EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2011, 15:57:56

warioth je napisal:Rooney v treh tekma 3 gole. Pa še vedno se ga bo pluvalo, ko eno tekmo ne bo zadel :P

Kot ti Berbo ;)
warioth je napisal:se je pa takoj videlo zakaj on ni igral od začetka.

Berba je v tisti minutaži bil več pri žogi, kot Wazza celo tekmo.

Gol pa res gol sezone v Evropi! Še vedno pa ne odtehta njegovega jesenskega izpada, ali pač? Sj je dokazal da brez njega ekipa ne bi zmagal, torej je United zanič?
Pa konc o tem z moje strani.

Odlična zmaga, kot jo je napovedal naš Ando v tistem posnetku - 2:1. Poleg Čelskija, je zdj še Šity na stranskem tiru. Prava norija tekem pa še prihaja, ki bodo odločile! Dober boost za te prihajajoče srhljivke.
EDIT:
zimi je napisal:Pomoje VSAK napadalc (Berba, Rooney, Kiko, Chicha) "gnoji" oz. igra slabš ob igri 4-5-1. Zakaj? Zato kr se vrača do sredine po žogo in potem manjka v napadu (in nekteri pol sam vidte to da ga ni v napadu, ne pa to da se je mogu pridit do sredine odkrit, če je hotu žogo). Usej jz tak vidim.

Zakaj pa tega nikoli ni bilo opaziti pr Berbi? Njega se je pa res vedno v takem sistemu popljuvalo do konca, ker je kao len in ni mogel do žoge? Mene samo motijo ta dvojna merila, ki so se pojavila med Berbo in vsemi ostalimi napadalci. Berba kljub odlični sezoni, pa še vedno neupravičeno omaleževan zato, kar prikazuje.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 12. februar 2011, 15:58:06

Anderson#8 je napisal:
A few of you are questioning Sir Alex Ferguson's decision to leave Dimitar Berbatov on the bench. But here's a stat that supports his thinking, courtesy of Infostrada Sports. Dimitar Berbatov has not scored a single goal this season against a current top-five side. In total only six of his 67 Premier League goals have been against one of the current top five teams.


Kolk jih je pa igral?

Anderson#8 je napisal:Sem že naročil, 50 ton pepela za vse fucking haterje in neverne tomaže na tem forumu.


Še ene 50 jih pa naroči zase in za Berbatova ;)

gregx je napisal:Sploh pa se oba O'Shea in Smalling obračata kot bi imela za sabo 5 metrsko prikolico.


Na Smallingovi prikolci je bil dons Tevez celo tekmo. :lol:

V glavnem, noro. Huda tekma, City ni imel nobene šanse, razen tista od Silve povsem na začetku, je pa tudi res, da tudi mi jih nismo imeli nekaj veliko. Njihov gol je padel povsem po sreči. Obramba je bila izjemna. Nani odličen, Rooney pa se je odkupil s tem golom na koncu. MoM zame obramba, posebej Smalling je bil izjemen. Kot da bi gledal Ria pri 33, ne pa enega mladeniča pri 21.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 12. februar 2011, 15:59:01

Kr fajn tekma za derbi, vsekakor ni niti blizu lanskoletnemu obračunu, ampak vseeno neprimerljivo s tisto žalostjo na Eastlandsu na prvi letošnji tekmi. Rooneya bi jaz po teh škarijcah, ki bi "morale" glede na njegovo letošnjo igro končat na strehi, menjal z Ownom in upal na spet kakšen preblisk. Ampak iz kje je Rooney tole dons povlekel mi najbrž ne bo nikoli jasno. Celo tekmo je smrdel, prvi dotik je imel katastrofalen, strela niti ni imel, pravzaprav je bil neuporaben. Do gola seveda. Res fantastično!

Kot drugo pa bi izpostavil Smallinga. Ob Vidiću in VdSju, ki ga najbrž oba postavljata in mu pomagata pred/med/po tekmi, je dons zgledal kot pravi world class branilec. Sijajno v obrambi in brez panike, ko je uzel žogo. Enkrat bi ga celo Nani lahko poslal v ena na ena s Hartom ampak se ni izšlo.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. februar 2011, 15:59:43

Cjeeeee MAKE MY DAY!!!
Se pelem iz LJ dam in dobim od fotra SMS da vodmo 1:0 po Naniju. Čiz vesel pridem domov in stopim v dnevno in Shitty izenač,.....takoj mi vse dol pade, grem v sobo, si prižgem na compu, se usedem in najprej mal Rooneya skurcam kaj spet dela....... in kaj gre mudel pol nardit,...... :shock: :o ,..... :) :D :lol: 8-) v nekem takem zaporedju je šlo vse pr men :D Ne me ti jebat kok lahk ena poteza vse spreobrne v zmago in mi polepša dan ter poda nasmešek na obraz ter dobro voljo za zvečer 8-) OMG!
BRING ON THE NEXT ONE! UNITED!!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 12. februar 2011, 16:02:19

Ko sem gledal tale gol Rooneya v živo po TV-ju, sprva sploh nisem mogel verjet, da je resnično zadel ta gol!! :o :o

Smalling je pokazal za kakšnega super branilca dejansko gre in čez nekaj let se bomo smejali, da smo ga dobili samo za 8 milijončkov :). Igral je res briljantno, kot da bi mel že nešteto takšnih tekem v nogah. Tudi Vidić je odigral izjemno partijo in je bil praktično povsod, kjer je bilo nevarno. Giggs je za ta leta res neverjeten in prav smešno je, kako hiter je z žogo pri teh letih v primerjavi z 15 let mlajšimi igralci. Nani je za mene danes MOM, kako hiter je ta tip je res sick :shock: . Pri golu je ohranil izjemno kontrolo nad žogo pri veliki hitrosti in rutinirano zaključil.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. februar 2011, 16:05:58

Robierto je napisal:Smalling je pokazal za kakšnega super branilca dejansko gre in čez nekaj let se bomo smejali, da smo ga dobili samo za 8 milijončkov :).

Ampak res. Na začetku sezone sem resnično dvomil v smotrnost nakupa meksikanarja in Smallinga, sploh pa se mi je zdelo preveč dnarja za nedokazana ... kot se je izkazalo biserja!
Smešno potem da tako pocen nakupa, osmešita večmiljonske nakupe konkurentov.

Se pardoniram za moje negativizme glede zgoraj omenjenih nakupov :oops: Zdj samo da mi še Rooney do konca sezone zaveže gobc in na njegovih krilih osvojimo naslov ... pa bom naslednjo sezono pljuval čez vse :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Pites dne 12. februar 2011, 16:06:28

Ne vem kaj tolk pljuvate čez Rooneya. Celo tekmo je zelo borbal. Na koncu pa še dal najlepši gol v letošnji sezoni!

Nani, Giggs, Vida so bli odlični! Vida je res kraljeval v obrambi.

Posebne pohvale grejo tud Smallingu k je dans res odlično odigral in bi z lahkoto rekel, da gre to za nekega izkušenega branilca.

Lepa in zaslužena zmaga nad cityem na domačem stadionu. Kaj češ lepšga :)

UNITED!
Uporabniški avatar
Pites
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 135
Pridružen: 11. april 2010, 13:55:28

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 12. februar 2011, 16:07:38

Lepa zmaga, super važne 3 pike in premagat City, kaj čš lepšga. Obramba super, Vida in Chris delujeta skupaj sijajno, brez besed. Sredina tut okej, dobr stiskal, edin pol Scholesy začne delat ene čudne napake, tko kokr je bla tista čudna podaja prot Edwinu tam nekje v 2. polčasu, ampak mamo 3 pike, delamo pritisk na ostale in to je važno!

Nevem pa kaj je z ljudmi tuki na forumu da se tok pluva čez Rooneya, prebolte kaj je naredu pa glejte kaj dela, bo bolš, manj zgubljenih živcev. Odkar se je vrnu po vsej tisti kalvariji res ne trese tok kokr prejšno sezono, ampak tok kokr ta človek pusti srca na igrišču, ga noben ne (razn naš Azijec :D ). Ampak resno, nehte pluvat čez igralce zarad nečesa kar se niti ne ve točno za kaj se je šlo.

UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 12. februar 2011, 16:22:12

A potem je prav da Rooney začne vsako tekmo, čeprav je do te tekme zadel v letošnji sezoni 3 gole? In prav je, da je nekdo, ki je dal 20 golov v sezoni na klopi?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 12. februar 2011, 16:34:04

Hja...Ferguson je na klopi že dovolj časa in pomoje kakšne stvari pa že ve kaj dela in zakaj. Razn če bi ti boljš naredu, sj pošl mail pa te mogoč sprejmejo, probaš.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2011, 16:44:54

Glej Matija, mi smo Manchester United, mi si takšne stvari lahko privoščimo. Najboljši strelec lepo na klop, igralec ki pa nas je hotel zapustiti in igralec z 4 goli v sezoni, pa igra. Pač, tako se je Ferguson odločil in spet je imel prav. Enostavno je že nekoč SAF rekel, da Berbatov v sistemu 4-5-1 ne more igrati in da ga pač mora žrtvovati. Danes je bilo jasno da bomo potrebovali moža več na sredini in vse je šlo okey, potem pa pač posran gol Cityja in kot sem že ugotovil noro nevarnega Silve..

Rooney je bil za mene danes odličen. Ja žoga se je odbijala čudno, ni imel nekih cross-court podaj, ampak se je boril. Laufal, laufal in delal vse. Ne pozabiti, da je on dobil skok tam z Kompanyjem, iz te akcije pa je sledila podaja do Giggsa, ter zaključka Nanija. Tako da je Rooney bi udeležen pri obeh golih. Potem pa škarjice življenja in vsem je zaprl usta.

Še enkrat. To je Wayne Rooney. Ne glede na vse, na poškodbe, kurbarijo, potencialno izdajo in slabo formo, on je eden najboljših igralcev na svetu, ki te lahko ob trenutku nepazljivosti uniči do popolnosti. To je danes City spet občutil in tako smo jih "spucali" iz utrke za prvaka... :)

Zdaj pa samo še vprašanje časa, kdaj bodo gnili froci z poljaki in čudnimi priimki začeli popuščat.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 12. februar 2011, 16:45:14

Mater ste eni tečni s tem kaj si Rooney ali bilokdo zasluži. Raje se veselite super gola in epske zmage. Ni mi jasno, kako se vam ljubi po takšni tekmi razpredat o tem, ali si je Rooney zaslužil prvo postavo ali ne. Po tem zmagovitem golu so vse te bedarije totalno brezpredmetne. Če je zabil tak gol, si je očitno že zaslužil mesto v enajsterici.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2011, 16:55:32

Aja pa btw, EA Sports in FIFA 11 sta imela prav. Pravilna napoved, malce strelci sicer faljeni, ampak vseeno je še vedno Rooney zabil zmagovit zadetek.. :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Marxs dne 12. februar 2011, 17:00:20

THIS IS HOW IS FEEL TO BE CITY,...

Huda tekma in na koncu zaslužena zmaga Uniteda, prov veseli da smo se tkole pobral po porazu. ,Igralec tekme dons zame Nani(gol,+podaja), koj za njemu bi pa pohvalu še Smallinga ki je dons res odigrov vrhusko, in sta skupej z Vidićem tvorla neprebojen zid. Za pohval je še Giggsa in Rooneya njegov gol je biv pa itak ADIJO!! Sigurno gol sezone, takih ne vidmo vsak dan.


UNITED!!!
LOWE UNITED HATE GLAZER!!!
Uporabniški avatar
Marxs
General manager of OT
 
Prispevkov: 388
Pridružen: 17. januar 2010, 19:37:49
Kraj: Radovljica

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 12. februar 2011, 17:16:09

Kakšna zmaga! Kakšen gol! Neverjetno, še zdaj ne morem verjeti, kaj je uspelo belemu Peleju!
Upam, da je vsem, ki ste ga šinfali zaprl goflje. Boril se je celo tekmo in ta gol si je zaslužil! Svaka mu čast!

GGMU!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 12. februar 2011, 18:17:48

Tekme si na žalost nisem mogel ogledati, saj sem bil odsoten, tako da same igre ne morem komentirat. Lahko pa napišem le :shock: :shock: za Rooney-jev gol. Vsa čast, očitno ga je Berba učil :lol:.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. februar 2011, 18:28:03

VDS je oddelal svoje, kot se zagre. Pri golu pač ni mogel nič!
O'Shea je odigral solidno, nekih napak ni bilo, kakšnih presežkov pa tudi ne.
Vidić je še enkrat odigral dobro!
Smalling me je, kot že rečeno, precej presenetil. Nisem pričakoval tako suverene predstave, pa se je ravno to zgodilo. Mimo ni pustil nikogar.
Evra na začetku tekme nekaj težav z vletavanji Silve in Teveza, nato pa suvereno nadaljevanje.
Giggs je bil na krilu precej dejaven, vrtel je tiste branilce kot v starih časih, večkrat pa je zmanjkal ravno zadnji pas. Čeprav za prvi gol mu je uspela asistenca.
Fletcher je spet prinesel tisto energijo, boril se je in dobro odigral še en derbi.
Scholes se mi zdi nekako izgubljen, ko igra kot zadnji vezni. Sicer solidna predstava, ampak nič več. Menjal bi ga še kakšne 10-15 minut prej s Carrickom. Je pa imel nekaj lepih podaj do Nanija.
Anderson je bil pomoje danes še najmanj dejaven na terenu, enostavno se ni našel v tekmi.
Nani najbrž kar naš najboljši na terenu. Mimo branilcev prihaja zlahka, lepo je tudi zaključil za prvi gol!
Rooney je imel težko nalogo, sam v napadu. Odigral je solidno, gol pa je na koncu vse spremenil!


SAF je pomoje izbral kar primerno prvo postavo. Lahko bi poskusil z dvema napadalcema, ampak potem bi težko parirali njihovi sredini. Že s tako sredino je bilo na momente kar težko. In če je v igri za prvo postavo samo en napadalec, potem vemo, da je še najbolj primeren Rooney, kljub formi, kljub zdraham, kljub vsem. Kolikokrat smo že samo na tem forumu prišli do ugotovtive, da Berbatov sam v napadu ne more igrat, oz. zelo težko? Mislem da kar precejkrat... Tako da nevem, kaj nekateri pričakujete od Fergusona. Sej men je uredu, če imate ostre poglede do Rooneyja, ampak včasih je pa treba mal zamižat pa pogledat celotno sliko.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 12. februar 2011, 19:58:30

Se kr strinjam s tvojim poročilom. Giggs je pa dans mene do konca zafrustriral, ker so ble dolge podaje pa predložki konkrento slabe, jih je pa motal ko male otroke :D

isto se mi je pa vsaj v prvem zdel Scholes edini v naši vezi, ki je prišu igrat, tk da js njega kritiziral ne bi. No od začetk tekme, mi je tud bil Anderson boljši od Fletcherja, ampak do menjave se je to že obrnlo.

Gol pa itak brezveze izgubljat besede. Vsaj na ravni tistega voleja proti Newcastlu?? ko se je še 2 sekundi prej zgovarjal s sodnikom, pol pa sam buuuum.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. februar 2011, 20:17:37

Dejstvo je, da ima Rooney zanič sezono, da je s svojim ravnanjem okoli pogodbe - pa čeprav ne vemo točno za kaj je šlo, in v kolikšni meri je Rooney žrtev (svojega psiho-menedžerja in fuzbalerske cime-like inteligence) v kolikšni pa bad guy - močno zasral svojo podobo med navijači, da ga Fergie forsira kljub slabim predstavam ...

Dejstvo je tudi, da je s takim presežkom, ki ga vidiš na fuzbalu na pet let, z eno potezo priboril do sedaj najbolj ključno zmago v tem prvenstvu. United je prejšnje kolo izgubil prvo tekmo v ligi in to proti zadnjim na lestvici, naslednjo tekmo pa je proti skritim favoritom prvenstva, mestnim rivalom odločil na magičen način.

Pluvajte kakor hočete, tole kar je danes naredil, je blo nad-genijalno.

PS:
Častne omembe: Smalling, Vida (drugi polčas), O`Shea (odlično na obeh straneh igrišča), Scholes (v sredini je zares mirno vodil igro vseskozi) in seveda Giggs in Nani. Berba je pa že ogromno pokazal letos in ne bo treba veliko čakat, da bo spet! Tale zmaga bo na koncu veljala za eno bolj ključnih v letošnji sezoni, mark my words.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 27.krog, Man United vs. Man City, 12.2.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a andre dne 12. februar 2011, 20:29:51

Ima gdo mogoče posnetek tiste izvedbe avta Evraja ter Giggsa? :)
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov