EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 16. oktober 2010, 19:26:11

Pa tudi zaradi mene seveda, si ga kar predstavljam kako je skakal po sobi po napaki VDS-ja. :lol:

Cela ekipa je neka čudna letos, ne samo vezna linija. Napad je še kolko tolko, vsaj zadevajo, če druga ne. :lol: Zato pa pol obramba vse zaf****, če že ne obramba pa golman jebiga. Očitno to ni naša sezona. Še dobro, da so Rusi vsaj remizirali.

Fergie pa bo res mogo začet razmišljat o kakšnih konkretnih okrepitvah, ne pa, da vedno kupi nekega nepreverjenega Dioufa ipd.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a R0k dne 16. oktober 2010, 19:39:36

Tekme si nisem mogel ogledati, tako da igre ne morem komentirati. V 1. polčasu sem preveril rezultat in ko sem videl, da teče 30. minuta in je rezultat 2:0 sem bil prepričan, da jih bomo razbili. Pogledam spet v 70. minuti in 2:2. DEJA VU.

Najbolj žalostno je to, da praktično na vsaki tekmi kjer smo na veliko zajebali vodstvo, smo imeli še nešteto šans, da bi nasprotnika že prej dokončno razbili (kot sem uspel razbrat, je tokrat bilo enako). Enostavno mi ni jasno zakaj ne morejo ene tekme odigrat na polno vseh 90. minut.... to mi gre že pošteno na k*rac.

Kot ste že nekateri omenili je pač dejstvo, da NUJNO rabimo novega vezista. Scholes več ne more ohranjati dobre forme skozi celotno sezono, razen njega pa pravega organizatorja/kreativca nimamo. Jaz celo upe polagam na Cleverleya, ki se mi zelo dopade (po tem kar sem drugje videl od njega) in mislim da bi znal biti ključen mož v prihodnosti. Raje ga nebi dali na posojo in mu dajali šanse namesto Gibsona, če že ne namesto koga drugega. Seveda pa bi v tem trenutku bilo potrebno kupiti enega preverjenega vezista (Van der Vaart za fucking 8mil, anyone? :roll: :roll: ).

Ni mi pa jasno zakaj nekateri omenjate Obertana in Chicharita v negativnem smislu. Prvi je že večkrat pokazal, da nekaj zna, a kaj ko se mu, zaradi meni ne-jasnega razloga, ne da šanse. Javier pa zaenkrat čist ok igra, glede na to, da se šele privaja na ligo.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. oktober 2010, 19:45:55

zimi je napisal:Pfuj jebemti!
Tole je sramota! Nočem bit prehitr, ampak tole je morda odločl prvenstvo.

Hehe pa sj kljub slabim predstavam sploh nismo nekje daleč za prvim mestom. Si predstavljaš kako bo ko bomo začeli "mlet" pred sabo :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9771
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 16. oktober 2010, 20:13:58

Jebemti nepremagljivost. Kaj pomaga, ko pa smo v samo osem kolih oddali kar 10 točk. Od tega so bili remiji proti FFC, Evertonu in danes proti WBA enaki porazom. 6 točk povsem brez potrebe v nič.
No, se pa najbrž nevtralni gledalci letos ne morejo pritoževati, da so tekme Uniteda dolgočasne.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 16. oktober 2010, 22:19:22

Jest se bom še enkrat ponovil:

United je glede na zadnje sezone praktično minimalno spreminjal ekipo (-Kristina, + Valencia in nekaj "obetavnežev"), pa letos izgleda, kot da niti nočejo niti ne znajo zmagati ene tekme. Vsi so kakšno leto starejši, težava je le v tem, da s starimi prdci načeloma ni težav, mladi, ki naj bi se malo izbrusili, so pa vse slabši.

Zdi se mi tudi, da je trenutno stanje znotraj ekipe jebeno napeto in Fergie nima absolutnega nadzora.

Edina sreča je - kratkoročno gledano - da noben konkurent ne blesti in so vsi na dosegu; ampak trenutno se res ni primerno z njimi ukvarjat ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. oktober 2010, 9:46:19

Hvala bogu da nisem gledal tekme

Tole se pa že prav norca delajo. Proti vsaki jebeni ekipi se remizira. Pa ne mi govorit, da smo imel težke tekmece, Chelsea pa lahke. Pravite, da je Chelsea padel na prvi resni oviri, mi smo do prve resne ovire že 5krat kiksnili.

United je igral proti: 6, 7, 11, 13, 14, 17, 18, 20
Chelsea pa proti: 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 20

Tako da je brezveze nekaj prepričevati samega sebe, kako zelo težek razpored smo imeli.

Aja, pa te fore, zdaj nismo v formi in smo "samo" pet točk zadaj, kaj bo šele ko bomo v formi. To je bedarija. Kaj pa če ne bomo? A ta varjanta pa ne obstaja? Tud Liverpool je to govoril, pa poglejmo kaj se njim dogaja. Lani so celo sezono govorili isto, pred začetkom te tudi, sedaj pa so kjer so.

Glede trenutngea kadra pa no comment. Jasno je bilo, da s tako sredino ne bo šlo. Že lani na koncu sezone se je videlo, da s tako sredino se pač ne more odigrati cele sezone. No, sedaj je šele začetek, pa igrajo bedno, lani so vsaj do marca zdržali.. Btw, kolk naših vezistov je med top20 na svetu? Fletcher, potem pa konec. In s takim kadrom pričakovat čudeže je malce preveč optimistično.

Glede okrepitev. Kupujemo neke talente, ki pa potem ne igrajo. Obertan je baje hud pri rezervah, samo zakaj za vraga ne igra popolnoma nič? Od tiste sezone, ko smo kupili Carricka oz. VDSja je United kupil samo Berbo in Valencio, ki sta na nivoju. Vse ostalo so bile neke boge okrepitve, za katere se je plačalo malo morje denarja, nihče pa ni naredil nič posebnega. Anderson je odigral dobro pol sezone na nivoju na začetku, Nani je dober zadnje pol sezone, OH pa je odigral pol sezone, ampak teli trije so vsaj kaj pokazal. Potem razni Tošići, Manucho, Diouf in podobna jajca. Brezveze. Dej če pripelješ igralca mu daj vsaj šanso, ne pa da ga pošiljaš na neke posoje in na koncu prodaš, odigra pa ne 10 (onih so jih skupaj odigrali 10) tekem za klub. Brezveze. Owen pa samo odžiga minute mladincem. Tudi Rafael igra precej manj kot bi lahko. Zakaj za boga se igra z O'Sheajem, ki je sedaj na nivoju izpred 5 let, ne pa kot sezono ali dve nazaj, ko je bil soliden. Baje imamo v mladinski šoli neke izjemne talente. In kdaj bojo dobili priložnost? Ko bodo stari 19 let, bodo šli na kakšno posojo ali dve, potem pa sledi prodaja. Vsaj v kašnem pokalu se jim lahko da možnost, ne pa da gnijejo v rezervah.. Macheda bi si glede na njegov talent zaslužil več igranja. Bojim se, da bo kmalu prišla kakšna ponudba iz Italije, ko mu bodo obljubili prvo postavo in fant bo odšel. Mi bomo pa igrali z Ownom.. Tudi za Welbecka sem skoraj sigurn da kmalu sledi prodaja.. Btw, katere mlade igralce pa je United naredil v zadnjih 5 letih? Evans, morda Macheda, še kdo?

Se pa dogaja ravno to, kar smo se nekateri bali pred sezono. Rezultatov (zaenkrat) ni nekih izjemnih, ampak tudi mladim se ne da nobene šanse.

Če bi namesto Chicharita, Smallinga in Bebeja za ta denar pripeljali VdVja in Özila bi finančno bolje skozi prišli, da o kvaliteti ne govorim.. Če vržemo proč vsaj 100mio€ vsako sezono zaradi Glazerjev, potem pa se lahko zapravi tudi 50mio za nakupe (za 50mio ti dobiš že precej kvalitetnih igralcev)

PS: strah me je dneva, ko se bodo upokojili naši 4je starci. Kdo bo igral namesto njih pa najbrž nihče ne ve. Mogoče Kuszczak na golu, ko se bom ob vsakem predložku tresel kaj bo? Mogoče pa novi v seriji talentov, tisti Danec, za katerega spet ni nihče slišal še nikoli?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6288
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a zelvak dne 17. oktober 2010, 10:26:04

Ena zanimivost za vse, ki mislite, da smo že odpisani.

V oklepaju pišeta letošnji rezultat in rezultat iz sezone 2008/2009, ko smo zadnjič osvojili naslov angleškega prvaka.
Newcastle home (win, draw)
Fulham away (draw, lose)
West ham home (win, win)
Eveton away (draw, draw)
Liverpool home (win, lose)
Bolton away (draw, win)
Sunderland away (draw, win)
West Brom home (draw, win)

Če seštejete ugotovite, da smo obakrat iz teh osmih tekem iztržili 14 točk.
Uporabniški avatar
zelvak
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 12. marec 2009, 16:22:08
Kraj: Kranj

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. oktober 2010, 10:43:30

Aja, nekaj zelo pomembnega se izpustil.

Letos smo proti WBAju dosegel eno točko več kot lani. Hura :lol:

Take stvari so bolj kot zanimivosti, nekaj takega kot podatek da Rooney največkrat zadane 17. v mesecu in da United nikoli ne izgubi če Carrick poje zjutraj Nutello namesto marmelade.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6288
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 8.krog, Manchester United:West Bromwich, 16.10.10 ob 16h

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 17. oktober 2010, 11:12:49

Matija je napisal:United nikoli ne izgubi če Carrick poje zjutraj Nutello namesto marmelade.


Not funny, Carr je alergičn na nutello! :D
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov