1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

Liga prvakov 2009/10 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 7. april 2010, 21:50:21

Ma dej GoUp ne prbiji, prvi polčas je Rafael haral po desni strani... Proti koncu polčasa se je mal "opustio" in ga je preveč naprej odneslo in zrt tega je fasu rumen karton, ... pol v 2. polčasu pa še enga i to je to... jebiga. Sam ne pa govorit da je igral slabo v 1. polčasu ker s tem lažeš samga sebe.
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 7. april 2010, 21:50:40

GoUp je napisal:Debil od Rafaela zajebal United in njegovo pot v finale! Najprej v kontri pr 2:0 ne zna podat dvema prostima igralcema ki imata miljonkrat boljši strel. Nato se pubec nonšalantno vrača v 45. minuti in omogoči totalnemu prostemu Mulerju da le ta poda Oliču za gol. In potem debil nad debili gre vleč za dres Riberya (da ne boste spet krivili sodnika, ker to je čisti rumeni karton!), v napadu kjer ni slednji imel totalno nikakršne možnosti za kaj več. Gary bo še vsaj 10 let vedno boljša opcija kot pa ta kuštravc s prazno glavo! Drug krivc je pa še Carrick - pr prvem golu padel ob Oliču, pr drugem pa prepozen pr Robbnu.
Vsa ostala ekipa dobro. Sploh Nani in Gibson, ki je res presenetil sploh v prvem polcajtu.
We will never die!

:appl:

To je pravi odnos. Najbol da si zapomneš modrost, ki jo VSI trenerji poudarjajo. Tekmo dobi ali zgubi cela ekipa in ne en igralec. In da kriviš najmlajšega na igrišču je največja neumnost kar bi jo lahko naredil. Samo upam da je Sir Alex dovolj pameten da ne bo storil enako. Tekma se ni zgubila danes ampak že prejšni tedn ko so v zadni minut prejeli gol po neumnosti.
Zadnjič spremenil Tev(e)z, dne 7. april 2010, 21:51:03, skupaj popravljeno 1 krat.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. april 2010, 21:50:44

GoUp je napisal:Debil od Rafaela zajebal United in njegovo pot v finale! Najprej v kontri pr 2:0 ne zna podat dvema prostima igralcema ki imata miljonkrat boljši strel. Nato se pubec nonšalantno vrača v 45. minuti in omogoči totalnemu prostemu Mulerju da le ta poda Oliču za gol. In potem debil nad debili gre vleč za dres Riberya (da ne boste spet krivili sodnika, ker to je čisti rumeni karton!), v napadu kjer ni slednji imel totalno nikakršne možnosti za kaj več. Gary bo še vsaj 10 let vedno boljša opcija kot pa ta kuštravc s prazno glavo! Drug krivc je pa še Carrick - pr prvem golu padel ob Oliču, pr drugem pa prepozen pr Robbnu.
Vsa ostala ekipa dobro. Sploh Nani in Gibson, ki je res presenetil sploh v prvem polcajtu.
We will never die!


I hope you will die in the next few minutes ;)

Oprosti da ti to rečem, ampak vse zvalit na Rafaela, pa je svinjsko od tebe. No saj pričakujem to, ker si goreč navijač Nevilla. Rafael je 5000x boljša opcija kot Neville na RB, pa če se ti v luftu obračaš...

Ampak ne bom začenjal nič rajši. Okrivit Rafaela za poraz ni fer do njega, ker je odigral zares izjemno in 90% krivde je na Rizzoliju, ker mu je dal prvi karton...

---------------------------------

Ferguson on Rooney's injury: "I don't think it's serious. It's just the tissue. I'm sure he'll be OK for the following week."

Ferguson on United's performance: "I think we've done well, performed well. It was a great performance. We were very unlucky."

Manchester United boss Sir Alex Ferguson on Rafael's sending-off: "Young boy, inexperience, but they got him sent off. They all rushed towards the referee. Typical Germans. You can't dispute that. The key issues were the goal before half-time and then the boy getting sent off, but it's still taken an exceptional goal to win the tie."
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 7. april 2010, 21:55:28

Enostavno je moralo priti do tega. 2 zaporedna finala, prej še polfinale... Sreča je bila na naši strani. Danes ni bila. Kaj bi bilo če ne bi bilo izključitve, ali če Butt ne bi ubranil strela Nanija. Ampak kar je je. Enostavno ni drugega kot da danes in prejšni teden ni bilo sreče. Tak je pač nogomet, zato je ta šport popularen.

Glede predstave naših. MoM Nani. Če bo igral takole naprej... Dobro večina igralcev. Evra nujno potrebuje počitek, ker trenutno še komaj stoji. Rafael je za moje pojme odigral povsem solidno (glede na njegove izkušnje, starost), le njegov prekršek za prvi rumeni karton je bil popolnoma neumen. Toda looser tekme in nasploh sezone mislim da je Carrick. Za oba gola krivim njega. Res ne razumem kako lahko nek Robben, na katerega so vsi opozarjali, ostane sam. Res ne razumem. Na drugi strani Carrcik zapravi še lepšo priložnost, prav tako iz kota. Pri prvem golu mi ni jasno, zakaj je bil Carrick na Oliću. Kje sta bila Ferdinand, Vidič??

Uglavnm Bayern nekoliki srečno naprej, a tako pač je.

Glavo gor. Porazi so del športa. Prav ob porazih moramo kazati nakljonjenost in podporo našemu klubu! Porazi nas bodo ojačali in v naslednji sezoni bomo spet napadli vrh! Domače prvenstvo pa je po mojem tako ali tako popolnoma odprto. Edino kar me skrbi je utrujenost naših, ki je več kot očitna. Če pade Blackburn bomo imeli odlično priložnost da napademo vrh!

United, United!!!
We will never die!!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 7. april 2010, 22:03:03

Ko je kamera snemala odhod poklapanega Rafaela z igrišča, sem si rekel: "Prizor za naslovnico." In res se je zgodilo. Rafaela mi je neznansko škoda, ker je res dobro odigral - boljše kot Neville zadnjič. Upam, da mu bo ta "lekcija" dobro dela in ga ne bo predolgo preganjala. Škoda res, ker prvih 40 minut smo igrali zelo dobro, vendar sem si vedno govoril, ni še konec. Bayern je dal gol oz. 2 in še dobro, da pred 90. minuto, ker drugače bi res skakal skozi okno.

Manjka nam letos malo, nekaj popravkov, pa bomo spet med najboljšimi. Razočaranje je veliko, vendar ni časa. Prvenstvo še ni odločeno in upam, da vsaj tam pokažemo še nekaj Uniteda današnjih 40-ih minut (prvih). Letos preprosto ne moremo zmagati samo z branjenjem, to bi morali ugotoviti že na nekaj tekmah pred to, predvsem v Nemčiji.

Vedel sem, da če oz. ko prejmemo gol, bomo težko kaj naredili. Kdo pa bi sploh lohk kaj naredil? Žoge nismo imeli...

Glave gor, ni tolk hudo... Bayern igra z Lyonom, katerega bo premagal. Nato pa ma še Barco v finalu. Letos majo dosti sreče. Lahko bi izpadli v skupini, niso. Lahko bi proti Fiori - niso. Lahko bi proti nam - niso. Barco se da letos najbrž premgati samo s srečo in čeprav ne maram Nemcev, še manj maram Barco, tako da če Interju ne uspe, upam da Bayernu (oz. še lepše Lyonu :D).

We Will Never Die!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 7. april 2010, 22:04:44

Pohvale forumašem za dvignjene glave in športno sprejet poraz! To je pač nogomet!

We will never die!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a infinity dne 7. april 2010, 22:11:20

Ampak ne bom začenjal nič rajši. Okrivit Rafaela za poraz ni fer do njega, ker je odigral zares izjemno in 90% krivde je na Rizzoliju, ker mu je dal prvi karton...


WTF? Mislim kako je odigral fantastično? Ker je parkrat prebil v prvem polčasu, kar pa je bil plod predvsem celotne ekipe (dejstvo da so vsi trgali v obrambi in ustvarjali prostor), ne pa samo njega? Dejstvo pač je da je naredil dve neumni potezi, kar je kot kaže njegova redna vrlina. Predvsem vlečenje za dres je kot kaže že navada pri njemu. Pa klinc, to je recimo še borba za žogo. Ampak prvi rumeni karton? Takšne poteze so pa mu lahko le v posmeh. Pa kaj če ni bilo dosojenega prekrška? Celotno igrišče stran od našega gola gre delati takšno neumnost. Za rumeni karton bi lahko storil vsaj konkretni prekšek, da bi švabi mal bol s strahom hodili po igrišču.

Smešno pa dejstvo, da je Neville bil dežurni krivec za poraz v Munchnu. Pa je tudi on odigral dobro do tiste roke. Pa se mi vseno zdi rdeči karton Rafaela celo presežek tega dejanja.

In ja, vem da se bo najlažje obregnit na mladost in vse to, ja te pa naj ne igra na takih tekmah pa je. Pa drugače se strinjam da je imel dober prvi polčas, ampak da je bil pa izjemen danes? Izjemen si ko izjemno odigraš do konca oz. dokler nisi menjan. Sodnik pa nič kriv. Pa čeprav je bil mogoče tam prekršek. Ampak ni za pričakovati da se boš izvlekel ob taki neumnosti brez kartona.

Drugače pa človek ne more verjeti kako srečo imajo tile švabi. Kot kaže se bojo prišetali vse do Madrida. Odločilen je bil danes predvsem gol Oliča, ki je švabom dal sploh realno upanje na napredovanje. Potem pa je šlo pri njih zgolj še vse navzgor. Naši so odigrali dobro, Gibson je bil zadetek v polno, predvsem pa sta Ronaldo (ups Nani) in Valencia odigrala izvrstno.

Sicer pa kdo si je mislil da bo pri vodstvo 3:0 šlo vse k vragu? Upali na Romo, dobili pa zgolj kurac v rit.

Kdo bo zmagal LP me baš boli za naprej, vsakemu privošim ki sklati Barco.

UNITED!
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 7. april 2010, 22:12:25

Dobro.. zdaj sem se malo pomiril, pa bom nekaj bolj konkretnega napisal. Prvi polčas do Olićevega gola sanjski. Visoko vodstvo, zelo zanesljiva igra v obrambi, v vezni liniji, brez slabih posameznikov. Izstopala sta predvsem Nani in Valencia. Potem pa ta gol, ki ga niti slučajno nebi smeli dobit. Poleg tega, da je obramba zelo naivno odreagirala, se mi zdi, da bi tudi VDS lahko bolje pokril gol. Od takrat naprej pa vse še samo navzdol.

Še enkrat več je Rafaela nažalost izdala prevelika naivnost in neizkušenost in si je "priboril" drug rumen karton. Dejstvo pa je, da je tudi prvega dobil povsem nepotrebno. Vseeno pa še vedno mislim, da nebi bilo nič narobe, če bi mu sodnik dal le zadnje opozorilo, glede na to, da je šlo za 2. rumen karton. Ampak ok.... v glavnem, za tem smo se potegnili nazaj in sem le čakal kdaj ga bomo fasali. Enostavno sem čutil, da nebomo zdržali. Potem glede drugega Bayernovega gola mi ni jasno kako za vraga je Robben ostal tako sam ?! V blok je menda zamudil Carrick... kar pomeni, da je dejansko on bil delno kriv za oba gola, kar pa ne pomeni, da ga krivim za izpad! Niti slučajno, nekih izrazitih krivcev itak ni bilo. Pač čuden splet okoliščin predvsem.

V glavnem, izpadli smo, razočarani smo, ampak vseeno treba optimistično gledat naprej! Imamo še šanse, da osvojimo ligo in dokler so šanse je treba upat! UNITED!
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. april 2010, 22:17:08

Taki ^^ je napisal:Ma dej GoUp ne prbiji, prvi polčas je Rafael haral po desni strani... Proti koncu polčasa se je mal "opustio" in ga je preveč naprej odneslo in zrt tega je fasu rumen karton, ... pol v 2. polčasu pa še enga i to je to... jebiga. Sam ne pa govorit da je igral slabo v 1. polčasu ker s tem lažeš samga sebe.

Nogomet je igra, ki se špila z glavo ... oba kartona je dobil po lastni blesariji. Bo rabu še kako sezono da odšpila tako pomembno tekmo, tako kot se mora. Drugače pa nisem nikjer omenjal njegove igre. Napisal sem samo da je debil, potem kakšne napake je nardu zarad svoje prazne glave in da je zajebal tekmo in ekipo. Si je zaslužu stoječe ovacije? Tok kot se zdj blati Garya, pa je odšpilal prav tako dobro tekmo v nemčiji (totalno onesposobu Riberya brez kartonov), pa storil eno napako, ki nas je stala potem gola.

Najbolje je sedaj ponavljat da se je tekma spušila v Nemčiji. Tisto tekmo je zajebal SAF z bednimi menjavami. Vendar je danes taktično nadigral nizozemca, a kaj ko se je potem pojavil borec Olič. Ta gol je še bolj prelomil obe tekmi kot pa njegov v zadnji minuti v Nemčiji. Ker če bi bilo tm 1:1 verjemte da bi mi dons špilal na 0:0 in ne bi tko napadal. Potem pa bi se ponovila tekma s Čelskijem. Letos pač ne znamo držat rezultata. Enkrat se pač mora kej obrnt še proti nam.

Anderson#8 je napisal:I hope you will die in the next few minutes ;)

Tok mimogrede - bolje zate da se kdaj ne srečama. Vse lepo in prav, želet smrt nekomu zarad fuzbala ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 7. april 2010, 22:23:40

Nevem no, v glavi nima niti marsikateri starejši nogometaš, pa da to pričakuješ od enga klinca, ki misli, da je prjel Boga za jajca, ker igra za MUFC.
Poglej kok nespametnih kartonov je dobil Scholes pa se mu ne očita, ker smo pač že vajeni teh njegovih kartonov.
Je pa dejstvo, da Rafael sicer še ne more bit standardni prvotimac pri MUFC ampak ob rotiranju z Nevillom, JOSom in tudi Brownom bi lahko čez par let zrastel (pa ne dobesedno) v enega boljših RB-jev na svetu.
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. april 2010, 22:26:48

Pa veš zakaj sem to napisal? VEDNO! Se spraviš na nekoga in točno veš od koga boš dobil odgovor. Vedno to narediš. Danes sta ti gobec zaprla Nani in Valencia, tudi Rafael ti ga je verjetno. Ampak si dobil podlago z tem rdečim. Pa lepo si povedal.. Si je zaslužil stoječe ovacije? Je si. Ker je odigral 45 minut na zares vrhunskem nivoju in to je bila najboljša predstava na RB v zadnjih letih od vseh igralcev, ki so igrali na tej poziciji. Govorim v smislu vtekanja, borbe in o uničenju igralca nasprotne ekipe. Vse to je naredil Rafael in samo je še potreboval gol in res škoda da ga ni zabil(to mu štejem edini minus v prvem polčasu)...

Ne bojim se če se boma kdaj srečala, res sem pretiraval z smrtjo, ampak zares me razpizdiš, da se vedno oglasiš proti vsem, ki bodo nekoč zavzeli pozicijo tvojim legendam...

Ne zaslužiš si opravičilo, ampak sem dovolj "človek" da se ti opravičujem za tisto "napoved smrti"...

Samo je pa resnična sramota, da kot "pravi" navijač za katerega se smatraš in celo hodiš v Manchester gledat tekme, takoj postaviš krivca Rafaela je pa absurd... Nisem te slišal po tekmi na Allinzi, da bi okrivil debila Nevilla za ono roko, ki je bila 2x bolj glupa kot dva žuta Rafaela, saj je bil tisti žuti posredno kriv za gol, tu pa smo imeli šanso da celo zabijemo 2 gola in se obranimo...

Jutri še bom nekaj več napisal, vendar sedaj se nahaja United v najtežji situaciji v zadnjih 4-5 letih.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. april 2010, 22:29:19

Jezen sem kot ris, pa ne vem še čist točno na koga vse :( Spet smo izgubili (v prenesenem pomenu) dobljeno tekmo. Ta trenutek mi pade na pamet samo par dejstev:

- kaj je Fergie tiščal Ronsterja not do konca polčasa, ko smo bili še vsi napaljeni in bi lahko (se navezuje na drugo točko) z recimo MAchedo sprehodili do 4 gola in odločili tekmo do polčasa,

- mali je bučman in to bo sedaj najbolj občutil sam (upam da preživi Alexovo gonjo), take napake je že delal in je počasi čas da odraste, sicer mi ga je škoda, ker je velik potencial, samo na napak se učimo,

- s prvim letalom pošljimo Bolgara u 3 pm, ker tega krampa nočem več videt na igrišču, pa zraven se naj Fergie zamisli s to svojo kurčevo trmoglavostjo in siljenja v igro Giggsa in Berbatova. Pičko mater, mali se je še na vsaki tekmi ko je nastopil iz klopi izkazal, zakaj za boga mu danes ni dal šanse ve le on. Vnesel bi vsaj nekaj svežine, ki jo je potreboval Nani in zaprmej bi ščarala kaj več kot pa drveni Bugar in ata Giggs.

Drugače pa kapo dol pred našimi (manši minus gre le še Carricku, ki je štorast da je joj). Krila so letela po igrišču, obramba je bila tudi na mestu, tako, da se za zaključek prvenstva nimamo kaj bati. Telim švabom se pač serje, pa tudi strateg ni od muh in je še enkrat več nadmudril Alexa :(

PA drugo leto nasvidenje.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 7. april 2010, 22:31:09

We will never die!

Tole ima vsak napisano na koncu besedila. Ampak se mora vsak počutit čisto poklapano. Prvi polčas je bil skoraj popolen. Cela ekipa fenomenalna, še posebej Nani, Gibson in Rafael. Potem ga nam pa spet ta hrvat iz nič stisne. Drugi polčas pa ko nož v hrbet. Rafael dobi rdeč karton, mi pa z 10 nismo mogli nič narediti. In potem pride menjava, ko v igro stopi Berbatov. Namesto, da bi poživil igro, on ne naredi ničesar. Kiko bi bil dosti boljša poživitev. Berbatov pa res ne zna nič sam narediti. Celotno gledano pa svaka čast bavarcem, da so se pobrali 0:1 in 0:3. In tako smo končali z nastopi v Evropi. Po obstanku v skupini, polfinalu, zmagi in finalu, smo sedaj obstali v četrtfinalu. Niti ni tako slabo, ampak je čas, da se spet zvišamo na lestvici. Sedaj še moramo upati na kiks Chelsea in osvojit Premier League. Drugače pač ne bomo osvojili nobene pomembne lovorike. Mogoče ne bo niti tako slabo, se bomo vsaj malo okrepili, v to ne dvomim.

LP
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Euč.17 dne 7. april 2010, 22:31:29

Tudi najboljšim se zgodi, zato glavo pokonci, še smo v igri za prvaka v Premier League, sedaj je treba čimprej pozabiti izpad iz CL in se osredotočiti samo še na domačo ligo. :)

We'll never die!!! goutd
Manchester UNITED <3* RED for life*
Euč.17
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 20. februar 2009, 11:31:04

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 7. april 2010, 22:40:13

Ne vem, zakaj se po vsaki tekmi napada Berbatova? Je mar on kriv, da ga je Fergie poslal v igro in da ni v pravi formi?? Glede Rafaela se strinjam z Andersonom#8, odigral je na res visokem nivoju, škoda za tisto neumnost v drugem polčasu....Vsekakor se moramo zdaj popolnoma osredotočiti na PL!

We'll never die!!!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 7. april 2010, 22:41:47

GoUp je napisal:Ker če bi bilo tm 1:1 verjemte da bi mi dons špilal na 0:0 in ne bi tko napadal. Potem pa bi se ponovila tekma s Čelskijem. Letos pač ne znamo držat rezultata. Enkrat se pač mora kej obrnt še proti nam.

Po čem to sklepaš? Po tekmi v Milanu je imel United super rezultat pa je šel vseeno na zmago na OT čeprav jim je ustrezal tudi remi.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 7. april 2010, 22:42:44

CR7 je napisal:Ne vem, zakaj se po vsaki tekmi napada Berbatova? Je mar on kriv, da ga je Fergie poslal v igro in da ni v pravi formi?? Glede Rafaela se strinjam z Andersonom#8, odigral je na res visokem nivoju, škoda za tisto neumnost v drugem polčasu....Vsekakor se moramo zdaj popolnoma osredotočiti na PL!

We'll never die!!!


Ker mi potegne živc, ko ga vidim, da se premika, kot bi pretekel maraton, a ob njem se Nani bori kot lev, po 90 minutah hudega tempa. Zato mi gre na živce, pa zraven še Fergie s takimi odločitavmi, saj sem lepo napisal.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. april 2010, 22:56:56

Taki ^^ je napisal:Nevem no, v glavi nima niti marsikateri starejši nogometaš, pa da to pričakuješ od enga klinca, ki misli, da je prjel Boga za jajca, ker igra za MUFC.
Poglej kok nespametnih kartonov je dobil Scholes pa se mu ne očita, ker smo pač že vajeni teh njegovih kartonov.
Je pa dejstvo, da Rafael sicer še ne more bit standardni prvotimac pri MUFC ampak ob rotiranju z Nevillom, JOSom in tudi Brownom bi lahko čez par let zrastel (pa ne dobesedno) v enega boljših RB-jev na svetu.

In kdaj si videl da sem koga od starejših branil, če je dobil kak blesav karton?!
Totaln podn se mi pa zdi, da se zdj brani in super hvali Rafaela, ki je storil več kapitalnih napak, medtem ko se Garya za igro v Nemčiji popljuva na podlagi ene napake. Ribery mu pa vsekakor ni delal takih problemov, kot jih je danes Rafaelu. oz. je probleme znal reševat na "diskretnejši" način.
Anderson#8 je napisal:... takoj postaviš krivca Rafaela je pa absurd...

Kdo pa je kriv, da nismo v drugem polčasu še kakšnega zabili in tako ušli Bavarcem na neulovljivo prednost? Kdo je kriv da smo se moral stisnat v obrambo? Gary? Berbatov? Giggs? Man United ekipa? Trener ker ni menjal Rafkota ob polčasu? Robben ker je zadel nekaj kar nikol več ne bo - po tvoje, čeprav daje fenomenalne odločilne gole. Olič, ki je bojda že v Nemčiji dal gol, ki ga nkol več ne bo, pa spet nekaj podobnega stori v Manchestru? Sodnik? Obrez?
Tista roka je bila blesava, vendar se igra dve tekmi in povratno smo imeli doma. Če bi tm zmagal al remiziral, bi dons najbrž začel totalno obrambno. In na konc fafal kurca nemcim, ko bi Olič verjetno zabil nekje v izteku tekme za zmago. Tko pa smo bili primorani pokazat igro ki krasi United. In pokazali smo jo ... do Oličevega prizemljenja in Rafaelove blesarije.
Tev(e)z je napisal:Po čem to sklepaš? Po tekmi v Milanu je imel United super rezultat pa je šel vseeno na zmago na OT čeprav jim je ustrezal tudi remi.
Sklepam glede na tekmo s Čelskijem, kjer smo rabili remi in bili brez Wazze.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 7. april 2010, 23:08:40

Kakšne scene spet! Da pa kdo nekoga v grob pošilja zarad "napačnega" mnenja pa tud še nisem videl ...

Dobro, pustmo to za drugič. Zadeva je povsem preprosta.

Na tekmi sta se zgodila dva ključna trenutka. Olićev gol in Rafaelova izključitev. Rafa je igral dobro, tu ni kaj reč, ampak je pač največji krivec za izpad Uniteda. Dva brezvezna rumena kartona (še posebe drugi), ampak oba več kot upravičena, nista ravno preveč pozitiven izkupiček na tekmi, pa če je prej ne vem kaj vse izvedu. Ne morš in ne smeš igrat tako brezglavo, vlečenje za dres z rumenim kartonom je pač debilizem. Usluga nasprotnikom.

Olić je pač borc, tečen igralec, ampak Carrick je padel ob njem kot paraplegik. On je poleg Rafaela največje razočaranje. Zdaj ko bi moral vleči voz na sredini, je že par mesecev v smrdeči formi - nobene nevarnosti v napadu, nobene kreacije igre in napake v obrambi.

Pozitivno presenečenje vsekakor Gibson (ne samo zaradi gola), odlična predstava Nanija (čeprav se je nakoncu nekaj zadriblaval) in Valencie, dobro tudi Fletch, Vidič, ...

V enem stavku: Dva neumna momenta in še malo sreče za Bayren pa je šla Evropa za letos.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 1/4 finala; Manchester United : Bayern, sreda, 7.4.10, 20:45

OdgovorNapisal/-a warioth dne 8. april 2010, 3:42:36

Carrick je za moje pojme največje razočaranje teh dveh tekem in tudi sezone nasploh. Nobene kreativnosti, volje,... on je isto kot Berba v napadu... ima svetle trenutke, to pa je tudi vse. Sicer bi lahko še krivili Evraja, SAF-a, Valencio, Rafaela.... ampak nima smisla.

Za mene je Mulc Da Silva pa je danes odigral na nivoju, je pa res, da nas je 3/4 vedlo, da bo dobil še drugi karton. Sicer zelo se trudi ampak včasih je preveč agresiven oz. hoče nekaj na silo naredit potem so pa kartoni.

Nekaj premlevat in se kregat nima smisla.... imeli smo 2-3 fenomenalni(e) sezone z fantastičnimi igralci. Tega se mogoče ne zavedamo. Sedaj je čas, da se nekaj stvari v ekipi spremeni, saj bi bilo vsako leto le še slabše. Mislim, da bi se United lahko odrekel določenim igralcem in poskušal dobit kako zvenečo okrepitev v napadu in (predvsem) v sredini. Carrick je letos čist pogorel, Andersen poškodovan in zjamran, Scholes star, Giggs isto.... Jaz pravim boljše kupit enega dobrega igralca kot 10 poskusnih zajčkov. Vsaj v naši trenutni situaciji.
Uporabniški avatar
warioth
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 880
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:29:08

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2009/10

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron