EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. december 2009, 13:18:10

Nikjer nisem napisal, da bi si bolj zaslužil igranje kot Fletcher in Carrick. Je pa vsaj po mojem mnenju trenutno tretja izbira na sredini. Res da ima Gibson dober strel od daleč, ampak da bi samo zaradi tega dobival prednost pred Andersonom ni ravno za pričakovat. Je pa prejšnji teden Ferguson poslal na igrišče vsakega ki je bil zdrav in ob toliko poškodovanih igralcih ne moreš gledati še kdo je v formi in kdo ne.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. december 2009, 13:35:24

No pa smo samo že na -2...

Sicer pa včeraj zelo dobra tekma. Odprta in tudi Hull je napadal, kar je naredilo tekmo zanimivo. Imeli so kar dosti priložnosti, Kuszczak se je ponovno izkazal z nekaj posredovanji. Odlično nadomešča Edvina. Prvi polčas se ni končal ravno pravično, saj so imeli domači veliko zrelih priložnosti in če bi oni zadeli prvi bi bilo kar jebeno. Tako pa je zadel Rooney ravno ob pravem času. Strinjam se s tistimi, ki pravite da Wazza ni bil pravi do svoje napake. Ok še zmeraj je veliko pretekel in bil viden, a kar nekaj njegovih podaj je zletelo v prazno. Tudi tiste povratne podaje so bile slabe, to se mu ponavlja že nekaj tekem. Potem po izenačenju pa - bum! Zopet tisti pravi, stari, nepredvidljivi Rooney. Tudi do zdaj je igral dobro, temu ne moremo oporekati, a zdi se mi da je bil včerajšnji njegov drugi polčas zopet takšen kot iz začetka sezone. In ima že 13 golov! Lani je končal sezono pri številki 12! Res najpomembnejši člen letos... Kako se je veselil pri 2-1 :lol:
Berbatov je končno zadel... Prvič po 31. 10. proti Blackburnu. Upam da sedaj najde tisto formo. Včeraj se je videlo tudi da sta Fletcher in Carrick nazaj na svojih primatnih pozicijah. In thanks god da sta se vrnila Brown in Vidić. Se vam zdi da je bil penal upravičen? Meni se zdi da je Rafael bolj pazil da ne naredi prekrška, kot pa da ga je hotel narediti. Tisti prekšek Browna iz prvega polčasa je bil bolj podoben penalu...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 28. december 2009, 22:09:00

GoUp je napisal:
Fluid je napisal:United zmaga in je mir na forumu :)

In ni potrebe po novih igralcih, pa Real in Barca nista najbojljša ... oziroma določeni niti ne pišejo v temo, kot smo nazadnje ugotovili :D


js nisem mel dostopa do neta. Zdej me pa še več k en teden ne bo :D

btw, igra še vedno ni bla na nivoju, je pa bla boljša. Najbolj me je ubistvu motlo spet to, da naši ne upajo lavfat z žogo (izjemi najbolj Carrick pa Rafael). Predvsem mi je bil smešen Berbatov, ki je skor vsako hotu iz prve podat. Kaj ekstra več se mi pa niti ne da komentirat, ko ni tolk cajta k prejšnji teden. Aja škoda še za avtogol. Bi prav sedlo, da bi Park zabil.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. december 2009, 22:53:03

Metatron je napisal:Najbolj me je ubistvu motlo spet to, da naši ne upajo lavfat z žogo (izjemi najbolj Carrick pa Rafael). Predvsem mi je bil smešen Berbatov, ki je skor vsako hotu iz prve podat.

V sezoni ko smo osvojili trojček, je ekipa igrala na tak način - prve in hitre podaje, Barcelona igra na tak način, ko pa naši zdj tko hočejo so pa smešni!?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a gregx dne 29. december 2009, 8:32:37

GoUp je napisal:
Metatron je napisal:Najbolj me je ubistvu motlo spet to, da naši ne upajo lavfat z žogo (izjemi najbolj Carrick pa Rafael). Predvsem mi je bil smešen Berbatov, ki je skor vsako hotu iz prve podat.

V sezoni ko smo osvojili trojček, je ekipa igrala na tak način - prve in hitre podaje, Barcelona igra na tak način, ko pa naši zdj tko hočejo so pa smešni!?


Ubistvu je samo Berba smešn, če tako igra. :?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 29. december 2009, 11:12:30

Kakšen krat je čist navadna "štop - podaja", dost bolj učinkovita kot neko flickovje...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 19.krog, Hull City:Manchester United, 27.12.09 ob 17:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 29. december 2009, 16:48:44

http://br.soccerclips.net/videos/hull-c ... ed-fanzone

:lol: :lol: :lol: Veliko lepih o Berbatovu, in pa seveda, smešno :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov