EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2010, 16:16:27

lukac13 je napisal:Kar se tiče naslova, mislim, da tut še ni čist konec. Okej če chelsea zmaga grejo na 4+, ampak še vseen majo T'ham in L'pool Away in zihr jim ne bo lahko. Defenitivno se zna zgodit da spustijo še kje pike, ampak se pa to nam definitivno ne sme več zgodit. Sej se vse spomnimo tiste famous besede..In future, you never know :D



Ste pa vsi, ki pravite, da še ni konec, pozabili na en enostaven fakt. Chelsea bo že mogoče izgubil dve tekmi, čeprav je verjetnost precej majhna. Ampak mi nismo odvisni samo od Chelseaja, pač pa tudi od Arsenala, ki ima drugo mesto v svojih rokah sedaj. Bodo tudi oni izgubljali točke? Vprašanje, če...

Tko da, verjetnost je precej precej majhna, da se vse poklopi v naš prid.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Taki dne 12. april 2010, 17:44:54

Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2010, 18:48:33

Ne vem zakaj to lepiš Taki? Pričakuješ odgovor od mene?

Ne mislim več ničesar pisat o tej temi. Svoje sem že zdavnaj povedal. In vsi, ki ste me tako "žalili" in zabijali, se počasi že strinjate z mano. Berbatov ni vreden tega denarja in je flop. Ko smo ga rabili ni naredil nič. NIČ.

In kot je napisal Henry Winter pred časom. Na tekmi z Chelseajem je definiral kam bo šla njegova kariera pri Unitedu.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 12. april 2010, 19:44:32

Čaki mal. A zdej ne sme nalimat tale članek? Sem se že danes na faksu pogovarjal z ravenom, pa mi je omenil tale članek. Tako da ga men ni blo potrebno iskat. Hvala taki.

Vsako besedo vzmeš da je proti tebi. Ko smo že pri tem, tudi Anderson je eno veliko razočaranje, pa ni bil ravno pripeljan za drobiž. Ampak Berba golov pa ni zabil tako zelo zelo malo kot se ga kritizira...
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Best dne 13. april 2010, 16:55:27

So, which boxes did Tevez tick that Berbatov doesn’t? He ran around a lot. I mean, fuck me, he ran around a lot. He lost the ball and he wouldn’t stop running around until we got possession back. I loved that too, I think it’s a great quality to have, but I think there are qualities that come higher. Scoring more goals is more important, something Berbatov has done. Creating more goals is more important, something Berbatov has done. Wanting to play for Manchester United more than the money of Manchester City is more important, something Berbatov has done. But because Berbatov doesn’t run around like a headless chicken, our fans call him lazy, and now boo him, whilst Tevez, who was nowhere near as effective last season as Berbatov has been this, was worshipped by our fans. Is this for fucking real?

O Berbatovu je dost če si preberete to in se zamislite nad besedami...
Točno tko kot je že lukac napisal...Ni treba kupovat, treba je samo razumet da vsako leto ne bo lovorik.In treba je met srečo...s sodnikom, s poškodbami in na koncu koncev tudi z posranimi goli....
In bodite že enkrat navijači Uniteda in ne prckajte vedno ko nam ne gre....
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 13. april 2010, 19:35:34

Tako je, malo ste oziroma smo razvajnei ratali....

Pred časom ko smo razbili Arsenal na Emiratih, pa razbili Milan na obeh tekmah...ste vsi hvalili celotno ekipo....Sedaj pa kar naenkrat tri četrt ekipe zrela za odstrel... :roll:

Imamo nesrečo s poškodbami, malo zmanjkalo športne sreče...

Čisto drugače bi se po mojem mnenju izteklo, če bi se tiste zadnje minute proti Bayernu v Munchnu drugače iztekle... - torej remi z njim ter brez poškodbe Rooneya....Pa tudi čudno vodenje tekem Fergusona lahko omenim...

Glede Berbatova, tudi mene včasih moti njegova nezainteresiranost...Lahko bi dosegel več do sedaj...

Torej, kot sem začel, vedno ne bomo v vrhu, vendar zadnja leta smo kar nekaj dosegli....Upam danes vsaj na remi Chelseaja, če pa ne ...pa bomo pač drugo leto štartali na novo..Kaj pa Real Madrid, zapravlja, zapravlja, v ligi prvakov že nekaj časa neuspešni; kaj pa njihovi navijači?
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 13. april 2010, 20:25:17

benko57 je napisal:Kaj pa Real Madrid, zapravlja, zapravlja, v ligi prvakov že nekaj časa neuspešni; kaj pa njihovi navijači?


Fans are bought from Newcastle United for 50mil :)
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 14. april 2010, 17:01:15

Best je napisal:
So, which boxes did Tevez tick that Berbatov doesn’t? He ran around a lot. I mean, fuck me, he ran around a lot. He lost the ball and he wouldn’t stop running around until we got possession back. I loved that too, I think it’s a great quality to have, but I think there are qualities that come higher. Scoring more goals is more important, something Berbatov has done. Creating more goals is more important, something Berbatov has done. Wanting to play for Manchester United more than the money of Manchester City is more important, something Berbatov has done. But because Berbatov doesn’t run around like a headless chicken, our fans call him lazy, and now boo him, whilst Tevez, who was nowhere near as effective last season as Berbatov has been this, was worshipped by our fans. Is this for fucking real?

O Berbatovu je dost če si preberete to in se zamislite nad besedami...
Točno tko kot je že lukac napisal...Ni treba kupovat, treba je samo razumet da vsako leto ne bo lovorik.In treba je met srečo...s sodnikom, s poškodbami in na koncu koncev tudi z posranimi goli....
In bodite že enkrat navijači Uniteda in ne prckajte vedno ko nam ne gre....



1.) Dreka. Zdaj če je pa članek en anglež napisal, pa kar drži.... Zame ne. Videl sem, kaj je pokazal Bolgar in se z napisanim ne strinjam. Res, da je tehnično močan, ko sam hudič, samo kaj ko se je pa mogoče v tem času proslavil le na dveh do treh tekmah, pa še to proti lažjim tekmecem. Ne bi rekel, da bi zabil zdaj ko je končno dobil šanso in ni bilo Ronsterja, ali pa vsaj občasno zabijal prve gole.... Pač enim je všeč in jim je dober napadalec, meni pa deluje kot kak AM, tam bi bil celo zelo koristen, kot napadalec je pa pri nas mimosek.

2.) In JA rabimo kak nakup, ker drugače bo drugo leto ista pesem, ali pa še slabša, ker bodo motorji ekipe starejši za eno leto (in jih ne podim v penzijo) in nasprotniki še hujši. ŽE samo v PL se bo spet okrepil City, Čelza ne bo gledala križem rok, če se proda Lpool bo spet še en šejk trošil na njem, tako da ne mi sanjat v oblakih, da bodo pa naši starčki in par mulcev ustrezno lomili vse ostale. Malo morgen. Letos smo imeli ogromno sreče, da se je do sedaj razpletlo kot se je. Koliko OWN GOALOV je padlo, na prvo mesto smo začasno prihajali zaradi napak Čelze in poškodb Arsenala in ne zaradi svoje briljantne igre, ki smo jo kazali 2 leti nazaj. Imamo super osnovo (Ronster, Nani, celotna obramba, Fletcher, Valencia, Macheda, Park), na to pa rabimo dodati samo kak dobro brušen biser, ki bo vse skupaj ponesel na naslednji nivo. Menda ja to ni tako težko??

3.) Sem zvest Unitedu, ne glede na to, če izpadejo v 5 ligo ali pa so 50x zapored prvaki, samo pač izražam svoje mnenje in stvari, ki jih opažam pa bi bilo super, če bi jih popravili. Bo pa naslednja sezona definitivno ena hujših v PL, že letošnja je hudo izenačena, druga bo pa peklenska in na podlagi tega bi bilo fino pogledati za kako frišno močjo.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 14. april 2010, 18:09:08

Če Rooney, Fletcher in celotna obramba niso dovolj obrušeni biseri na svojih pozicijah, potem pa res ne vem.

Zdajle smo imeli 1 slab teden in to nas je odtujilo od obeh največjih lovorik. 3 tekme, that's it. Nisem opazil, da bi bila igra sicer kaj slabša. Lani smo dali do 34. kola 14 golov manj, pa smo imeli Teveza in superduperneverjetnega Ronalda. Lani smo prejeli do tega kola le 4 gole manj, pa smo takrat imeli neverjeten niz brez golov in skoraj popolno obrambo večino časa. Skratka, tole reklo "slabši smo kot lani" poslušam vsako leto in vsako leto je malo bolj smešen. Če bi se nam lani ob tem času poškodoval Ronaldo ali Rooney, bi ravno tako tenko piskali (da vas spomnim na ta čas - v četrtfinalu smo doma komaj izvlekli 2-2 proti Portu in se v ligi v zadnjih momentih rešili prek Machede).
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 14. april 2010, 19:34:37

http://therepublikofmancunia.com/stats-berbatov-at-spurs-vs-berbatov-at-united/
Na Giggsy še eno njegovo razmišljanje podkrepljeno s statistiko.

Drgač pa kar se tiče nekih pompoznih nakupov - kolk že imamo mi plusa da si lahko privoščimo izdatnejši nakup? Ko bodo Glazerji klub prodali in če ga bodo kupili lastniki, ki dejansko imajo tolk dnarja da se jim za nakup ne bo potrebno zapufat, potem lahko razmišljamo o stilu nakupovanja Real, Čelski, City (i hope not). Tko bo pa potrebno biti bolj realen in počakat sezono z manj poškodbami. Če le teh letos ne bi bilo v takšnem številu bi po moje z lahkoto dobili EPL in finale CL.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov