Liga prvakov 2010/11

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a zimi dne 28. april 2011, 8:35:17

Robierto je napisal:Če sem pošten, kar malce dvomim, če lahko nabijemo Barcelono v finalu, ker s tistimi neštetimi podajami nas znajo čist odrezat od igre. Podobna zadeva se je zgodila v finalu v Rimu, kjer nismo mogli prdniti proti Barci.


Prvi del se strinjam. Tud mene je strah, da nas lahk Barca čist poje s svojo igro, tak da če bi se čist zaprl niti nebi bil začuden.

Ampak Rim..prvih 10min je sam UTD napadu in če bi Pique dobu rdečga ko je podru Ronalda, ko bi zalavfu sam proti golu (če se prav spomnem) bi se najbrž drugač končal..vem, da je tu velik ČE. In potem jim je gol Eto'oja iz nikakršne akcije dal to, kar so rabl. Definitivno nas v 1 polčasu niso nadigral, v drugem pa so nas, ker smo se neki trudl izenačit.

Mi pa gre na bruhanje ko Pedro in Busquets in nekteri Realovci tak simulirajo :o Dotakne se ga in on se prime za glavo, vsi igralci njegove ekipe prletijo in kažejo, da je šlo za komolec v glavo - ogabno :shock:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5784
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a yoco dne 28. april 2011, 9:12:29

K smo glih o simuliranju. Včeri gledam s sestro, ki je itak fan Barce, pa Alves nardi faul nad Di Mario, pa ženska prjav "ko so lahk taki hinavci, da se res po tleh mečejo" :D Sam čez neki cajta edn od Barce na tleh pa se dere kokr da ga je vlak povozu, pa ostalih 10 igralcev okol sodnika, pa jo sam pogledam pa se ženska res smeje, pa reče "sj je prov" :lol:
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 28. april 2011, 9:16:31

Robierto je napisal:Dobro Anderson#8, podcenjevat ravno ni treba ne.. Barca pač ni mogla razvit svoje igre, ker je Jose totalno zaprl igro. Sej če pogledaš kdo je vse igral, ti je vse jasno.
Če se v finalu srečamo z Barco je jasno, da se Fergie takšnega načina igre ne bo posluževal in v tem primeru zna Barca spet razvit tisto svojo prepoznavno igro. Če sem pošten, kar malce dvomim, če lahko nabijemo Barcelono v finalu, ker s tistimi neštetimi podajami nas znajo čist odrezat od igre. Podobna zadeva se je zgodila v finalu v Rimu, kjer nismo mogli prdniti proti Barci.


Ja no in kaj je potem narobe s tem, da je Jose zaprl sredino? Še sam praviš, da s tem Barca ni mogla razvit svoje igre ;) Pa pomoje je to edini način, da stopiš tej ekipi na prste in nevem zakaj tako kurcate Joseja.Pred dvemi leti je skoraj ratalo Čelziju,lani je ratalo Interju ter če me spomin ne vara so oboji igrali zelo čvrsto v sredini in odlično obrambo-to mislim da je edini recept za uspeh.Se še spomnite Arsičev? Kao igrajo podoben fuzbal...pa so jih pojeli za zajtrk

In zakaj se pol tega nebi posluževal SAF? Fergie pa verjetno komaj čaka, da nam skrijejo žogo in je ne vidimo celo tekmo...

Mislim, da se je Real včeraj lotil tekme z namenom, da ne dobijo gola in do rdečega jim je kazalo dobro.In s tako igro bi verjetno prišli tudi drug teden na Camp Nou.Torej čim dlje ne prejet zadetka in poskušat s kakšno kontro.To res ni najlepše na oko, je pa mislim da edini način-če bi Realu ratalo bi po forumih brali hvalospeve Joseju

Aja pa ta simuliranja in tekanja cele ekipe k sodniku so pa res za bruhat.Se vidi kje se igra pravi moški fuzbal 8-)

In sedaj spet beremo: "To je bila zmaga nogometa.." by Xavi. Dejte mir :shock: :!:
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. april 2011, 9:48:11

sLOVEnia FOR UNITED je napisal:Se še spomnite Arsičev? Kao igrajo podoben fuzbal...pa so jih pojeli za zajtrk

Aja? Si ziher da si gledal ta prav fuzbal? Če bi Niklas na koncu zadel, Barce včeraj ne bi gledali ... Arse je z igralcem manj pokazal več, kot je Real z enajstimi.
Sploh pa ko Barca na sredini nima enega od dvojcev Iniesta/Xavi, jih lahko stisneš in pokažeš kaj več, kot pa le samo oz. izključno branjenje in čakanje (bridkega) konca.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 28. april 2011, 10:15:41

Tako je..Arsenal jih je imel takrat na pladnju...

Mater, Kaka benzema ter Higuain na klopi...mislim wtf...On bi moral lepo na začetku jih prtisnt...Ronaldo se mi je prav smilil tam, šprinta od Puyola pa do Piqueja, jih ovira, pol se pa obrne, njegovi soigralci pa na svoji polovici... :lol:
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 28. april 2011, 10:17:43

Dobro tukaj je lahko spet veliko če-jev....Če bi Barca zadela vsaj nekaj od vseh svojih šans bi bilo....Koliko strelov pa je imel Arsenal v obeh tekmah skupaj?Pa igrajo kao podoben fuzbal.
Veliko bolj nevarna sta bla Čelzi in Inter pa sta igrala izključno na kontre in nobene drkarije na sredini.

Mislim, dejstvo je da Barca si bo ustvarila tistih nekaj priložnosti, drugo je pa če jih bojo spikali v mrežo , oz. z odlično obrambo jim lahko otežiš še teh nekaj priložnosti.Odlično organizirana obramba in zelo čvrsta sredina mislim da sta vseeno ključ do uspeha.
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 28. april 2011, 10:22:31

sLOVEnia FOR UNITED je napisal:Ja no in kaj je potem narobe s tem, da je Jose zaprl sredino? Še sam praviš, da s tem Barca ni mogla razvit svoje igre ;) Pa pomoje je to edini način, da stopiš tej ekipi na prste in nevem zakaj tako kurcate Joseja.


Mogoče si me narobe razumel, ampak nikjer nisem napisal oz. želel dajati vtis, da je s tem kaj narobe. Se strinjam, da ko je Barca kompletna, da je to verjetno edina taktika, ki deluje proti njeni igri. Rekel pa sem, da sem mnenja, da se Fergie ne bo posluževal takšne taktike, ker pač ni Jose Mourinho. Kje si v mojem postu zasledil, da sem kurcal Joseja mi ni čisto jasno. Se strinjam s tem, da ne vem zakaj se toliko kritizira Joseja, saj ima vsaka ekipa pravico igrati kakor želi in zna. Bedne so mi opazke v smislu "to ni nogomet" in podobne zadeve. Če je določena taktika uspešna proti nekateri ekipi jo pač uporabljaj in se ne oziraj na druge. Je pa res, da Barcelona do izključitve ni mogla prdnit proti Realu in vprašanje kaj bi bilo, če sodnik nebi izključil Pepeja (izključitev se je vsaj meni zdela pretirana, rumeni karton bi bil čisto dovolj).
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. april 2011, 10:41:40

Če Alves ne bi umaknil noge, bi videli najbrž še en zlom na igriščih ... Rdeč je bil več kot na mestu.

In to da Jose po koncu tekme komentira kako se mu gnusi Barca, UEFA in ne vem kdo še vse, in da naj Pep osvoji čisto lovoriko ... Naj pomete pred svojim pragom. S tako ekipo kot jo ima in s toliko keša za prestope, bi moral Barci vsaj parirat, tk jim pa ne seže niti do gležnjev. Dela sramoto Realu in fuzbalu.
Pa ko se že skoz omenja Čelsi - oni so vsaj prišli do kopice šans in stiskal že na sredini. Real je stiskal na 20ih metrih in nabijal žoge do Ronalda in čakal na čudež.

Pa še malo vložka italjanske lige:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 28. april 2011, 11:04:26

čisti rdeč in norenje joseja. Nč nouga. Zelo slaba tekma. Sej vem da je derbij, ampak tolk drkanja in živciranja se mi pa res ne da gledat. Pa to jokanje in vse kar ste že omenil...Barca nas bo v finalu najprej psihično zjebala s svojim drkanjem, žoge nebomo imel, sodik bo piskal vsak dotik...edino če se Valdesu od tiste opičje glave žoga odbije do čičota in da ta ne bo v offsideju jim ga damo
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 28. april 2011, 11:05:08

Heh, FB material, tale video :)

Sicer kar se taktike tiče, Barci je nemogoče parirat z normalnim pokrivanjem. Tudi Arsenal se ni posluževal "svoje" igre, ker bi jih separatisti posilili v vse odprtine. V bistvu se jim je zares zoperstavil samo Real v prvem polčasu finala pokala. Sicer pa klasika - bunker, potem pa kontre proti koncu tekme, ko jim že začne zmanjkovat sape.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4022
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 28. april 2011, 11:16:40

Ra100 je napisal:Heh, FB material, tale video :)

Sicer kar se taktike tiče, Barci je nemogoče parirat z normalnim pokrivanjem. Tudi Arsenal se ni posluževal "svoje" igre, ker bi jih separatisti posilili v vse odprtine. V bistvu se jim je zares zoperstavil samo Real v prvem polčasu finala pokala. Sicer pa klasika - bunker, potem pa kontre proti koncu tekme, ko jim že začne zmanjkovat sape.


Točno to...s tem da mislim, da imamo mi nekoliko več dobrih opcij na krilnih položajih kot jih ima Real(Nani,Giggs,Valencia,Park,Rafael,Fabio,Evra).Je pa tudi res, da včeraj di Maria ni mel za burek proti Alvesu, tako da....To se meni zdi edini način, da jih zlomimo.

Aja, pa še prej moramo opravit posel na OT proti Nemcem ;)
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a zimi dne 28. april 2011, 11:33:58

GoUp je napisal:Če Alves ne bi umaknil noge, bi videli najbrž še en zlom na igriščih ... Rdeč je bil več kot na mestu.


A dej ne pretiravi :) Zih bi bil en grših zlomov in tako dalje ja. Favl je bil dejansko grob, ampak tle sm jz v dilemi glede kartona. Rumen morda zato ker ga ni zadel, rdeč pa zarad namere. To je fucking težko določit, ker če gledamo namero, potem bi mogl skor vsako tekmo bit par rdečih kartonov..
Mislim da tud če bi v nogometu bla možnost "challenge-a", bi včeri težko očital rumeni ali rdeči karton. Težka odločitev, vsaj zame.

Bo pa mene zamoril, če se bodo brez prekrškov valal Pedro, Busquets in podobni, in bo potem sodnik zarad tega pod pritiskom in posledično prej dal rumeni/rdeči karton, npr. v finalu, če se tja uvrstimo.. Dejansko tud sam, dokler nism vidu posnetka, nism vedu al Pedro igra al je res prejel udarec (ker npr. v finalu pokala je Arbeloa dejansko pohodu Villo). Ta nenehn pritisk obeh strani pa zdržijo le najboljši sodniki - spet, finale španskega pokala je blo odsojeno vrhunsko!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5784
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. april 2011, 11:44:42

Ra100 je napisal:Sicer pa klasika - bunker, potem pa kontre proti koncu tekme, ko jim že začne zmanjkovat sape.

Kot bi poslušal Murinjovo tiskovko :D Ne verjamem da bi na koncu Real kj prtisnil, ampak bi se še bolj stisnal v svojo 16ko. Po 0:0 bi pa rekel super izdi, zdj gremo pa v Barcelono po 1:1 al ap penale.

Razlika je pa kako držim obrambo - al Barco stiskaš nekje ne 40ih metrih ali pa na 20ih. Tako kot je to delal Real, kot sem že prej omenil, da držiš na 20ih in potem nabijaš dolge žoge na Ronalda, ne bi nikoli zadeli. Ker tudi tiste žoge ki so jih pobrali niso mogli odigrat kontre, ker so bili veliko predaleč od gola Barce. V primeru presinga na 40ih metrih pa se lahko hitro kaj izcimi.

Drugače je pa finale tekma zase.

EDIT: zimi sm napisal najbrž ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. april 2011, 12:09:31

To pizdenje pri sodniku, ko ti Valdes prešprinta pol igrišča da lahko sodnika pokritizira bi se dalo rešit, daš mu rumen karton. Saj so pravila taka, s sodnikom lahko komunicira le kapetan. Potem pa ne bi bilo več tega jokanja in pizdenja pri sodniku.

In ja, jaz bom tudi popizdil če bo Barca igrala na tak način v finalu in bodo sodniki našim kartone talal za to simuliranje. Itak pa Barca dela velik pritisk na sodnike že pred tekmo. S komentarji da naj sodnik kaznuje ostre štarte glasno povedo, da so oni eni reveži, ki jih vsi želijo ustavit na nepravilen način. Upam da si bo sodnik finalne tekme pogledal kakšnega izmed teh počasnih posnetkov, kako Pedru manjka pol glave.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. april 2011, 12:28:21

To bo vse Rio porihtal v stilu pobiranja Cahilla :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 28. april 2011, 12:43:17

Zame je bil rdeči karton upravičen. Stika sicer ni bilo, ampak če Alves ne bi umaknil noge, bi bil na prisilnem dopustu z nogo v gipsu. Take prekrške je potrebno sankcionirat! O ogabnem valjanju po tleh ne bi izgubljal besed, si je pa rdeči karton zaslužil še Mascherano (pa še kdo). Tudi Marcelo je skočil na Pedrovo nogo (po njegovem strelu z glavo), Adebayor je skočil na Busquetsa z obema dlanema v obraz, Ramos je pa takisto ogabnež par excellence.


In še enkrat: jebeš španski fuzbal, kjer najprej gledaš na eni strani svinjsko igro, po drugi strani pa metanje po tleh. Se mi zdi, da je Kristinca še kako stopnjo pod vsemi kar se tiče metanja po tleh. Potem pa še stalno jokanje na tiskovkah s strani trenerjev in igralcev. Zatlačite si nekam ta svoj el classico, v Angliji gledam boljše tekme med ekipami s spodnjega dela lestvice.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. april 2011, 13:10:45

Ta el clasico mi že pošteno preseda. Sigurno je eden največjih derbijev, a v zadnjih tednih je toliko pompa, napovedi in preseravanja okrog tega, da mi gre že pošteno na živce. Potem še Obrez s svojimi megalomanskimi izjavami in hvalospevi, da me kar na bruhanje prime.

Mourinhovo taktiko z Interjem proti Barci v lanski sezoni sem občudoval. Zares je odlično onemogočil Barcino igro, seveda ob tem potrebuješ tudi kanček sreče, saj ti lahko ena napakica podre vse načrte. Mojster moraš biti tudi v postavljanju bunkerja in to je lani Joseju več kot odlično uspelo. Tudi to je del nogometa. Ampak... Tako kot letos igra Jose proti Barci je pa zares ena velika strahopetnost. Da pustiš na klopi tri klasa napadalce in tekmo začneš brez prave špice je absurd. To je sramota. In to na domačem igrišču... Sprejemam obrambno taktiko, ampak letošnja je zares drugačna kot tista lanska z Interejm. Takrat je vsaj Millito igral v napadu. In doma je Inter dosegel 3 gole! Letos pa na klopi Benzema, Higuain in Adebayor. Kako bo zdaj Jose igral na Camp Nou?

Glede rdečega kartona sem skeptičen. Nevaren start z dvignjenim podplatom je bil zagotovo, dotika z Alvesovo nogo pa ni bilo. Prepričan sem, da v PL sodnik ne bi pokazal izključitve. Prej bi moral pokazati rdečega komu drugemu.

Bi pa jaz pokazal rdeč karton vsem simulantom! Jokanje, simuliranje, hollywood, pizdenje... Na podlagi počasnega posnetka bi Pedrotu in antipatičnemu Busquetsu takoj dal prepoved igranja na eni tekmi. Potem se zagotovo ne bi več valjala in jokala kot ene pičkice. Kakšen spektakel neki. Že tri tekme gledam nič drugega kot valjanje in jokanje. Razumem naboj in čustva zaradi derbija. Tu se iskri in nedvomno pride do kakšnega prerivanja in pretepa. A ta el clasico je navadno cmeranje. Italijani niso nič v primerjavi s temi pedri španskimi.

CR mojster prostih strelov? Lahko se uči od Mihajlovića, Zahoviča, Del Piera, Becksa in Rogerio Cenija.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 28. april 2011, 13:15:54

GoUp je napisal:To bo vse Rio porihtal v stilu pobiranja Cahilla :twisted:


Al pa v stilu pobiranja Torresa :lol: Sej se je tudi na twitterju opredelil glede tega simuliranja.
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 28. april 2011, 13:16:46

Po tej tekmi bo itak barca zaslovela kot zelo simulantska ekipa in Mourinho nam bo zelo koristil s svojim pritiskom na sodnike. Na povratni tekmi lahko pričakujemo še kakšne kartone ali celo poškodbe, da bo barca še brez kakšnega igralca. Čeprav če bi bil Muri takšen, za kakršnega ga imajo, bi že v španskem pokalu dal messija zlomit, tisti rdeči karton itak nebi igral vloge v lp in messi nebi delal problemou. Mislim da Real veliko šans v barceloni nima. Mi pa moramo čim merneje odigrat na OTju
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: Liga prvakov 2010/11

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 28. april 2011, 13:34:21

King_Cantona_7 je napisal:Kako bo zdaj Jose igral na Camp Nou?

Na klopi bosta poleg omenjenih treh še Özil in Di Maria :lol: Pa Kaka seveda obstane na klopi.

Se strinjam r.keane - tudi meni je podobno prišlo na misel. jose bo zanetil ogenj in na sodnike bodo mal prtisnal s strani UEFA, da naj čuva te simulante.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost