LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. oktober 2010, 11:08:32

Odličen večer včeraj. Naša zmaga in remi tekmecev, kaj češ lepšega.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. oktober 2010, 11:37:24

GoUp je napisal:Naša zmaga in remi tekmecev, kaj češ lepšega.


Predvsem remi tekmecev je pomemben, naša igra je za v pozabo, saj sem več prestavlal na Olimpijo, ki sem jo potem moral gledati še dolgo po naši tekmi, da sem se vsaj malo navduševal na ta večer, no pa tudi Bale mi je še enkrat več pokazal za kakšnega bisera gre! :D
Dejstvo je, da bi tudi s to postavo morali gladko odpraviti Burso (njihovi navijači so bili res glasni in v ušesih mi še sedaj bobni Bursa, Bursa :lol: ).
Da pa se dodaknem nekaterih naših igralcev, na katere se računa zdaj in zaradi njihove mladosti tudi v prihodnje, pa mislim, da to ne pelje daleč. Anderson je imel ogromno napačnih podaj, potez in ni napravil nič bistvenega, kar pa bi se za enega igralca, ki želi voditi našo sredino spodobilo. Nekako mi počasi mineva do njega (pa ne bi tu primerjal Nanija, za katerega je bilo vsaj popolnoma jasno da ima skill in da so problemi nekje druge), pri Andersonu pa je vse pod velikim vprašajem in vedno bolj se mi dozdeva, da to ni in ne bo naša prihodnost, pa srčno upam, da se čez nekaj mesecev ugriznem v jezik v prid Uniteda, a dvomim. Tudi Macheda me vedno bolj muči. Nekako je imel že v preteklosti ravno toliko dobrih potez, da smo vsi nanj polagali kar velike upe. A vse preveč tekem je, ko pa od njega ni nič in zaenkrat je lahko zgolj backup...Vse malo navezujem tudi z dejstvom, če nas resnično zapustil "Runi". Potrebno se bo odločiti ali se vsem tem napadalcev, da šanso da se dokažejo ali pa se jih selekcionira. Ne morem pa mimo Carricka, ki je tako kot je že nekdo napisal zelo bojezljiv, se premalo odkriva in je daleč od forme, ki ga je nekoč krasila in vprašanje a bo še kdaj prišel k sebi. Ob teh dveh igralcih na sredini pa tudi Fletch ne more izgledati dobro in tone z njima. Včeraj sta na boku kar lepo sodelovala Nani in Rafael, tudi Smalling in Evra sta bila solidna. Kar skrbi me nadaljevanje sezone, saj mislim, da je tako že zaradi malo slabše forme načeta samozavest, potem še težave z našo desetko, a zaenkrat se še kljub vsemu dobro držimo tako v EPL kot v CL , a skrbi igra!!!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 21. oktober 2010, 12:48:10

Braul zdaj iti gledat, kaj bo kak igralec naredil v sezoni, po zmagi z Bursasporjem je malo tak no. Jaz sem rekel, da ne pričakujte čudežev na tej tekmi, ker jih ne bo. Nanija za moje pojme včeraj ne bi smelo biti na tekmi. Naj bo še tako fenomenalen in konstanten, potrebujemo ga za dosti bolj pomembne tekme kot pa je bila ta. Stoke ne bo igral čmudli dudli v obrambi, ampak ga bodo konkretno tolkli po tacah, da si bo zapolnil, da njih pa ja ne bo obračal. Kar se tiče Andersona, pa je meni bolj pomembno da se je zdaj totalno vrnil v ekipo in je pozdravil poškodbo, tako da lahko računamo na njega. Še vedno sem mnenja, da imamo z njim v vezi neko dodatno energijo, predvsem pri hitrosti in drugih stvareh. Tudi njegov skill in preigravanje, je včeraj večkrat izkoristil(obrnil se okrog svoje osi, potegnil žogo mimo drugih itd..). Je pa res da so njegove napačne podaje posledica, podaj v prostor in ne direktnih podaj tipa Mascherano, ki poda najbližjemu v obrambo ali pa svojemu kompanjonu v vezi. Anderson gre na rizik in to potem pride do napak. Samo ko bo žoga zadela cilj bo to gol, ker to so podaje ki razparajo obrambo.

Sicer pa za moje pojme je včeraj odlično odigral Smalling, enako tudi Rafael. Sploh slednji se razvija v fantastičnega RB-ja. Kako ti on vzame žogo v obrambi, to je kot da gledaš poezijo. Nema on trte mrte, gre agresivno v igralca in ti pecne žogo vstran. Prešprintat pa ga nihče ne more, ker je hiter kot blisk. Spet je rešil 100% gol, ko je izbil žogo napadalcu, ki je šel sam 1 na 1 na PIG-a. Podobno kot proti WBA-ju, ko je klizno pred Brunta..

Kot je dejal, Grega. Zmagali smo, Rangers vs Valencia je bil remi. Če zmagamo v Turčiji, smo pomojem ziher, ker Rangersi bodo težko spet zdržali bunker na Mestalli. Če pa se nam načrti skazijo, pa še vedno imamo doma Valencio za pokončat oz. Rangerse, ki so na svojem Ibroxu bogi.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 21. oktober 2010, 13:23:52

braul je napisal:
Da pa se dodaknem nekaterih naših igralcev, na katere se računa zdaj in zaradi njihove mladosti tudi v prihodnje, pa mislim, da to ne pelje daleč. Anderson je imel ogromno napačnih podaj, potez in ni napravil nič bistvenega, kar pa bi se za enega igralca, ki želi voditi našo sredino spodobilo. Nekako mi počasi mineva do njega (pa ne bi tu primerjal Nanija, za katerega je bilo vsaj popolnoma jasno da ima skill in da so problemi nekje druge), pri Andersonu pa je vse pod velikim vprašajem in vedno bolj se mi dozdeva, da to ni in ne bo naša prihodnost, pa srčno upam, da se čez nekaj mesecev ugriznem v jezik v prid Uniteda, a dvomim.

Ne morem pa mimo Carricka, ki je tako kot je že nekdo napisal zelo bojezljiv, se premalo odkriva in je daleč od forme, ki ga je nekoč krasila in vprašanje a bo še kdaj prišel k sebi. Ob teh dveh igralcih na sredini pa tudi Fletch ne more izgledati dobro in tone z njima.


Se povsem strinjam. Vemo, da nisem fan Nanija, ampak nikoli nisem tajil, da fant v nogah nima ogromno potenciala. Njegove težave so predvsem mentalno-psihična narave. Pri Andersonu pa preprosto ne vidim nekega presežka, ok lahko je back up v stilu Gibsona, ampak da bi bil pa nosilec veze pri Unitedu sem si pa že dolgo nazaj izbil iz glave. Ima pa tudi hude probleme s sabo, dvomim, da bo zares uspel kjerkoli postat vrhunska klasa.

Carrick je čisto druga zgodba. Eno, dve sezoni je že odigral tako, da sploh nisem razmišljal, da bi United rabil okrepitve na sredini. Res je igral vrhunsko in kazal, da bo sidro Unitedove sredine in igre še kar nekaj let. Ampak kar je pa zadnjo sezono začel srat, je pa neverjetno. Gibson je bil precej boljši od njega. Zgubil je "touch" in izgleda kot da je še pred tremi dnevi igral v tretji ligi.

Kaj še ostane: Scholes, ki ima pred sabo max. dve sezoni, nima pa več nog in pljuč, da bi držal sezonski tempo. Fletch, ki bo težko sam nosil tako veliko breme. Gibson, ki bo - če bo napredoval - soliden back-up, Cleverly - ?, mogoče še kakšen obetaven mladinec ... Aja in igralec, ki bi lahko postal vsaj tako dober all-round vezist kot Keane, pa bo velik dosežek, če bo sploh še kdaj igral (ali normalno hodil): Hargie.

Rooney gre(?), ampak največja težava je sredina. Obramba ima potenciala za 15 let naprej (Evans, Smalling, Rafael ...), tudi napad in krila kar nekaj...

(če je offtopic, pa prestavte v kakšno bolj splošno tekmo - samo navezal sem se na braula)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. oktober 2010, 14:37:58

Anderson#8 je napisal:Braul zdaj iti gledat, kaj bo kak igralec naredil v sezoni, po zmagi z Bursasporjem je malo tak no.


Če že na tej tekmi proti tako slabem nasprotniku ne moreš kaj prida pokazat, kaj šele proti močnejšim, ki te sploh na sredini malo bolj stisnejo?!?

Nisem mislil, sploh za nekatere igralce striktno za to tekmo. Malo sem zašel s teme,a določene stvari se pač ne da več spregledati. Včeraj sem še posebej opazoval ravno našo sredino in videl veliko slabega...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 21. oktober 2010, 15:08:38

Men onga transparenta ne ofne.
Lahk še kak link, ker sm biu u Stožicah in nism vidu..hvala!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: LP 3.krog, Manchester United:Bursaspor, 20.10.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 21. oktober 2010, 15:12:26

Slika
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost