CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 20. januar 2010, 12:08:05

Nisem mislil se zaplest znova v famozno debato Tevez-Berba. Ampak vseno morem.

Ja zabil je gol, in to je najbolj pomembno.


:) Ko ga pa Berbatov da, pa so komentarji zgolj v stilu: S pol metra mu pa je res težko zadet.

Kriteriji so zgleda malo čudno postavljeni.

Mah Anderson je za mene slabo odigral, mogoče celo še slabše od dokaj slabega Carricka. Nima te konsistentnosti v svoji igri, kar opozarjam že skozi. Če je prejšno tekmo po vstopu v igro odigral dobro, je včeraj odigral bolj slabo.


Bi se kar strinjal. Čeprav začetek je bil spodbuden z njegove strani, po golu Giggsa pa ga je, zdaj že značilno, zmanjkalo. Tudi SAF ga preveč postavlja v ofenzivo, kjer pa je zame čisto nekoristen. Predvsem pa pri njem pogrešam dobre defenzivne akcije, ki jih je kazal v prvi sezoni. Če že v napadu ne pokaže kaj pretresljivega, potem bi lahko vsaj v obrambnih nalogah dal vsaj malo več od sebe.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 20. januar 2010, 12:21:37

Anderson#8 je napisal:Haha, včerajšnji intervju poglejte, če zna 10 besed na English, potem sem jaz papež....

Potem mu lahko odpustimo za vse kar je kdaj kej rekel o vsem. In potem lahko tudi odpustimo vsem tujcem v Angliji, vse so drugi krivi, oni pač ne govorijo angleško. Grdi, grdi angleži.

Če bi bil Tevez care včer, bi dal drugi gol za kurcem. Z glavo na prazen gol in nobenga zravn men še moja stara mama zadane, pa je bla v poznem življenje priklenjena na postlejo. Pizda, še njena žara bi zadela tole.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 20. januar 2010, 12:30:06

Anderson#8 je napisal:Da, opazil sem da je Zoombie to napisal. Pardon. Ampak kakorkoli, ni bilo za navijače namenjeno ampak direktno Nevillu, ki je pred tekmo govoril, kako Tevez ni bil vreden 25M...



Jaz sem samo skopiral to iz strani, ki je v živo komentirala tekmo, pa sem predvideval da vejo, če že napišejo :) tako da pardon...
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. januar 2010, 12:31:02

raven je napisal:Pizda, še njena žara bi zadela tole.

:lol: Izjava tedna!

Upam da bo po tolikih sarkastično usmerjenih postih Anderson#8 le vidi svojo zaslepljenost ... čeprov glede na podobnost s Cimetom ne verjamem :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 20. januar 2010, 12:34:06

Še sreča, da nisem gledu tega, če je blo sojenje spet tok zanič. Sem si vsaj konkretno živcev pršparu.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. januar 2010, 12:52:20

Berbatov jih poriva not pri rezultatih 4-0, 2-0, 3-0 itd... Tevez jih poriva not pri zaostankih(beri naših 10 porazov spremenjenih v remi ali zmago) ali pri remijih(pazi United, Chelsea, Bolton)...

To je razlika, če daš gol iz enega metra v prazno mrežo. In pa seveda razlika med Tevezom in Berbatovom.

Kaj boste odpuščali njemu je itak vseeno. Samo vem da vam vsem tu na forumu ni bilo lahko videt, kako nas je pokopal prav on, ki nas je dveh letih tolikokrat rešil iz dna dreka.

Goup to tvoje moje primerjanje me s Cimetom, me prav nič ne prizadene veš. Ker lahko jaz napišem recimo tole: Goup = Prizadet piščanec ;) :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. januar 2010, 13:15:23

Ja škoda da je senilni starec Ryan včeraj sploh zabil. Debil zarukani bi lohk vedel da bomo spušili in ne razumem kaj je sploh tisto preklo od noge tiščal tm pred golom. Sploh ker nimamo Teveza ki je poraze spreminjal v zmage.

Primerjam te s Cimetom, ker se hvališ kakšno znanje fuzbala maš, ker ga igraš. In tvoja zaslepljenost je direktno primerljiva s tem fuzbalerjem.

Mene pa lahko primerjaš s prizadetim volom, ker sem pa le starejši ko piščanček :D

Aja pa on ni nikogar pokopal ... imamo še eno tekmo. Pa prov upam da nam na OT zabije hattrick ali še več in izpademo, pa da po vsakem golu kaže geste vsem ki ga "pljuvajo" - trenerju, Garyu, navijačem ... Pa enkrat sleče dres in pokaže mikico z napisom: Anderson#8 true RedDevil and Tevez fan :D
Drgač me zanima, kter ja zate največji car po včerajšnjih gestah Gary ali Tevez? Čeprov že vem odgovor.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 20. januar 2010, 13:35:18

hohoho kok je men smešno, ko Anderson #8 dejansko misli, da je Tevez lani dobro igral in reševal United. Pa da se ga je kot zadnjega dreka nagnalo iz kluba.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 20. januar 2010, 13:42:28

Anderson#8 je napisal:Neville :), pa gesta z "kao govorjenjem" je bila namenjena Nevillu, ki je par dni izjavil kako United ne rabi Teveza...


Ja, tako je bilo. In sedaj bo FA kaznovala Neville-a zaradi njegove kontra geste. Najboljše, da še Evraja kaznujejo, ker se je nastavil pred fajercajh.
Sicer pa je imel Garry prav in Tevez včeraj ni dokazal nasprotno, pač pa kvečjemu, da United trenutno potrebuje boljšo obrambo. Vsi, ki smo gledali tekmo smo videli koliko zaslug je imel Carlitos za včerajšnjo zmago Citija in koliko kdo drug. No, Mike Dean pa je dokazal, da FA nujno potrebuje boljše sodnike.

In še moja iskrica okrog debate Tevez - Berba, če lahko.
Meni se ne zdi, da se je United Tevezu odrekel na račun Berbe. Pogodba s slednjim je bila podpisana precej preden je bil (sprva) odklonjen podpis stalne pogodbe s Tevezom. Prav tako pa je Carlitos postajal vse bolj nervozen in je hotel igrati prvo violino, ta pa je v Unitedovem napadu rezervirana za Rooneya - in prav je tako. Jaz nimam nobenega problema s tem, da je odšel v klub, kjer igra vidnejšo vlogo. United prav nič ne pogreša njegovih golov, United pogreša v prvi vrsti poškodovane branilce in v formi stabilnejšega organizatorja igre. Bi bila pa situacija drugačna, če bi se (Bog ne daj) Rooney poškodoval, vendar, kot že rečeno, dvomim, da bi Carlitos želel v klubu ostati zgolj kot nadomestek za Shreka.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. januar 2010, 14:14:46

Mah zmagali ste. Se predam, mi je enostavno zmanjkalo argumentov. :lol:

Pač ne marate Teveza, jaz pa nočem preko vsega kar je Tevez naredil za United. Fali Ronaldo ja, ampak fali tudi on. Vi ste pač šli preko tega, češ izdal je klub, karkoli je prineso, ko ga jebe. Jaz ne mislim kar tako zatreti vseh golov, ko smo že pisali na forum gotovo je poraz... Kolkokrat smo izgubili upanje za gol, pa je on prišo in zabil. Tudi če je igral ne vem kako slabo, je skušal to nadoknaditi z neverjetno voljo in borbo za vsako žogo. Pa ni važno kako za kurac je bil lani. Še vseeno je zabil največ golov v Carlingu in bil glavni krivec da smo osvojili to kanto. Pravtako nas je rešo proti Wiganu, ko ni bilo ne Ronalda, ne Rooney, ampak je prišel on in zabil takšen gol, da še zdaj ne vem kako je to spravil not. Ko smo izgubljali 0-2, proti Tottenhamu, je začel United igrati. Ko je imel Porto remi, je prišel in zabil gol...

V glavnem, o Tevezu bom še samo pisal takrat ko bo imel United tekmo z Cityjem in ko bo znova zabijal gole za City. Tevez-Berbatov pa je tako nesmiselno primerjat, trenutno je Carlos svetlobna leta pred njim... :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 20. januar 2010, 14:21:46

Pozdravljeni!

Evo, da še jaz malo pokomentiram tekmo in se vrinem v vaše kreganje. Že v naprej vam povem, da izražam samo svoje mnenje in se bom požvižgal na vaše komentarje. Še posebej na tiste, ki te kar označijo za največjo budalo in te pošljejo navijat za Real.

To, kar se je včeraj naredilo BOLI, zelo boli. Da nam da Tevez 2 gola za zmago Citya, ob tem pa še izvaja raznorazne geste ni lepo gledati kot navijač Uniteda. Samo, če pa pogledamo iz njegovega stališča, je pa pokazal, kar gre SAF-u. On je konkretno odslužil predzadnje leto posoje, večkrat nas je rešil v zadnjih minutah tekme (če se spomnite na tekmo lige prvakov proti Lyonu recimo) in potem ni dobil podaljšanje pogodbe. Še pred prihodom Berbatova(1. September) je bil avgusta najboljši igralec Manchester Uniteda. Potem pa priložnosti sploh ni več toliko dobival. Normalno, da se je potem odločil za City, ker ima skoraj zagotovljeno prvo enajsterico. Kar se tiče Tevez-Berbatov pa lahko rečem samo to, da nobeden ni za pol Rooneya in je sploh brezveze diskutirat kdo je boljši.

Kar se pa same tekme tiče, jaz bi rekel, da nobeden gol, ki je padel včeraj ni bil nevem kakšna mojstrovina. Mi pa gre ta Evans počasi že pošteno na živce. Fant vsako žogo, ki jo odbije, jo poda nasprotniku, ni važno al z glavo ali z nogo. Čisto je zmeden. Če pa pogledamo drugi gol Teveza...kje sta pa bla sploh Evans in Brown ??? Malo je še potrebno pograjati Rafaela, ker je preveč zaletav in je tako zaostal za Bellamy-u, naprej pa tako veste kaj se je zgodilo. Kot največjo pozitivno točko pa vidim zopet Evra-ja, ki je znova dokazal, da je najboljši LB na svetu. Tudi Rooney se je zelo trudil.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 20. januar 2010, 14:37:38

Seveda je nesmiselno primerjati Tevez : Berba. lahko primerjaš le dvojec Rooney - Tevez proti Rooney - Berba ali Rooney - Owen.
Jaz sem se vedno veselil ob Tevezovih golih za United in vedno pi**il, ko je zgrešil. Pohvalil, ko je igral dobro, pograjal, ko je igral slabo. Tako kot ostale plačance.
Sedaj, ko je odšel služit k drugemu gospodarju (kot sem že povedal mi ni pretirano žal zaradi tega) mi povsem dol visi zanj. Ga prav nič ne sovražim. Tip pač dela to za kar je plačan.
Mi je pa totalno mimo tale trenutna Tevez-evforija, ker - prvič polfinale še ni odločen in - drugič, smo vsi videli, da Carlos ni bil ključni mož za zmago City-ja včeraj. Če pa Carlitos in City potrebujeta tako tolažbo, pa tudi prav.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. januar 2010, 14:41:19

Boli to, da je za samooklicanega navijača Uniteda, Tevez še vedno bog i batina. Za navijača, igralec ki take trosi po cajtngih in s takimi gestami, ni vreden nič, oziroma ga lahko zaničuje. Poveličuje pa ga igralec kluba, kjer trenutno igra - sploh če je to rival.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. januar 2010, 14:44:02

Tale forum iz dneva v dan prinaša bolj zanimive pogovore..

Najprej glede tekme: večkrat sm se med tekmo (penal, kot, ki ga ni blo, gol Teveza) spomnu na forum in kaj bote vi pisal.. Po eni strani sm si želel, da da Tevez gol (čeprav je to mal smešno). Preprosto zato ker se je enkrat mogl zgodit in zanimal me je kak bo odreagiru (usej ni prelaufu ceuga igrišča kot Adebayor). Pa če smo že mogl kasirat gol me veseli da smo ga v najmanj pomembnem pokalu, kot pa v prvenstvu.

Bi se kr strinju z uporabnikom "raven", ki je tekmo opisu kot dobr-slabo-dobr.
Začetek zlo dobr, potem napaka Rafaela (že drug "podarjen penal", prejšnji je bil proti Hullu se mi zdi.. nobene šanse za gol, on gre faul delat.. podobno kot Anderson - eno tekmo odigra vrhunsko, drugo zelo slabo). Kar me je veselil je blo zadnjih 15 minut. Take igre že dolg nism vidu in sm srečn da si celo priložnosti ustvarjamo, ker zadnji mesec jih res ni blo za gledat, samo neko matranje žoge.
Pa v tekmo smo šli z ful hudo postavo (away Milan ne vem če se bo kej razlikovala, razn Vida in Rio prosim).. in to je dvorezn meč bil: po eni strani smo s tahudo postavo zgubl, ker če bi Diouf, Gibson, Obertan igral bi takoj našl te izgovore. Po drugi strani pa smo vidl da je 4-4-2 res najbolša za nas, čeprav je tud bil City zadnjih 10min zelo slab. Ampak vsej prebijat smo znal njegov bunker.


Glede Teveza pa: nič boljši, slabši ni bil pri Unitedu kot Berbatov. Letos mu sicer neki ratuje pri Cityu.. sm pa na strani tistih, ki mu ne bojo oprostil hinavščine, kar je govoru čez United, SAF-a, itd.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Best dne 20. januar 2010, 14:48:06

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Tevez.html
Sm lih zdej prebrallahko da so bučke,ker vir ni lih relevanten.
Gary si itak s tem še viša svoj statu ikone kluba, Tevez je pa verjetno že prehitel Heinzeja po tem kdo je večji Judas!
Anderson#8 je napisal:Da, opazil sem da je Zoombie to napisal. Pardon. Ampak kakorkoli, ni bilo za navijače namenjeno ampak direktno Nevillu, ki je pred tekmo govoril, kako Tevez ni bil vreden 25M...

Bilo je namenjeno Nevillu, bilo je namenjeno SAF-u...S tem je naredil pa to, da ga Unitedovi navijači še bolj sovražimo ker je s tem ko je užalil dve legendi kluba, užalil tudi nas.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 20. januar 2010, 14:55:26

Ma dej no mene je sodnik na tej tekmi mal spomuniju na Overboja al kaj je že tist. Čist je podlegu pritisku publike al je bil pa podmazan. A je za tist drugi gol bil kot al ne?
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. januar 2010, 15:02:34

zimi je napisal:Tale forum iz dneva v dan prinaša bolj zanimive pogovore..


Ja res, deja vuji skoraj vsak dan :roll: Kot, da se gibljemo v začarenem krogu... :roll:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 20. januar 2010, 20:39:58

Fluid je napisal:
zimi je napisal:Tale forum iz dneva v dan prinaša bolj zanimive pogovore..


Ja res, deja vuji skoraj vsak dan :roll: Kot, da se gibljemo v začarenem krogu... :roll:


Mah, saj besede so poceni. Rajši se argumentirati prek foruma kot lomiti po gostilnah :)
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. januar 2010, 21:14:26

Ja dejmo se vsi skup zbrat v gostilni, pa da vidmo kaj se bo zgodilo 8-)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: CC 1/2final, Man City vs. Man United, 19.1.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. januar 2010, 21:21:22

Moj ati dela na policiji... 8-)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 7 gostov

cron