LP 1/4 finala, Bayern : Manchester United, 30.3.10 ob 20:45

Liga prvakov 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/4 finala, Bayern : Manchester United, 30.3.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 1. april 2010, 17:09:38

Ra100 je napisal:
GoUp je napisal:No vsaj zame se je potek tekme močno nagnil ob prvih dveh menjavah. Do takrat smo sredino dobro kontrolirali


Ne morš no. Sprehajal so se do gola od 15. minute naprej. Zadnjih par minut se je spremenila samo sreča - če smo iskreni, so si jo tudi zaslužili.


Točno tako...kolkokrat se je Van Bommel sprehodil neovirano skozi sredino. Pa ni ravno hiter. Celo tekmo sem govoru, da naj že zaprejo prostor, naj stisnejo. Ma noben ni bil ravno zainteresiran. Bi rekel da so ble menjave bolj v smislu da bi nas potegnilo višje, samo odziva ni blo nobenega. Nevem al so bli tako mrtvi al tako zadovoljni z 1:1. Tisti ki so prišli na igrišče so samo nadaljeval v istem slogu, dokler ni Evra nastavu žoge Oliću.

Jst si ne predstavljam da bi mi lahko igrali slabše na povratni. Dejansko pa verjamem, da nam ma Berbatov marsikaj za pokazat. Se mi zdi bolj tak tip, ki ne sili sam v ospredje, da ga morjo tja okoliščine porint, da nima izbire. Situacija je takšna, upam da bo tud odziv. Če sem pa kiksnu sem pa kiksnu, ne bo prvič :)

edit: Grega jst tega visokega pokrivanja in agresivnosti nisem videl. Nam je Demichelis!! že v prvem polčasu vozu žogo na našo polovico.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost