, devet kartonov, odlične individualne poteze posameznikov, razgrete strasti, ostre štarte, tackle... Prav navdušen sem bil nad tekmo. Sicer United ni ravno navdušil z igro. Bilo je preveč napačnih podaj in na trenutke so bili poiskusi vezistov, da spravijo žogo do Rooneyja ali v prazen prostor, res obupni. Valencia me je včeraj razočaral, ni bil pravi. Za takšne tekme imamo Parka, ki je nato kar dobro odigral. Carrick je bil bistveno boljši kot na prejšnjih tekmah, a še vedno to ni bilo to. Nani je zopet odigral zrelo, sem zelo zadovoljen z njegovimi igrami. Fletcher pa itak car :twisted: Haha kako jih je razbijal.Daleč naš najboljši vezist in eden najboljših v Premiership. Vsekakor MoM. Obramba tudi zanesljiva, pri golu bi morali sicer bolje posredovati. Evra je pa res v izjemni formi. Skupaj z Rooneyjem in Fletcherjem najboljši trenutno. Foster bi pri golu lahko bolje posredoval, a je Van Persiju ubranil neverjetno!!! Nisem mogel verjeti. Včeraj je bil zelo zanesljiv (razen nekaj podaj) tudi Brown. Že takoj na začetku tekme je prekinil nekaj nevarnih situacij. To je bil Brown izpred dveh sezon. Rooney zopet odigral izvenserijsko. Najbolj popolen igralec na svetu!!! Se je pa videlo da rabi še enega napadalca ob sebi. Ker je ob njegovem stalnem tekanju potem nekdo manjkal v napadu.

Skratka rezerve so še. Samo gol na koncu Van Persija :roll: Kakšna nonšalanca naših igralcev!!! Lahko bi jih razbili 3:1 in bi bila pika na i... V glavnem zmaga je in to je najbolj važno. Diaby pa ga je dobro zabil ;)

UNITED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2009, 13:37:04

King_Cantona_7 je napisal:Diaby pa ga je dobro zabil ;)



Evo, človek kar težko verjame, da to ni namerno storil :l0l: Prav dobesedno ga je zabil :)

Slika


SAF_boy je napisal:Zanima me nekaj a se da dobiti podatek o tem koliko so igralci včeraj pretekli, ker se mi zdi, da je Fletcher včeraj tekel kot nor.

Ali je kdo od vas že bil na Old Traffordu in če je bil kako je dobil vstopnico.


1. Tudi jaz sem se spraševal, koliko je pretekel Fletcher. Se mi pa zdi, da kilometrino računajo samo na CL tekmah, ali pač?

2. Priporočam ogled naslednjih topicov:
viewtopic.php?f=4&t=62&start=360
viewtopic.php?f=4&t=230
viewtopic.php?f=4&t=460
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 30. avgust 2009, 13:52:37

Dokler je igral Arshavin smo bili vredni pol kozarca navadne vode. Ko mu je zmanjkalo sape, pa smo mi prišli nekako do sape.
Igralci so se res trudili, vendar so nas kratkomalo nadigrali. Vendar kot je že Evra lani ugotovil, nogomet je moška igra in ne igra fantičev.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a raven dne 30. avgust 2009, 13:53:38

Za kilometrino mislm da se najde na guardianu al pa telegraphu. Al pa kaki actim statsi.

Za Carricka smo pa vsi preveč navajeni iz prejšnih sezon, da je bil odličen. V obrambi naredu vse, podaje za napad odlične, delanje igre,...
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 30. avgust 2009, 14:33:29

Giggs je bil več ali manj slab. Pred tisto podajo v prostor Rooneyu, k je bil potem penal, je zasral vsaj 5 lepih gol šans z svojimi slabimi podajami in počasnostjo. Za tist free-kick pa mu ne dam nit procenta credita, ker je itak bil kr neki poc. Totalna bedarija je tudi to, da Nani ne izvaja kotov, ker ima daleč najboljše. Tam Foster pri golu niti ni bil toliko kriv. Vidić je pušnil, ker je Aršavine pustil 2m placa za strel.
Zelo se pozna da ni Ronalda. Prenos igre iz obrambe v napad je prepočasen. Valencia je zmeri nekje bolj odzadaj ko se branimo, in ko dobi Foster žogo nima nikomur za vrečt, da bi hitro potegnil, kot je to do zdaj vedno bilo z Ronaldom. Tukaj bi potrebovali Andersona, ki ima res dober speed v nogah, ko ima žogo.
Pa Roonster sam v napadu je bedarija. S tem mu takoj zmanjša tisto pravo nevarnost za gol za 80%. Ni on nek soler, k bo šel rolat playere Arshavin style.
Ampak ja, važne so 3 pike, ampak pričakujem veliko izboljšav še. Vsa čast Fletchu ker je res bil fenomenalen, pa še rumenga ni dobil :) . Nani lepo napreduje, lepo ga je bilo videt nekajkrat v obrambi, ko je bil že kar za Evrajem. 10 tekem še pa bo car
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 4.krog, Manchester United:Arsenal, 29.8.09 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2009, 16:43:59

Giggsy je napisal:
Pa še enkrat hvala bogu za Runsterja, ki je biser ekipe, se goni gor in dol po igrišču (kero dajvanje z glavo je model uprizoril :!: :!: :!: ).



Slika
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron