1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

Liga prvakov 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 8. april 2010, 7:04:46

Jaz sem tudi reku, da bo tamav Rafael fafnu rdečga, k sm vidu kakšen glup faul je naredu za prvi rumeni karton!

Giggsy je napisal:
CR7 je napisal:Ne vem, zakaj se po vsaki tekmi napada Berbatova? Je mar on kriv, da ga je Fergie poslal v igro in da ni v pravi formi?? Glede Rafaela se strinjam z Andersonom#8, odigral je na res visokem nivoju, škoda za tisto neumnost v drugem polčasu....Vsekakor se moramo zdaj popolnoma osredotočiti na PL!

We'll never die!!!


Ker mi potegne živc, ko ga vidim, da se premika, kot bi pretekel maraton, a ob njem se Nani bori kot lev, po 90 minutah hudega tempa. Zato mi gre na živce, pa zraven še Fergie s takimi odločitavmi, saj sem lepo napisal.

Jaz moram priznat, da ko je Berbatov prestopil v united, sem mislil, da je to zelo dober nakup. A celotno sezono se mi zdi samo še en višek, preprosto zgleda neaktiven, tako da tudi sam sedaj sploh ne vem če bi ga hotel še eno leto gledat, še posebej če bi benzema k nam prišel.


Še to. Je mogoče komu poskočil srčni utrip, ko se je Naniju malo "zavrtelo" :) Moja sestra je misla, da ga bo še kap!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. april 2010, 7:49:49

Anderson#8 je napisal:Ampak kdo me je najbolj navdušil? Rafael Da Silva. KAKA IGRAČINA bo to. Ste videli kaj je delal ubogemu Riberyju? Gor dol, levo desno... Imel je neverjetno šanso, ampak je slabo zadel. Zares je neverjeten, potem pa ga hoče Rižota zajebat pa mu žutega da, a faul je bil nad njim...


Kurba nam je zajebou tekmo....
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. april 2010, 8:33:36

Ma dobr, izpad pač, nič tragičnega. Itak ne mormo stalno biti v polfinalu ali finalu. Bolj je bedna stvar, da ima človek občutek, da bi jih v 9. primerih od 10ih izločili. Tako smo pa tako nerodno in nesrečno odigrali tole serijo z Bayernom, da je vseeno malo tragično.

Pa dobro, gremo naprej!

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 8. april 2010, 9:23:56

Vaaa, totalno zmačkan od včeraj :D Ko je Robben zabil, sem bil dva metra v luftu, po zadnjem žvižgu pa vsaj štiri =D

Drug polčas Uniteda ni bilo na igrišču, kar je s pridom izkoristil Bayern. Potem pa še rdeči karton Rafaela in menjava Rooneya, kar je tudi doprineslo k napredovanju Bavarcev. Nani je bil še najboljši pri Unitedu, Berba je baje vstopil v igro (ne vem, nisem ga videl na igrišču), centralna veza pa se je v drugem polčasu potegnila na half linijo (tako kot več ali manj preostala ekipa). Pri šepanju Rooneya me je jebeno stisnilo, bolj se ga bo rabilo v preostanku PL za boj za prvaka.




Nič, napišem kaj več kasneje, ko se zbrihtam in pridem iz šihta. Fakin šit, kaj mi vse v glavi dela zdajle :D
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. april 2010, 9:26:12

yoco je napisal:Jaz sem tudi reku, da bo tamav Rafael fafnu rdečga, k sm vidu kakšen glup faul je naredu za prvi rumeni karton!

Giggsy je napisal:
CR7 je napisal:Ne vem, zakaj se po vsaki tekmi napada Berbatova? Je mar on kriv, da ga je Fergie poslal v igro in da ni v pravi formi?? Glede Rafaela se strinjam z Andersonom#8, odigral je na res visokem nivoju, škoda za tisto neumnost v drugem polčasu....Vsekakor se moramo zdaj popolnoma osredotočiti na PL!

We'll never die!!!


Ker mi potegne živc, ko ga vidim, da se premika, kot bi pretekel maraton, a ob njem se Nani bori kot lev, po 90 minutah hudega tempa. Zato mi gre na živce, pa zraven še Fergie s takimi odločitavmi, saj sem lepo napisal.

Jaz moram priznat, da ko je Berbatov prestopil v united, sem mislil, da je to zelo dober nakup. A celotno sezono se mi zdi samo še en višek, preprosto zgleda neaktiven, tako da tudi sam sedaj sploh ne vem če bi ga hotel še eno leto gledat, še posebej če bi benzema k nam prišel.


Še to. Je mogoče komu poskočil srčni utrip, ko se je Naniju malo "zavrtelo" :) Moja sestra je misla, da ga bo še kap!


Jap, tam me je pa kar mal stisnlo, čeprav mi je blo pol jasno, da je prešprintal celo igrišče in je bil ob koncu že bolj brez sape. Potem je še počepnil in na hitro ustal, pa mu je zmanjkal krvi v glavi in se mu je zarolalo :shock: Dobro da je bilo samo to.....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. april 2010, 9:29:09

Aja, pa še to:

KER KRETEN SI JE IZMISLIL AWAY GOAL!!!

Naj me kdo popravi, samo ne pomnim kdaj smo imeli mi kaj od tega :roll:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. april 2010, 9:31:30

To je brat dvojček od tistega našga OWN GOLA
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. april 2010, 9:31:48

Fluid je napisal: ... da bi jih v 9. primerih od 10ih izločili.

A smo jih sploh kdaj izločili? Se mi zdi da nikoli, edina svetla točka z njimi nam je finale LP.
Pač nemci angleže vedn popapcajo za froštik.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. april 2010, 9:44:54

GoUp je napisal:
Fluid je napisal: ... da bi jih v 9. primerih od 10ih izločili.

A smo jih sploh kdaj izločili? Se mi zdi da nikoli, edina svetla točka z njimi nam je finale LP.
Pač nemci angleže vedn popapcajo za froštik.



Ma ni važno, govoril sem za trenutno stanje in pač se tega občutka ne morem znebiti... :geek:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. april 2010, 9:48:41

Res kakšna škoda, sam to so pač Nemci. Razbil smo jih, držal smo jih, ampak če obstaja pot nazaj, jo bodo tile arijci našli. Neki preveč se na Rafaela ne bi obešal, mali je še froc in froci bodo pač delali take napake. Škoda, da se je moral zgodit na taki tekmi, ampak iz takih situacij se učimo..

Raje bi izpostavil za moje pojme največji plus na tej tekmi. Imajo nas za prvake v odhajanju, ampak danes so najboljše pokazali ravno mlajši, ki šele stopajo na sceno! Gibson je za moje pojme preprosto neverjeten. Da na taki tekmi začneš in oddelaš brez napake, je pohvale vredno in kaže na eno veliko dodano vrednost. Enako velja za Nanija, ki je letos začel kazati najboljše predstave, odkar je v Unitedu. Skratka, glave gor, ker tale ekipa še zdaleč ni rekla zadnje besede, tudi če letos ostanemo pri eni lovoriki. Evans, dvojčka, Valencia, Rooney, Nani - vse to so igralci, ki imajo še najmanj 7 sezon pred seboj in lahko ponesejo to ekipo naprej.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 8. april 2010, 10:19:58

Giggsy je napisal:Aja, pa še to:

KER KRETEN SI JE IZMISLIL AWAY GOAL!!!

Naj me kdo popravi, samo ne pomnim kdaj smo imeli mi kaj od tega :roll:

To moja sestra zmer prav, če kdo tko izpade kokr je united vcer!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 8. april 2010, 10:32:00

Ra100 je napisal:Res kakšna škoda, sam to so pač Nemci. Razbil smo jih, držal smo jih, ampak če obstaja pot nazaj, jo bodo tile arijci našli. Neki preveč se na Rafaela ne bi obešal, mali je še froc in froci bodo pač delali take napake. Škoda, da se je moral zgodit na taki tekmi, ampak iz takih situacij se učimo..

Raje bi izpostavil za moje pojme največji plus na tej tekmi. Imajo nas za prvake v odhajanju, ampak danes so najboljše pokazali ravno mlajši, ki šele stopajo na sceno! Gibson je za moje pojme preprosto neverjeten. Da na taki tekmi začneš in oddelaš brez napake, je pohvale vredno in kaže na eno veliko dodano vrednost. Enako velja za Nanija, ki je letos začel kazati najboljše predstave, odkar je v Unitedu. Skratka, glave gor, ker tale ekipa še zdaleč ni rekla zadnje besede, tudi če letos ostanemo pri eni lovoriki. Evans, dvojčka, Valencia, Rooney, Nani - vse to so igralci, ki imajo še najmanj 7 sezon pred seboj in lahko ponesejo to ekipo naprej.


Se podpišem pod tole. Fantje glavo gor in gremo po Premier League naslov, pa tudi, če ga letos ne osvojimo ne bo nič tragičnega. Včeraj smo imeli pač smolo proti Bayernu, ko smo jih že imeli na pladnju, vodili 3:0 in imeli dosti šans, da jih uničimo. Potem pa pač tista neumnost Rafaela in rdeči karton, ki nas je stal polfinala. Zdaj nas čakata Blackburn in Man Shitty.

UNITED!
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. april 2010, 12:20:39

yoco je napisal:
Giggsy je napisal:Aja, pa še to:

KER KRETEN SI JE IZMISLIL AWAY GOAL!!!

Naj me kdo popravi, samo ne pomnim kdaj smo imeli mi kaj od tega :roll:

To moja sestra zmer prav, če kdo tko izpade kokr je united vcer!


Tudi moja mama me je včeraj to spraševala... Je rekla, torej lahko da United 10 golov, pa še vedno mogoče ne bodo naprej... Zares krut način izpada. Al šta se tu može. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 8. april 2010, 17:07:31

yoco je napisal:Jaz sem tudi reku, da bo tamav Rafael fafnu rdečga, k sm vidu kakšen glup faul je naredu za prvi rumeni karton!

Giggsy je napisal:
CR7 je napisal:Ne vem, zakaj se po vsaki tekmi napada Berbatova? Je mar on kriv, da ga je Fergie poslal v igro in da ni v pravi formi?? Glede Rafaela se strinjam z Andersonom#8, odigral je na res visokem nivoju, škoda za tisto neumnost v drugem polčasu....Vsekakor se moramo zdaj popolnoma osredotočiti na PL!

We'll never die!!!


Ker mi potegne živc, ko ga vidim, da se premika, kot bi pretekel maraton, a ob njem se Nani bori kot lev, po 90 minutah hudega tempa. Zato mi gre na živce, pa zraven še Fergie s takimi odločitavmi, saj sem lepo napisal.

Jaz moram priznat, da ko je Berbatov prestopil v united, sem mislil, da je to zelo dober nakup. A celotno sezono se mi zdi samo še en višek, preprosto zgleda neaktiven, tako da tudi sam sedaj sploh ne vem če bi ga hotel še eno leto gledat, še posebej če bi benzema k nam prišel.


Še to. Je mogoče komu poskočil srčni utrip, ko se je Naniju malo "zavrtelo" :) Moja sestra je misla, da ga bo še kap!

Mene je samo stisnlo, ko sem to videl... :?
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 10. april 2010, 12:37:13

Ja no, že nekaj dni je od te nesrečne tekme, a vseeno moram nekaj napisati.

Vsekakor si nismo zaslužili izpada. Že na prvi tekmi ne bi smeli izgubiti, na OT smo jih pa itak razbili. V prvem polčasu sicer, ki je tudi merilo kdo je boljši. V drugem polčasu itak z igralcem manj težko igraš in še kakšna Nafta bi imela lahko večjo posest z igralcem več. Kaj šele Bayern. Pa tudi z igralcem več si niso ustvarili veliko priložnosti. Tako da zame je merilo prvi polčas, ko smo jih popolnoma zasenčili. In tu se je pokazalo, katera ekipa je boljša. Nato pa slučajen gol Olića. Ne vem kje sta bila Rio in Vida, a kako smešno je padel ob Hrvatu Carrick... Kot kakšen mulc. In Carrick je bil zame krivec tudi pri drugem golu, ko je na sredini izgubil žogo in iz tega je sledil kot, kjer je Robben zadel velemojstrski zadetek. Sicer pa sanjski začetek. Gibson! Veliko presenečenje, a do svojega odhoda z igrišča je odigral fantastično. Vrhunska odločitev Fergusona, da ga je dal v igro. Nani (MoM) in Valencia sta bila fantastična. Rooney se je videlo, da ne more veliko. Koliko umazanih udarcev mu je podelil van Buyten! Rizzoli je vsekakor na trenutke pustil pregrobo igro...

Rafael. Moram reči, da je odigral zelo, zelo dobro. V obrambi je odlično pokrival Riberya in v napadu tudi dobro prodiral. Zamerim mu, ko ni podal osamljenemu Rooneyu v tistem proti napadu. Ok, vse lepo in prav, a kaj ko vse skupaj pokvari tista njegova nepredvidljivost... Na dan je prišla njegova neizkušenost. Pri prvem kartonu je iz jeze pokosil van Bommela in nato prekinil protinapad Riberya, ko je že vedel da ima karton. Ampak! Mnenja sem, da Rafael ne bi smel dobiti rdečega kartona. Ker pri prvem svojem kartonu je bil najprej nad njim storjen očiten prekršek s strani van Bommela (kako je ta igralec umazan, fuj!). A Rizzoli ni dosodil prekrška Nizozemca. Po nekajkratnem ogledu posnetka prekrška Rafaela nad Riberyem, pa sem tudi prišel do zaključka, da bi Rizzoli mirne duše dosodil zgolj prekršek. A po pritisku Nemcev (najbolj dejaven je bil mali, grdi Ribery) je po svoji neodločnosti na koncu izključil Rafaela. Po posnetku se vidi, da situacija le ni bila tako nevarna za gol in da je po malo manjšem vlečenju Rafaela, tudi Ribery potisnil Brazilca. A kaj hočemo. Rafael se bo moral še marsikaj naučiti. Rdeči karton pa je bil poglaviten dejavnik v nadaljevanju tekme. In še vedno trdim, da ga Rizzoli ne bi smel pokazati. Ker tudi van Bommel in van Buyten sta imela veliko grdih prekrškov.

A to naj ne zveni kot izgovor za izpad. Po mojem bi morala ekipa, ki vodi 0:1 petnajst minut pred koncem v gosteh in 3:0 doma, gladko napredovati. Sem pa sila ponosen na ekipo in zadovoljen z igro. Ker, kot sem že povedal, merilo je prvi polčas. Tam pa je Manchester United pokazal kako se igra lep in atraktiven nogomet. In konec koncev tudi katera je boljša ekipa. Imamo mlado ekipo - Rooney, Nani, Rafael, Evans, Valencia... Tako da se bati za prihodnost ni treba. Izpad ni tragedija. Letošnja sezona CL ni bila slaba. V skupini smo bili gladko prvi, Milan smo uničili in proti Bayernu smo igrali zelo dobro in si izpada nismo zaslužili. Vsekakor pa je to grenak priokus... Kot je grenak priokus primerjava Nevilla z Rafaelom :roll: Po številnih realnih postih, kjer so prevladovale pozitivne misli, se mora najti nekdo, ki mora začeti to temo. Neville je na zadnjih naših tekmah bil nepogrešljiv. Igral je dobro. Rafael pa je tudi odigral dobro proti Bayernu, a ga je pokopala neumnost oz. neizkušenost. Pa tudi sumljiva sodniška presoja. Obtoževati za poraz ga je brezpredmetno. Zdaj pa je treba odigrati sezono do konca tako kot se za gre!

WE'LL NEVER DIE !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost