EPL 18.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 19. december 2009, 18:12:51

-Srečen sem, da smo "hitro" izgubili, pa da ni blo nobenih dvomljivih sodniških odločitev, da bi se lahko nekateri čeznje pizdili. Velja tud za SAF-a! Popolnoma zaslužena zmaga Fulhama.

-Žalostno je, da forum oživi ob porazih... :)

-"Bomo začeli zmagovat"... to se govori od poraza s Chelsijem, da o kakšnem winning-streak sploh ne debatiramo.

-OK, manjka nam celotna zadnja linja, vendar kljub temu so ostale pozicije dost dober zapolnjene. Res je smešno, da se nam poškodujejo ravno vsi obrambni igralci, to je nekaj neverjetnega.

-Zaradi poškodb smo tudi ob Carricka in Fletcherja. Vendar imamo menjave, kajne. Anderson, Scholes, Gibson. Giggsa in Nanija ni, imamo še vedno Obertana, Parka in Valencio. Tukaj ni npr. O'Shea na krilu... V napadu so tud vsi, Berba sicer malo poškodvan, tle je Welbeck.

-Kljub poškodbam, bi morali izstnit remi, če že ne brez prejetih golov, tak soliden 1:1 morda 2:2. Sam za gole dosegat mormo tud strljat in si pripravljat prilike. No, danes teh, razen nekaj strelov o daleč, ni bilo. Prav boleče je bilo gledat igro danes. Še najbolj pa od 75' minute naprej. Preprosto naši niso izgledali, da bi lahko zadeli.

-Ta problem se vleče že lep čas letos. Preprosto zeloo nihamo v formi. 5 (pet) porazov pred božičem je absolutno preveč.

-OK, 18 krogov pa te fore, pa da ni nič odločenga, pa da najboljš igramo spomladi, pa da se pokale deli maja... Super, sam povejte mi, zakaj potem ne igramo že sedaj "spomladansko" oz. kaj se bo takrat spremenilo. "Ja, ne bo poškodb, obramba bo nazaj, kupli bomo 2 AMC-ja pa bla bla bla". Ne resno, kaj bo takrat drugače? Resno pričakujete kak nakup? Jaz ga ne.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 19. december 2009, 18:20:05

PIG je bil nš najboljši igralc na igrišču. To kr dost pove o ostalih, glede na to da je dubu 3 gole. :)

UNITED
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. december 2009, 18:26:32

Tole je bila lepa prizemljitev. Lepa. In samo upamo lahko, da tudi koristna. Ker če jim tole ne pride do živega, potem pa s to ekipo nekaj ni najbolj kul. Trenutno igramo toplo hladno, no zadnje 4 ali 5 tekem pa stalno hladno. Proti nekim Wolfsom še gre, ko pa pride neka boljša ekipa imamo pa hude težave. Dajo nam gol, se malo bolj organizirano postavijo v obrambo in že smo pečeni. Dajo naslednjega je pa sploh konec. In najbolj skrb zbujajoče je to, da brez Giggsa v igri ne moremo nič izpeljat. Ampak res, čista ničla. Da sploh ne govorim, koliko je Giggs star in da nas ne more stalno reševat, pravtako pa ne more igrat dveh tekem na teden. Kaj se zgodi, če Giggsu pade forma?

Carrick je v vezi letos bolj kot ne povprečen. Bili so vsake toliko znaki, da bi se znal spraviti v boljšo formo, ampak je potem spet sledil padec. Pravtako brez Fletcherja v vezi ne moremo igrat. Ma bolje da je obrambi Gill oz. kdorkoli od mladincev (ti imajo vsaj nekih 10 let prakse, sicer ne na najvišjem nivoju, ampak jbg), kot pa da potem krpamo obrambo z dobrimi igralci sredine, sredino pa s povprečnimi igralci. Potem nikjer nismo dobri. Tako bi imeli vsaj na sredini dobre igralce in en del terena pokrit tako kot se zagre. Tako pa imamo povprečno obrambo in povprečno sredino. Pač, nihče ne more krivit obrambe za tale rezultat, ampak Carrick in Fletcher pač nista branilca. Gibson pač ni top qualty, to jaz skoz govorim. Sedaj dobiva šanso, ker pač drugih ni. Ima dober strel in to ga rešuje, da se potem mnenje večine o njem prevesi na pozitivno stran. Sicer je pa dokaj neviden, premalo udeležen v sami igri, kot bi se nekako skrival. Anderson je danes recimo imel procent uspešnih podaj tam okoli 20%. Vse podaje na silo, skozi preveliko množico. Nevem sicer, kje vidi Fergie njegovo dobro formo, ker jaz jo ne. Ima kakšne prebliske, to je pa tudi vse. Kje je tista igrivost, kje je kakšen prodor, kje je tista borbenost, ko je skakal kot tečna muha okoli nasprotnikov. On mi deluje tako, kot da ne bi vedel, kaj je pravzaprav njegova naloga zadnji dve leti. Nevem no... Prav drastično glede na prvo sezono ni napredoval IMO.

Kar pa še najbolj škriplje trenutno je napad. Rooney ne igra dobro, Berbatov je popolnoma izven forme (nekaj zaradi poškodb, nekaj zaradi sedenja na klopi), Owen pa ne dobiva žog, ker je sredina povprečna, kril pa ni. Tle ga tud Fergie serje IMO, ki v takih momentih da tri napadalce notri, namesto da bi dal raje eno dodatno krilo, ki bi lahko prebijalo po strani in filalo kazenski prostor s podajami. Tako se pa trije napadalci več ali manj gledajo, sredina pa itak ne spravi nobene uporabne žoge do njih. Ma nevem, ta napad je frustrirajoč trenutno. Rooney ima sicer več golov kot prejšna leta, ampak overall mi pa veliko slabše igra kot prejšna leta. Vsaj zadnje dva meseca.

Meni je edino to spravlja v boljšo voljo, da slabše pa že res težko odigramo.

p.s. Anderson#8: Nani je poškodovan. Že parkrat bilo napisano. Sem ziher, da bi dobil šanso sicer...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. december 2009, 18:30:56

pa js res ne vem a mi gledamo isto ekipo, ko kr pravite slab dan pa to. Vsaj od začetka sezone so na bolj kot ne čisto vsaki tekmi iste bedarije (zdej zadnje je pač še obramba zjebana). In to niso stvari, ki se dogajajo samo ko zgubljamo, ampak vedno. Pa bom šel kr po vrsti, ker danes so me pa razpizdli do amena.

1. Premalo poskusov strelov
2. Preveliko kompliciranje v zadnji tretjini igrišča
3. Premalo borbenosti
4. Slabe podaje (butaste + nenatančne)
5. Premalo tekanja z žogo
6. Driblanje iz mesta, ne iz teka (s čimer je sicer začel še Ronaldo)
7. Obupno izvajanje + realizacija iz prekinitev. (Dobra sta mogoče glih Giggsov mid-range prosti strel in Gibsonov, ki sicer tk al tk nima kaj delat niti kot menjave pr Unitedu, kot)
8. Vse skupi gre prepočasi


Sploh tri primere akcij, ki me pa izredno razpizdijo morem omenit.

1. random igralec poda žogo nekomu, ki stoji okrog 16m in je s hrbtom obrnjen proti golu. Ta žogo poda nazaj ali drugemu igralcu, ki je bolj oddaljen od gola.
2. random igralec poda žogo nekomu, ki stoji okrog 16m in je s hrbtom obrnjen proti golu. Ta žogo dvigne in poda v prazen prostor za sabo.
TO NAM FAKING NIKOLI NE USPE. A še vedno se poskuša s tem nonstop
3. Valencia dobi žogo na desnem krilu, namota obrambnega in ima priložnost za podajo z levo. Valencia ne poda z levo in spet mota, ter skuša poslati predložek z desno, kar imajo že vsi branilci od EPL do 4. lige Trinidada & Tobaga nagruntano. Od začetka sezone je vsaj kote tk izsilu...

Zdej nekak upam, da sem omenu stvari, ki nimajo kej preveč veze s formo/poškodbami (ok nenatančnost podaj recimo ma) ampak z unim česar kao nima Nani. Footballing brain in učenje na napakah. Zakaj, res zakaj je treba skos delat iste bedarije. Zamujene priložnosti prestopov sicer omenjam tko že skos, eni bote podpirali SAF-a, da ni bilo kaj pametnega za kupit etc. Ampak če denar ni ovira bi danes lahko imeli vsaj Huntelaarja in Sneijderja, ki bi naši ekipi OGROMNO pripomogla. Da o kakem čarodeju Zlatanu niti ne izgubljam besed. Samo pač neeeee. We are strong enough. Newsflash: niti približno nismo. Primerji našo ekipo pa ekipo od Chelseaja (sredina + napad) al pa Barce.
Nasploh se mi zdi, da mogoče pa Fergie včasih živi v enem svojem svetu, kjer so stvari popolnoma drugačne kot jih vidijo vsi ostali. Sej mu je to prneslo res največje uspehe. Ampak trenutno pa zgleda vse skupaj (manjko oz. čudni transferji + zame redno prepozne/čudne menjave) prekleto frustrirajoče. Tud kao nej bi jim rek nej več streljajo. Komu že? Rooney itak strelja ko nima šans, pa podaja/ muti, ko bi lahk ustrelil, pol je pa tk sam še Gibson tu tak, da res vžge, ko se da. Ne vem, na enih par tekmah sem se prav smejal, ko je pol Carrick streljal ene parkrat, ko mi pa res ne deluje najbolj tak, da se odloči za strel :D

p.s. Bi vsaj mel pr seb svoj laptop, da bi odšpilu kako tekmo pr PESu brez te debilne igre in z Zlatanom.
pa še
@ManRed: evo točno to mene najbolj pizdi. Zadeve se ne premikajo nikamor. Naslednji teden bomo butnli Hull 5:0 recimo in bdo vsi yeees, we're back, ob slabem rezultatu bomo pa itak vsi k nismo neki optimisti takoj uni knee-jerk guyi. Najslabš je pa to, da vem da ne bo USTREZNIH nakupov, pa vem da SAF ne bo spremenil sistema okol menjav, pa zelo dvomim, da se bo overall igra kaj spremenila. Tko, da lahk upam pač na čimveč ne ravno najbolj preporičljivih zmag 3-1,2-1,2-0,1-0. Pa po možnosti kak CC (kjer me ne bi čudlo, če bodo igrali mladi in nas bo City z novim trenerjem + kompletno zasebo povozu) in FA (bomo bli vidli). EPL se mi zdi dosegljiv samo ob popolnem kolapsu Chelsea, resnično srečo, da bomo neprepričljivo zmagovali, al pa orenk spremembami. Pa sicer sploh ni panike, če ne osvojimo, sam vsaj igrajmo tk ko je treba. Če so boljši, so boljši, ne pa da smo mi odurni. CL pa tud resnično upam, da se tok poberemo, da vsaj Milan butnemo. Edini ki jih nisem hotu + sovražim jih takoj za Liverpoolom (če ne včasih še bolj) + frend mi ne bo dal več mira če ob še 100x slabši ekipi kot jo ima Milan proti nam ne zmagamo.
Zadnjič spremenil Metatron, dne 19. december 2009, 18:38:56, skupaj popravljeno 1 krat.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. december 2009, 18:33:49

Dej metatron pejd za Real navijat. Resno. Boljše zate, oni kupujejo vse. Drugače se pa sprijazni da se v Unitedu ne menja pol ekipe vsako leto kot pri Realu
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MacGyver-- dne 19. december 2009, 18:35:06

Ja no, pa sej, vse pa le ni blo tko slabo.
-Kuščak se kr dobro znajde(dost bolš od Fosterja)
-De Laet rab še nekaj tekm
-Gibson rab še neki treninga s streli
-Rooney bo slej ko prej mogu zadet

Pogrešam pa tko kak hitr protinapad al pa neki, pa velik več golov.

Obramba se more mal zacelit, pa bomo zalaufal. Proti Hullu bo najmanj 3:0 za United!!!
“At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your all!”.
Alex Ferguson’s half time team talk during the 1999 European Cup Final
Uporabniški avatar
MacGyver--
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 25. marec 2008, 18:33:43
Kraj: Zasavje

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. december 2009, 18:42:39

Matija je napisal:Dej metatron pejd za Real navijat. Resno. Boljše zate, oni kupujejo vse. Drugače se pa sprijazni da se v Unitedu ne menja pol ekipe vsako leto kot pri Realu


Kje sem pisu, da bi vsako leto menjal pol ekipe?

Bi pa rad.
Da se vsaj proba v prihodnosti nadomestit VDSja
vrhunskega RBja (ki ga nimamo od une poškodbe Nevilla)
Playmakerja (ker Scholesu že letos ne gre najbolj, pa se ga bo vrjetn še več let forsiralo)
ali da se Berbatov razpuca, ali tretjega napadalca, ki bo 1. velik 2. finisher (Zlatan je pač mal moj ljubi in bi ubiju za njega v Unitedu, ni pa blo to nikol realno)
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. december 2009, 18:44:58

Metatron je napisal:
1. random igralec poda žogo nekomu, ki stoji okrog 16m in je s hrbtom obrnjen proti golu. Ta žogo poda nazaj ali drugemu igralcu, ki je bolj oddaljen od gola.
2. random igralec poda žogo nekomu, ki stoji okrog 16m in je s hrbtom obrnjen proti golu. Ta žogo dvigne in poda v prazen prostor za sabo.


+1. To mene vedno razpizdi totalno. Vedno skozi največjo gužvo, z nekimi fensi petkami. Useless!

Sicer pa kaj ti bo Huntelaar? On je kot Owen. On rabi podaje. Teh pa v letošnji sezoni ni kaj prida. Meni ti enodimenzionalni napadalci niso kaj prida in trenutno nimamo take ekipe, da bi lahko na veliko uspevali, kot je recimo Ruud. Takrat je imel recimo Becksa, Giggsa, Scholsa, potem Ronalda, Rooneyja.

Pa saj problem niti ne bi bil tako velik, če bi imel vsaj dve tretjini manj poškodb v obrambi. Tako pa riskiramo sredino za obrambo in potem na sredini ni nikogar, ki bi naredil red (Fletcher) in nikogar, ki bi znal kolikor toliko dati uporabno žogo v napad (Carrick)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MacGyver-- dne 19. december 2009, 18:50:21

Fluid je napisal: Tako pa riskiramo sredino za obrambo in potem na sredini ni nikogar, ki bi naredil red (Fletcher) in nikogar, ki bi znal kolikor toliko dati uporabno žogo v napad (Carrick)


To maš pa čist prou, ja.
“At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your all!”.
Alex Ferguson’s half time team talk during the 1999 European Cup Final
Uporabniški avatar
MacGyver--
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 25. marec 2008, 18:33:43
Kraj: Zasavje

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. december 2009, 18:54:51

ja definitivno so problemi še večji zdej zarad poškodb. Sam men se že v idealni situaciji brez poškodb zdi, da mamo manjek kreativnosti in uporabnih žog (pač če Scholesu pa Carricku gre, pa če Giggs špila, drgač je pa že kr konc).
Ma sej men tud niso najbolj všeč ti enodimenzionalni napadalci kot stil igre. Sam gole pa dajo :D. Pa pr Huntelaarju za razliko od Owena lahk vsaj neki po zraku + mlajši je. Pa sam še vedno mislim, da bi ob ustreznih priložnostih, ki jih sicer ni dobu ne v Realu (sicer kolk 7 golov v 13(7)), ne zdej v Milanu, lahko postal vsaj nek približek Ruudu. Pa uno, da je še en mojih ljubljenčkov itak. Ma nasploh bi raj mel tud Croucha v napadu ko Owena. K mam tko mal poln kurac teh midgetov. Se enga znebimo, že drugega prvlečemo.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. december 2009, 18:55:58

1. Jasno je, da že od začetka sezone nismo v bleščeči formi in smo zato 2. ker so ga drugi srali in ne zaradi naše superiorne igre!

2. Jasno je, da imamo največje težave s poškodbami v zadnjih letih, zato naj si Fergie da dopovedati da rabimo nakupe, pa magari samo na posodo, kot pred leti Larssona.

3. Prav tako je jasno, da ga Fergie biksa zadnje tekme. Zakaj danes ni ob začetku tekme da notri Fabia na desni bok in Fletcha v sredino mi res ni jasno.... Prav tako presenečajo čudne menjave, mal bluzi zadnje čase, ampak, verjetno samo on res ve kaj se dogaja z ekipo.

4. Nimamo enega kreativca, v trenutkih ko ni Giggsa da bi znal PODATI žogo.

5. Napad je izven forme, če že dobita kako lepo žogo, gre vse v 3 krasne al pa ni iz vsega skupaj nič.

6. Do Januarja bomo jebali ježa in ne pričakujte da bomo Hull nabili s 5:0. Nobena tekma ne bo več walk in the park, ker so nas tekmeci skužili in vidijo, da je tole le bleda senca od Uniteda. Lahko smo Wolfse nabil, ko si igral z rezervno postavo, vse ostalo bo blood bath!! Remember that.

7. Še vedno smo United, do konca sezone je še daleč in s pravimi potezami, nekaj sreče bomo lahko še vedno v boju za naslov.

GO UNITED!!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 19. december 2009, 19:01:19

Da se naute razpočl no od nevem česa vsega še, se pač zgodi, to je fuzbal jebiga. Vse ekipe bojo še kiksale in kaj čš. Mi grejo pa res na kurac razni veleumi ki po vsakem porazu iščejo igralce, s katerimi se nam to nebi zgodil. Govora je blo o Huntelarjih pa Ibrahimovićih...prosm vas. Igrejte svoje fantasye pa naj ostane pr tem.

Bo že, po vsakem soncu pade velik snega :D

UNITED!UNITED!UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MacGyver-- dne 19. december 2009, 19:06:15

Nmorš useke tekme zmagat, pa nmorš usake tekme zgubit. Lahka pa nabijemo Hull, tud 5:0 če je treba :D
“At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your all!”.
Alex Ferguson’s half time team talk during the 1999 European Cup Final
Uporabniški avatar
MacGyver--
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 25. marec 2008, 18:33:43
Kraj: Zasavje

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. december 2009, 19:06:31

No pa da ne bomo spet začel moralizirat na tisto foro: Kakšni navijači pa ste, če pomislite na kakšen nakup ob eni slabi predstavi. Ekipa je igrala izjemno slabo in nič ni narobe, če se koga skritizira... Če nekoga skritiziraš, oz. poveš mnenje kaj se ti zdi narobe, še ne pomeni, da nisi navijač :twisted: Ne ozmerjat folka, ne ga pošiljat druge ekipe podpirat itd. Nivo!


Grem se fuknit v sneg


p.s. MacGyver vse najboljše :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. december 2009, 19:07:53

Sam eno vprašanje še vsem, ki pač ste mnenja da se zgodi etc.

Pol pravte, da letos prikazujemo nasplošno lepo igro, dobre predstave, ter da ni nobenenga problema v kadru in taktiki (načinu igre magari)
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. december 2009, 19:09:49

Metatron je napisal:Sam eno vprašanje še vsem, ki pač ste mnenja da se zgodi etc.

Pol pravte, da letos prikazujemo nasplošno lepo igro, dobre predstave, ter da ni nobenenga problema v kadru in taktiki (načinu igre magari)


Ne izzivaj 8-) Da ne bo mafija potrkala :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MacGyver-- dne 19. december 2009, 19:12:14

Ja vežda ni use ql če se zgubi 3:0 proti Fulhamu, sam tud nmorš prčakvat da bo United večno osvaju PL leta in leta zapored in povrh še z superiorno igro
“At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you’ll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don’t you dare come back in here without giving your all!”.
Alex Ferguson’s half time team talk during the 1999 European Cup Final
Uporabniški avatar
MacGyver--
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 25. marec 2008, 18:33:43
Kraj: Zasavje

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 19. december 2009, 19:20:06

Nisem gledal, pa ne morem reči da sem nevemkako presenečen nad izidom. Obramba je do te tekme delovala še presenetljivo dobro glede na sestavo, medtem ko v napadu brez razpoloženega Rooneyja pač nismo konkretni.

Vsekakor dobrodošel izid, da kdo dobi malo fena v glavo in da po vrnitvi obrambnih igralcev končno malo bolje zaigramo.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. december 2009, 19:30:22

Metatron je napisal:pa js res ne vem a mi gledamo isto ekipo, ko kr pravite slab dan pa to. Vsaj od začetka sezone so na bolj kot ne čisto vsaki tekmi iste bedarije (zdej zadnje je pač še obramba zjebana). In to niso stvari, ki se dogajajo samo ko zgubljamo, ampak vedno. Pa bom šel kr po vrsti, ker danes so me pa razpizdli do amena.

Zdej nekak upam, da sem omenu stvari, ki nimajo kej preveč veze s formo/poškodbami (ok nenatančnost podaj recimo ma) ampak z unim česar kao nima Nani. Footballing brain in učenje na napakah. Zakaj, res zakaj je treba skos delat iste bedarije. Zamujene priložnosti prestopov sicer omenjam tko že skos, eni bote podpirali SAF-a, da ni bilo kaj pametnega za kupit etc. Ampak če denar ni ovira bi danes lahko imeli vsaj Huntelaarja in Sneijderja, ki bi naši ekipi OGROMNO pripomogla. Da o kakem čarodeju Zlatanu niti ne izgubljam besed. Samo pač neeeee. We are strong enough. Newsflash: niti približno nismo. Primerji našo ekipo pa ekipo od Chelseaja (sredina + napad) al pa Barce.
Nasploh se mi zdi, da mogoče pa Fergie včasih živi v enem svojem svetu, kjer so stvari popolnoma drugačne kot jih vidijo vsi ostali. Sej mu je to prneslo res največje uspehe. Ampak trenutno pa zgleda vse skupaj (manjko oz. čudni transferji + zame redno prepozne/čudne menjave) prekleto frustrirajoče. Tud kao nej bi jim rek nej več streljajo. Komu že? Rooney itak strelja ko nima šans, pa podaja/ muti, ko bi lahk ustrelil, pol je pa tk sam še Gibson tu tak, da res vžge, ko se da. Ne vem, na enih par tekmah sem se prav smejal, ko je pol Carrick streljal ene parkrat, ko mi pa res ne deluje najbolj tak, da se odloči za strel :D


Temu se z eno besedo reče MUPPETIZEM! Rajš pojdi tamle v en šoping center pa tam zadovoljuj svojo želo po nakupih al pa igrej doma računalniške igrce. One reality check here, please!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 17.krog, Fulham:Manchester United, 19.12.09 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 19. december 2009, 19:35:34

eh dnarja za zadovoljitev želje po nakupih ne bom nikol mel. Niti za une kolkrtolk realne, da bi bil lastnik Uniteda pa sploh.
Igrce tud igram mal (PES + WoW).
Pač sem Muppet za vas, kkr hočte. Zame si pa vi zatiskate oči in/ali ignorirate probleme.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 7 gostov