EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. november 2009, 21:40:45

Vedel sem, da bomo pokasiral beden gol, kot ga proti Čelzi vedno pokasiramo, samo da bo pa tako bedno in zoljufano pa pač ne. Glede na to, da so nas oškodovali za en prepovedan položaj v prvem polčasu, sem upal, da bo sodnik v drugem kaj boljši, pa je bilo vse samo še slabše.

Igrali smo dobro, samo nimamo igralca, ki bi z eno podajo ubil nasprotnikovo obrambo, oziroma, ki bi z eno potezo odločil tekmo. Imamo same razbijače v ekipi, ki so na sredini res norci, vendar v napadu ni učinka, tako da potem po sreči upamo, da ga zabijemo. To se vleče že dalj časa, danes je bilo samo še bolj očitno. Obramba je igrala solidno, upam da ostane Rio čim dalj časa zunaj, ker ga Evans odlično menja, prav tako je odlično odigral Brown. Pohvale tudi VDS in Evraju. O sHea pač standardno, nič posebnega. Na sredini je razočaral Giggs, ki je carinil žogo in izvajal neke eksperimente, v trenutkih ko bi mogel vdarit po golo :shock: , Ronster pa tudi ni pravi. Alex bi moral menjati že pred prejetim golom ali pa takoj po njem, ne da smo čakali na konec tekme z menjavami. Obertan pa zna še presenetiti v tej sezoni, če bo le dobil več šans.

Ok, poraz je boleč, samo sedaj imamo lažji razpored, tako da gremo na serijo zmag in upamo, da se Čelzi kje spotakne (Arsenal). Vsak naslednji poraz pa bo res že odločilen.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. november 2009, 21:44:00

alanya je napisal:Res skoda, da nismo uspeli iztrziti niti tocke. Chelsea danes nikakor ni bil boljsi. Upam, da se dvignemu nivo igre in zacnemo suvereno zmagovat. Ni mi jasno kje je bil Berbatov, zakaj Vidic ni igral, zakaj Nanija ni v ekipi..... Rada bi pa edino vedela kdaj vas je uspel ta Obertan tako prepricat, ker jaz zaenkrat se nisem videla nobenega presezka od njega. Bom pa vsekakor zelo vesela, ce se bo koristil ekipi in se izkazal kot zadetek v polno.


Ja za mene je on pomlajšana verzija Giggsa. Hiter, navihan, tehnično podkovan, predrzen, če hočeš, upa si več kot pa kak bolj izkušen maček, zato mu včasih rata kaka fora, ki jo nasprotnik ne pričakuje in ga tako preigra. Sam upam da dobi čim več priložnosti, ker ima nek tak stil, ki mi je všeč in bi ga rad videl na čim več tekmah. Spominja me na Ronalda prvo leto... Z glavo skozi zid :lol:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. november 2009, 21:50:51

Ko gre pa Nani "z glavo skozi zid" ga pa vsi kurcate...
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. november 2009, 21:56:14

Giggsy je napisal: Spominja me na Ronalda prvo leto... Z glavo skozi zid :lol:


Meni se pa ne zdi ravno, da hoče z glavo skozi zid. To dela Nani že tri leta in še vedno ni predrl tega zida. Ronaldo je to počel prvo leto, potem pa je vseeno napredoval. Obertan pa vleče dokaj zrele poteze, ne izgublja žoge za brezveze in jo odda, ko je to potrebno. Hkrati se mi zdi, da ima dobro pozicioniranje in prihaja v ugodne položaje, da je lahko nevaren za vrata nasportnikov posredno ali neposredno.

Najbolj smešno mi je, da je Evans kar naenkrat označen za mesarja, kot da stalno dela grde prekrške. Okej, tista iztegnjena noga je bila absolutno odveč, ampak kdaj je pa nazadnje še koga grdo podrl. Vem da je Ljubljankića skršil in da sedaj Obrez ob vsaki priložnosti to fukne na površje, hkrati ga pa označi za nekega podleža. Dejansko od njega kakšnih hudih ekscesov še nisem videl... :roll:

p.s. Bi bilo zanimivo pogledat MOTD, tko da če bo kdo zasledil link do torrenta, naj prilepi.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. november 2009, 22:19:45

Kako tipičen poraz Uniteda proti Chelseaju. Omg, pa kaj se ne more tisti tam zgoraj al kdo pač to diktirira kaj novega spomnit? Že zdaj 2-3 leta smešno iste tekme. Boljši United, United strela in igra, Chelsea pa posrano zabija. Samo če se spomnim Fat Frank trademarka iz Moskve in Ševe ter Cola na črti me srat pritisne... Pa Carvalho in še kaj bi se našlo.

Kot je rekel Fluid, ta tekma je nam prinesla nekaj dobrega. Prvič smo odigrali res tisto pravo United, igranje agresivno z šansami in malo napakami. Napredek je, in še vedno smo komaj novembra, pa še vemo da United ni niti na 50% moči. V to sem siguren, vem da lahko boljše in to bomo tudi dokazali. Vesel sem igre, poraz pa kaj moreš, itak to lahko pričakuješ proti totim ruskim kurbam. :evil:

Nič pozabit čimprej tekmo, ni blo sreče z žogo ter glupim Atkinsonom(njemu naj dajo ban ne pa Jonsu za beachball :D :D )

Everton sledi....
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 8. november 2009, 22:48:53

Kinda offtopic: a je še kdo om menjavi Obertan & Owen videl na tribuni enega ogromnega črnca s sončnimi špegli in zobno krtačko? I was like :shock:
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. november 2009, 22:56:30

Ja js tut... Sam WTF... Mudel si je krtaču zobe na Stamfordu :D
Zanimivo:
http://sportske.jutarnji.hr/index.php?c ... k_id=15323
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. november 2009, 23:01:57

Kid_A je napisal:Kinda offtopic: a je še kdo om menjavi Obertan & Owen videl na tribuni enega ogromnega črnca s sončnimi špegli in zobno krtačko? I was like :shock:


:D :D :D

Slika
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Goran dne 9. november 2009, 6:13:18

Slika

Slika
"I used to dream about taking the ball round the keeper, stopping it on the line and then getting on my hands and knees and heading it into the net," Best said later. "When I scored against Benfica in the European Cup Final I nearly did it. I left the keeper for dead, but then I chickened out. I might have given the boss a heart attack." George Best
Uporabniški avatar
Goran
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 106
Pridružen: 26. april 2008, 12:41:10

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a est.1878 dne 9. november 2009, 8:56:08

Ni bila lepa poteza, je pa s to potezo vsekakor postal bolj prljubljen igralec povprečnega navijača v Premier ligi :lol:

Sicer me pa poraz sploh ni potrl, pravi navijači Chelseaja se pa tudi ne počutijo najbolje ob tej zmagi!!
Keano's attitude was: 'What goes around comes around'. He got his just rewards. My attitude is an eye for an eye."
Uporabniški avatar
est.1878
Chief of Execution
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 7. maj 2008, 12:29:42

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. november 2009, 9:04:17

Fant se uči od Cantonaja. Lepo lepo
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 9. november 2009, 10:20:36

Jao, kak bebav pogled Kalouja... Tak, Mr. Beanovski :D
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 9. november 2009, 10:58:16

alanya je napisal: Rada bi pa edino vedela kdaj vas je uspel ta Obertan tako prepricat, ker jaz zaenkrat se nisem videla nobenega presezka od njega.

ronaldo je začel podobno kot on. tud ronaldu so na začetku uhajale žoge v avt ali pa si je pri driblanju potisnil žogo predaleč, da so mu jo prestregli, ampak oba sta pokazala odlično željo, po čimprejšnjem prehodu v nasprotnikov kazenski, veliko hitrost in izjemno tehniko. in takega igralca kot je obertan zelo potrebujemo. ampak že to da vstopiš šele proti koncu igre na igrišče in te zelo zmede, preden prideš v tisti pravi tempo igre, sploh pa je za tako mladega igralca tak derby velika psihična obremenitev in nič čudnega če napravi napako. glede siljenja v zid se mi pa to zdi boljše kot drkanje žoge okrog sredine in podajanje, kjer imaš čist strel na gol. nani se pa nikoli ni izkazal, zato hvala bogu da imamo obertana. natančenje ga bomo lahko ocenili pa takrat, ko bo začel v 1.postavi.

uni črnc je pa res car. kak dan prej pred stadion, da je karte dobil, pa je seboj vzel hrano in toaleto, al pa ga grizljanje ščetke pomirja ob tako razburljivi tekmi. al pa gre za kakšno novo črnsko foro. bwo bi mogli njega uprašat :D
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 9. november 2009, 11:02:23

Ja, tistega Črnca zadaj sem tudi jaz takoj opazil..model se ščetka med tekmo... :lol:

Drugače pa, odigrali smo zelo dobro, samo v uaključko smo premalo steljali....Ne vem kaj se je Giggs danes bal, vsaj trikrat je bil v situaciji ko bi lahko streljal pa je šel podajat!
Tudi Carrick je imel lepe šanse....Scholes bi po mojem mnenju zadel....

Valencia pa res, brez ene fore oziroma nobene tehnike... :!: Dobi žogo pol pa potegne pa kar bo pa bo...Neuporaben...

Nani bi po mojem mnenju danes prišel prav, s svojo kreativnostjo in tehniko bi prebil bok, potem pa bi že prišli do šanse...

Jebi ga, me pa tolaži, da smo šele novembra, forma se dviguje in mislim da se bomo na koncu veselili!
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 9. november 2009, 11:33:33

50-50 tekma, veliko drkanja naokoli in malo priložnosti, tako da je bilo logično, da bo prvi gol tudi odločilni. Kar ok smo se borili, morda bi tudi parček Evans-Brown veljalo uporabiti še parkrat, dokler se Rio ne spravi k sebi.
Sem kar optimist. Bili smo enakovredni trenutno najboljši ekipi v ligi, večino najtežjih tekem imamo že za seboj, medtem ko ostalo konkurenco to še čaka. V tej luči tudi zaostanek ni prevelik.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 9. november 2009, 13:01:37

Giggsy je napisal:Ronster pa tudi ni pravi. Alex bi moral menjati že pred prejetim golom ali pa takoj po njem, ne da smo čakali na konec tekme z menjavami.

Pol bi pa res odšel v Barco. Vsi vemo, da je Roo enak CRju pri tem. Za vsako menjavo, ki se bo njemu zgodil se bo pizdil. In to na veliko. Pa ni važno, a United vod 4-0 al pa zgubla 4-0. Model bo vedno ponoru pri menjavi. Ajd, včer bi z lahkoto bil menjan, ampak Rooneya se ne menja pri 0-0 ali celo 0-1. Ne smeš ga. Tip zna igrat (zadnje cajte drgač sploh ne), ampak (pazte zdej to!) model je fuzbaler, ki lohka celo tekmo igra slabo, potem pa z eno akcijo odloč tekmo. Rooneya menjaš samo, če mu manjkata OBE nogi. Ni druge šanse. Nočem še enga Beckhama, po katermu se mi še zmer kolca.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 9. november 2009, 14:11:31

Lepo ga je Evans :lol: Najprej z eno potem pa kot pravi karateist med padcem še enkrt z drugo nogo v obratu :lol: :lol:
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. november 2009, 17:41:26

Nezasluženo...

Pred tekmo sem bral marsikatere komentarje, da so rusi premočni in da bodo zmleli Manchester United. Ok, tudi sam nisem imel najboljšega občutka, a kot pravi navijač sem upal na našo zmago ali vsaj remi. Bili smo boljši. Imeli smo večjo posest, sedem kotov medtem ko modri niso imeli niti enega! Kdaj se je to na SB še zgodilo ne vem. Imeli smo celo več strelov, čeprav jih je bilo od vseh le malo nevarnih. A tudi oni niso imeli nekih hudih priložnosti. Škoda da ni bilo Berbatova, ker bi prišel kar prav mislim da na tej tekmi. Sicer pa več kot odlična predstava Browna in Evansa :shock: Res sta odigrala vrhunsko. Evans mi je vse bolj všeč, je mlad in kaže izredno stabilnost v obrambi. Res je dobro kresnil Drogbaja, ki je zopet dokazal, da je eden izmed najbolj hinavskih, podlih nogometašev. O njegovih igralskih sposobnostih nisem nikoli dvomil, a po obnašanju je primerljiv z ... prepuščam vaši domišljiji :) Brown je zopet nazaj v formi. Zame kar najboljši od vseh pri Unitedu. Brez napake in odlično je uničeval Anelko in Drogbaja. Tudi naveza Carrick-Fletcher-Anderson ni razočarala, čeprav bi lahko kaj več naredili v napadu. Giggs bi lahko dal več, še najslabši je bil Valencia. Rooney je bil v drugem delu bistveno boljši, v nekaterih situacijah bi moral podati (Andersonu v prvem polčasu). Nasploh so naši kar nekajkrat preveč mečkali pred golom in bi morali prej zaključiti, tu mislim predvsem na Giggsa.
Sicer si pa poraza nismo zaslužili. Po statistiki smo bili zelo boljši, po igri smo bili z rusi izenačeni. Tekma je bila taktična, morda ne najbolj atraktivna, a na trenutke so nam igralci ponudili kar nekaj zanimivih dvobojev. Nekateri izmed njimi so bili tudi umazani. Drogba je kar nekajkrat sunil naš obrambne igralce, tudi Terry (najbolj "honest" player na Otoku) se je enkrat "proslavil" s komolcem nad Valencio, na naši strani je prednjačil Evans. Zaključek je bil izredno zanimiv, saj je bil poln žara, borbe in živčnosti.
In za zaključek igralec tekme oz. pajac tekem. Mr. Atkinson.
1. Dosodil offside Rooneyju, ki ga ni bilo in s tem posledično preprečil verjetno vodstvo Uniteda. Fuj!
2. Ni dosodil 11-m po prekršku jokice Terryja nad Valencio, ki bi, če bi se obdržal na nogah, imel še dosti časa za podajo pred gol. Zame je to penal, čist kot solza Terryja po zgrešenem penalu pred dvema letoma (ok malo bluzim :mrgreen: )
3. Nevaren štart Ivanovića nad Giggsom z dvignjeno nogo v koleno. Marsikateri drug sodnik bi se odločil tudi za rdeč karton.
4. "Prekršek" Fletcherja nad Coleom. Tu je padel zadetek. Sudja je tu podlegel pritisku domačih igralcev in gledalcev.
5. Domneven prekršek Drogbaja (kakšen slučaj, mar ne?) nad Brownom in offside Drogbaja pri golu.
6. Da ne bom blatil samo modrih, roko na srce, Evans je namerno s kopačko Drogbaja v prsa in bi si zaradi tega prislužil rdeč karton.

Tako da mi smo moralni zmagovalci in z igro naših smo lahko zadovoljni. Občutek po tekmi s scouserji je bil neprimerno drugačen, saj si tam nismo zaslužili niti vode. Včeraj pa smo bili zreli za zmago, a tudi točka bi bila v redu.

UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 9. november 2009, 17:47:14

http://www.mininova.org/tor/3131999
Poglejte si analize iz Match of the day pa boste najbrž še bolj razočarani kot včeraj...
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 9. november 2009, 18:28:40

Hvala za link, bom downloadal in pogledal!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron