EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 3. april 2010, 17:28:36

andre je napisal:
Anderson#8 je napisal:Ko te nešto jebe, onda te nešto stvarno jebe...

Arsenal 1-0 Wolvehampton
Bentdner 94`

3.april 2010 bi zares želel pozabiti...


Pa kokr sm vidu je blo 2 minuti dodatka gol pa v 4 minuti :roll: .


Nop 5 je fukno iz meni nerazložljivih razlogov.. Razen faula nad Rosickyim(ki seveda ni bil za direktni Henrya) ni bilo nič posebnega... Sem pa vedel da bo Arsenal zabil. Ker ko nas svinje ruske premagajo, se nam še zgodi 15 drugih stvari, ki nas še dodatno zjebejo...

Samo čakam torek, da vidim koliko poškodb imamo novih :roll: :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 3. april 2010, 17:37:14

strinjam se s fluidom. da sodnik odloči zmagovalca premierlige je resnično žalostno. in posnetek je pokazal da je Machedo žoga zadela najprej v trebuh. Mogoče je spotoma oplazlo roko, ma tega jaz nisem videl. In nevem kako lahko spregledaš tak offside. in zakaj proti chelsei toliko offsidejev spregledajo mi ni jasno. Ma noben me ne bo prepričal da je to naklučje, ker takega offsideja nebi mogel spregledati, pa če bi sedel za nasprotnim golom. Očitno je zdesetkan United sposoben pokazati le toliko kot smo danes videli, ampak moralo bi zadostovati za tist remi. Sedaj moramo žal upati, da bo Liverpool dobro igral in da bo v predzadnem kolu še imel šanso za 4. mesto, da bo prot Chelsei zares zaigral, pa še na kak totenham lahko računamo. s tem da moramo pričakovati od moralno in številčno zdesetkanega Uniteda popoln izkupiček. Pa še Arsenal nam je tik za ritjo. Še nam bo pobiralo živce
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a michel dne 3. april 2010, 18:01:19

Anderson#8 je napisal:Če bi gledali roke, potem bi moral biti penal tam ne? Malouda pa take fore...


Ti se rad šališ ane?
michel
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 25. avgust 2007, 19:14:31

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. april 2010, 18:32:43

Drek, drek in še enkrat drek. Pač, kar je je, sodniki so bili danes nedorasli tekmi in to je dejstvo. Toliko napak si na taki tekmi preprosto ne morejo privoščit in pika. Sreča je le v tem, da je Macheda nazaj in lahko zamenja Ronsterja. Prav tako je plus, da bomo verjetno v sredo napaljeni do konca in bo Byern odletel iz Trafforda. Slabo je pak to, da je za osvojitev lige potreben kiks Čelze, ki bo pa zeloooooo malo verjeten, ob tem da mormo biti mi 100% do konca, kar je spet zeloooo malo verjetno ob zadnjih predstavah.

Ampak pustimo se presenetit. Sedaj je na potezi Čelza, pritisk je na njih, nam se lahko sladko jebe, pač, če nam rata, super, če ne, smo pač tam kjer smo sedaj. Verjamem da smo sposobni še vedno osvojit ligo in ligo prvakov, verjemem, da po današnji sodniški blamaži v to verjamejo tudi igralci in bodo do konca igrali v transu, tako, da gremo do konca. Tepemo se dokler bo še kaj šans in ne bomo popuščali do zadnjih minut.

Danes se je pa na žalost izkazalo še to, kar govorim že celo sezono. Preprosto nimamo dovolj dolge in predvsem kvalitetne klopi. Čelza lahko menja po 2-3 igralce na isti poziciji, pa jim igra ne bo padla, pri nas odvzameš Ronsterja, Evraja in kakega VDS in smo totalno v riti. Upam da bo Fergie to spregledal in uvidel, da je počasi minil tudi čas Nevillov, Scholesov in Giggsov. Ne me narobe razumet, pobje so bili zakon in so občasno še vedno, samo niso pa več to tisti pobje, ki so sposobni odigvrat na visokem nivoju 2-3 tekme zapored in tle smo prekratki v primerjavi s top klubi. Berbi bom pustil še nekaj časa, da se resno pokaže kaj zmore, pač prva tekma ko je bilo vse na njegovem hrbtu se mu ni izšla, samo vseeno se mi zdi klasa igralec in do konca sezone se sedaj lahko resnično izkaže. Če se ne, ga kamot prodamo in zaigramo z MAchedo. Če lahko Arsenal igra z mladiči, bomo pa še mi ;)

Zdaj pa glave gor, danes smo izgubili po nesreči, povsem drugače kot v torek in vem da nas bodo fantje letos še sravili v dobro voljo!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. april 2010, 19:38:15

Tekme na veliko žalost nisem mogel gledati, ker sem jo imel tudi sam. No, za razliko od Uniteda sem se veselil zmage :roll:

Po posnetkih sodeč je bil gol Machede čist, čeprav sem sprva mislil, da je res igral z roko. Gol Drogbaja pa iz tako očitnega ofsajda, da kar glava boli... Res ne razumem kako stranski ni videl tako očitnega prepovedanega položaja :!: Končno igral Macheda, ki je zopet ko je dobil priložnost, tudi dosegel gol. Po komentarjih sodeč Berbatov ni bil dober. A vseeno ne morem razumeti, da se ga že spet meče iz kluba, zato ker je po seriji dobrih tekem, zdaj odigral slabše proti Chelseaju. Do konca sezone bo še kako pomemben, tako da...

Sicer pa bo po mojem Chelsea do konca sezone še kiksal. Sigurno bo vsaj še enkrat oddal točke. Mi pa zdaj seveda ne smemo več izgubiti.

Zdaj pa se je treba pripraviti za Bayern... UNITED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 3. april 2010, 19:46:30

a proda kdo par kil optimizma? Js si že od 0-2 režem žile in sem nasploh čist pobit. Vsaka čast vam, ki verjamete, da bo Chelsea še kiksal in da smo še lahko prvaki. Pizda resnično bi prav rad, da bi lahk bil v lajfu kdaj tk optimističen. Tko sem pa cel dan zdej že nataknjen in žalosten, boli me kurac zdej za sredo tud če 10-0 zmagamo, ker Barce v finalu ne bomo. Jebeš tako, rajš bi se borili za 4. mesto, ko pa da zdej tik pred koncem tk spušimo ligo :(
Sej če ne bi mel tk rad nogometa, bi ga nehu gledat, dokler da se ne vpelje tehnologija, ker mi gre dejansko na kozlanje, ko vidim, da so sodniki Chelseaju podelili tale naslov prvaka.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. april 2010, 19:59:42

Giggsy je napisal: Upam da bo Fergie to spregledal in uvidel, da je počasi minil tudi čas Nevillov, Scholesov in Giggsov. Ne me narobe razumet, pobje so bili zakon in so občasno še vedno, samo niso pa več to tisti pobje, ki so sposobni odigvrat na visokem nivoju 2-3 tekme zapored in tle smo prekratki v primerjavi s top klubi.


Ma ni problem v Scholsu, Nevillu in Giggsu. Oni so že vredu in lahko dajo še dosti na terenu, še več pa izven njega, kar je še toliko bolj neprecenljivo, zlata vredno za vse te mlade fante, ki malo da ne še rastejo gor. Problem je, ker se je v sezoni strpalo toliko poškodb, da so odigrali preveč tekem, predvsem to velja za prva dva, še posebej za Nevilla, ki igra vseskozi. No vseskozi od takrat, ko smo videli kaj je naredil Ronaldinho Rafaelu. In seveda se potem to vse skupaj začne poznat, pa čeprav sploh ni odigral slabo danes... Oni lahko še dajo nekaj Unitedu, tudi v prihodnjih sezonah, seveda ob normalmi frekvenci poškodb, ker letos je nadstandarno veliko tega. Ob primeru tolikšnega števila poškodb, pa nam normalno dajejo z vsako tekmo manj...

Pa oni trije še niso največja žrtev teh poškodb. Poglejte Evraja, kako se mu pozna poškodba O'Shea. Za vedno zasmehovanega O'Shea bi sedaj vsi še kako na kolenih prosili, da bi bil zdrav. Fabio očitno še ni zrel za nivo, ampak kakšno tekmo pred marcem bi pa skoraj sigurno lahko SAF našel, da bi spočil Evraja. Mogoče manjša krivda tudi na njem. Ker roko na srce, Evra je zadnji mesec, mogoče dva, kar padel, tudi v obrambnih nalogah ni več tako zanesljiv, pride kar dosti mesa mimo njega. V napade se pa prav tako vse manj vključuje in jaz to popolnoma razumem. Enako velja za Fletcherja, pogojno tudi za Carricka. Slednji je močno padel v formi pomoje ravno zaradi preobremenjenosti. Tam decembra, januarja se je zgodila tista smola z obrambnimi igralci in ko bi Carrick morda lahko kakšno tekmo počival, pa je bil primoran igrat centralnega branilca. Enako velja za Fletcherja, a še toliko huje, ker je letos on naš prvi vezist in tako praktično nepogrešljiv na vsaki malo težji tekmi, gostovanjih ipd. Hargreaves je tako poškodvan vseskozi, Anderson je imel probleme s poškodbami, potem neki z vedenjem, pa se je vrnil in hitro poškodoval do konca sezone. Scholsa sem omenil že v prejšneom odstavku, Gibson pa (še) ne more igrat, na tem nivoju. In seveda je potem začudenje, kje je naša sredina na zadnjih tekmah, toliko manjše... Ker vsaka agresivna sredina nam sedaj lahko zagreni življenje, probleme pričakujem že proti Blackburnu, ker vemo kako oni igrajo... Sploh, če se uvrstimo v polfinale LP, bo Fergie sigurno na tej tekmi spočil nekatere igralce, ker bo to praktično zadnja na papirju lahka tekma, ampak že zdaj vem, da bi bila tudi s popolno postavo zajebana.

Zdej ne bi govoril o prekratki klopi. Klop imamo dovolj dolgo, ampak je ta na bolniški postelji... Koliko moči je ostalo našim, nevem. Veliko bo odvisno od tistih, ki še niso izpolnili kvote preobremenjenosti. Pravzaprav bi rekel, da je od njih odvisno, kam se bo prevesila sezona. Pričakovat neko magijo od Evraja in Fletcherja recimo je v tem trenutku iluzija. Vidić in Ferdinand sta komaj začela igrat redno in morata imeti še dovolj moči. Spredaj pa sta to Nani (ki bi danes IMO moral začeti) in Berbatov. Oni imajo pomoje še največ rezerve v nogah glede na potek letošnje sezone. Potem pa kakšni prebliski tipa Machede, čeprav nato se ne gre zanašat... Težko bo uglavnem, sploh ker bo za naslov treba zmagat vse do konca.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. april 2010, 20:33:44

Pa še tole... Sem prejle razmišljal, da imamo nekako vedno težave po evropskih tekmah v Premier ligi in grem dejansko preverit stanje. V tekmah Premier lige, ki so sledile ligi prvakov, smo zmagali 3x, enkrat remizirali in kar 5x izgubili. 5 porazov in en remi od skupno 7 porazov in treh remijev. Preostala poraza še proti Burnleyju na začetku sezone, ko se vedno še lovimo in smo v precej bogi formi, drugi pa še proti Fulhamu, ko nas je izdala utrujenost, saj je enaka postava igrala že 3 ali 4 tekme zapored. Carrick in Fletch v obrambi, na sredini pa potem preostali igralci... Zato tudi večina klubov, ki se prvič uvrstijo v ligo prvakov, naslednjo sezono v ligi konča precej klavrno.

Premier liga po Ligi prvakov

LP 1.krog, Bešiktaš:Manchester United, 15.9.09
EPL 6.krog, Manchester United:Manchester City, 20.9.09 4:3

LP 2.krog, Manchester United:Wolfsburg, 30.9.09
EPL 8.krog, Manchester United:Sunderland, 3.10.09 2:2

LP 3.krog,CSKA Moscow:Manchester United, 21.10.09
EPL 10.krog, Liverpool:Manchester United, 25.10.09 2:0

LP 4.krog, Manchester United:CSKA, 3.11.09
EPL 12.krog, Chelsea:Manchester United, 8.11.09 1:0

LP 5.krog, Manchester United:Bešiktaš, 25.11.09 (spočili celo prvo postavo)
EPL 14.krog, Portsmouth:Manchester United, 28.11.09 1:4

LP 6.krog, Wolfsburg : Manchester United, 8.12.09
EPL 16. krog, Manchester United:Aston Villa, 12.12.09 0:1

LP 1/8 finala, Milan:Manchester United, 16.2.10
EPL 27.krog, Everton:Manchester United, 20.2.10 3:1

1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10 (odigrali s pol moči)
EPL 30.krog, Manchester United:Fulham, 14.3.2010 3:0

LP 1/4 finala, Bayern : Manchester United, 30.3.10
EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 1:2
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 3. april 2010, 20:58:32

sam glede enake postave. Mislim da je bla dans 117 zaporedna tekma ko NISMO igrali z enako postavo :D
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. april 2010, 21:14:12

Ciljal sem na to, da sta bila nekaj tekem zapored Carrick in Fletcher v obrambi, na serdini pa so bili enako nekaj tekem zapored nevem, Scholes, Gibson in še nekdo... Ostalo se je itak menjalo...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. april 2010, 21:24:20

Gol Machede z roko se je videl pod enim zornim kotom, kjer je bila kamera za mrežo. Žoga od trebuha nato pa v roko. Če ne bi bilo roke, bi žoga šla naprej, ne pa v gol. Je pa res to pokazala samo ena kamera.
Ne vem no, sam men je res brezveze kako vsi lapate nad sodniki. Popljuvajte raje tiste ki so to zakuhali in to so naši igralci in klop.
Prvo kot prvo, jst kot trener s tremi starimi zvezdami ne bi startal prot Čelskiju. Čeprav recimo ko je Paul šel ven se je izjemno pokazalo, da je padla igra dolgih in preciznih passov. Giggs na krilu nam ne da več tistega kar bi nam moral in tu bi moral začet Nani. Namest Garya!? Ja Rafael bo moral enkrat špilat. Tud ne vem kaj je spet z Brownom.
Drugo je spet zapoznele menjave. Največji bust igri sta dala Nani in Macheda. Kdaj sta šele not prišla? Zakaj smo na konc dal Fletcha vn, namesto kacga obrambnega igralca? Pa še to je pršu not bumbum Gibson, ki ob taki zgoščeni obrambi nima možnosti za svoj strel - veliko bolj prav bi prišel Carrick.
Kaj je delala naša prva postava prv polcajt? Tko nonšalantne igre si ne mormo prvoščit že dve tekmi zapored. Očitno si jo United lahko!? Itak so potem sodniki krivi za poraz.
Zdj nas tepe po buč trmoglavljenje da ne rabmo enga centralnega vezista, ko pa smo kajkmalu na začetk sezone vidl da OH ne bo nazaj.
Nenazadnje pa še Berba. Spet ga vsi pljuvate. Lepo vas prosim no, kolk žog je dobil? Od Valencie nič, od sredine nič ... Macheda je žogo dobil od edinga ki še zadnje cajte kj nardi poleg Wazze - Nanija! Na konc je imel res žogo za remi iz voleja. Tm je po moje žogo zgrešil za kak milimeter, pa bi jo prlimal v mrežo. Vsi vete kako težko je vole zadet. In najpomembnejše - Berba ne more špilat osamljen v napadu. SAF bi to lahko uvidel že lansko sezono, pa še kr neki trmoglavi. 100x boljke ko bi Macheda začel in bi se Berba njemu potem priključil kot pa tako.
Tale poraz je spet čist plod naše slabe igre in slabega vodenja ... že drugo tekmo zapored in to v najpomembnejšem obdobju.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. april 2010, 21:49:47

Bom kar tu prilepil, verjetno bi bolj sodilo v temo zajebancija v rubriko Klepetalnica

Slika

Tole pa nevem, al je slep al pa namenoma ne dvigne zastavice
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 3. april 2010, 22:48:12

Pa se čist v liniji je bil :evil: Fak, že dost sm jezen in žalost, sam k sm pa tos liko še enkrat vidu, grem pa kr spat da si spočijem glavo!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 4. april 2010, 5:48:25

Metatron je napisal:sam glede enake postave. Mislim da je bla dans 117 zaporedna tekma ko NISMO igrali z enako postavo :D


Daj mi potrdi tale podatek, da je res že 117 tekma, ko nismo igrali z isto postavo.

Hvala.
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. april 2010, 8:05:46

GoUp je napisal:Gol Machede z roko se je videl pod enim zornim kotom, kjer je bila kamera za mrežo. Žoga od trebuha nato pa v roko. Če ne bi bilo roke, bi žoga šla naprej, ne pa v gol. Je pa res to pokazala samo ena kamera.
Ne vem no, sam men je res brezveze kako vsi lapate nad sodniki.


Seveda se je najlažje obest na sodnike :mrgreen: Evo kaj si napisal, videlo se je pod enim kotom. Za mrežo. Kjer sodnika ni! Primerljivo bi bilo, da bi bil Drogba tam nekje v liniji in bi se dejansko težko videlo, ali je offside ali ni... Pa bi pogledali 20 posnetkov, pa bi bila mnenja še vedno deljena. Takrat potem sodniku ne moreš nič očitat, nekako tako kot pri golu Machede, ker tega dejansko ni mogel videt.. Nekateri so opazili roko šele po nevem katerem posnetku, nekateri pa še takrat ne.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 4. april 2010, 9:21:57

Rooskie je napisal:
Metatron je napisal:sam glede enake postave. Mislim da je bla dans 117 zaporedna tekma ko NISMO igrali z enako postavo :D


Daj mi potrdi tale podatek, da je res že 117 tekma, ko nismo igrali z isto postavo.

Hvala.

Bolj težko, ne najdem.
Sigurno 100% vem, da je pred časom bilo 100 tekem zaporedne rotacije, o tem so govorili tudi komentatorji. Včeraj je pač še en napisu na drugem forumu, da to je pa zdej že 117 drugačna postava.

edit: Drga pa zdej od enga slovenskega nogometnega sodnika. vsaj 3 penali, offside gol Chelseja, dvomljiv gol Machede (sam bi priznal). Pa ni glih United fan
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. april 2010, 10:52:51

Zakaj je Fletch popustu pr pokrivanju Maloudaja? Zakaj pr isti akciji nista posredovala že Valencia in Gary ki sta bila bližje igralcu kot Fletch?
Zakaj Gibson v igro?
Zakaj tko pozne menjave?
...
Vsaj tolk zakajev, kot imamo zatojev pr sodniških napakah. Največja beda je pa itak igra v prvem polcajtu. Ne vem kaj so takrat razmišljal, da so sredino tko prepustil nasprotniku.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. april 2010, 11:35:04

Jaz ne vem zakaj se nebi obesil na sodnike, če pa so oni direktno krivi za 2 gol? In to posledično pomeni GROMOZANSKE pike Chelseaju in 80% naslov prvaka. Tudi če bi mi prevladovali in nadzirali igro(kar vsekakor smo v drugem polčasu) pa bi zadevali vratnice in ne vem kaj, bi se še vedno obesil na sodnike, ker so krivi za gol. Ker če tega ni videl, je bil po moje zelo mastno plačan od nekoga. Andy Gray je rekel, da je to najlažja odločitev, ki jih lahko dobi stranski kdajkoli. Nobenega pred njim, barve različne in pa celo dva komada v offsidu. To boli in res ne vem kaj si lahko človek ob tem misli...

Fluid je že razložil Machedo. Kar nekaj se zdaj ta roka omenja, ki sploh ni bila namerna. Sem že napisal. Potem bi moral Dean glupi soditi tudi penal, ko je Maloudaja žoga zadela v ramo al pač kam. Kakorkoli.

Zakaj je Fletch popustu pr pokrivanju Maloudaja? Zakaj pr isti akciji nista posredovala že Valencia in Gary ki sta bila bližje igralcu kot Fletch?
Zakaj Gibson v igro?
Zakaj tko pozne menjave?

1. Verjetno je Darren pričakoval da mu bo Neville priskočil, pa se je samo odstranil, saj je on mislil da ga bo že Fletch ukrotil. Valencia je bil totalno out celo tekmo in ni mogel nič, saj ga je Žirkov odlično držal.
2.Gibson v igro verjetno zaradi šuta od daleč če se kaj userje oz. odbije. Ne vem.
3.To pa mene tudi izredno bega. Že takoj na začetku polčasa, bi morali menjat. Nevilla, Scholsa in še nekoga. Enostavno bi pridobili ogromno. Rafael bi z crossi(ima jih namreč boljše kot Gary, veliko pomagal), Nani je takšen igralec, ki ga morata dva zapirati in potem pa še Macheda. Tudi Carrick je bil v igri ampak ok...

Vendar pa mislim, da mi sploh ne bi imeli težav če bi bil v igri Rooney. Vezo bi gladko dobili in imeli bi žoge še in še. Rooneya bi namreč imeli na očeh, tako Alex kot Terry pa tudi Mikel bi bolj pazil obrambo. To je razlika ki jo naredi Rooney in tu mislim, da je bila naša največja težava. Ko pa je v igri Berbatov, ki ne samo da je počasen in negibljiv tudi redko dobi skok ali se znajde v kakšni priložnosti. Včeraj sem toliko položil na njega, zares sem verjel, da nam lahko ponudi gole in super igro(glede nato da je zabil 2) pa me je popolnoma razočaral. Ne vem. Če ste gledali pozorno, nikoli ni bil v napadu, vselej se je vračal do našega kazenskega, čakal na vezi in nekaj hotel organizirati. Potem pa šansa da zadene, pa zgreši vole. Da težko ga je zadeti, ampak on takšne gole najrajši zabija(spektakularne) bi moral to zadeti. Vendar se vidi, da mu preveč udari na psiho, ko navijači takšnega kluba pričakujejo nekaj od njega. Psihično je totalno zbit. Nervozen, živčen in posledično dekoncentriran...

Upam, pa da bo proti Bayernu kaj storil, ampak res ne verjamem, glede nato, da je cela ekipa trenutno down in utrujena...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. april 2010, 12:47:30

Gary in Valencia sta Maloudaja spustila že krepko pred kazenskim. In ob njemu je bil samo Fletch, ki pa je v zadnjem metru preprosto stopil od njega, da je imel slednji lepši pregled za podajo.
Gibson ni mogel storiti nič, ker ob takem avtobusu v kazenskem ne prideš do možnosti za strel. In zakaj je menjal Fletcha!? Pizda s štirmi v zadnji liniji nismo pridobili nič. Poslal bi ven Garya in not Carricka pa bi mogoč kj spocal skup.
Lepo si opazil kam je moral priti Berba po žogo. Ne vprašaš se pa zakaj ... ker jih preprosto ni dobival v kazenskem in je moral priti na sredino po njo. Tle je kriv predvsem v napadu senilni Valencia (kar si tudi sam ugotovil, sam očitno je da nočeš sšteta 1+1), pa tud Park in Ryan nista spravla nič skupaj. Poleg tega pr 4-5-1 Terryu in Alexu ni bilo težko pokrivat samo enega napadalca. Kiko bi moral prit noter že vsaj ob polčasu, če ne ža kar na začetku ... posral smo se spet s to taktiko.

Aja pa nenamerna roka :D Dj ne ga srat no. Vsaka roka zarad katere pride do gola je roka. V tistem posnetku se je lepo videlo, da bi žoga zdrsnila s prsi naprej in se ne bi preusmerila v gol brez roke. Malouda je bil pa en kilometer od roke. In tehnika ki si jo tako želite v fuzbalu to dokazuje - končni rezultat bi bil podoben 0:1. Zarad zanič igre v prvem polčasu ...
Dejansko je problem ker ni ene preklete objektivnosti, ampak se gre raje pljuvat sodnike, ki so res vplival na igro, vendar če bi mi imeli svojo igro do takega rezultata ne bi prišlo nikoli.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 33.krog, Manchester United:Chelsea, 3.4.2010 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 4. april 2010, 12:51:22

^^ Podpis.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov