EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. marec 2011, 10:41:40

Legenda! :) Mimogrede je kje kak počasni posnetek štarta Giggsa nad Drogbajem? Ker padel je tako kot da bi ga Cashley ustrelil...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. marec 2011, 11:34:12

Kaj je tm reku Gary Wazzi - iz ustnic bi mu razbral You focking idiot :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. marec 2011, 11:49:00

Ok, tale poraz na Stamfordu je bil spet nek kisu... Rajš videm, da zgubimo gladko 2,3-0, pol lahko rečeš sam, jebiga, boljši so bili. Tko pa veš, da si bil blizu dobrega rezultata in premlevaš za brezveze, se sekiraš in tolčeš po glavi. Bedno!

Do prvega gola smo imeli vse pod kontrolo.. Pol pa nek jeben fliper, da žoga pride nekako da Luiza, ki je pol vrhunsko zadel. Evra je tam posredoval slabo, kar gledal je, namesto da bi blokiral, prestregel že prej ali karkoli drugega, opcij je mel dost. Njegov gol. Potem pa tud ni nič šlo v našo smer, pol so nas enastavno pretepl in prisilil v neke napake. Luizov pobeg iz pekla še dodatno popestri zadevo, ni kej. Penal je bil soft, men se ni zdel, ker Smalling ni imel nikakršenga namena igrat na žogo. Žirkov je pač izkoristu, se zaletel v nogo in fuknu. Jebiga. Ampak če tisto spotikanje Luiza Rooneyja ni blo favl.. Pa nevem, dve, tri leta nazaj smo za tako roko (oz po mojem mnenju še manj očitno) kot jo je naredu Terry pri strelu Naniju tud bli kaznovani s penalom prav na Bridgu..

Kar je še najbolj bedno je Vidićev rdeč karton, izgube živcev res nismo potrebovali v tem momentu, sploh ker nas čaka za vikend že jebena tekme in ker sta Rio in Evans pravtako poškodovan. Verjamem pa, da se je v takih trenutkih težko brzdati, ko si razpizden zaradi poteka tekme. Ampak še vedno nedopustno.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. marec 2011, 13:13:18

Fluid je napisal:Slika :D


te stvari delajo United največji klub (zame) in tudi igralce tipa Gary, Giggs za največje! Ne vem če bo kdaj kak Ronaldo, Nani, če hočte tud Messi takle med navijači in takle pizdu ob zgrešenem strelu - to je tak ko da bi nas v žogi gledu :)

Fluid je napisal:Pa nevem, dve, tri leta nazaj smo za tako roko (oz po mojem mnenju še manj očitno) kot jo je naredu Terry pri strelu Naniju tud bli kaznovani s penalom prav na Bridgu..


Bo neki taga ja, ko so isto 2:1 zmagal, in ko je Hargo kao z roko igral, Ballack pa suvereno zabil iz 11m. To je res gadno, da v zadnjem času smo zgubil velikrat po čudno dosojeni 11m, ogromnemu offsidu, itd.

PŠ: zelo nefer mi je blo ko je Rooney ležal po prekršku, oni pa so kontro na hit užgal. Definitivno je Chelsea pri men na prvem mestu glede osovraženih klubov :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5782
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 2. marec 2011, 13:24:22

Sej to mi isto delamo ko kdo leži, nasploh ni več tolk tega izbijanja v avt v teh primerih.
Komentirat tokrat drgač ne mislim, ker je tk vse jasno. Edin lahk bi pa počasi se že nehali v ta cruise mode prestavljat.

Bom pa reku to, David Luiz je faking igračina in pol, tu so Chelsea res najdli en diamant. Bi pa pomojem znal na DM še bolj razturat.
Edino kar pa res upam za naprej je, da ne bomo slučajno na koncu spet drugi za točko ali dve. Pol rajš vidim, da se sesujemo. Jasno, do konca bi blo v tem primeru izletega krepko več žolča, ampak nikakor pa ne bi bolelo tolk, kot pa če ti na koncu za malo zmanjka, kot lani.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. marec 2011, 13:44:54

Jst se ne bi čudil, če ne bi osvojili nič :D Pa ne zarad naše nesposobnosti, ampak mam neke teorije zarote, o katerih pa ne bom razpredal da ne bo Rasto spet me ocenil kot enga shizofrenika :lol:
Mal preveč denarja se suče v nogometu, da bi bilo vse čisto.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. marec 2011, 13:49:45

zelo nefer mi je blo ko je Rooney ležal po prekršku, oni pa so kontro na hit užgal.


Popolnoma nič novega, to foro so že uporabili v superpokalu 3 leta nazaj. Evraja je Ballack skoraj umoril na licu mesta, potem pa kurbe gredo v kontro, 4 na 2, pa Lampard posrano zabije skozi Fosterja.. Govna z trojko zgoraj.

Ponavadi sem happy oseba, tudi včeraj me poraz v danem trenutku ni takoj prizadel in nisem bil ne vem kako žalosten, ker sem pričakoval najhuje.. Ampak sem prespal in sem vedno bolj jezen, frustriran in žalosten, češ zakaj za kurac spet. Kaj smo mi naredli oz. Manchester United, da nas morajo te pizde ruske, vedno tako premagati? Pošteno se borimo za naslov, nimamo nobenih sniperjev, posiljevalcev, vsi posli so narejeni pošteno in kot bonus še transferje dodatno preplačamo. Imamo zgodovino, tradicijo in smo eden največjih klubov na svetu, pa vedno tako najebemo proti tem rusom..

Razumem, da se ti 1x zgodi krivica, ajde 2x imaš smolo, vendar pa 3x pa že prekleto smrdi in bože ne daj, da bomo spet izgubili naslov zaradi goljufije in golov, ki jih nebi smelo biti.. :roll:

@Goup: Haha, vidiš po novem isto razmišljama :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 2. marec 2011, 14:01:58

Vedno isti šit! Napadamo -> nasprotnik nima za burek -> zadenemo -> se začnemo branit -> ga dobimo (tokrat žal 2) ...
Isto je blo zaj proti gnilim Rusom, isto proti Wolvesom... Ne vem, kdaj bo Fergieja to izučilo... :?
O sodniku ni potrebno izgubljati besed, pa ne zato, ker bi jim kaj preveč dosodil, pač pa zato, ker nam ni nič, kar je njim takoj!
Dva štarta svinje Davida Luiza na naša igralca BREZ ŽOGE(!) (Chico, Wazza) in ne bo izključen, na naši strani je gnoj od sodnika samo komaj čakal, da bo lahko
Nemanji pokazal drugega rumenega. (zasluženo mu ga tudi je, ampak zakaj ga ni Luizu, ki bi si ga zaslužil še bolj??) :evil:

No kakorkoli, bolj kot ne smo se zajebali sami s tem kurčevim branjenjem! Če bi celo tekmo igrali kot v prvih 30 minutah bi zmagali 0:3!

Ravno prej sem šel na Nogomanio in vidim ta naslov:

Premislil si je, ostal bo!

Molil sem boga preden sem odprl, da bi se šlo za Edwina, ampak žal... :)
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. marec 2011, 14:14:56

GoUp je napisal:Men pridejo dvoboji Čelsija in Uniteda zadnja leta naprej tk kot Uniteda in Arsenala.


Točno to sem hotel tudi sam omenit. Vedno nas uspejo tako ali drugače pojebat, mi pa potem iščemo izgovore v sudjah, sreči, igrišču itd. Tokrat spet. Boljši smo bili, nismo si zaslužili, srečo so imeli, bla bla bla.. Malo se mi zdi smešno, da recimo A8 tako zavzeto napada Arsenal zaradi izgovorov, potem pa jih ima za naše tekme pripravljene že vnaprej.

Poglejte si še enkrat tekmo, pa glejte, če so bile sudje in sreča res naklonjeni rusom. Ivanoviću smo v 1. polcajtu sneli žogo iz golove črte. Torres se je že v 2. minuti znašel po predložku sam v kazenskem, pa je sudja piskal neobstoječ favel v napadu. V 2. polčasu je Vidić enega od strelov z več sreče kot znanja preusmeril v štango. Najbrž bi se našlo še kaj, ampak ne bomo o tem. Kot rečeno: to o sreči, zvezdah in sudjah so izgovori za luzerje.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 2. marec 2011, 14:19:30

Ima kdo .gif datoteko ali pa vsaj link do videa tiste Nanijeve ''provokacije'' navijačem Čelskija? :)
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. marec 2011, 14:37:12

http://www.soccerclips.net/videos/chels ... ghlights24

Tu maš Ra100 pa si še enkrat pozijaj tekmo. Ker si slabo zijal oz. gledal. Seveda se bomo pritoževali, luzer pa si ti, ker misliš, da smo mi luzerji, ker ti rečeš nekaj. Ma daj no, bmk kaj ti praviš. Kako lahko primerjate naše tekme z Arsenalom. Manchester United in Chelsea sta different class glede na te froce 20 letne. Kaj pa lahko oni, vsi na pol iz keramike, ko pa je treba zmagati, pa so piz****..

Vsak fucking neutralec, navijač Uniteda je včeraj videl odločitve proti Unitedu. Zakaj torej ne bi to napisali? Nismo ti mi krivi, če ti ne gledaš prave tekme. Jebena tri leta dobivamo banane v rit, potem pa pač jebiga, smo sami krivi. Ne nismo, ker mi ni na svetu človeka, ki me bo prepričal, da si včeraj Luiz ni zaslužil rdečega in ni človeka da me bo prepričal da je tisti kvazi "hakl" bil penal. NO WAY. Kaj šele da so si zaslužili zmago. Kdaj si jo zaslužijo proti nam? Vedno jih prefukamo v prvem polčasu, potem pa začnejo uporabljati dodatno moč z sodnikom, začne se jim srati in odbijati, pa zabijajo nore in posrane gole.

Lahko govoriš kolikor hočeš, da pretiravam in da nimam podlage, vendar dokazi so tukaj. Pa to ne dokazi iz ene tekme, ampak dokazi iz zadnjih 5-6 let pizdo. Vse kar hočem je poštena borba v tej čudni Premier League, pa še to ne moremo dobiti. In ne, sreča in pomoč sodnikov se nam od lani do letos ni nič izenačila oz. poravnala. Lani smo zaradi smrdljivega Deana, izgubili naslov prvaka, letos pa bomo spet, na koncu boš pa ti Ra100 rekel, ja saj smo sami krivi, so nas premagali zasluženo in bla bla..

Kot sem si že večkrat dejal ob branju postov.. Ti si bolj reden opazovalec Uniteda, kot pa navijač. Tebi je všeč Arsenal, uživaš ko nas Chelsea nepošteno nategne z pomočjo sodnikov..Kolikor vem, nimaš nobenih ljubih igralcev v Unitedu, dejansko nič.. Zato pa lahko tako sproščeno gledaš, nekdo ki pa z srcem navija za United, pa lahko mirno gleda, kako nam papki kradejo točke, denar in naslove..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 2. marec 2011, 14:38:42

Dejansko upam da jih prefuka Blackpool.
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 2. marec 2011, 14:57:31

Haha A8 dej se mal umiri. Konkretnih priložnosti so imeli rusi več, pa če ti še ne vem koga vse obtožiš da ni navijač Uniteda. Pač Chelsea s svojim načinom igre na moč ne leži Unitedu. Zato je tut Vidić učeri dobil tisti drugi rumen karton. Ker je bil celo tekmo edini, ki se je lahko po moči boril z Torresom in Anelkajem, ki sta nula proti njemu v skokih in grajenju. Potem pa je prišel Drogba, ki je dejansko eden najmočnejših napadalcev na svetu in Vida je parkrat zgubil duel. Zato je postajal živčen (+ seveda še neugoden rezultat) in je pač sledil tist drugi rumen. Primerjava dvobojev je tut čist na mestu. Pač Chelsea ne leži Unitedu, tako kot United ne leži Arsenalu.

In ja, Luiz bi si zaslužil rdečega (čeprav je sicer taprav igralc, vsekakor boljša okrepitev kot Torres) in tist penal je diskutabilen in sploh ni bil takšna kraja kot ga ti hočeš prikazat. Kar se tiče sodniških odločitev sej je vsem jasno, da so šle bolj na roko chewsiju kot Unitedu, ampak roko na srce so imeli oni še vseeno več lepših šans. Rooneyev gol je padel zaradi individualne kvalitete in ne po kakšni lepi akciji.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. marec 2011, 14:59:14

ampak roko na srce so imeli oni še vseeno več lepših šans. Rooneyev gol je padel zaradi individualne kvalitete in ne po kakšni lepi akciji.


Mhm, njihovi goli pa so bili masterpiece. Eden lepši od drugega.. Še Barca tako ne izigra, kot so oni nas.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 2. marec 2011, 15:07:00

Ne niso bli, so pa imeli nevarne šanse iz prostih strelov (žabca fat franka), par nevarnih strelov od daleč (enega je Vidić nevem kako preusmeril v štango). Kar se tiče Unitedovih igralcev pa je od daleč enkrat ustrelil Evra, ki je Luiza zadel v cojones, pa mislim da Fletcher v 90 čist ponesrečeno čez/mimo gola.

Ferguson je imel sicer dobro zamišljeno vse skupaj. Želel je izkoristiti Hernandezovo hitrost in nepopustljivost v napadu. Pa se žal ni izšlo vse skupaj. Pa težko je, če imaš samo eno krilo pa probaš igrati 4-4-2. Js vsekakor verjamem, da bo s Parkom ali celo Valencio na krilu na Old Traffordu čisto drugačna zgodba. Pa še Howard Webb bo sodnik :P
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 2. marec 2011, 15:11:19

evo to kar pravi Tevž. Sojenje je blo v korist Chelseaja, ki pa je vseeno bil boljši nasprotnik. Ne vem zakaj je to tolk težko priznat.

edit: eh, sam da ne bo pol še na OT Webb skušal oprati renome Unitedovega hišnega sodnika (namest da bi samo imel renome prekleto nesposobnega)
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. marec 2011, 15:49:31

Anderson#8 je napisal:Seveda se bomo pritoževali, luzer pa si ti, ker misliš, da smo mi luzerji, ker ti rečeš nekaj. Ma daj no, bmk kaj ti praviš.


Hehe, v tem stavku se pa strinjam s tabo. Po takšnem razmišljanju je loser tudi Ferguson, ki se pritožuje nad sodniškimi odločitvami, da so spremenile tok dogodkov na tekmi. Potem je loser tudi Mourinho in podobni kalibri, ki se pritožujejo nad sodniškimi odločitvami. Večina pa nas vseeno ve, da temu ni tako in da so že neštetokrat dokazali, da vendarle niso luzerji :D .

Drugače se pa strinjam, da na včerajšnji tekmi nismo izgubili samo zaradi sodnika. Če se po našem golu nebi tako zaprli bi verjetno tekmo lahko dobili, ker večino prvega polčasa Chelsea ni moral niti prdniti. Je pa vsekakor dejstvo, da je sodnik imel določen vpliv na rezultat. Samo poglejte koliko prekrškov je piskal za Chelsea na robu kazenskega prostora (tam v prvem polčasu, ko je Lampard udaril iz prostega strela žabico in je imel Ivanović smrtno šanso, je bil prej faul v napadu kot pa v obrambi), medtem ko nam sploh ni piskal (Ivanović je mesaril Nanija, Luiz čikota in Rooneya). Že če bi izključil Luiza, ki si je to 100% zaslužil, bi se tekma sigurno obrnila v drugo smer in sem prepričan, da te tekme ne bi izgubili.

Res je, da so nam v nekaj tekmah sodniki malce pogledali tudi skozi prste, vendar sem prepričan, da so tudi drugim top ekipam. Poleg tega je še velika razlika, če te sodnik zjebe na tekmi proti top ekipi in rivalu kot je Chelsea ali pa npr. proti Wiganu.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 2. marec 2011, 16:27:40

Robierto je napisal:Po mnenju Ra100, je potem loser tudi Ferguson, ki se pritožuje nad sodniškimi odločitvami, da so spremenile tok dogodkov na tekmi. Potem je loser tudi Mourinho in podobni kalibri, ki se pritožujejo nad sodniškimi odločitvami. Večina pa nas vseeno ve, da temu ni tako in da so že neštetokrat dokazali, da vendarle niso luzerji


Niso luzerji, ker točno vedo, kaj počnejo. Medijski pritisk na sodnike ni ravno nova zadeva, pa tudi zvračanje krivde ima svoje prednosti. Ferguson in Mourinho (in sploh vsak kolikor toliko normalen trener) skoraj nikoli ne kritizirata svoje ekipe pred kamerami, temveč iščeta izgovore v zunanjih dejavnikih. V slačilnicah je seveda druga pesem.. Ampak v teh primerih je obtoževanje sodnikov stvar pragmatizma in ne mentalitete poraženca.

Primer: lani ali predlani smo igrali proti Sunderlandu in po zares obupni predstavi izvlekli remi z avtogolom v zadnji minuti. Fergusonov kometar tekme? Nismo zmagali, ker sodnik ni imel kondicije in je v zadnjih sekundah pred zadnjim piskom rabil preveč časa, da je nekomu pokazal en rumen karton. Vsakemu človeku s 3 možganskimi celicami je jasno, da je to pri uro in pol trajajoči tekmi slab izgovor. Ampak jebiga, kritizirani sudja bo naslednjič 2X premislil, preden bo pokazal kakšno sumljivo odločitev v škodo Unitedu in riskiral nov napad Fergusona. Druga korist od te izjave pa je ta, da naenkrat noben ni več debatiral o napakah naše obrambe in neobstoječi sredini. Tko to gre, trenerji imajo svoj PR potencial in ga tudi dobro izkoriščajo.


Anderson#8 je napisal:Ma daj no, bmk kaj ti praviš.


In potem mi v odgovor napišeš cel jeben esej.. :lol:
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. marec 2011, 17:52:13

Seveda, to je res, da na ta način želi pritiskat na sodnike, vendar sem prepričan, da je v tem primeru Ferguson tudi dejansko mislil to kar je rekel, ker je kr konkretno okurcal sodnika. Normalno pa, da na drugi strani v slačilnici nogometašem ne bo razlagal, da so izgubili zaradi sodnika, saj bi bila to najslabša možna stvar, ki bi jo lahko naredil (pa čeprav bi mogoče to bilo res). Logično je, da jih bo nadrl in jih tako poskušal motivirati za naslednjo tekmo da se bodo poskušali popraviti.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 18.krog, Chelsea:Manchester United, 1.3.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. marec 2011, 18:05:33

Anderson#8 je napisal:@Goup: Haha, vidiš po novem isto razmišljama :D

Nop. Jst ne mislim da so ruseki koga podkupoval. Preveč dnarja se suče zadaj za kamerami - stavnice. Kvote za naslov Šitya in Čel$kija so (bile) močno vabljive.
Drgač pa lepo povedano vse tle, razen seveda Andove ozkogledanosti :D Wazza ne samo prot Wiganu, tud včeraj je nardu favl brez žoge za karton, pa ga ni dobil. Vida bi ga lahko že nekaj prej tudi ...
Problem je, da ko so oni v drugem (deloma tud v prvem) začeli igrat moško (grobo), mi nismo začel vračat enako. Potem bi že sodnik poštimal obe strani, tk je pač pustil tak kriterij kot ga je imel.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron