EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 5. februar 2011, 21:01:59

Zdj če Ria ne bo, potem upam da je SAF dans videl, da ob Nemanji MORA letos igrat Smalling.

Tale prst sm vidu že na tekmi ja :o

Drgač pa Giggsy :appl:
Giggsy je napisal:Sam globoko upam, da bo Runster obsedel, danes sem upal da dobi rdečega, pa da ga ne vidim nekaj časa, samo mu ni uspelo, pa da namesto nejga v napadu igra Čiko. Mi je vseeno če ne zadeva, samo po odigranih minutah je letos pokazal mnogo več od zvezdaša. Družbo mu naj dela Berba, ki je končno prišel v strelsko formo, pridobil samozavest, pa mu jo, vsaj meni se tako zdi, Fergi uspešno ruši s temi oslarijami z menjavami. Prav tako ne more vseh tekem odigrati Giggs. On je idealen za vstop v drugem polčasu, oziroma za igranje vsake druge ali tretje tekme. Če se že tako (spet Fergie) širokousti, da ne rabimo okrepitev in da bodo igrali mladci, potem naj da njim šanso. Upam da se Park kmalu vrne, pa zakaj za vraga je spet obsedel Anderson, ki bi vsaj malo dar mar delal po igrišču, medtem ko Ata Scholes ni ravno več atlet za preštevanje milj....
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. februar 2011, 21:07:01

Metatron je napisal:Prstanec leve roke?
Ka bo zdej žena rekla, k ne bo mogu prstana nazaj gor dat po tekmi :P


A ni Fabio poročen?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 5. februar 2011, 21:09:33

oba sta zdej. Se je Rafael tud pred kratkim poročil.
Pa upam, da SAF uvidi, da je Carrick-Fletcher daleč najslabša kombinacija na sredini igrišča in nikoli ne deluje, edin Gibson-Anderson je še bolj gnilo.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 5. februar 2011, 21:26:52

gregx je napisal:Mislim, da bo treba pošteno dvignit formo v gosteh, drugače se lahko kar pod nosom obrišemo za naslov.
A kdo v na koliko gostujočih tekmah je igral Rio? Se mi zdi, da ko on zavpije dvigne celo ekipo.

No, zdaj pa City. Tekma je na Old Traffordu in upam, da bodo prikazali pravi obraz.

Mislim, da je igral skoraj na vseh ligaških gostujočih tekmah.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. februar 2011, 21:39:49

Po slabi novici o Nevillovi upokojitvi, zdaj še ta poraz proti Wolvesom :roll: Upam, da ta poraz ne pusti dolgotrajnejših posledic. Ker to lahko slabo vpliva na psiho. Ali pa jih prebudi pred derbijem s shityem.

Enkrat smo pač morali izgubiti, ampak proti zadnjeuvrščenim malo preveč boli. Briga me, če so že premagali Pool, shity in Chelsea. Niso pa premagali recimo svojih konkurentov za obstanek. In zato so tudi zadnji! Kot sem že rekel, ni lahkih tekem v PL, ampak danes bi enostavno morali pokazati bistveno več in premagati te volkove.

O igralcih sploh ne vem kaj bi lahko rekel. Redko kdo je pokazal kaj pozitivnega. Mogoče edino Rafael. Nani in Berba pa v prvem polčasu. Vidić je bil danes zelo slab. Pizdite se nad Evansom. Oba sta bila slaba, zato si Vidić zasluži prav toliko kritik. Evans je bil danes po mojem celo boljši od kapetana. Je pa res, da bi moral začeti Smalling, ki dobro igra v navezi z Vidićem. Rooney je obup. Ne vem zakaj Fergie ni njega zamenjal, pa čeprav tudi Berba ni blestel. Najboljšega strelca se ne menja! Rooney je res za en kurac. Tudi Giggs, Carrick in Fletch so bili nemočni.

Izgubili smo še Ria za dva tedna :? Res izjemno...

Ne da se izgovarjam na sodnika, ampak res ni bil kos tej tekmi. Dopuščal je kar grobo igro, še najbolj me je razpizdilo njegovo dopuščanje vratarju, da je zavlečeval v nedogled.

Sploh pa ni konec sveta. Še vedno smo prvi, s štirimi točkami prednosti. To je sploh prvi poraz v letošnji sezoni! In treba se je zavedati, da verjetno tudi ne zadnji. V soboto imamo jebeni shity in mislim, da ni primernejšega tekmeca, za popravo te današnje blamaže.

BELIEVE ! ! !
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Kisučan dne 5. februar 2011, 22:33:57

Pred nami so še gostujoče tekme proti Chelseju, Arsenalu in Liverpoolu tako da me kar nekako skrbi tale forma. Je pa res da doma igramo POVSEM drugače, kot da bi to bila neka druga ekipa. Nevem kako jim to uspe. Naslednji teden torej točke štejejo dvojno.
Kisučan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 169
Pridružen: 29. december 2008, 15:53:00

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 5. februar 2011, 23:24:53

"It was a blow because the experience Rio has got is always vital in games ike that,'' Ferguson said. "Normally I would have put Chris Smalling there. He has been playing recently. But we had to pull Chris in as a substitute because Jonny (Evans) had already done the warm-up.''


Ferdaman lucker Evansov :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. februar 2011, 23:43:17

Anderson#8, tvoja pretiravanja v zvezi z Evansom so že bolna...



Je pa izguba Ria velik udarec...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Drizzt-GGMU dne 6. februar 2011, 0:08:49

Fluid je napisal:Anderson#8, tvoja pretiravanja v zvezi z Evansom so že bolna...



Je pa izguba Ria velik udarec...

najhujš je k anderson tut ni lih biser...
Drizzt-GGMU
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 31
Pridružen: 30. januar 2009, 3:47:01

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. februar 2011, 0:11:43

Tekme nisem gledal. Po že videnih težavah letos v gosteh in ko sem mislil, da bo ta poraz prišel že proti Blackpoolu, se je to pač zgodilo danes. Še "sreča", pravi čas in da nas vse malo predrami, tudi vsemogočnega SAFa. Toliko vztrajanj z Wazzo je pa že malo preveč. On bi moral prihajati not v zadnje pol ure in se boriti in dat kakšen pomemben gol, da spet pridobi nazaj tisto svoje ime in tudi formo. Če pa je le ta izven nje pa res ne vem zakaj se ga tako sili v igro, Chicha pa sedi, ko je tako rekoč vroč...torej pred nami je mestni derbi in upam, da odigramo tako kot se spodobi in da pokažemo kdo je glavni v mestu in Angliji!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 6. februar 2011, 14:03:25

Anderson#8, tvoja pretiravanja v zvezi z Evansom so že bolna...


Bolj ga bom drkal v glavo, boljši bo. Uspelo z Berbatovom, potem mora tudi z Evansom :D . Samo ok, Evans je trenutno nižje pri meni kot pa je bil Berba kdajkoli, ker ko Evans igra, je tako kot da si zabijamo avtogole celo tekmo.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 6. februar 2011, 14:07:14

Ja, ker recimo včeraj, je bil za oba gola kriv Evans in še tooooliko šans so si ustvarili Volkovi po napakah Jonnyja. Right!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 6. februar 2011, 14:52:10

Zame je bil včeraj Evans celo boljši kot Vidić. Ampak zaradi letošnjih nekaj slabših predstav je vselej, ko igra, pod drobnogledom in je že ob najmanjših napakah glavni krivec in žrtveno jagnje. V sezoni 08/09 je bil v tisti seriji brez prejetega zadetka eden ključnih branilcev. Verjamem, da tiste predstave niso bile slučaj. Tako da njegov čas še prihaja.

Dajem pa prednost pred njim na naslednjih tekmah Smallingu. Že zaradi tega, ker je Evans bolj vajen igrati na levem štoperskem položaju (kjer je Vida), Chris pa je dosedaj mislim da vselej igral na desni strani (kjer je Rio). Lahko pa bi Ferdinanda nadomestil celo O'Shea.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 26.krog, Wolverhampton:Manchester United, 5.2.11 - 18:30

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 6. februar 2011, 15:14:02

Anderson#8 je napisal:
Anderson#8, tvoja pretiravanja v zvezi z Evansom so že bolna...


Bolj ga bom drkal v glavo, boljši bo. Uspelo z Berbatovom, potem mora tudi z Evansom :D . Samo ok, Evans je trenutno nižje pri meni kot pa je bil Berba kdajkoli, ker ko Evans igra, je tako kot da si zabijamo avtogole celo tekmo.. :roll:

Pravzaprav si Berbatova 10x bolj klel po vsaki najmanjši zgrešeni šansi, če smo natančni... :D
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost