EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a TSD dne 11. april 2010, 16:35:35

Spet se je pokazalo, da z izjemo Rooneya ni niti enega igralca v ofenzivni polovici, ki bi lahko potegnil ekipo naprej v takih trenutkih. Odigra se ne niti ene serije hitrih podaj, vse se igra po sistemu "če ne veš kaj bi, nafuki žogo golmanu/CB-ju". Škoda, bli smo v lepem položaju, pač vedno ne rata.



P.S. Dokončno obupal nad Berbatovom.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. april 2010, 17:11:19

OFF: Heh, tale o Ronaldu je pač čisto Španska. Nabiti z emocijami bodo našli žrtveno jagnje, to je letos pač on, čeprav je daleč od tega da si to tudi resnično zasluži. Mu je pa prav, kaj je pa rinil tja, ostal bi z nami in se letos veslil 3-jčka :twisted: (pa če bi Real imel sposobnega trenerja, bi razbil špansko ligo)

Zdaj pa nazaj do naših "asov". Ne vem, če je tale kritika Valencie konstruktivna.... MEni se on zdi trenutno nadpovprečen igralec United. PRed njega bi recimo postavil Ronsterja, Fletcherja, Evraja in VDS. Ostali so za moje pojme ob njemu in pa za njim. Brez njega bi bil United že na pol sezone brez šans za kakršne koli lovorike, tako da tole kurcanje ni na mestu. Da ni top špilač so nekateri vpili tudi na Ronalda, ko je igral svoja prva leta pri Unitedu, pa pred tem za RVN, pa konec koncev za Fletcherja, pa poglejte v kaj so se razvili. Pač poba rabi nekaj časa, da se navadi, tisto kar je pa pokazal do sedaj je bilo zame odlično. In problem Uniteda še zdaleč ni Valencia.

Zazrimo se nazaj v letošnjo sezono, pa se jasno vidi kje so težave. ŠPARANJE z nakupi nas je stalo očitno finala LP in naslova v prvenstvu. In tu je šansa v prihodnjem letu, čeprav dvomim, da bomo kupili kaj pametnega (bog ne daj, da privlečemo kake Benzemaje in tako sranje), saj Fergie ni znan po odmevnih nakupih znanih igračev. Verjetno bo spet nabavil nekaj v stilu WTF, ki se bo nato razvil v top playerja ali pa žalostno propadel (Đemba Đemba, Kleberson...). En nakup smo že opravili in sicer nekega Mehičana iz brazilske lige se mi zdi. Upam da posežemo še po kakem napadalcu, ali pa naj začne forsirati to kar imamo, pa naj Berbo (mi ga je malo žal, ker je hud tehnik, samo tudi hud lenuh) pošlje nazaj od koder je prišel.

Šanse sicer za naslov še imamo, ker ima čelza še nekaj tekem do konca in dvomim da bo pobrala max točk, tako da gremo do konca na maximum 8-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. april 2010, 17:11:46

“We were a little unlucky with Rio’s injury – that effectively reduced us to 10 men at the end,” the boss said. “John O’Shea also got an injury and Ryan Giggs felt his hamstring in the first half.


Hvaljen jezus, da bo kmalu konec sezone, ker to je že resnično SMEŠNO... :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 11. april 2010, 17:26:08

Tole danes je bila ena žalost. Igrali so totalno brez volje. Kot da bi jih po nekem težkme treningu poslal še eno tekmo odšpilat ko se nikomur nič ne da. Nič borbe, nič, nič, nič. Edina prava priložnost je bil strel Valencie, ki bo to moral zadeti. Na levi strani je imel malo morje prostora, da žogo pošlje mimo Robinsona, a on mu jo želi poslati skozi noge. Škoda.

Že celo sezono ne igramo dobro. To je jasno videt. So tekme, ko lahko nasprotniku delamo kar nam paše, ampak večina tekem je pa težka. Sreča je le ta da imamo super Rooneya in precejšnjo srečo z avtogoli. Brez teh dveh bi bili danes še precej bolj razočarani nad sezono. Zame osebno sezona ni razočaranje, da se ne bomo narobe razumeli. Imeli smo veliko poškodb, to se jasno pozna. Samo če pa pogledamo naše igralce. Smo res tako zelo močni? Samo sredino poglejmo. Trenutno od naših vezistov ne bi nobenega uvrstil med top 5 vezistov na svetu, še med top 10 ne bi bilo dveh. Roko na srce, potrebno bo kaj kupit. Z Andersonom smo usekali mimo, Hargreavsom tudi.. Giggs in Scholes sta že precej v letih. Lahko pokažeta še precej, vendar ne več na tistem najvišjem nivoju. Kadar igra Scholes, se bojim da ga bo moral Fergie menjat že po dvajsetih minutih zaradi rumenga. Carrick je izven forme, Fletcher pa ne more vsega sam storiti. Res pa je tudi, da smo imeli letos zelo veliko težav s poškodbami. Tako da to je lahko opravičilo za vse skupaj. Poleti bo treba kaj nabavit za sredino. Je skoraj nujno.

Berba, jah nevem, če se dobi zanj neka dobra ponudba bom z veseljem rekel hvala za vse kar si pokazal v rdečem dresu.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 11. april 2010, 18:03:04

Ali se neposredno v Ligo prvakov uvrstita le 2 ekipi ali 3 :?: (me že mal skrbi glede ne tole super formo ;) )
No sicer pa Tottenham je danes odigral 120min in upam da se do srede zrihtajo.
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 11. april 2010, 18:12:00

Trije neposredno, eden pa gre v tretji predkrog kvalifikacij. Mene bolj zanima kako je z Ligo evropa
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a yoco dne 11. april 2010, 18:30:07

Jao po vaših komentarjih sodeč še dobr da nisem gledal drugega polčasa, ker bi jz znoru!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 11. april 2010, 19:04:27

V 65. minuti nisem več gledal, ker sem imel druge obveznosti, a očitno nisem preveč zamudil. Skozi celo tekmo sem imel občutek, kot da se tudi igralci sami zavedajo, da so zapravili lepo priložnost za osvojitev naslova in so se nekako vdali v usodo. O tekmi ne bom preveč razpravljal, ker ste že skoraj vse povedali.

Moje mnenje je, da bi počasi morali začeti gledati že v naslednjo sezono in morda ponuditi priložnost mladim (Macheda, Rafael, Obertan, Diouf, Fabio, Gibson, Evans), saj bi si tako nabrali tudi nekaj izkušenj. Počasi bo treba potisniti kakšnega mladega igralca v ospredje, kjer bi igral vidnejšo vlogo, saj vsi vemo, da se nam po sezoni 2010/2011 obeta odhod treh pomembnih igralcev na poziciji levega vezista, sredine in pa desnega bočnega (Giggs,Scholes,Gary). Ti igralci vedo, da se njihov čas izteka in zato se tudi ne pritožujejo, če manj igrajo in se priložnost ponudi tudi drugim. Nekateri igralci so že pokazali nekaj talenta, da bi lahko vsaj približno nadomestili te tri legende, a to bo po mojem mnenju zelo težko. Morda imamo za prihodnost na levem krilnem položaju rešitev v Naniju, ki je zaprl usta skorajda vsem kritikom in pokazal, da je na pravi poti da postane world-class winger. Za desnega bočnega se kot zamenjava ponuja Rafael, ki je po mojem mnenju izreden talent in potrebuje le še nekaj izkušenj preden postane pravi igralec in resnično upam da mu uspe. Za Scholesa pa mislim da ni zamenjave. Vsaj zaenkrat še ne. Fletcher je odličen, a samo z njim v dobri formi sredina ne funkcionira in ob slabem Carricku, prevelikokrat poškodovanem Hargreavesu in Andersonu, ki za moje pojme ni na nivoju Uniteda vse skupaj ne izgleda preveč obetavno. Gibson je svojo priložnost v letošnji sezoni dobro izkoristil, a rad bi videl da dobi nekaj tekem zaporedoma potem pa bomo lahko nekako ocenili njegovo kvaliteto. Na tem položaju mislim, da je potrebno nekaj postoriti v prestopnem roku in pripeljati nekoga, ki bo s svojimi idejami nadgradil igro Uniteda in s kreativnostjo poskrbel za dinamičnost sredin in zalagal napadalce. Tu se mi zdi idealen igralec Gourcuff, ki pa bo verjetno (pre)drag in ne bo prestopil k nam. Igralci kot so Fabregas, Xavi, Sneijder so le iluzija, bi pa res pustili pečat pri nas.

Počasi pa se bo potrebno ozreti tudi na prihodnost na mestu vratarja.. tu je neverjetni VDS, ki bo tudi v naslednji sezoni zagotovo #1, vendar gre potem v zaslužen pokoj in takrat bo nekdo moral stopiti med vratnici, ki ga bo vsaj približno zamenjal. Na tem položaju bi najraje videl koga izmed naših vratarjev, vendar pa se mi zdita Foster in PIG premalo zanesljiva da bi se lahko zanašali na odlične predstave na skorajda vsaki tekmi.

V napadu pa sem danes kot nekateri na forumu tudi jaz izgubil zaupanje v Berbatova. Če se je prej govorilo, da potrebuje čas in nastope se je to zdaj dokončno zgodilo in mislim, da bi ga bilo potrebno zamenjati. Kaj vse mi pri njem ni všeč, ne bom omenjal, ker si skoraj vsi mislimo isto. Napadalcev je zdaj preveč, vsem ne bo uspelo, potrebno je poslati nekatere na posojo oz. presoditi ali imajo prihodnost pri Unitedu. Če Berbatov letos zapusti OT, v kar sicer dvomim saj je SAF trmast in se ga ne bi kar tako odrekel, bomo morali poiskati nekoga novega, ki bo znal igrati skupaj z Rooneyom in bosta dopolnjevala eden drugega oz. nekoga ki bo znal narediti razliko tudi, ko ne bo neuničljivega WR10.

Letošnja sezona sicer še ni dokončno izgubljena, a mislim da Chelsea in Arsenal ne bosta preveč kiksala in bomo na koncu 2. ali 3. Moje mnenje je, da počasi začnemo graditi za naslednjo sezono, letos pa kar bo bo. UNITED!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 11. april 2010, 19:17:19

Robyn je napisal:
Metatron je napisal:@Robyn

rad bi samo izpostavil, da je proti Chelseaju Valencia celo dal en predložek z levo.


;)

samo danes se je pokazalo da če hočeš igrati na takšnem nivoju, pač potrebuješ obe nogi...pri situaciji 1 na 1, bi bilo bolje, če bi zaključil z levo...samo če pa ne zna pm... :evil:

Messi?
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 11. april 2010, 19:58:18

Ne rabmo okrepitev, le srečo s poškodbami. Tolk poškodb kot jih imamo letos je nenormalno. Tretjino sezone odšpilamo brez prave obrambe, naslednjo brez sredino, zadnjo tretjino pa brez napada. Ob vsem tem imamo še neverjeten izkupiček in mislim da ga nbena druga ekipa na svetu ne bi dosegla.
Kader je dosti širok, ogromno mladih zadaj ki resno trkajo na vrata, mogoče le kak vezist ker sam še vedno ne zaupam v OH. Če pa bi slednji 100% saniral poškodbo je pa dosti velik čarovnik, tko da potem tudi tu ne bi rabli okrepitev. Na koncu koncev bi na tej poziciji poskusili z Berbo ;) , ker itak špila bolj vezista kot napadalca - pa še bolje se obnese kot v napadu (dosti akcij je začel, ko je kasneje padel gol - recimo Berba-Valencia-Wazza).

Zdj počakat še tekmo Čelskija - če zmagajo potem same mladce v tekme, da nabirajo prepotrebnih izkušenj. Tu mislim predvsem na Obertana, Rafaela, Gibsona in Machedo. Za Ria in njegov hrbet tud ne bi bilo slabo prej začet počitnice, sploh glede na to da je tu še SP. Enako velja za Wazzo - a je Mama že zdrav?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a don G dne 11. april 2010, 20:06:26

GoUp je napisal: a je Mama že zdrav?


Ne. Ga niti ni blo na zadnji tekmi rezerv, ko so premagali Hull s 6:1

MANCHESTER UNITED 6
Gill (2), Obertan (12), De Laet (24), Evans (63), Brandy (68), Dudgeon (76)

HULL CITY 1
Featherstone (57)

United: Foster; Moffatt (Wootton 73), De Laet, Gill, Dudgeon; Stewart (W Keane 63), Norwood (Pogba 74), Possebon, C Evans, Obertan; Brandy.
Subs not used: Zieler, Cofie.
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. april 2010, 20:25:33

Ker sem tudi sam danes imel tekmo, ne morem komentirati predstave Uniteda, sem pa zelo razočaran, ker smo si z remijem otežili boj za naslov prvaka. Kot kaže je letos res Rooney tisti igralec, brez katerega ne gre. To je treba priznati, pa čeprav nisem zagovornik izpostavljanja posameznikov.

In kar ne morem verjeti, da se že mesec pred koncem sezone pojavijo komentarji o raznih čistkah, velikopoteznih nakupih in svetovanjih Fergusonu za novo sezono 2010/11. To je res smešno. Težko je verjeti, da bo Chelsea zdaj izpustil to priložnost, a v nogometu je vse mogoče. Tako da bom verjel do zadnjega! Res je lepo kazalo pred tekmama proti Bayernu in prvenstveno s Chelseajem. Tako pa se je vse skupaj izjalovilo in možnosti za osvojitev lovorike so na žalost majhne (CL je šel že po zlu). S tem pa ni konec sveta! Ne more ista ekipa zmagovati v nedogled. Še enkrat lahko rečem, da bom verjel do konca!

In začela se je gonja proti Berbatovu... Njegove današnje predstave ne morem komentirati, a lahko rečem, da je še vedno naš pomemben igralec in da bo do konca sezone imel še pomembno vlogo. Upam samo, da doseže še kakšen zadetek in se s tem pripravi na next season. Ferguson pa ga po mojem ne bo prodal...
Zanimivo je, da se ga zaradi njegovih nekaj zadnjih slabših predstav podi iz kluba (Anderson#8 ga itak že dve leti). Vemo da Tevez lani ni imel ravno dobre sezone in da je dosegel celo bistveno manj zadetkov kot Berba letos. A se ga kljub temu ni podilo iz kluba. Kje pa! Celo množično podporo je imel (tudi mojo, a le do njegovih neumnih izjav in povezovanj s shityem). Borbena igra Teveza je bila tista, ki mu je držala priljubljenost pri navijačih. Ravno to pa se očita Berbatovu. Dejsto je da sta povsem drugačna tipa igralcev. In neigranje Dimitra na pomembnih tekmah je dostikrat kamen spotike in priložnost za debato o njegovi sposobnosti. Vemo da tudi Tevez lani ni bil v načrtih za velike tekme... S tem nočem načeti nove/stare debate o teh dveh napadalcih, a res me resnično moti, da se tako nepravično udriha čez Berbatova, ker je bil lani Tevez pa le v nekako podobni situaciji oz. celo slabši, pa se ga ni podilo iz kluba. Tudi jaz sem mnenja, da bi moral doseči več zadetkov. Absolutno. A v njem vidim predvsem neko drugačnost od drugih - popolna tehnika, briljantnost, magičnost. In zaradi tega Berbatov ne sme zapustiti Old Trafforda.

ONE UNITED
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. april 2010, 20:39:23

King_Cantona_7...

Vse lepo in prav o Berbatovu. Magičnost, tehnika in bla bla... Samo nekaj te bom vprašal. Kaj on prinese igri Manchester Uniteda? S čim nas vedno tako navduši in nam prinese zmage proti pomembnim nasprotnikom?

In pa še najpomembneje... Ali je to res da United ne more brez njega?

Jaz sem mu dal priložnost da se izkaže ko smo ga potrebovali najbolj. Se ni. In se očitno nebo, ker je psihično popolnoma nesposoben. Ne prenese pritiska igranja za tako velik klub in njegove predstave so več kot povprečne... Kako je danes igral, pa to še nisem videl. Kar ustavi se na vezi, boli njega k*** in čaka. Do polčasa je imel 30! uspešnih podaj, pa igra napadalca v sistemu 4-4-2. To je še Xavi nima, kaj šele da bi imel on. Do konca tekem pa je tak mel enih 80 podaj.

Pa kot si reko, da ne bomo zopet Tevez-Berbatov. Prvi je zabijal najbolj ključne gole, ki smo jih potrebovali, ko ni bilo Rooneya in ne Ronalda.. Berbatov to ne dela in res ne vem kaj nam še lahko prinese in ob dejstvu da je star že 29 let.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 11. april 2010, 20:44:09

V nogometu se igralce ne deli na stare in mlade, ampak na dobre in slabe ;) Tako da 29 let ni ovira. Kaj nam lahko ponudi? Če že ne doseže veliko zadetkov, pa je lahko odličen arhitekt pri ustvarjanju golov oz. podajalec. Kot sem rekel, je odličen igralec in mora ostati pri Unitedu. Res pa je, da mora popraviti svojo strelsko učinkovitost...

Lp
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 11. april 2010, 20:57:20

Anderson#8 je napisal:Pa kot si reko, da ne bomo zopet Tevez-Berbatov. Prvi je zabijal najbolj ključne gole, ki smo jih potrebovali, ko ni bilo Rooneya in ne Ronalda.. Berbatov to ne dela in res ne vem kaj nam še lahko prinese in ob dejstvu da je star že 29 let.


Se pravi Giggsa, Scholesa, Nevilla in VDS-ja ne rabimo več, ker nam nič ne prinesejo saj so stari že 34+
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 11. april 2010, 21:05:55

Pomoje je na koncu sezone fajn, da se štab usede skup in odloči kako in kaj. Naprimer, kdo bo ostal in kdo odšel, kdo je dovolj dober in kdo ni, kdo je sploh sposoben igrati (leta, nesanirane poškodbe). Naprej bo potrebno organizirati ene pametne priprave proti dobrim nasprotnikom in ne hodit nekam v Azijo, sam zato, da se nekaj zasluži. Dobre priprave so temelj vsake sezone in naslednje leto hočem, da smo nadpovprečni že na začetku oz. da vsaj dosegamo dobre rezultate (beri ne izgubljamo). Pametno bi bilo pripeljati enega vezista, kot rečeno dosti zavisi od OH-ja, kateremu se iz tekme v tekmo izmika klop za rezerve. Nato poslati mlade na posojo, ne vse, le določene, ker je bolje, da igrajo 30 minut nekje v ligi, kot pa da so pri nas med rezervami in prvo postavo. To ne pomaga nikomur. Predvsem so tukaj zdaj nastale težave s napadalci. Teh imamo ogromno, nekdo bo moral spokat.

Še nekaj bolj kot zanimivost:

Barcelona (top 4 = 82):
Lionel Messi 38
Zlatan Ibrahimovic 20
Pedro 17
Bojan Krkic 7

Real Madrid (top 4 = 67):
Gonzalo Higuaín 26
Cristiano Ronaldo 25
Kaká 8
Karim Benzema 8

Inter Milan (top 4 = 54):
Alberto Diego Milito 25
Samuel Eto'o 13
Mario Balotelli 9
Wesley Sneijder 7

Bayern Munchen (top 4 = 56):
Arjen Robben 16
Mario Gomez 14
Thomas Müller 14
Ivica Olic 12

Chelsea (top 4 = 84):
Didier Drogba 34
Frank Lampard 23
Florent Malouda 15
Nicolas Anelka 12

Mancheter United (top 4 = 62):
Wayne Rooney 34
Dimitar Berbatov 12
Michael Owen 9
Antonio Valencia 7
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 11. april 2010, 22:27:39

King_cantona_7, glede na današnjo igro, so tudi igralci Uniteda obupal nad naslovom EPL, tako da tudi jaz ne upam več na ta naslov. To je pač lepa priložnost za mladeniče, da si pridobijo malo izkušenj in če bomo na koncu 3. je isto sranje kot 2. Chelsea bi morala izgubiti 4 točke, s tem da mi use premagamo. Edini Tottenham jim lahko odščipne kako točko. mogoče tud liverpool, če se bo moral boriti za 6. mesto, čeprou bo pomoje Chelsea oboje gladko pregazila.
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 12. april 2010, 7:39:46

@ManRed, pozabil si na Own Goal :)


Šalo na stran: trenutno lahko samo še Čelzi izgubi naslov. Nekaj upanja polagam na Spurse, ki se jim bo šlo za LP in pa kak kiks na ostalih tekmah. Scouserje bodo pa pregazili IMO. Zdaj pa še tekma s Šityjem pri njih in to v zelo neugodnem času. Klinčeve poškodbe ne prizanašajo, poleg tega se pa posledično nekateri igralci nimajo cajta spočit. Na nekaterih mestih bo potrebno ojačat ekipo, nekatere pa nabrcat v rit (*kreh* Berba *kreh*). Ni za odpis, ampak se bo pa moral orenk zamislit.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 12. april 2010, 12:29:08

Ah dejte se mal umirit no, če ne bomo prvaki res ne bo konc sveta. In niso potrebni nobeni krizni štabi pa pregledovanja ekipe, pa riberiji pa nevem kdo use. Pač bomo letos ostal najbrž samo z CCjem. Se zgodi, pride slabša sezona. Valda, če si navijač Uniteda zadnja 3 leta, pol je najbrž res mal težko tole dojemat in se že išče nov klub s katerim bi lahko začel simpatizirat.

Kar se tiče naslova, mislim, da tut še ni čist konec. Okej če chelsea zmaga grejo na 4+, ampak še vseen majo T'ham in L'pool Away in zihr jim ne bo lahko. Defenitivno se zna zgodit da spustijo še kje pike, ampak se pa to nam definitivno ne sme več zgodit. Sej se vse spomnimo tiste famous besede..In future, you never know :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 34.krog, Blackburn:Manchester United, 11.4.2010 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 12. april 2010, 14:29:12

King_Cantona_7 je napisal:V nogometu se igralce ne deli na stare in mlade, ampak na dobre in slabe ;) Tako da 29 let ni ovira. Kaj nam lahko ponudi? Če že ne doseže veliko zadetkov, pa je lahko odličen arhitekt pri ustvarjanju golov oz. podajalec. Kot sem rekel, je odličen igralec in mora ostati pri Unitedu. Res pa je, da mora popraviti svojo strelsko učinkovitost...

Lp

Tukaj se popolnoma strinjam s teboj! Berba mora ostat! :!:
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov