1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

Liga prvakov 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 10. marec 2010, 23:47:14

Slika
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 10. marec 2010, 23:47:29

Neverjetno res, nisem pričakoval, da jih bomo tako pojedli....škoda, da ga becks ni še dal, mal je manjkal...
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 11. marec 2010, 0:15:35

Sicer je že gregx naložil sliko, ampak bom še jaz eno, brez napisa čez njo :)

Slika
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a ladyhawk dne 11. marec 2010, 8:15:55

Anderson#8 je napisal:Omenil bi še predvsem Davida Beckhama. Prav mravljinci so mi šli. Zares se je videlo kako uživa na Old Traffordu, vidi se da ljubi klub. Takih igralcev je malo, pa ne glede na vse, kakšen playboy je, keš pička in ne vem kaj, je dokazal da mu je Manchester United še vedno globoko zasidran v srcu. Najrajši bi postrelil vse tiste ki pravijo da nima kvalitete... Takšen vole danes, izjemni crossi in pregled igre to je :o . Tako da njemu posebna čast in upam da se lahko zgodi čudež in da se vrne v United in zaigra kot zadnjo leto v klubu, ki ga je rodil in ga naredil v enega največjih zvezd v zadnjem desetletju. :appl:


Se v celoti pridružujem napisanemu.
Tudi meni so šli mravljinci, sploh ko so mu stopile solze v oči, že takoj ko je stopil na igrišče. Kar srce se mi je paralo. O njegovi igri pa si že vse povedal - samo eden je Beckham in res bi ga bilo neprecenjivo videti spet v dresu ManUtd.
United we stand!
Uporabniški avatar
ladyhawk
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 15. september 2009, 13:14:56

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 11. marec 2010, 10:42:07

Becks bi mogoče lahko prišel nazaj, za kako tako okrepitev kot Owen, čeprav je to dokaj neverjetno, ker poznamo trmo Fergija.

Očitno se pa Park spreminja v najboljšega našega vezista VS krilo to sezono. Še par tekem, pa bo nezamenjljiv na sredini :o
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 11. marec 2010, 13:34:09

Park res zelo napreduje v igri. Takega igralca je zelo fajn imeti v ekipi. Ko sedi na klopi se ne pritožuje, ko pa dobi priložnost pa hoče dati 120% od sebe. Super je odigral včeraj.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 11. marec 2010, 15:30:20

Včeraj je res bil užitek gledat celotno moštvo. Še posebej mi je všeč, da nisem rabil bit živčen skozi celo tekmo, saj so jo igralci zanesljivo pripeljali do konca. :D

Posebej užitek mi je bil včeraj gledati Nevilla, ki je s svojo igro spomnil na stare čase. Vključevanje v napade, izjemno agresivno in nepopustljivo v obrambi, ter najpomembneje brez napak. Zobatega je dobesedno pospravil v zadnji žep :) Sicer pa je jasno, da so vsi odigrali na visokem nivoju. Edino osrčje obrambe na začetku tekme ni delovalo preveč zanesljivo. Tukaj se vidi, da Rio in Vida še potrebujeta nekaj odigranih tekem drug ob drugem.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 11. marec 2010, 16:27:46

Me je prav veselilo, da sem včeraj lahko mirno spremljal tekmo brez nervoze in seveda užival ob gledanju lepe igre našega Uniteda. Razočaral me prav nobeden, vsi so odigrali solidno, tudi manj cvetk v obrambi je bilo kot na prvi tekmi na San Siru. Nisem si sicer mislil, da bomo zmagali 4:0 ampak glede na igro smo si zaslužili teh 4:0. Wazzi pa seveda še enkrat več kapo dol. :mrgreen:

p.s: kdaj je žreb četrtfinala?
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 11. marec 2010, 16:28:01

No, to pa je bilo nepričakovano... :D

Zadeli smo kadar je bilo najbolj potrebno in tako totalno neutralizirali Milan. Sedaj nihče nas pač ne hvali, zato ker smo šli nekako "nezasluženo" prek Milana, ki je izpadel le zaradi poškodb in manjka sreče, ki smo jo mi imeli na četrto potenco. Se strinjam, vendar je sreča sestavni del športa.

Glede tekme ne bom veliko komentiral, ker je nesmiselno. Premagati Milan v LP s takim rezultatom je preprosto fantastično. Pozna se, da je obramba zopet na mestu in seveda tudi veza na čelu s Parkom, Fletcherjem in Scholsom. Rooney itak traktor itd.

Odlično, še v prvenstvu take igre, pa ne bo problemov...

UNITED! :twisted:


P.S.: Žreb je naslednji petek.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 11. marec 2010, 17:06:13

Res, tudi mene je presentlo kako so to odigrali. Sem pričakoval tekmo, ki bo razburljivo do konca in napredovanje Uniteda ob rezultatu 2:2 al pa 3:2. Vsaka čast res.

Se pa ful fajn počutim, ker vidim da sem mel glede Parka prav. IMO se tip ni čisto nič izboljšal, samo dobil je šanso zaigrat na pravi poziciji in upam, da ga bomo kaj več videvali tam, ker Park kot AMC >>>>>>>>>>>> Park kot winger. Opravičilo tudi Nevillu, ki je na začetku ubil Ronaldinha ( tam k jo je 2x tk izbil sem sam bulu), potem pa to tako ali tako ni več bilo potrebno (smešno kako se Ronaldinho ni upal niti premakniti z žogo, samo podajal je). Če bi še tam zadel in to z levico pa tk kr konc. Zanimivo se mi je zdelo tudi to, da je bil Scholes vrjetno še najmanj opazen včeri. Ne bi si mislu, da bomo tako odigrali brez da bi on bil glavni dirigent. Najbolj fajn se mi je pa tk zdelo, ko je Beckham po vstopu bil daleč najboljši igralec Milana na igrišču. Joj, njega bi blo res lepo še v našem dresu gledat.
Tud drugače so šli v tekmo samo točno tako kot sem si žele in kot sva se z bratom prej menla. Zadušit Pirla, ki pod pritiskom ne more nič in skos vršit pritisk. S tako igro smo lahko gladko prvaki dokler da ne prvi gol pristane v naši mreži (kot recimo lani finale, če bi tam na začetku povedli mi, bi kamot zdemolirali Barcelono)

edit: pa haha kako se je Rooneyu vidlo, da prav hoče zabit. Preden je dal prvi gol je 2x tako zaegoistil da sm se kr za glavo prjel. Sploh un strel z levico, ki je šel malo mimo gola. Tam je mel Nanija v tako boljšem položaju da brezveze. Ampak jebiga, to sploh ni pomembno, ker overall je raztural.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. marec 2010, 23:24:41

Lepo, lepo. Odlično odigrano, človek skorajda ni bil živčen, kar je kar presenetljivo glede na tekmeca in tekmovanje.

Park je odigral zelo dobro in ga bo prav lepo še večkrat videt v tej vlogi do konca sezone!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/8 finala; Manchester United : Milan, sreda, 10.3.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. marec 2010, 15:37:33

Lepa, zaslužena zmaga. Disciplinirano branjenje in na trenutke res odličen nogomet s strani Uniteda. Roko na srce, je bil tudi Milan slab, čeprav so imeli svoje trenutke. Neville je dokazal, da se lahko računa nanj tudi v naslednji sezoni. Lepo ga je gledati, ko igra tako dobro. Rooney itak izvenserijski, svoje je dodal še odlični Park.

United!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost