EPL 28.krog, Wigan:Manchester United, 26.2.2011 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 28.krog, Wigan:Manchester United, 26.2.2011 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 27. februar 2011, 23:04:13

Anderson#8 je napisal:
Na žalost pa velja tudi druga enačba: United brez Rooneyja = United brez lovorik


Nista zdaj z Tev(e)zom odkrila neke tople vode vesta? Saj to vsi vemo, samo čudim se tistim ki kurcajo Rooneya za vsaki kurčev korak, potem pa juhuhuhu. Včeraj je bil kao slab, a zrihtal vse fucking 4 gole.. Magic ne?

Sicer pa je ta teden trenutek resnice o letošnjem Manchester Unitedu. Treba bo prekiniti naš urok na SB in zmagati na Anfieldu.. in jaz sem nisem preveč siguren, da bomo sploh kaj uspeli zmagati :roll:



Sam sem podobno želel napisat takoj po prebiranju vseh teh kurcanj rooneya za vs ekaj naredi, ko pa je zadnič dal gol leta pa so vsi skakali do plafona :) ampak sem se raje vzdržal, ker se mi enostavno ne da ukvarjat s tem.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 28.krog, Wigan:Manchester United, 26.2.2011 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. februar 2011, 8:28:45

Anderson#8 je napisal:
Na žalost pa velja tudi druga enačba: United brez Rooneyja = United brez lovorik


Nista zdaj z Tev(e)zom odkrila neke tople vode vesta?

Sta jo ja. Ti samo pišeš hvalospeve o njem ;) Drkanje kako je oh in stok je nonsens, glede na igre ki jih kaže. Tudi sam je to uvidel in se trudi da popravi. Nekateri so/ste pač zaslepljeni in tega ne vidite.

Dobr napisano Rasto drgač. Se povsem strinjam z vsem.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron