EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

EPL, FA, CC v sezoni 2010/11 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a R0k dne 1. maj 2011, 16:06:00

Robierto je napisal:Aja pa še to.. Kako lahko takšna ekipa pusti igralca samega verjetno ene pol minute, da se trimčka okoli kazenskega prostora in čaka na podajo za strel??? Kaj so mislili, da je Ramsey nek loser in ne more dat gola al kaj kurac??


Točno to mi je šlo po glavi ob golu.... res neverjetno.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 1. maj 2011, 16:10:18

Robierto je napisal:Aja pa še to.. Kako lahko takšna ekipa pusti igralca samega verjetno ene pol minute, da se trimčka okoli kazenskega prostora in čaka na podajo za strel??? Kaj so mislili, da je Ramsey nek loser in ne more dat gola al kaj kurac??


Ramsey je v bistvu šele uletel v kazenski. Glavni problem je bil pri Perzijcu, ki sta ga pokrila tako Vidič kot Evra in tudi uspešno izpadla. Ko ti nekdo takole v polkontri naredi dva viška, je težko uspešno pokrit vsakega loleka v kazenskem.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 1. maj 2011, 16:11:33

Dejstvo je, da če bi igrali napadalno, kot recimo proti Schalkeju, bi danes nesli domov 3 točke, ampak ne, mi vedno stisnemo pičke in se gremo branit .. No, ne mi ..

Well done Fergie!
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 1. maj 2011, 16:13:09

Ojej kolk je Anderson črn ratal. Sem najprej mislil, da se je Djemba Djemba v ekipo vrnil. :mrgreen:
En velik kiks obrambe in stvari so se zakomplicirale. Sicer je Carrick dobro odigral tekmo, ampak tam bi moral on pokriti.
Jah prot Chelsei 90 minut bunkerja. Al pa se z Blackpoolom zmenmo, da jih 5:0 nabijemo, pa zmagamo po gol razliki. Prednost je še vedno solidna in na OTju bi piko mogli odnest!
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. maj 2011, 16:15:26

Ra100 je napisal:
Robierto je napisal:Aja pa še to.. Kako lahko takšna ekipa pusti igralca samega verjetno ene pol minute, da se trimčka okoli kazenskega prostora in čaka na podajo za strel??? Kaj so mislili, da je Ramsey nek loser in ne more dat gola al kaj kurac??


Ramsey je v bistvu šele uletel v kazenski. Glavni problem je bil pri Perzijcu, ki sta ga pokrila tako Vidič kot Evra in tudi uspešno izpadla. Ko ti nekdo takole v polkontri naredi dva viška, je težko uspešno pokrit vsakega loleka v kazenskem.

Krivec je Park. Pri podaji Ramseya do RvP je bil zraven, potem je korejc laufal do kazenskega ob Ramseyu, tam pa nerazumljivo obstal in pustil strelca gola čisto samega.
Pa soliranje Nanija v kontri 4 na 2 tudi ne sme biti spregledano ...
To sta bili dve kapitalni napaki, poleg največje - pač taktiziranje Alexa.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 1. maj 2011, 16:18:16

Ra100 je napisal:
Robierto je napisal:Aja pa še to.. Kako lahko takšna ekipa pusti igralca samega verjetno ene pol minute, da se trimčka okoli kazenskega prostora in čaka na podajo za strel??? Kaj so mislili, da je Ramsey nek loser in ne more dat gola al kaj kurac??


Ramsey je v bistvu šele uletel v kazenski. Glavni problem je bil pri Perzijcu, ki sta ga pokrila tako Vidič kot Evra in tudi uspešno izpadla. Ko ti nekdo takole v polkontri naredi dva viška, je težko uspešno pokrit vsakega loleka v kazenskem.


Poglej si še enkrat posnetek gola in bodi pozoren na Parka. V začetku akcije ga krije in je z njim, kasneje pa mu obrne hrbet in stoji na desnem robu kazenskega prostora kot lipov bog, brez vsakega učinka..


EDIT: No očitno me je že GoUp prehitel s tem :D
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 1. maj 2011, 16:26:00

GoUp je napisal:Krivec je Park. Pri podaji Ramseya do RvP je bil zraven, potem je korejc laufal do kazenskega ob Ramseyu, tam pa nerazumljivo obstal in pustil strelca gola čisto samega.
Pa soliranje Nanija v kontri 4 na 2 tudi ne sme biti spregledano ...
To sta bili dve kapitalni napaki, poleg največje - pač taktiziranje Alexa.

Ko mu je podal Rooney ne? Kaj hočeš, da bi spet zaštrikali z nekimi nepotrebnimi podajami, kot je na žalost v prvem polčasu Fabio,
ko bi lahko komot udaril po golu v daljši kot, pa je šel rajši podajat in kaj smo iz tiste šanse naredili? Pač, Nani je bil v lepi šansi in
je udaril po golu, žal ni prav dobro zadel žoge, da je potem nastreljal Česna, ampak če bi jo boljše zadel bi lahko tam izenačili!

Upam, da proti Rusom naslednjo nedeljo v prvi postavi začne Berbatov in jasno, da se ne bomo spet branili, kot danes in že nič kolikokrat
letos, ko smo se vselej opekli.
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Matix dne 1. maj 2011, 16:27:49

Eh, to ni res .. pizda da bi zmagali danes, a ne, REMI rabimo, in bomo špilali na remi .. a jebote se bojimo nekega arsenala,

Šity pa že po 15 minutah vodi 2:0 .. svašta res .
Uporabniški avatar
Matix
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 533
Pridružen: 9. maj 2010, 10:58:08

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a R0k dne 1. maj 2011, 16:29:10

CR7 je napisal:Upam, da proti Rusom naslednjo nedeljo v prvi postavi začne Berbatov


+1.

Pa tudi danes bi že prej moral vstopiti v igro. Chicharito ni naredil nič, predvsem pa je zelo poceni izgubljal žoge.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. maj 2011, 16:44:46

CR7 je napisal:Ko mu je podal Rooney ne? Kaj hočeš, da bi spet zaštrikali z nekimi nepotrebnimi podajami, kot je na žalost v prvem polčasu Fabio,
ko bi lahko komot udaril po golu v daljši kot, pa je šel rajši podajat in kaj smo iz tiste šanse naredili? Pač, Nani je bil v lepi šansi in
je udaril po golu, žal ni prav dobro zadel žoge, da je potem nastreljal Česna, ampak če bi jo boljše zadel bi lahko tam izenačili!

V akciji za gol Arsenala, bi Nani na mestu RvP poknu na gol.
V kontri (tej ja ki si jo omenil), bi on lahko podal povratno na samega Rooneya (po moje najboljša opcija) ali pa pred gol na dva naša, ki sta imela oba boljši položaj kot on. V najslabšem primeru bi izvlekli podobno kot pr strelu Nanija - kot. Pa ni zdj on glavni krivec, ne me narobe razumet.

Sem pa za to tekmo zadel postavo in tip tekme:
GoUp je napisal:EDIT: Drgač pa so vsi polfinalisti LP puhnal, torej mormo tud mi.
:twisted:

Kljub vsemu mene skrbi prot Čelsiju samo veza. Carrick je odigral super, Ando pa zanič. Rabmo fit Giggsa zato on ne sme igrat prot Šalkeju - tud Carrick ne, ker igra preveč tekem zadnje čase.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 1. maj 2011, 16:45:30

Škoda, ker ni pokazalo počasnega posnetka tma pri tisti kontri 4 na 2, ker se mi je zdelo,da je Berba zelo slabo vtekal, ker je vtekal k žogi proti Rooneyu in ne v desno stran, kjer bi se potem odprl plac za podajo Berbi oz. mogoče celo za samostojen zaključek Rooneya. Tako mu je ostal le Nani, ki ni slabo zaključil, vendar je bil v precej neugodnem položaju. Spet smo odigrali kot ene pičke in spet nas je to teplo. Ne spomnim se kdaj bi nazadnje s pičkasto igro odnesli vsaj točko iz kake tekme in kljub vsemu vedno znova poskušamo na kakih večjih tekamah s to jebeno igro. Še vedno smo v lepi poziciji za naslov in mislim, da smo Ruse sposobni premagati, če ponovimo obe predstavi iz četrtfinala CL-ja. Vrača se tudi Giggsy za tisto tekmo in upam da začne Berba v tekmo pa da se potem da Chicharita noter po potrebi.
UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a yoco dne 1. maj 2011, 17:01:24

Robierto je napisal:Ta poraz je bil vsaj za mene čist pričakovan. Takoj se je vedelo, da bo Fergie šel taktizirat in igrat na remi, zdaj pa je dobil prst v rit. Upam samo, da proti Chelseaju ne bomo šli igrat na remi, ker potem smo pečeni in si lahko naslov vtaknemo nekam... Najboljše pa so ble tiste izjave Fergija, ko je govoril, da zakaj pa ne bi zmagali na obeh tekmah (proti Arsenalu in Chelseaju), zdaj pa so šli igrat na remi kot neke p****.

Čist se strinjam s tabo! Še posebi me jezi ta izjava od Fergusona!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. maj 2011, 17:30:41

http://bcove.me/ajox5lst

Prvič nimam kaj preveč pametnega za povedat. Absolutno se strinjam z vsako sleherno besedo Fergusona, mu verjamem in upam da uspe. Danes je nekaj falilo, jebiga, še vedno imamo vse v rokah, ampak pač.. Manchester United, the hardway always.. Until we die ali kako a ne? :D :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 1. maj 2011, 17:33:00

Slaba tekma s strani Uniteda. Ena najslabših letošnjih predstav. Namesto, da bi si proti Chelseaju že lahko zagotovili naslov, se bomo zdaj še krepko trudili do konca. Kar slabo me prime, ko vidim, da je Chelsea prišel do takšnega ugodnega položaja. In da nam je tako lepa prednost skopnela na samo +3. Še vedno smo sicer odvisni sami od sebe. Ampak pošteno smo si zakomplicirali položaj...

Pri golu je največjo napako naredil Vidić. Slabo je izbijal, žogo je podaril Ramseyu, ki je potem odigral z van Persijem. Je pa Foy spregledal dve enajstmetrovki. Za United in Arsenal. Najbolj sta pa danes ostala dolžna Park in Chicharito.

MUFC
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 1. maj 2011, 17:45:46

Anderson#8 je napisal:http://bcove.me/ajox5lst

Must win my ass. Bomo videli kako bodo igrali v resnici.
King_Cantona_7 je napisal:Pri golu je največjo napako naredil Vidić. Slabo je izbijal, žogo je podaril Ramseyu, ki je potem odigral z van Persijem.

Hmm, Ramsey je žogo sprejel na sredini, kako je potem lahko krivda Vidiča?!
Moje mnenje je da je čista krivda Parka. Tud po Alexovem mnenju, samo je pač povedal da je Park Ramseya slabo spremljal, ker ni dobil sporočila da on po menjavi Anda z Valencio, igra na sredini. Čeprav po moje bi ne glede na pozicijo igranja, on moral spremljat Ramseya do konca in ne samo do kazenskega in ga tam pustiti čisto samega ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 1. maj 2011, 17:51:43

Ah kurac...

Tekmo so slabo odigral. Najprej nobene želje po zadetku, so šli na remi.

Pri golu je predvsem bila napaka Evraja, ki je Persiju enostavno pustil preveč prostora in ga gledal, namesto da bi ga napadel in mu skušal preprečit strel. Potem pa tud mal smole, da je šla žoga Carricku ravno med nogami, ker je šel dobro v blok.

Nimamo kej, enostavno bo treba proti Chelseaju odigrat na zmago. Že vidim kako bo zajebana tekma.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 1. maj 2011, 17:52:28

No kar se tiče gola, je edini krivec Park, to se povsem strinjam z Goup-om. Saj kdo pa bo, če pa je vsak imel vse pokrito, Park pa je priskakljal na rob kazenskega in ni imel nič pokrito iza hrbta pa pač slučajno priletel Ramsey in zadel skozi uhe in gol. Je pa šmorn, to je bil prvi strel v vrata Arsenala :lol: Mi pa je žal Parka, vedno je bil pomemben člen, danes je res manjkal. Pač nismo bili pravi, jebiga to smo mi letos na away tekmah.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a gregx dne 1. maj 2011, 18:12:09

Pomoje je tekmo zajebal SAF z menjavo Andersona z Valencio. Ne vem kako je mislil, da bo Carrick lahko praktično sam igral proti sredini Arsenala. Menjati bi moral Parka ali pa Hernandeza in malo bolj zapreti sredino.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a braul dne 1. maj 2011, 18:53:03

Slabo je blo! Začeli smo zelo obrambno in več kot očitno mislili, da bo remi prišel sam od sebe, a nam se obrambna taktika skoraj nikoli ne obrestuje. Za gol je kriv Park, saj je kampiral tam, namesto da bi pokril osamljenega Ramseya, ki je imel kar nekaj sekund, da je lahko prosil Robina, da mu je podal. Nekaj šans je sicer bilo, tudi nedosojeni penali na obeh straneh, a kaj to pomaga, zakuhali smo si malo godljo, čeprav je vse še vedno odvisno od nas samih, a definitivno bo pritisk na tekmi z Rusi veliko večji, kot bi bil, če bi danes osvojili vsaj točko...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 35.krog, Arsenal:Manchester United, 1.5.2011 ob 15:05

OdgovorNapisal/-a zelvak dne 1. maj 2011, 21:21:41

Po drugi strani nam pa ni veliko zmanjkalo do remija (konec koncev so imeli Arsi samo dva strela v okvir gola), ob doseženem le tem bi pa z eno nogo že stopili proti naslovu.
Proti Chelseaju pa taka igra vsekakor ne pride v poštev, zmaga mora biti cilj!
Uporabniški avatar
zelvak
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 12. marec 2009, 16:22:08
Kraj: Kranj

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost