EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Kdo je bil najboljši na tekmi?

Berbatov
52
87%
What?
8
13%
 
Skupaj glasovi : 60

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 19. september 2010, 15:34:43

Hm take tekme pa res niso najbolše za zdravje.Ne vem kj se jim dogaja zadnje ačase v glavah po visokem vodstvu,tu bo moral Ferguson kj ukreniti.

Sej Liverpool razen 2 golov ni pokazal čisto nič.Dvignil se je kot feniks iz pepela.
Drugače pa važno da so na koncu zmagali.
Zadnjič spremenil koka-kola, dne 19. september 2010, 15:35:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a mateya dne 19. september 2010, 15:34:59

Super zmaga, razn dveh napak in posledično golov Poola, Scouserji niso meli šans. Pa usaj nekej smo se navadli s tekme proti Evertonu - kako se zavlačuje zadnje minute.

United! goutd
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 19. september 2010, 15:36:28

Namesto mirnega konca tekme smo videli enega najbolj neumnih prekrškov. Kdo še tko štarta na igralca v kazenskem!? Pa tudi drugi gol je biu čist mimo.

Hvala bogu za Berbatova, ki je pokazal kakšen mojster je.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a robin123 dne 19. september 2010, 15:41:15

TOOOOOOOOOOOOO LEPA ZMAGA
robin123
Newbie
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 19. september 2010, 10:47:16

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. september 2010, 15:41:45

UČNA URA: način kako si malo utežiti tekmo?

Glede na rezultat bi človek še pomislil da sta si bila tekmeca enakovredna. Liverpool popolnoma zanič, niti ene akcije iz igre niso spravili skupaj, kar je precej žalostno lahko za njih. Še tista 2 gola smo jim sami nastavli.

Smo pa srečni lahko da Berbatov razbija tekmece, izvrstna igra z njegove strani. Se takoj ne pozna več bolj slaba forma Rooneya. Ko bosta pa oba v pravem naletu, potem pa bojo goli tako ali tako padali iz vseh strani.

Smo pa popolnoma raztrgali Liverpool, sredino popolnoma nadzorovali. Scholes-Fletcher sta fantastično odigrala večji del tekme, edino Fletcher se je malo zgubil v obdobju obeh prejetih golov.

Imamo pa še veliko rezerve. Veliko jih je na trenutke malo zajebalo, od Evansa, O'Shea, Fletchera, Nanija. Predvsem Nani je preveč kompliciral, vse preveč enih preigravanj, vse premalo konkretnih predložkov. Težko mu uporekaš borbenost, ampak hkrati pa vidiš tudi mnogo enega teatralnega rolanja po travi.

Glede komentatorja: popolnoma pričakovano komentiranje za vse, ki so si že ogledli kakšno minuto ang. lige na TV3. Sej ne da ima samo probleme z izgovorjavo priimkov, probleme ima zgleda tudi z vidom, ker tip je videl vse druge igralce pri žogi, samo tistega ki je bil pa ne. Čista katastrofa.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. september 2010, 15:43:48

Wow. Čisto sem še nor, vendar pa imate danes imate trojno veselje. Zmaga nad Liverpoolom, Berbatov je dal hattrick na najpomembnejši tekmi za United in posledično za verjetno celo večnost zaprl moj gobec. Končno je dokazal svojo kvaliteto in če je 38M cena za zmago proti Liverpoolu, potem pa je popolnoma upravičil svoj prihod. Resnično dva izjemna gola z glavo, njegove škarjice pa so za mene že sedaj najlepši gol v sezoni. Resnično me je navdušil in odigral superfantastično in bomo videli, kako se mi bodo sedaj prijatelji smejali, ko bom dejal, da ima United Dimitra Berbatova.

Fantastična zmaga in resnično KAPO DOL fantom. Tista dva mega-ultra posrana gola Liverpoola, sta naredila tekmo zanimivo, drugače bi United povozil tote gnoje iz Liverpoola. Jaz sem srečen z zmago in predstavo, to je pač tisti dodatni nitro za sezono.. Chelsea.. Bitka se začenja :P

Dimitar Berbatov..moj poklon :appl: :appl: :run:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a TSD dne 19. september 2010, 15:44:14

Taka zmaga je mogoče še boljša, ker so Scousi za trenutek dejansko pomislil, da imajo šanse ukrast(see what I did there) piko, pa so se hitr zbudil s prstom v riti. 8-)


Verjetno najbolša tekma Berbatova v rdečem dresu...keep it this way, sexy! :geek: :oops:




Zakon anketa drgač :lol:
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 19. september 2010, 15:45:57

infinity je napisal:UČNA URA: način kako si malo otežiti tekmo?

Glede na rezultat bi človek še pomislil da sta si bila tekmeca enakovredna. Liverpool popolnoma zanič, niti ene akcije iz igre niso spravili skupaj, kar je precej žalostno lahko za njih. Še tista 2 gola smo jim sami nastavli.

Smo pa srečni lahko da Berbatov razbija tekmece, izvrstna igra z njegove strani. Se takoj ne pozna več bolj slaba forma Rooneya. Ko bosta pa oba v pravem naletu, potem pa bojo goli tako ali tako padali iz vseh strani.

Smo pa popolnoma raztrgali Liverpool, sredino popolnoma nadzorovali. Scholes-Fletcher sta fantastično odigrala večji del tekme, edino Fletcher se je malo zgubil v obdobju obeh prejetih golov.

Imamo pa še veliko rezerve. Veliko jih je na trenutke malo zajebalo, od Evansa, O'Shea, Fletchera, Nanija. Predvsem Nani je preveč kompliciral, vse preveč enih preigravanj, vse premalo konkretnih predložkov. Težko mu uporekaš borbenost, ampak hkrati pa vidiš tudi mnogo enega teatralnega rolanja po travi.

Glede komentatorja: popolnoma pričakovano komentiranje za vse, ki so si že ogledli kakšno minuto ang. lige na TV3. Sej ne da ima samo probleme z izgovorjavo priimkov, probleme ima zgleda tudi z vidom, ker tip je videl vse druge igralce pri žogi, samo tistega ki je bil pa ne. Čista katastrofa.


Lektura: remmy

Se tudi večinoma strinjam, tako da si bom kar sposodil :D

Berba je pa v današnji tekmi poplačal 38 milijonov.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2010, 15:46:37

Ta komentator je menda Matica premagal v naj komentator :lol:
Drgač pa Berbaflop kaže, zakaj mu je SAF in peščica navijačev zaupalo :twisted:
Obramba je pa res labava - po moje more SAF najt najprej dva centralca, ki bosta odigrala na nivoju. Vsekakor bi poskusil z Wesom.
Pa končno pokazal kaj so se učil prot Fulhamu in Evertonu. Čeprov tista dva gola kažeta ravno nasprotno.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 19. september 2010, 15:47:51

Enga centralca rabijo dobit - Vida je odigral na super nivoju...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 19. september 2010, 15:48:28

Nepričakovano težka, ampak zaslužena zmaga. Berba je car, verjetno je tole prva tekma, kjer je res deloval kot nakup za 40 mio. Poln samozavesti, siguren v luftu, razigran z žogo, pa še gol sezone..
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 19. september 2010, 16:00:23

No evo ga Berbatova, vedno sem verjel vanj in vztrajal tudi pri (mojem)njegovem avatarju. Obrambe ne bi čisto preklel, saj je Vida zelo siguren in pravi komandant. Danes je ponovno naivno nasedel Evans, pa tudi tisto posredovanje O'Shea je bilo roko na srce za rdeč karton, če se je situacija že dosodila, ampak smo tako ali tako bili potem kaznovani z zadetkom, kjer pa se je Fletch nerazumljivo umaknil(verjetno se je bal tudi možnosti avtogola). Dejstvo je, da smo 64 minut igrali zelo dobro, imeli rezultat 2:0 ter lepe šanse in izjemno borbenost! Torej vse kar je potrebno, potem pa dva kiksa v 5minutah in vse se podre in tako rekoč izniči fenomenalno igro z zadetkoma Berbe. K sreči je dosegel še enega in samo postavil piko na i svoji odlični predstavi. Predvsem drugi zadetek me je vrgel iz kavča. Če si pa danes nismo zaslužili teh treh pik, pa tudi ne vem kdaj si jih!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 19. september 2010, 16:04:22

pa tudi tisto posredovanje O'Shea je bilo roko na srce za rdeč karton, če se je situacija že dosodila


Nikoli pomoje. O Shea in Torres sta oba šla na žogo, in Torres se bi naj od nekje spotaknil tako da je padel 10m pred O Sheo, mislim wtf. Upam da bo kdo našel posnetek od blizu, ker se sploh sprašujem če je John naredil faul, ker vsi poznamo da Torres po prekršku rad spusti enega boinga 707.. :roll: :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 19. september 2010, 16:17:25

Če bi pa to tekmo zafukali, potem pa res ne vem. Hvalabogu za Berbatova, ki letos dokončno dokazuje svojo vrednost in kvaliteto. Človek je genij! Kakšne mojsterske škarijce! Gol sezone! Res je odigral odlično! Nasploh je bila igra zelo dobra do 2:0. Potem pa nerazumljiv padec in dva bedasta gola poolčiča. Zopet smo popustili in zapravili vodstvo, tako kot proti Evertonu. Kot da bi bili neki novinci v ligi. Zopet majavo v obrambi, le Vidić drži svojo raven. 7 golov v petih tekmah je absolutno preveč. A nato je zopet na sceno stopil Berba 8-) Pool je bil danes tako gnil, da kar res ni. Tako nezasluženo so prišli do izenačenja, da kar glava boli. United bi moral tam pri 2:0 bistveno mirnejše in previdnejše odigrati. Skratka več kot zaslužena zmaga!

Glede Šefica pa ne bi izgubljal besed... :roll:

MANCHESTER UNITED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 19. september 2010, 16:46:50

Berbatov :peace


Pa spet nas je 5 minut blaznosti skoraj stalo dveh točk. Še sreča da je teh 5 minut prišlo tako zgodaj, da je bil še čas za dosego zadetka na drugi strani. :twisted:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a gregx dne 19. september 2010, 17:16:35

Bemti sunac in te poplave, sem bil cel dan odsoten in sem očitno zamudil eno izjemno tekmo.
Če ima kdo kakšen torrent tekme bi se priporočil.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2010, 17:42:26

Men se je med tekmo pumpa pregrela in jo je očitno vn vrgl, ker ko sem dol prišel je bila spet cela klet pod vodo :evil:
Upam da zarad Berbe ne bom ob peč za centralno.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Marxs dne 19. september 2010, 17:45:14

Tnx you Berba, dons lahko samo to rečemo. Res huda predstava sploh 2.gol je biv prava umetnina :shock: . Ampak mi prov nebi bli United če si nebi sami seb tekem tko zakompliciral. Mel smo lepo vodstvo 2:0, od lpoola ni blo nč, 2 bedne napake in izenačenje. Ampak na konc so 3 točke ostale doma in to je najbolj pomembno.

UNITED!!
LOWE UNITED HATE GLAZER!!!
Uporabniški avatar
Marxs
General manager of OT
 
Prispevkov: 388
Pridružen: 17. januar 2010, 19:37:49
Kraj: Radovljica

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a Taki dne 19. september 2010, 18:13:09

GoUp je napisal:Men se je med tekmo pumpa pregrela in jo je očitno vn vrgl, ker ko sem dol prišel je bila spet cela klet pod vodo :evil:
Upam da zarad Berbe ne bom ob peč za centralno.


Spet je Berbatov vsega kriv. :D
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 5.krog, Manchester United:Liverpool, 19.9.10 ob 14:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. september 2010, 18:55:54

Ju kurc če je pa ta Berbaflop tok len. Pr drugem golu se mu še obrnt ni ljubilo in je raje rikverc strelal na gol ... itak se mu je usral :lol: :lol: :lol:
No in je tolk čaral po igrišč, da se nism mogu od ekrana odtrgat :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron