EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. december 2009, 21:06:37

gregx je napisal:Tak, da smo verjetno samo mi vsi čudni edino ti nisi.

Ne on je edini, ki je fuzbal špilal in treniral, zato se pa na fuzbal "spozna".

Jebemu boga, če že pizdiš čez bolgara povej enkrat svoje. Ne pa da se neki na druga mnenja šlepaš, sam pa sebe stalno negiraš. Najprej ga zmerjaš in primerjaš s Tevezom - smo ti lepo rekl, da primerjaj Owna ker je njegova adekvatna menjava. Potem bentiš čez njegovo učinkovitost in napoveduješ celo svoj samomorilski pohod nanj, če ne bo začel zadevat. Čudežno bolgar začne zabijat, začneš jamrat čez njegovo leno igro - tle te pe statistika na suho pojebe v rit (nočem bit žaljiv, sam skor tko je), ko ti je že lani pokazala da preteče več kot oni izdajalec, imel je ogromno asistenc ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. december 2009, 21:21:36

Pa sem že rekel da ne bom več nič pisal o njem. Pa tudi ne mislim odgovarjat. Misli si kar hočeš, jaz sem svoje povedal. Berbatov NI upravičil zneska za katerega je plačan. In z takšno igro ga nikoli ne bo. Še 1x, bmk, če zadene pri rezultatu 4-0, ko že vsi razmišljajo, kako se bodo potešili z neko kurbo doma... Moje mnenje sem povedal. Tevez je veliko več naredil v dveh letih kot pa Bolgar. Še 1x, če je on 38M vreden, potem je nek Tevez tudi 25...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. december 2009, 21:35:43

Teveza ni več, vmes je izdal klub, zmerjal trenerja, nergal čez navijače po obisku na OT ...
Ostali so samo Wazza, Berba, Owen, Kiko, Danny ... Obremenjuj se s temi in ne s Tevezom. Ne vem zakaj potem nisi bentil nad njim, ko je bil slednji toliko bolj zanič od ostarelega Larsona, Ruuda ... Da je prišel namesto mladega Rossija, odličnega in vsestranskega Smitha, talenta Campbella ...
Ne bogi Tevez je največji car Uniteda in edina in prava legenda tega kluba. Debilni SAF je svinja stara ker ga je vrgu iz kluba, bolj zaupal Berbatovu ... Vse to se razbere iz tvojih postov.
Če že hočeš potem pizdi čez bolgara, argentinca pa pozab! Če ga ne moreš, pa te samo lepo prosim da ne piši o njem več na forumu, ampak si doma delaj zaznamke v svoj dnevnik.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. december 2009, 21:47:17

Saj se obremenjujem. Ampak res te ne razumem, da lahko tako braniš Berbatova, pa sam pri sebi veš, da igra daleeeeeeeč pod nivojem. Tako ne more več igrat. Pa cel čas izgovori od njega. Nisem navajen, sem poškodovan, familijo mi hočejo strelat, nima sreče itd..

Owen je na klopi, ki praviš da ga naj primerjam s Tevezom. Owen bi dajal gole, ampak tudi šanso dobi redko, ker kao Berbatov nam daje dimenzijo.. :lol: Pa isto Kiko in Danny. Taki talenti sedijo, da lahko Dimitar igra slabo in zapravlja šanse...

Sem se že jaz sprijaznil da Teveza ni, ampak da bom zanikal njegova kvaliteto, to pa ne boš doživel. Igra izjemno in je najboljši igralec Cityja. Zakaj ga torej nebi pohvalil? Pa logično da mi je žal ko vidim, da bi lahko še vedno njega imeli, pa se pač ni izšlo. Jaz nisem pozabil, vsega kar nam je priboril, ne spomnim pa se golov, ki bi jih Berbatov dal, ki bi bili malo večjega značaja...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. december 2009, 21:56:24

Anderson#8 je napisal:Zakaj ga torej nebi pohvalil?

GoUp je napisal:Teveza ni več, vmes je izdal klub, zmerjal trenerja, nergal čez navijače po obisku na OT ...

Berba ni tolk zanič kot ti to prikazuješ. Lanska statistika te je pribila že lani na križ s tvojimi spodkopavanji Berbatovega prispevka k uspehu. Sedaj takoj po poškodbi pa je normalno da se bo še nekaj časa lovil - pa že vseeno lepo zabija (pa tud če pr rezultatu 4:0 - itak ti potem najbolj drkaš na "petardo").
Pa kako veš, da smo lani imel uspeh zarad Teveza? Po moje samo zarad njega nismo osvojil Lige prvakov, ker je vnesel ogromen nemir v slačilnico, ko je stalno zahteval začetno enajsterico, grozil z odhodom, lagal o trenerju ... In njegova lanska sezona je bila porazna.
EDIT: Mava cajt do polnoči razglabljat o Tevezu in Berbatovu :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. december 2009, 22:17:51

Porazna? Najboljši strelec Carling Cupa, ki ga je vedno odigral na vrhunskem nivoju. Prav tako v FA pokalu odigral nekaj zelo dobrih tekem, z dvema goloma v FA Cupu. Potem pa imamo Champions League, kjer je Tevez zadel ključen gol proti Portu. In tako dalje in tako dalje...

Bil je zaslužen za nekatere preobrate(Tottenham, Wigan) še in še... Kar pa je naredil v prvi sezoni, pa je tako ali tako neprecenljivo in neverjetno...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 31. december 2009, 23:55:31

Bil je najbolši strelec CC pokala, ker smo tam igrali z rezervno postavo in najbrž da Welbeck ne bo zabil več golov kot Tevez, isto pa je v FA. In proti Portu je zadel le zaradi odlične podaje Rooneya, direktno za napredovanje pa je zaslužen Ronaldo.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. januar 2010, 10:25:32

Anderson#8 je napisal:potem je nek Tevez tudi 25...

Smo dobil isti kaliber zastonj - Owen!
Anderson#8 je napisal:Najboljši strelec Carling Cupa, ki ga je vedno odigral na vrhunskem nivoju. Prav tako v FA pokalu odigral nekaj zelo dobrih tekem, z dvema goloma v FA Cupu. Potem pa imamo Champions League, kjer je Tevez zadel ključen gol proti Portu. In tako dalje in tako dalje...
Bil je zaslužen za nekatere preobrate(Tottenham, Wigan) še in še... Kar pa je naredil v prvi sezoni, pa je tako ali tako neprecenljivo in neverjetno...

Owen je že vse to tud nardu - preobrat prot Šityu, ključni goli prot nemcem v CL, zabijal v CC ...

Kaj bi zdaj še mel? Da bi mi zapravil še dodatnih 25 za Teveza in mel Berbo in Teveza? Zakaj le, če pa dobiš isto kvaliteto zastonj!
Zato od sedaj naprej kurcaj Bolgara, ne mešaj pa štren s Tevezom, ker imamo več kot adekvatno zamenjavo zanj v Ownu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. januar 2010, 12:47:40

Od kdaj pa je to da je Owen prišel namesto Teveza? Sem že povedal, že od začetka, je zgodba Tevez - Berbatov. Šlo nam je fenomenalno, bili smo najboljša ekipa na svetu, leta 2007/08. Tevez bi lahko dobil pogodbo, ker Manchester je imel denar. Z Rooneyom sta tvorila tako izjemen par, laufala, podajala igrala kot da sta si pisana na kožo. Na zadnji dan prestopnega roka, pa dobimo Berbatova, in potem se je začelo vse mešati. Imeli smo 3 WC napadalce, kar je super. Vsi smo bili presrečni, ampak slej ko prej je prišlo do tega, da je nekdo preveč sedel in zaradi tega trpel v formi. Berbatov bi nam naj prinesel dodatno dimenzijo v igri. Pa je ni. Ne zna dat gola z glavo kljub višini, je prepočasen, včasih carini žogo, pa tega sploh noben ne opazi. Da eno podajo, en zunanji felš, pa je že mojster. Tevez je igral kvazi slabo, 2 leti ni dobo pogodbe, potem pa odšel v City, kot največji izdajalec, ko pa je dal gole v najbolj pomembnih momentih, pa ste ga hotli nategnit od sreče...

Owen pa ja. On je zamenjava za Berbatovo nedoseganje zadetkov. To je prava menjava ja. Tevezo laufanje, pogum in pa željo za vsako žogo, pa če je le ta oddaljena 50m, pa ta lenuh ne bo nadomestil. Oprosti, veš da je tako in tako bo ostalo. Berbatov nam je kot nek napadalni vezist, on je besedo napadalec izgubil že leto dni nazaj. Poglej malo stats pri Tottenhamu in Bayerju... Se ti zdi taka mala količina dovolj, za igralca vrednega toliko denarja?

Še 1x bom povedal. Za mene je Tevez eden najboljših igralcev v PL. Pozabiti pa ne mislim, kaj je vse naredil za United. Je zavrnil Liverpool, da je šel v City. To pomeni da pa takšen prasec, kot ga predstavljate eni pa res ni. Tevez je bil boljša rešitev za United kot Berbatov, in to je dejstvo. Ampak nažalost je prepozno in moram(o) biti zadovoljen z Bolgarom. Jebiga tako je, ampak vsekakor upam, da bomo nekoč našli nekaj boljšega. To si United zasluži in res bi bilo najti nekoga, ki bi zabijal gole, ko se mu priložnost ponudi, ne pa ko že z žogo v golu stoji pri rezultatu 4-0...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. januar 2010, 15:24:11

Sorry fantje ampak tole ni za smejat ampak za zjokat.

Sam tole bi še dodal, potem pa nikoli več ne črhnem besede o temi Berba-Tevez:
slednji je dobil pogodbo v podpis, pa je ni želel podpisat, češ da nima zagotovljenega statusa v prvi enajsterici. Če je taka huda igračina, potem se tega sploh ne bi smel bati, ker odlični igralci ne obsedijo. Tevez pa je pokazal lani slabo plat svoje igre, ki jo je popravil šele na koncu sezone. Zato je Berba zasluženo dobil več priložnosti - več je laufal, več je zabijal, več je asistiral, igral je bolje.
In močno pozabljaš njegove besede napram trenerju, nato pa letos še napram navijačem - zato ga imamo za izdajalca in ne samo zato, ker je šel v najbolj osovražen klub.

Pa še ena plat zgodbe je tle - po moje ma vpliv na celoten razplet tudi Ronaldo. Ko sta igrala Tevez in Wazza skupaj, je Ronaldo špilal napadalca, ker sta ta dva begala po celem igrišču, samo v šestnajstki ne. En je pa moral zabijat - se pa strinjam da sta bila odličen par. Ko se je vedelo lani da bo Ronaldo prebegnu, se je morebiti že začelo iskanje drugačnih rešitev, kjer pa Tevez kot prvokategornik morebiti ni mel mesta. S čim drugim pa zadovoljen ni bil in je krivdo za njegov odhod valil na trenerja, ker se nam ni želel zameriti - izpadel je pa še slabše.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 1. januar 2010, 19:35:19

GoUp je napisal:Pa še ena plat zgodbe je tle - po moje ma vpliv na celoten razplet tudi Ronaldo. Ko sta igrala Tevez in Wazza skupaj, je Ronaldo špilal napadalca, ker sta ta dva begala po celem igrišču, samo v šestnajstki ne. En je pa moral zabijat - se pa strinjam da sta bila odličen par. Ko se je vedelo lani da bo Ronaldo prebegnu, se je morebiti že začelo iskanje drugačnih rešitev, kjer pa Tevez kot prvokategornik morebiti ni mel mesta. S čim drugim pa zadovoljen ni bil in je krivdo za njegov odhod valil na trenerja, ker se nam ni želel zameriti - izpadel je pa še slabše.


Tako je!

#A8
Do Teveza se obnašaš kot do bivše punce. Vidiš samo lepe trenutke, slabih pa ne. Pa čeprav te skozi opominjamo nanje. Zame je bil oz. je Tevez že zmeri car (kot igralec nogometa) in za časa SP06 se mi je zdel odličen nakup. Kar se je tudi potem izkazal. Sam... kakor pa se je in se obnaša sedaj do Uniteda, pa je pod kritiko in takega igralca ne morš spoštovat. Legenda MAJ ES!

Ni prav, da za vse kriviš Berbatova. Že tako je itak pod pritiskom tistih ogromnih 38M... Primerjava z Veronom mi je na mestu in nočem, da se tako konča. Veron je prišel za velike denarje in ljudje so takoj špukali čezenj, četudi ni igral slabo. Težava je bla v tem, da v tistem trenutku ni pašal v sistem, pa tud časa potem se mu ni dalo, da bi se ga lahko ponucalo.

Nočem, da je z Berbo isto. Kot sam pravi, najboljši časi zanj še prihajajo in jaz verjamem v to. Igrati mora nekaj tekem zapored pa bo.

Berba je naš, Tevez pa ni. BTW, ključen gol na tekmi s Portom je dal Ronaldo in ne Tevez...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 3. januar 2010, 10:27:20

Ko sem v Bratislavi prejel SMS z rezultatom sem bil rese vesel, da se nam je končno odprlo in smo prikazali odlično predstavo. Potem pogledam extended vrhunce tekme in sem še bolj navdušen, nato pa odprem RDS forum in vidim debato (spet) o "bivši punci" Tevezu in me vse mine. Pa kaj a se nekateri res ne morete sprijazniti?
Pika na i pa je bil zadetek Berbatova. Kaj a more model preigrati celotno ekipo, vmes še 10 no-look passov, nato pa nekako zadeti iz voleja da bomo veseli za njegov zadetek? Sam sem njegov velik oboževalec in sem res vesel da sta se z Rooneyjom (končno) uspela dopolnjevati in res igrata odlično zadnje čase. Res mi par stvari tukaj na forumu ni všeč, nekoliko pristranski ste nekateri in če se vam kdo zameri ga pljuvate v vseh okoliščinah.

Me zanima kako bo danes po tekmi z Leedsom...
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 20.krog, Manchester United:Wigan, 30.12.09 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a yoco dne 3. januar 2010, 11:44:07

Ke si dobu vrhunce tekme?
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov