CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. oktober 2009, 12:59:17

Sicer pa zares lep gol Owna včeraj :o Neverjetna hitrost in kontrola, lep zadetek. Kdo je bil za vas včeraj igralec tekme? Zame je bil kar Welbeck. Dosegel je gol pa v večina akcijah je sodeloval. Tudi Anderson je včeraj nekajkrat zares fenomenalno podal, mislim da je že čas da zaigra tudi kaj v PL. Lepo je bilo videti tudi Browna, da je odigral celo tekmo. Tudi Neville je odigral solidno do rdečega kartona, ki ga je dobil upravičeno. Letos je prikazal že nekaj dobrih predstav. Sicer pa mojstrska obramba Fosterja včeraj :o Po mojem kar prva izbira za obrambo leta :D
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 28. oktober 2009, 13:58:46

Ole! Kako hud away support včeraj, povejte mi chant, ki ga niste slišali :D

Welbeck bo hud igralec, če malo solira, pomeni da ima jajca, jebiga. Lep gol Owna! Obertan? Dokaj všečna predstava z njegove strani!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. oktober 2009, 18:12:31

Fluid je napisal:Ole! Kako hud away support včeraj, povejte mi chant, ki ga niste slišali :D


To je res. Včeraj je bilo poleg gledanja tekme, užitek predvsem poslušati naše chante. Od Cantonaja so pa najbolj zažgali :D Ooooooooooooooooooooooooooooooo We`ll drink a drink a drink ,to Eric the King the King the King... :twisted:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 28. oktober 2009, 18:42:39

upajmo, da čez par let tamle Eric sam zamenjamo za Joshua (no disrespect to Eric)

druga letošnja tekma, da nisem gledal (prejšnja je bla isto CC, ko sem gledu prvih 60 min)
kk se je kaj Obertan izkazal( na mn3njalniku že naganjajo Nanija, pa njega nt)? pa zelo, zelo lepo, da se je vrnu Rafael. Zdej pa ma, da dobi veliko priložnosti tudi na bolj pomemnbnih tekmah, ker na RB pa res mamo bolj žalost kot ne. Če bi on lepo prišu v prvo ekipo bi blo noro, ker O'Shea, ki zdej začenja je res sam za poflikat.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 28. oktober 2009, 18:49:17

Fluid je napisal:Ole! Kako hud away support včeraj, povejte mi chant, ki ga niste slišali :D

Viva Ronaldo :)
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 28. oktober 2009, 20:08:09

Super away suppurt resda. Cela tribuna za golom je bila naša, kljub tekmi med tednom. Najverjetnejši razlog, bližina Barnsleya. Malo se je vidlo, da so vsi v postavi bili v večini mladi in so včasih kar brezglavo letali gor pa dol, a važno je, da smo mi opravili svoje delo in se uvrstili naprej, za razliko blamaže Reala prot tretjeligašu. To je res velik lol, pa še 4:0.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 29. oktober 2009, 8:53:53

Kaj lahko kdo da linke do golov :D
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mateya dne 29. oktober 2009, 12:29:00

Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 30. oktober 2009, 14:27:39

Na tekmi med Barnsleyjem in Manchester Unitedom se je sodnik Chris Foy zmedel in rumeni karton pokazal napačnemu nogometašu, toda ima dobro opravičilo.

Angleškemu sodniku Chrisu Foyu se je na ligaški tekmi med Barnsleyjem in Manchester Unitedom zgodila zares neprijetna napaka - rumeni karton je pokazal napačnemu nogometašu. Toda ob tem ima tudi zelo dobro opravičilo, saj se mu je napaka nehote pripetila, ker sta v moštvu Rdečih vragov zaigrala oba brata dvojčka Fabio in Rafael Da Silva. Nogometaša iz Brazilije sta si podobna kot jajce jajcu, to pa je zmedlo tudi Foya - moral bi kaznovati Rafaela, toda rumeni karton je pokazal Fabiu. Toda Alexu Fergusonu in njegovim kolegom to seveda ni ušlo in odločili so se, da se bodo pritožili. "Smo v kontaktu z nogometno zvezo, ki smo ji predali informacijo, da je sodnik kaznoval napačnega nogometaša, seveda pa zdaj želimo, da njegovo napako popravijo," so sporočili s štadiona Old Trafford, medtem ko angleški mediji dodajajo, da bodo odgovorni rumeni karton zagotovo pripisali Rafaelu, ki bi ga tudi moral dobiti zaradi prekrška nad Jamalom Campbellom-Ryceom. 19-letna dvojčka Da Silva sta se k Rdečim vragom preselila lani, pred tem pa sta nosila dres brazilskega velikana Fluminenseja.


LOL. Če so pri FA kaj pošteni bi morali rumen karton brisati, saj se rumene kartone ne prenaša iz igralca na igralca. Me zanima če bodo to upoštevali, Terry in Lampardu kar pogosto brišejo kartone v podobnih situacijah
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: CC 4.krog, Barnsley:Manchester United, 27.10.09 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 30. oktober 2009, 16:18:06

Ko Lamparda zamenjajo za Terrya?
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost