EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Igralec tekme?

VDS
0
Brez glasov
Fabio
0
Brez glasov
Ferdinand
2
5%
Evans
0
Brez glasov
O'Shea
0
Brez glasov
Evra
0
Brez glasov
Valencia
1
3%
Gibson
0
Brez glasov
Anderson
4
11%
Nani
0
Brez glasov
Rooney
20
53%
Hernandez
11
29%
 
Skupaj glasovi : 38

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. april 2011, 14:42:15

Maoosivee zmaga danes, +6 (ne pričakujem spodrsljajev Chels, Arse) pred najpomembnejšima tekmama je super prednost. Stiskali so do 84 minute, kar se je na koncu obrestovalo. Hernandez na robu offside zanke. Zakon!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 23. april 2011, 14:43:05

Lepa zmaga ;)

Pa še nekaj o Berbi:
Berbatov has a slight groin strain, we'll see how he is tomorrow.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. april 2011, 14:44:14

Kdo drug kot Chicharito... :) Zelo zelo zelo pomembna zmaga v boju za naslov, katermu se zdaj pa že res počasi približujemo. Bravo fantje!
United!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. april 2011, 14:44:23

U pičko mater :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. april 2011, 14:44:37

Tud Wazza je bil jeseni "poškodovan", tk je pa zdj Berba ... slednji bi danes najbrž že prej odločil in spočil kar nekaj živcev.

Drgač pa tekma res lahko dobljena, kot je naš Ando predvideval :twisted: Faking jebeno in sreča na koncu za Valencio - al kdo je podal, ker mi je ital spipal potem in ne vem nč več kako je šlo :lol: . Podaja taka, da je že skor sama šla v gol in to res nben ni mogu zajebat, kokr so prej vse po tekočem traku.

Je pa SAF očitno šparal pol ekipe za ligo prvakov al pa Arsiče ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 23. april 2011, 14:44:51

OMG, spet je šlo bale živcov,....... ampak se je splačalo :twisted: Chicho golgeter tapravi. Čaka na šanso celo tekmo, graba,.....vsa čast! So se pa branili na vse pretege kurci Evertonovi jebo jih. Fino tole no. Zdaj je pritisk na Čelskiju in Arseju.
BRING ON SCHALKE!
UNITED!!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 23. april 2011, 14:49:59

Čeprav je Chicharito zabil gol, ki bi znal odločiti prvenstvo, je zame MoM Rooney. Tip je bil vsepovsod, odlično povezoval igro, opravljal obrambne naloge. Takšnega Rooneya rabimo! Anderson je celo odigral dobro tekmo po dolgem času, ampak mu manjka še ogromno, da me bo dokončno prepričal. Če bi celo sezono tako igral...

Gibson ni storil nič pametnega, obramba je bila zanesljiva. Evans me je pozitivno presenetil, saj je deloval zelo suvereno. Prav tako Ferdinand, razen v tisti situaciji, ko mu je pobegnil Anichebe. Pohvalil bi tudi Fabia, ki je odigral zelo dobro, medtem ko sem spet zgubljal živce ob gledanju O'Shea. Tip je res popolnoma nesposoben v napadu.

Razočaral me je predvsem Nani, ki je deloval nekako utrujeno in odtujeno.

All in all, trdo prigarana zaslužena zmaga! United!
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. april 2011, 15:01:23

Like i said.. I LOOOOOOOOOOOOVE YOU CHICHARITOOOOOO :D :D . Klanjam se našemu skavting sistemu in Fergusonu, kje so ga našli.. Spet nas je rešil in nam zelo približal 19 krono.

Kar se tiče tekme, roko na srce Everton bi moral precej prej pasti. Imeli smo priložnosti, situacije kjer je bila potrebna le podaja in cap. Ko smo pa enkrat prišli do situacije, pa recimo Nani že vidi žogo v golu, Chicharito pa brani gol Evertona :lol: . Vedno sem verjel, da bomo na koncu pogurali gol noter, je pa pač trajalo saj so DIstin, Jagielka in Howard bili neverjetni. Vse šute blokirajo, kot da so široki 5 metrov :) .

Kdo se je izkazal? Rooney absolutno, spet je bil vsepovsod, žrtvoval se je in bil zares dober. Lahko bi malce več strelal ali šmorn. Poleg njega je bil še odličen Anderson, v prvem polčasu je edini pošiljal podaje v prostor in na boke. Pravtako je bil udeležen v akciji za gol, ko je podal žogo na bok Valencii, ta potem Chichu na glavo. Obramba je bila tudi okey, Rio kot vedno stabilen, Fabio sem itak mislil da bo poginil, kakšen je bil :D . Evans je tudi presenetil, pa čeprav se pri njem vedno tresem kot šiba na vodi, ko naredi kak grob faul ali pa ostane kje sam, pa se ne znajde. Še dobro, da Everton danes ni prišel po zmago, saj so streljali le 3x na gol.

Kakorkoli, zmaga je tu in kljub poznem zadetku je bila dokaj zanesljiva. Pač nismo zadeli prej jebiga. Prot Schalkeju bo itak nova postava, Vida, Giggsy, Evra, Park, Carrick in še kdo je dobil počitek, tako da lahko gremo brez težav v Nemčijo po ugoden rezultat in potem stvari dokončamo na Old Traffordu!

United!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 23. april 2011, 15:34:04

GoUp je napisal: Podaja taka, da je že skor sama šla v gol in to res nben ni mogu zajebat, kokr so prej vse po tekočem traku.



Mislim, da je bil deflection, še preden se je žoga sploh začela dvigovat.
Drugače pa na koncu vse dobro, živcev je šlo pa absolutno preveč.

Mi gre pa na kurac, da SAF kar nekako na lahko jemlje tale PL in me je blo orenk strah, da se zna ponovit lanska sezona. Pač ful tak filing, da se usmerja na CL, kjer tudi če pridemo v finale, smo hudi underddogi tako Barceloni, kot Realu. Nej se raj osredotoči na tisto, kjer so vsaj visoke šanse, ne pa možnost presenečenja :D
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. april 2011, 15:37:16

http://www.skysports.com/football/match ... 46,00.html

Man of the Match: Anderson. Full of superb passing and movement all game and acted as a catalyst for the majority of United attacks.


Z velikim veseljem sem to prilepil ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 23. april 2011, 15:41:34

Čestitke Andersonu. Zdaj ima že ŠTIRI dobre tekme na kontu v tej sezoni. :lol: :P
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. april 2011, 15:42:27

Slika

Kdor špila PS3 (al pa tud ne), ve zakaj je tist knof... :D

+

Slika
Zadnjič spremenil ManRed, dne 23. april 2011, 15:47:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. april 2011, 15:45:05

R0k je napisal:Čestitke Andersonu. Zdaj ima že ŠTIRI dobre tekme na kontu v tej sezoni. :lol: :P


Nima veze, z današnjo predstavo si je spet nabral kredita pri Fergusonu, nekaj časa pa bo imel tudi mir na tem forumu, kjer ga uvrščajo za "izvrstnim" strelcem Gibson aka stožcem na sredini in pred tistimi, ki ga celo, glej ga zlomka prodajajo, pa čeprav je nekaj mesecev nazaj podpisal čisto svežo novo pogodbo za več let, obenem pa dejal, da želi do konca kariere igrati za United.. :lol:

Nice day, yes really nice day :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 23. april 2011, 16:04:51

Zaslužena zmaga, a trdo prigarana. Že veliko prej bi morali zaključiti zadevo, ker smo imeli enostavno veliko lepih priložnosti. Nekaj protinapadov smo slabo izpeljali, Nani strelja naravnost v Chicharita, slednji nekaj lepih zgrešenih priložnosti, Rooney in Gibson nista bila pri strelu, Andersonu bi prepovedal streljati. Je pa Ando odigral zelo dobro, precej boljše kot na nekaj prejšnjih tekmah. Mislim, da ste ga pred tekmo nekateri prestrogo kritizirali. Mora pa v takšnem stilu nadaljevati, danes ga lahko označimo za igralca tekme, čeprav je izstopalo tudi nekaj drugih posameznikov. Rooney in Chicha sta bila tudi zelo razpoložena, je pa res, da je Mehičan zgrešil kar nekaj lepih priložnsti. Kot da na zadnjih tekmah težko zadenemo.

Obramba je bila zanesljiva, brez napak. Sploh Rio je bil super, trden v skokih in odločen v dvobojih. Celo dva prekrška je napravil! Tudi Evans je prikazal dobro igro, Fabio pa dokazuje svoje kvalitete. Ne smemo pozabiti tudi na odlično obrambo Edvina po strelu Rodwella.

Kaj menite o tistih dveh penalih? V prvem primeru sta se vlekla tako Evans kot Beckford, v drugem pa Rio ni tako močno potisnil Anichebeja, da bi ta moral pasti po tleh.

WE SHALL NOT BE MOVED !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 23. april 2011, 16:06:53

Anderson#8 je napisal:
R0k je napisal:Čestitke Andersonu. Zdaj ima že ŠTIRI dobre tekme na kontu v tej sezoni. :lol: :P


Nima veze, z današnjo predstavo si je spet nabral kredita pri Fergusonu, nekaj časa pa bo imel tudi mir na tem forumu, kjer ga uvrščajo za "izvrstnim" strelcem Gibson aka stožcem na sredini in pred tistimi, ki ga celo, glej ga zlomka prodajajo, pa čeprav je nekaj mesecev nazaj podpisal čisto svežo novo pogodbo za več let, obenem pa dejal, da želi do konca kariere igrati za United.. :lol:

Nice day, yes really nice day :lol:


Ob tem pa je še poljubil grb kluba, ane? Takšne in podobne izjave niso vredne pol pizde mrzle vode!
Sicer pa dobesedno prigarana zmaga, ki nas je še korak približala k željenemu cilju.Kljub temu je treba še vedno ohranit hladne glave in iti iz tekme v tekmo in na koncu upajmo na fešto!

UNITED
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. april 2011, 16:13:15

Aleluja da je Ando odigral, ker si je dobro dvignil ceno :twisted:
Sem pa zato tudi optimist, ker to pomeni da naslednje štiri tekme bo odigral dobro, potem pa spet tri mesce zanič. Naslednje štiri tekme vsi vemo da so pomembne, potem pa zarad mene če do avgusta ne pokaže nič :lol:
Čeprov MOM je huda, ker je zadnjih 20-25 minut spet zgubu pljuča. Wazza je igral podobno, sam skozi celo tekmo.

Sam je tekma močno spominjala na tisto proti Srakam. Igramo in igramo, nekaj pletemo, pa nič ne naredimo. Malo skrbi tale neučinkovitost oz. premalo tistih 100% šans.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 23. april 2011, 18:46:31

ma šans je bilo več kot dovolj. Saj United ni znan po ogromno 100% šansah, ker mamo itak odlične napadalce, ki ponavadi izkoristijo 100% šanse. tako da sta ponavadi že dve resnejši šansi dovolj. Dans pa ni hotlo it v gol, matr. In spet bojo imel za govort, kako damo gol v 85' iz offsideja :mrgreen:
Anderson je dobro odigral ja. Ampak ne tolk kot Rooney, ki se je v zaključku tekme, medtem ko se je Anderson boril za preživetje, ko je bil popolnoma brez sape, vračal do svojega kazenskega in gas v kontro. Ima pa Anderson veliko boljši pregled nad igro in dobre so bile njegove globinske podaje, medtem ko Gibo ne vidi nič, edino ve kje je gol in poskuša s streli, ki jih ni za komentirat.
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 23. april 2011, 19:36:20

Ohoho, kako se mi je pa odpelalo, ko je Grahek zabil :D Celo tekmo smo jih pumpali, skoraj fasali penal, potem pa v finišu kabum in nove 3 pike, ki so super pomembne.

Končno je spet Anderson odigral, tako kot se pričakuje. Poba je tala globinske podaje, kot bi jih iz rokava tresel in samo super posredovanja Howarda in pa nesposobnost naših je ločila danes Everton od kake petarde. Samo mi gremo itak the hard way :) Kakorkoli, fino je da se je Evra malo spočil, prav tako Nani.

Me happy 8-)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 24. april 2011, 0:17:19

ManRed je napisal:Slika

Kdor špila PS3 (al pa tud ne), ve zakaj je tist knof... :D


Če igra FIFO pol dolga podaja? Sploh pa tud kdor na PCju igra na tipkovnico je mal moten imo. Pr PESu je pa jasno strel. Sam še leva analogna gobica je rahlo odveč :P

@Giggsy
mene je mati hotla fuknit iz bajte, ko sem doživel na polno rage mode izpad, ko je Howard branu Hernandezu tisti strel z glavo. Se je pa pol tud ona razveselila ko smo povedli. Nasploh si je predlani Rooneya in letos še Hernandeza vzela za "svoja" :D

Anderson pa res spet ena tistih predstav ki kažejo, zakaj eni nad njim ne obupamo (brez da bi bili skoraj zaljubljeni vanj). Sam kurac, ko jo spet pospremi z WTF strelom in bogo kondicijo.
Glede Gibsona pa sam tole, se samo meni zdi, da mu že soigralci skorajda nočejo več podajat. OK, velikokrat si niti ne dela nobene usluge s statičnostjo in neodkrivanjem, ampak dostkrat je pa tud "spregledan". Sej vrjetno sam js vidim kar "hočem" videt in pol mal polivam gnojnico čez SAFa. Sem pa mal razmišljal, kaj bi mi blo dost zanimivo videt v vezi, če bi 1x bla priložnost. Anderson+Smalling (bolj kot nek DM). Fak, to bi dejansko meli prodornost z žogo v nogah iz sredine :D
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: EPL 34.krog, Manchester United:Everton, 23.4.2011 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. april 2011, 16:05:49

Sta pa včeraj pri Evertonu odlično v obrambi odigrala Distin in Jagielka. Vse skoke sta dobila, bila sta pravi zid. In še Howard je branil dobro. A vseeno Chicha gol z glavo :) Res je rojen strelec.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost