FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. marec 2011, 19:06:18

Pa nekej brcamo to žogo no, sem mislu da je niti tolk ne bomo. Bo pa težko zdržat brez prejetega zadetka IMO.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. marec 2011, 19:08:59

Zaenkrat se še dobr držijo :D Fabio in Rafael garbata ko norca na krilih in prav fajn je gledat ko sta čiz nadrkana en na druzga 8-) Škoda ko ni šla od Hernandeza z glavo not, ker bi bil zelo lep gol =) ampak gol je gol in tudi Fabio se je mogu potrudit da je bil tam pred branilcem! VDS nas spet rešuje!!! Kok mi ga bo žal faaak. Bol se bliža konc sezone, bolš bran,....prav jebe nas :D
Še en tak polčas in smo zmagal. Attack attack!
UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. marec 2011, 19:10:57

Ja centralna vezista sta dobra v obrambi, wingerja pa va napadu. Dobro zapiramo sredino, na krilih na srečo Arsiči nekaj ne prebijajo najbolj.
Po moje bi lahko kr nekak zdržal in po Rastovem receptu zabil mogoče še zmagoviti gol.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. marec 2011, 19:14:34

Ra100 je napisal:Odrezat Arsenalov napad - t.j. Wilšera, Nasrija, VP in Aršavina in potem kontre po krilih.. Drugega si ob tej postavi niti ne da predstavljat.


To ni noben cinizem, ampak očitno ima le Rasto nekaj pojma o fuzbalu :)

Zelo obrambna varijatna 4-2-3-1, če bo zdržalo vse skup, bojo Fergie&co. dokazali, da so vredni svojega denarja.

Rafaelu se vidi, da je branilec in zgleda kot slon med bižuterijo, Fabijo pa ima veliko več možnosti, da postane solideno/dobro krilo kot povprečen branilec.

Pohvale za Rooneyja, da ni delal nobenih pizdarij, čeprav je kar pod pritiskom.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. marec 2011, 19:17:42

A ni zanimivo. Zadnjič proti skavzom smo aplavdirali postavi in gladko pušnili, tokrat pa smo bili zgroženi in sedaj vodimo :lol:

Kakorkoli že, iz vode nas vleče dobra obramba (Smalling!) in zbranost. Vseeno ma trenutna taktika kar očitne omejitve, zato ne bi bilo odveč sprobat Valencie, da spet pokaže šege in navade na krilu. Sicer Rafael ni švoh, ampak proti Gibbsu bi se Tone 100% boljše obnesel.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 12. marec 2011, 19:20:12

Tony-V IN!! Fabio OUT!

Good Job Fabio!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. marec 2011, 19:20:17

V obrambi moramo zdržati kot v prvem polčasu. Na sredini se pač vidi, da nimamo pretirane kreativnosti, a kar se tiče obrambne postavitve je bilo v redu. Moramo zdržati, v nadaljevanju s še kakšno menjavo ohranimo tisti ritem in zmaga mora ostati na Old Traffordu.

United !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 12. marec 2011, 19:21:26

Res je glede Rooneya, čeprav bi se znalo tam s Sagnajem dost drgač končat, je mel kr srečo da je zadel žogo :D
Popolnoma se strinjam glede Fabia. Mislim da ga bo treba uvajat na levo krilo in ne bek, enako kot je Tottenham naredil iz Garetha Faila naredil Garetha Balea.

@mirna: nekdo pa pozablja na tretji Liverpoolov gol

Ajmo zdej do konca zdržat/dat še kakega
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. marec 2011, 19:24:28

2:0
ROONEYYYYYYYY!!
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 12. marec 2011, 19:24:37

ahahahaha kak gol
ne me jebat
keri luzerji Arsenal
po dveh smrtnih šansah dobijo gol

bi pa Rafael mogu prej strelat
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 12. marec 2011, 19:26:24

Ra100 je napisal: zato ne bi bilo odveč sprobat Valencie, da spet pokaže šege in navade na krilu. Sicer Rafael ni švoh, ampak proti Gibbsu bi se Tone 100% boljše obnesel.


Zdaj boš še šlogal :D

Evo, dobljena tekma! Najboljša Rooneyjeva predstava letos!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. marec 2011, 20:15:33

Zakaj že gre VDS v penzijo?

MOTM z lahkoto
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. marec 2011, 20:16:03

Heh, prva postava me je presenetla u ibr, ampak potem tudi njihova igra. Zdaj ali so bli naši res tok dobri dans al pa Arse čiz potolčen. Briga me, važno da smo zmagal, napravli lepo predstavo in nabili samozavest. še enkrat več-VDS!!!! Ne me jebat kak je spet dans odbranu,..... 8-) Naj igra do 50 leta xD
Valencia back! Hvala kurcu, lažje se diha =)
Zdj pa v prvenstvo naprej in razbit vse povprek! UNITED!!! :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. marec 2011, 20:19:52

VdS MOM 100%. Drgač pa je res zgledalo kot da so obe ekipe popolnoma na tleh. Sam kljub temu so me naši res presenetili s tako dobro igro. Tale zmaga nam zna bit več kot potreben boost za naprej.
Tekmo po tekmo zdaj naprej in nič prehitevat.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. marec 2011, 20:20:13

Dobro improviziranje, v bistvu edini minus brezvezna Školsova štarta za (sicer nepokazan) rdeči karton. Največji plus pa vrnitev Valencie, letos smo ga precej pogrešali.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 12. marec 2011, 20:25:32

Fantastično, da se je Valencia vrnu, res. Me je pa takoj spomnu zakaj ga obenem ljubim in dostkrat fašem manjše napade jeze. Z levo pač ne :D
Se mi je zdelo, da niti ni neki ful izven forme in da nam zna res konkretno prav prit.

Scholes se lahk pa res sam sreči zahvali, da je ostal gor, čeprav pol pri prerivanju je začel Nasri, ki se je poslužil proti njim pogosto uporabljene fore grabljenja za vrat, iz tekme proti Barceloni.

VDS itak gladko MotM, v obrambi raztural še Vidić
Za Rooneyevo in Hernandezovo zapravljeno šanso pa upam, da paše v "kvoto" zgrešenih in bosta naslednjič bolj natančna :P
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a gregx dne 12. marec 2011, 20:27:23

Scholes je dobil 10. rumeni karton to sezono, tako da bo počival dve tekmi.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a R0k dne 12. marec 2011, 20:28:49

Ko sem videl prvo postavo me je skoraj kap, potem pa so se dejansko dobro odrezali. Arsenal je sicer imel več žogo in bistveno več strelov, a kaj ko je le kopica teh bila zelo nevarnih, pa še te je VDS (MoM brez konkurence) ubranil. Kaj ta človek dela, fak. :cry: Na drugi strani pa je tudi United imel tri ali štiri šanse s katerimi bi dokončno lahko potolkel Arsenal, a nažalost so ostale neizkoriščene (Hernandez, Giggs, Rooney).

Najboljši moment v tekmi zame pa je bil, ko sem ponovno lahko videl Tony-ja V-ja na igrišču. Upam, da bo čimprej ujel staro formo, ker ga bomo še zelo potrebovali. Sicer pa je tudi že danes odigral zelo solidno!

Pohvalil bi tudi še fenomenalnega Vidića, ter ponovno odličnega Smallinga, ki sta kraljevala v središču obrambe. Bravo!
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 12. marec 2011, 20:29:50

Povratek Valencie se mi zdi da dokaj pričakovan. Še vedno je eden hitrejših, po moči je itak na ravni Vidića, manjka pa mu občutek za žogo (preveč dotikov in pa slabi predložki). Ampak to pride s tekmami in verjamem, da je lahko on jeziček na tehtnici v korist Uniteda v letošnjem finišu.

Postava je bila pravzaprav smešna, ampak se je kmalu videlo, da to niso naključno izbrani igralci. Kapo dol Fergusonu za tole!

A zdej sta dve tekmi v polfinalu?
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: FA 1/4 finale, Manchester United:Arsenal, 12.3.11 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. marec 2011, 20:31:27

Ponos, to je beseda, ki jo čutim nocoj. Zakaj? Neverjetna predstava naših, kljub izredno slabemu tednu in kljub ogromnim težavam z poškodbami. Zmaga čista kot solza(upam, da je trava bila uredu), šans je bilo tudi več kot dovolj, na koncu izid 2-0 še izgleda slabo, glede na misse Chicharita, Giggsa in Rafaela itd..

Van der Sar dokazal, da je najboljši vratar planeta trenutno. Zanesljiv, nepremagljiv, izkušen in odličen voditelj v obrambi. Vida-Chris, izgledata čudovito in sta popolnoma zasenčila vse "napadalce" Arsenala. Evra in Brown dobro gonila, potem so se stvari itak menjale. Gibson in O Shea fantastično, prvič sem videl Gibsona, da bi odigral zares dobro tekmo. O Shea pa je itak najboljši all-round player. Deklica, kot pravi papak Obrez.

Posebna vrstica, za tamala kuštravčka. Kako sta laufala, grizla in se borila. Izpeljala sta eno akcijo, kjer je Rafa nesrečno zaključil preko vrat, zato pa je Fabio v stilu največjih napadalcev, zaključil akcijo za prvi gol. Res sem zadovoljen in zares mi ne rabimo wingerjev, imamo Fabia in Rafaela. Še predobra sta, ker sta prehitra in prežilava. Fuck Sanchez, Young and other shit.

Rooney izjemen, lahko bi dodal še kak gol in asistenco več. Malce nesreče na koncu, da jih nismo prefukali ali ok. Chicharito pa ja, Almunia dvakrat posrano, vse bo vrnil Javier na drugi tekmi. To je čudež, da ni zabil :mrgreen:

LUIS ANTONIO VALENCIA, welcome back!!! Uh kako sem ga vesel. Pol leta ni igral, pa kaj je delal. Ne moreš mu žoge vzet, še pomoje hitrejši kot prej. Težki weapon bo on, samo da se še Nani vrne, pa so vsi jebali ježa povprek. Giggs pač trga že od leta 1991, te froce pa itak. Scholes pa ja no, star je že :)

Karkoli, noro. Prvo smo mislili WTF, kera postava, potem pa tole. Še več bi lahko zmagali, pa nič ne de. Zmaga je tu, polfinale na Wembleyu, zdaj pa gremo posilit Marseille. ANALNO!

Aja pa, Arsenal... :lol: :lol: :lol: Zdaj me razumete, zakaj mislim, da so čisto povprečna ekipa? Pač šupki, posranci, ki so visoko do sredine marca, potem pa padejo kot glinasti golobi. Pušnili Carling, CL, FA, Premier League pa je itak too much za njih.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron