Liga prvakov 2010/11

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. februar 2011, 13:25:41

Slika

Ko že glih imam sliko, jo bom zalimal, debato pa prepuščam vam.. Messi je bil eden od top igralcev včeraj (pa gol gor ali dol) in če je bila to slaba tekma, potem bi rad videl eno dobro. Že samo po tistem njegovem prodoru in asistenci bi moral bit jasno, česa je ta tip zmožen.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4025
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. februar 2011, 13:35:23

Robierto je napisal: Že na nekaterih prejšnjih tekmah sem opazil, da tip pogostokrat ne da več žoge od sebe takrat kot bi moral. Te stvari opažam recimo zadnje pol leta, ker prej je pa skoraj vedno podal, če je le imel šanso.


Mogoče se boji, da bi Krištjano mel več golov? :idea:

Ja po tej sliki zgleda, kot da ni bil prepovedan položaj. Vprašanje je zdej, kdaj je bila slika ustavljena, ali je bila res v trenutku podaje + ta kamera ni ravno najbolj primerna za ocenjevanje prepovedanega položaja
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9338
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 17. februar 2011, 13:49:27

V tem trenutku ni ofsajd ne, ampak tu je Villa (al kdo že) najprej ustrelil žogo v golmana, ta se je potem od njega odbila nazaj v Villo in šele potem do Messija.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. februar 2011, 13:50:45

Jaz na tej sliki vidim žogo bližje golu kot Messija. Tako da tole je offside.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. februar 2011, 13:53:55

Matija WTF? A si ti na gobicah... Tole kar si napisal nima nobenga smisla, potem bi bilo kvečjemu obratno, torej da ni opcajta :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9338
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. februar 2011, 13:58:08

:lol: Zajebal na polno... Ups, ja tukaj se vid kakor da ni offsida
Zadnjič spremenil Matija, dne 17. februar 2011, 14:18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a gregx dne 17. februar 2011, 14:18:27

Sej to se je že takoj v prenosu vidlo, da ni blo ofsajda, še preden so pokazali počasni posnetek.
Še dobr, da Obrez ni videl tega ;)
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5813
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2011, 16:13:55

Je pa sigurno res to, da se najboljšim vedno gleda pod noge, praktično za vsako potezo se jih lahko spljuva. To bi morali mi še kako vedeti, par let nazaj je bilo stalno Ronaldo gor, Ronaldo dol. Najboljši majo velik privržencev, prav toliko pa tud sovražnikov.


Exactly!

Vsi tisti, ki toliko hvalite Arsenal, vam bom postavil par vprašanj.. A res mislite, da lahko ima Messi še eno takšno slabo noč? Mislite da bo spet imel Arsenal imel toliko sreče da z 39% posesti zmaga tekmo? Da bosta Villa in Pedro falila šanse? No way. Jasno je tudi, da se bo vrnil Puyol, on pa je še vedno boljši od Piqueja, kar se tiče komandiranja itd..

Again, dobro bi bilo da pride Arsenal skozi, ker so obvious slabši. Ampak jaz sem še zdaj malce šokiran, kako so lahko zmagali, ko pa je bila Barca tako superiorna in sploh niso dajali šans in žoge Arsenalu. Pa da je Messi falil gol, medtem ko je bil že Česen na tleh, pa da je bil tam offside itd.. Ali pa Pedro z nekim norim petka šutom..

Če se ne ponovi isti rezultat kot lani na Camp Nou(4-1), bo to zame presenečenje. Ne predstavljam si namreč, da Barcelona(ki ima takšno moč), dvakrat zajebe na kubik. Pa pazite, ne dvigujem Barce v višave, pa vem da so premagljivi, ampak vem pa tudi da so predobri, da jih izloči neka obramba, v kateri si petkrat zlomiš jezik, ali pa takšna rugoba kot je Song(včeraj sem se vedno ustrašil ko so ga pokazali).. :D Messi pa bo napaljen in spet bodo hvalospevi, kako je najboljši po tekmi na Camp Nou-u.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10753
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 17. februar 2011, 16:26:44

Pravzaprav je imela sebična Leonida že dve zaporedni ''slabi noči'', proti Sporting Gijonu ( :lol: ) namreč ni mogel niti mrdniti, ko so ga dobro prijeli! ;)
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. februar 2011, 17:27:46

Anderson#8 je napisal:Če se ne ponovi isti rezultat kot lani na Camp Nou(4-1), bo to zame presenečenje. Ne predstavljam si namreč, da Barcelona(ki ima takšno moč), dvakrat zajebe na kubik. Pa pazite, ne dvigujem Barce v višave, pa vem da so premagljivi, ampak vem pa tudi da so predobri, da jih izloči neka obramba, v kateri si petkrat zlomiš jezik, ali pa takšna rugoba kot je Song(včeraj sem se vedno ustrašil ko so ga pokazali).. :D Messi pa bo napaljen in spet bodo hvalospevi, kako je najboljši po tekmi na Camp Nou-u.. :D


Čist možno, ampak to ne pomeni, da Arsenal včeraj ni igral dobro. Proti ekipi Barcine kakovosti je vse razen gladkega poraza uspeh.

Kot rečeno, v njihovi igri je letos videti nekaj napredka in po sezoni 07/08 imam prvič filing, da so nam dejansko konkurenčni za naslov. Če je pa tebi iz trme problem priznat kaj takega, potem vsaj probaj pokazat malo spoštovanja in ne iskat neumnih izgovorov, kadar te postavijo na laž.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4025
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2011, 19:12:10

Kot rečeno, v njihovi igri je letos videti nekaj napredka in po sezoni 07/08 imam prvič filing, da so nam dejansko konkurenčni za naslov. Če je pa tebi iz trme problem priznat kaj takega, potem vsaj probaj pokazat malo spoštovanja in ne iskat neumnih izgovorov, kadar te postavijo na laž.


Še nikoli me niso postavili na laž in me ne nikoli ne bodo. Lahko imate vi vsi filing, kako je Arsenal oh in sploh, pa da so konkurenčni, pri meni to niso. Never ever. Mogoče se ponavljam kot stara plošča, ampak to da so drugi in da imajo le 4 točke zaostanka za nami, je zgolj in le sreča. Vse pa je nastavil United. Ampak to nima veze, popolnoma prepričan sem, da bodo slej ko prej padli, do 32 kroga, bodo že za Cityjem..

Presenečate me pa vi oz. večina komentarjev, glede Arsenala. Tolikokrat poslušate gluposti Wengerja, ki vselej ob njihovih failih, išče neke stupido izgovore, pa še vedno jim dajete neke možnosti. Tudi proti Barceloni ste/so jim nekateri dali šanse. Jaz sem se osebno včeraj preko skypa smejal njihovi igri in dejstvu z kakšno lahkoto jih je Barca krotila. Saj pa so delali norca iz njih pizdo. Busquets obračal, pepčka so 10x odigrali, Messi/Pedro/Villa so grešili prazne gole, potem pa padeta dva gola, pa so že kao zasluženo zmagali. Seveda je to spet dalo krila tem frocom, zdaj pa so že SPECIAL, neverjetni in koji dripac vse. Bullshit. To je sposoben samo Arsenal in Wenger, da slavijo že na prvi tekmi, pa so komaj in z prekleto mero sreče zmagali. Isto je bilo lani, ko se je Barca delala norca ob vodstvu 0-2, pa so dali dva gola iz nič. Pol pa so fasali itak, ker Barca ni kikiriki klub, da ne bi znal nategnit tako slabe obrambe..

In še to Ra100. Imaš prav, njih ne spoštujem ama baš nič. Pri meni je recimo Liverpool višje. Ker Arsenal igra kao OH IN SPLOH nogomet, so fenomenalni, ne zapravljajo nič, imajo izredno mlado ekipo z večnimi talenti, osvojijo pa piškav kurac. Vedno se hočejo grebsti zraven in nekaj poskušat, pa jim ne uspe, pa rečejo da je kriva jebena mladost. Vsako leto isto in isto. Zdaj je hit tale Wilshere, ker je pač pol sezone odigral dobro. Komaj čakam kaj bo, ko bo Cesc rekel, zdaj pa dovolj, odoh ja u Barco. Kaj bo pa tokrat spravil ven genij Wenger? :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10753
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 17. februar 2011, 19:37:53

Anderson#8 je napisal: da bodo slej ko prej padli, do 32 kroga, bodo že za Cityjem..


No, no anderson8, malo objektivnosti pa res ne škodi.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1467
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. februar 2011, 19:55:19

Anderson#8 je napisal:Bla bla bla sovražim jih, zanič so, srečo majo, ne zaslužijo si, sami izgovori fuj fej bruh [A8 izlije žolč]


Upam, da zdravljenje stekline dobro napreduje.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4025
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 17. februar 2011, 20:18:21

No no, zloben pa ni treba biti. Če sem izrazil svoje mnenje o njih, ki je resda subjektivno, se ne rabiš norca delat. Če pa so te tako očarali in navdušili z mladostjo in fenomenalno igro, pa lahko brez težav zamenjaš strani, pa postaneš Gunner oz. privrženec Arsenala ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10753
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. februar 2011, 21:02:42

Jaz sem svoje mnenje že povedal, prebereš si ga lahko par postov višje. Če česa ne prenesem, potem je to eno čoravo kurcanje. Najprej usual suspects napadejo Messija in Barco zaradi kao slabe igre in ranljivosti, potem pa še Arse, ker je imel srečo. Zgleda da samo ene par izjemam ni težko priznat, da so videli dobro predstavo z obeh strani in verjetno najgledljivejšo tekmo letos v CL.

Če bi imel naši igralci tok spoštovanja do nasprotnikov kot ti, potem bi bili zdajle nekje v 2. ligi. Zdej pa dost o tem.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4025
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 17. februar 2011, 22:15:12

Anderson#8 je napisal:Zdaj je hit tale Wilshere, ker je pač pol sezone odigral dobro.

Koliko jih je že Anderson na takem nivoju pri nas? Vsega skupaj bi mogoče spocal za pol do eno sezono kajne?
Ne seri Ando in pljuvat vsepovprek. Arse je sestavil dobro ekpo brez pardona.V obrambi imajo izkušene, na sredini mešanico izkušenj in mladosti ter predrznosti, v napadu je pa RvP klasa igralec. Na klopi imajo pa kar nekaj igralcev, ki lahko preobrnejo tempo igre, tu pa prednjači predvsem Arshavin.
Ekipa je odlična za pokalne tekme, imajo pa dejansko prekratko klop za prvenstvo. V primeru ponovne poškodbe RvP ali pa Cesca, se bodo oni poslovili od borbe za naslov po moje.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9800
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a yoco dne 18. februar 2011, 8:18:13

Fantje, ima kdo kaksn link za bolj obširne highlajte? Se posebi za torkovo tekmo?
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Taki dne 18. februar 2011, 8:49:17

Pomojem boš tule najdu vse kar rabiš:
http://footyroom.com/
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a yoco dne 18. februar 2011, 10:18:09

Hvala!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a zelvak dne 18. februar 2011, 15:00:28

Anderson#8 je napisal:Če pa so te tako očarali in navdušili z mladostjo in fenomenalno igro, pa lahko brez težav zamenjaš strani, pa postaneš Gunner oz. privrženec Arsenala ;)


Če priznaš, da je neka ekipa odigrala dobro tekmo, to še ne pomeni, da si takoj njihov največji navijač.

Če njega pošiljaš navijat za Arsenal, potem greš tudi ti lahko navijat za svojo superiorno Barco, ki se dela norca z nasprotnika in na tekmah igra pepčka z nasprotnikom.
Naj dajo več golov kot nasprotnik, naj ne pustijo, da en zanič winger Lennon pride s svoje polovice do kazenskega prostora, naj naučijo Valdeza kako se postavit v določeni situaciji, naj zadanejo šanse..., potem bomo pa začeli govoriti o superiorni Barci. ;)
Uporabniški avatar
zelvak
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 12. marec 2009, 16:22:08
Kraj: Kranj

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost