EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. april 2011, 14:49:19

mesicek7 je napisal:upam d Gibson spoka kufre pulet
kreten smotan


?? Dejmo počakat pa ob polčasu al pa po koncu tekme komentirat, ne pa da take idiotske izjave pišeš?
Niti ne vem kaj ti je tle naredu, predvidevam da on strel nad golom. Se mi zdi da mate nekteri kr nacistična nagnjenja, sam da so oni za vse krivil jude (itd.), vi pa Gibsona. Ma tip je še predn pride na igrišče zajebu kej? :shock:

Danes sploh ni bil katastrofaln, v primerjavi z Vido je bil celo odličn. Čist solidno tekmo je mel, par dobrih, pa tud slabih podaj. Po večini pa je naredu tist kar je mogu.


PS. Zakon tekma, zakon zmaga, upam da se tale samozavest iz konca tekme prenese na nasledne tekme! Bravo Rooney in nasploh vsi za drugi polčas!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 2. april 2011, 14:52:23

je pa zapravu 100% šanso, ki mu jo je uštimal Berbatov
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 2. april 2011, 14:54:41

Pfffff pojebal u šupak po dolgm in počez 8-) Še tamalmu tam na štadionu (WHU fan) je šlo na jok :lol:
Tko kot ponavadi-United way or the hard way,..... choose your destiny,...guess it's the hard way ;)
Vsa čast Roonsterju. Ka je garbal po celem igrišču in še ko je moral menjati pozicijo na levo krilo je prišel do priložnosti. Univerzalc prve klase. Ko smo že pri univerzalcih-Giggsy LB? xD
Ko mislš da si že vse videl,..... :D Tudi Carrick me je nekak presenetil. Obramba je imela neke pribliske v prvem polčasu, v drugem pa fino odigrala-Giggsy na LB pa take fore.
Berba je tam tisto šanso tako zagnoju ko ni podal Chichu, ki je bil v boljši poziciji. In še ena je bila, ko je po golavt liniji proti golu šel in je Chicho tam uhajal branilcu in se mu fino odkril,.....but noooo, Berba knows everything. Da mu spalim mamu! Zgleda da SAF isto vidi na treningih in ga zato ne daje v prvo.
Chicho pa kapo dol,..... saj je blo že dovolj povedanega povsod o njem. Letos res ne vem če je kdaj odigral slabo tekmo.

BRING ON CHELSEA!!!! :twisted:
UNITED!!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2011, 14:58:40

Pokleknil bi pred njimi. Tovarna klobukov dol pred njimi. Zašvical sem kot nor, glasa nimam več, ponosa v sebi imam toliko, da bi lahko nosil Mount Everest in Pahorja. Tako ponosen sem na te naše igralce, da ostajam brez besed. Čeprav sem v podzavesti vedel, da si ne zaslužijo graje v prvem polčasu, so mi dokazali, zakaj so Manchester United. Neverjetno.

Kakšen drugi polčas, to je spominjalo na Tottenham, 2-3 sezone nazaj, ko smo jim 5 komadov nabili v enem polčasu. Noro. Stisnili smo jih, držali kot lutke, vse pod kontrolo, King Kong duo smo onemogočili, saj niso mogli nabijati dolgih žog, vse je šlo po maslu.

Rooney bog nogometa. Ma da ti jebem tisto tvojo kurčevo zahtevanje pogodbo, zdaj bi ti že spomenik gradil(i) v Manchesteru. Kakšna dva gola je dal omfg, oba v neubranljiv kot. Penal izvedel hladnokrvno, odigral fenomenalno na LB, CM-ju, LW, ST in še bogve kje. Chicharito pa je itak najboljši napadalec sveta trenutno. Noben mu ne seže do gležnja. Kako jih poka, točno ve kam se postavit in siguren sem da bi zadel še enega, če nebi Berbatov preveč zasoliral tam ko je bilo 2vs1. 11 golov iz 15 strelov na gol :o :o

Fabio & Valencia sta prefukala tistega Bridga v drugem polčasu, potem pa se je odprlo po levi, Giggsy že takoj najde Chicha.. :P Vida in Chris nekaj čisto drugega v drugem polčasu, isto Carrick. Gibson še vedno gnil, njegov strel je dokazano ena navadna posranost in nič drugega. Serator nič drugega, please god da se vrneta Fletch in Anderson, ker rabimo nekaj frišnega.

Ma norooo, totalno sem fukjen, zmagali smo ne morem verjeti.. Če nam kdo sedaj vzame naslov, bo to za mene šok in čudež vseh čudežov. Ta zmaga nam bo dala 500% nove samozavesti in Chelsea bo videl Luciferja na SB-ju v torek :twisted:

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

0-17 koti, golov? 0 :lol: :lol: :lol:
Zadnjič spremenil Anderson#8, dne 2. april 2011, 15:31:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2011, 14:59:23

Metatron je napisal:OMG VALENCIA ASSIST Z LEVO


Si ga poklical med polčasom, pa mu jebal Ekvadorsko mat** :lol: :lol: Svaka čast, nakazal ti je da zna :mrgreen:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. april 2011, 15:00:59

Metatron je napisal:je pa zapravu 100% šanso, ki mu jo je uštimal Berbatov


Edini na tekmi od Uniteda ne? :) Prav smešno je to iskanje razlogov..

PS: 100% šans ni, ker drugač ni niti 1% da zapraviš? :D
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 2. april 2011, 15:24:11

Dobre menjave Fergusona. Vsak je nekaj prispeval, no Nani ni mel ravno veliko časa za karkoli, vsaj mal se ga je spočilo za sredo. Dosežek tekme? 90 minut za Fabia! :D Sicer sem mnjenja, da smo do tistega prostega strela igrali slabše kot v prvem polčasu, nato pa itak sprememba, da samo gledaš. Naši napadalci so v formi (ja tud Berba je bil zlo dober, razen tiste solaže), ko jih najbolj potrebujemo. Še poškodovani se vrnejo, potem bomo res blizu kantam.

+8 z dvema tekmama več, vendar tako to je, da neodigrana tekma še ne pomeni avtomatično treh pik.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2011, 15:30:28

+8 z dvema tekmama več, vendar tako to je, da neodigrana tekma še ne pomeni avtomatično treh pik.


Tista zaostala tekma, kot radi poudarjajo Arsenalovci, je itak proti Tottenhamu na WHL.. Me res zanima, če bodo zmagali ja.. :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. april 2011, 15:38:48

Ti pa ne zdržiš 5 minut, da ne bi skurcal Berbe, a?
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. april 2011, 15:41:05

Carska tekma! Že v prvem polčasu je bil rezultat sila varljiv, ko so šli v drugem polčasu bolj na polno proti golu je bila premoč še toliko večja. WH sploh ni prišel čez sredino praktično cel drugi polčas.

Rooney odlična predstava, ne samo zaradi golov, pač pa zaradi preostalega doprinosa k zmagi.

Pa Giggs brez napake na LB, kakšna legenda je ta človek. Samo upam, da menjava ni bila plod Evraje poškodbe... :?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 2. april 2011, 15:53:41

gregx je napisal:Ti pa ne zdržiš 5 minut, da ne bi skurcal Berbe, a?


Kje sem ga skurcal? Jaz ga imam rad po novem, na klopi mi povsem paše :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. april 2011, 15:54:10

Večino ste že povedali, sam pa bi se "spotaknil" ob igro Fabia. Na trenutke spominja na brata, le da ima še za odtenek boljši občutek za igro in bolj "previdno" štarta na nasprotne igralce. Ne bi imel nič proti, če bi ob trenutni slabi formi Evraja kakšno tekmo začel na LB.
Obregniti se moram tudi ob kote, 17 ali koliko jih je že bilo, pa samo en dokaj nevaren strel na gol Smalling. To pomanjkljivost morajo odpraviti.
No, po dolgem času pa smo dosegli tudi gol s prostega strela, kar vspodbudno. ;)
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 2. april 2011, 15:55:40

Anderson#8 je napisal:
gregx je napisal:Ti pa ne zdržiš 5 minut, da ne bi skurcal Berbe, a?


Kje sem ga skurcal? Jaz ga imam rad po novem, na klopi mi povsem paše :twisted: :lol:


Poglej svoj zgornji post.
Moraš pa priznati, da je bil tudi on tisti, ki je danes znatno pomagal pri tem preobratu.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 2. april 2011, 15:58:12

zimi je napisal:
Metatron je napisal:je pa zapravu 100% šanso, ki mu jo je uštimal Berbatov


Edini na tekmi od Uniteda ne? :) Prav smešno je to iskanje razlogov..

PS: 100% šans ni, ker drugač ni niti 1% da zapraviš? :D


Ne, ni bil edini. Niti ga nisem js kaj kurcal danes, razen šaljivo izpostavil preobrat z njim v postavi (ker let's face it, najboljši ravno ni), ko je nekdo omenu preobrat brez Nanija :D

@Mirnaunited

je pa tam ko ni podal Hernandezu vse skupaj rešil in nastavu na pladnju Gibsonu. Ne vem, men se je zdelo, da je ogromno pripomogel k igri, tista tam je bla res egoistična do amena, tam ko je pa izvedu pure secks po levem krilu pa ne bi označil kot nek hud egoizem, ker je tud Hernandez šele bolj uletaval, je pa blo mogoče mal na silo.


drgač pa sej Giggs je bil že v preteklosti na LB, tko k Richardson :D
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. april 2011, 16:06:26

Anderson#8 je napisal:Gibson še vedno gnil, njegov strel je dokazano ena navadna posranost in nič drugega. Serator nič drugega, please god da se vrneta Fletch in Anderson, ker rabimo nekaj frišnega.

:lol: Tale zmaga. Anderson je še slabši kot Gibson - dokazano.
Dal smo 4 gole, prejel dva iz posranih priložnosti. Torej je veza več kot oddelala svoje. V vezi pa so igrali zanič Carrick in Gibson ...
Wazza pa ima da skoz tkle špila do konca sezone, pa bo mu res mogoče oproščeno. S tako njegovo igro in odličnim realizatorjem Čičem lahko res kaj osvojimo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 2. april 2011, 16:20:41

Anderson#8 je napisal:Hahaha pol šupka nismo vredni. Gremo se neke fukane crosse po tleh, po zraku, kdo bo pa jih zabijal? Da bil Chicharito noter, bi zdaj 2-5 vodli jebote. 11 kotov, eneeeega nismo znali pretvorit v nevaren strel.

Gibson naj zgine že iz tote veze, vedno ko igra, pušimo kot ježi na ražnju. Tako je bilo proti Blackpoolu, tako je danes. Kako je lahko tako fucking slab. Kako le? Se ne zna nič naučit? Pa da ne bom spet narobe razumljen, Carrick smrdi v enak kakovostni razred. Park je kar nekaj, kaj sploh igra danes? Laufa gor pa dol, učinka ni. Imel prelepo šanso, strelal po sredini gola kot 5 letni froc. Valencia je premalo.

Cole in Ba, nas bosta ubila. Premočna sta, kot dva king konga, tako da je bv, ker bomo fasali še kake tri. Chris in Vidič se odbijata kot keglja. Vida bi moral itak ven, rdeči je bil čisti, pa čeprav se je Ba gural kot da je zmešan. Mogoče bi bilo bolje, Fabio v obrambi sploh ne gre na njiju dva, ker ve, da nima šans.

Na vezi je ključen dvoboj. Hitzlsperger in Parker sta noro dobro. Mi pa smo brez vezistov.. :roll:

Nani in Chicho morata absolutno noter. Ne mi z nekim Berbatovom, ker bo spet stal na sredini igrišča brez učinka. Moramo jim nakazat Chicharita direkt v gol noter, da jih poriva te gnile žoge v gol. Ni druge. Nani pa naj šutira od daleč, pri njem me vsaj ne skrbi, da jo bo razpičkal dol na Emirate kot so delali "kvazi" dober šuter Gibson, Carrick, Valencia itd.. :roll:

Verjamem v preobrat, ampak bo potreben čudež in sreče več kot znanja!

United!


Anderson majstr preberi si še enkrat kaj si napisal takoj po prvem polčasu....priznam, tudi sam sem bil razočaran vendar sem tiho in strpno počakal 2.polčas.Pol po končani tekmi pa hvališ vse igralce (razen Berbe) in jih poveličuješ v bogove.Sej kritike morajo bit, vendar ni treba pretiravat, ker mislim da tudi 1.polčas nismo odigrali tako pretirano slabo, kot bi nekdo lahko razbral iz tega tvojega posta.

GGMU!!
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 2. april 2011, 16:23:37

Nadvse pomembna in zaslužena zmaga :D
Pa nevem kaj pizdite čez Gibsona, prov dobr je odšpilu na sredini s Carrickom, sploh Carrick me je pozitivno presenetu.
Rooney pa Giggs pa itak klasa zase :D
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 2. april 2011, 16:41:19

@ Metatron- že že da je rešil, ampak tko pravim kot možnost da je bil prvi Chicha v lepši poziciji in tudi mal bolš finišer v takšnih tricky situacijah je kot Gibson, ki je nažgal tisto žogo u pm =D Bo še koga fental tam v zadnji vrsti :D Drugače proti Berbatovu itak nimam nič ker mi je kul igralec. Ampak danes se je prav vidlo da je hotu se mal dokazat da dobi spet šanso v prvi pred Hernandezom. Drugače je fino garbal po igrišču, nimam pripomb. Ampak kot se pravi- pomolzu kravo pa mleko polil xD
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 2. april 2011, 17:18:58

Malo offtopic, ampak vseeno. Prav žalostno se mi zdi koliko negativnih postov prebiram v zadnjih tednih po raznih forumih (ne samo tu) glede Berbatova. Letos je eden ključnih igralcev v naši ekipi, pa še vseeno ga določeni osebki kurcajo za vsako malenkost. Zdaj ko neupravičeno toliko sedi na klopi se je kar naenkrat pozablo koliko je storil letos za ekipo. :roll: Meni se dejansko smili.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 31. krog, West Ham:Manchester United, 2.4.11 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. april 2011, 17:30:49

Haha ROk pa kaj si ti z Lune padu? To sploh niso negativni komentarji, v primerjavi s tistim od lani in letos z začetka sezone :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov