LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 7. december 2010, 23:07:35

GoUp daleč od tega, da bi se prerekal :). Samo povem pač, da je Berba vsaj mene razočaral, ker takih in toliko priložnosti napadalec, ki je prvi strelec premier lige enostavno ne more zapravljat. Poleg tega to ne gre za neko ful pomembno tekmo, da bi bil ne vem kako pod pritiskom. Dobro, ne rečem, da se ni odkrival, ampak vsaj za moje pojme to pač ni dovolj. Lahko stvar tudi obrnemo in rečemo, da je dobival res super podaje soigralcev (npr. super podaja Andersona v prvem polčasu, potem 2x Rooneya itd.). Poleg tega se ne strinjam tudi s tem, da je dobro podajal. V prvem polčasu je na sredini npr. grdo zajebal dve podaji, ki bi lahko pomenili potencialni zadetek v naši mreži. Pa ne mislit, da mam kaj proti Berbatovu, nasprotno meni je bil on vedno cool igralec še ko je igral v Tottenhamu, ampak počasi bo moral pokazat neko konsistenco v igri oz. pri doseganju zadetkov.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. december 2010, 23:10:48

Konsistenco se pa strinjam. Sam jebi ga, dans so grešil vsi. Park nemogoče, Nani prazen gol po štangi Wazze, Wazza ... Po moje kdorkol bi dons streljal razen Andota bi falu al pa bi mu golman nesu. To je pač bil dan za Andersona :D Škoda da ni večkrat pokal, sj bi mu mrbit še kakšna sedla.

Anderson#8 a Smallinga si namerno pozabu oment ob felerjih?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. december 2010, 23:13:12

Anderson#8 je napisal:
Da pa še malo pokritiziram. Omg tale Amos, da bi bil vsaj talent. Tole je šele džabe od golmana. Taibi pomoje boljši.


Pa človek je še zlo mlad in razen enega slabega izbijanja po tleh, ni naredil nekih napak... Ali sem kaj spregledal.


To je bil danes narobe dan. Kakšen pa. Ko cela ekipa zgreši nemogoče, zadane pa Andersonček :lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 7. december 2010, 23:16:00

Je pa še nekaj pri Fabiu. On je desničar in igra na levi kar je precej težko, sploh na tem položaju, ko je veliko vtekanj za hrbet in hitrih centrov z levo nogo. Pa še Evraja ima na svoji strani, ki je seveda nezamenljiv razen na takšnih tekmah kot je bila današnja, ko mu SAF nameni počitek. Tako da je po eni strani seveda logično, da se ni tako hitro ujel kot Rafael.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. december 2010, 23:23:07

Anderson#8 a Smallinga si namerno pozabu oment ob felerjih?


Aja ups, čisto sem pozabil da je vstopil v igro. Ja drugače zanesljivo vse skoke pa to, ampak en feler je bil posledica nerazumljive podaje Nanija Chrisu, ko pa je slednji bil med tremi netopirji. Ena napaka Smallinga pa je res bila grozna, ko je podal na vezo, ampak na srečo se ni nič zgodilo. Vseeno pa Goup, še dolgoooooo časa bo lovil kvoto Evansa.. :)

Pa človek je še zlo mlad in razen enega slabega izbijanja po tleh, ni naredil nekih napak... Ali sem kaj spregledal.


Njegova izbijanja ja. Niti enkrat ni podal našemu igralcu po zraku. Panična izbijanja, poleg tega pa bi pri golu, mogoče lahko šel malce ven, ne pa da je pustil Pablu odprte vse možnosti za strel. Kar se tiče da je mlad, je pa tako. Že na daleč se vidi da ni material za United. Nikakor ne sme on biti naša prihodnost. Prvo kot prvo ker je Anglež(z njimi pa vemo kako je), drugo kot drugo, pa upajmo da bo prišel kak top vratar oz. top talent, glede nato da je jasno da bo ubogi PIG šel iz kluba.. :mrgreen:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. december 2010, 12:24:55

Gledal zadnje pol ure.. Igra je zgledala še kar solidna, če odštejem ene par obrambnih kiksov in Berbo. Če bi zadaj špilali s prvokategorniki, bi tole dobili brez težav in prejetih golov.

Tekma z Arsenalom bo zelo... Povabljiva in slinocedljiva.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 8. december 2010, 14:44:56

Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: LP 6.krog, Manchester United:Valencia, 7.12.10 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 8. december 2010, 16:53:44

Tekma drugač sploh ni bla slaba, sem pričakoval večjo uspavanko in 0:0. Wazza se prebuje in to mi je največje veselje. Res je, da ni bil dan za zadetke, sam smo imeli ogromno smole, določeni igralci pa bi veliko stvari lahko izpeljali bolje. Berbatov bi spet lahko zabil 5 komadov, a to ni bil njegov dan...Glede Amosa pa bi samo rekel, primerjajte tretjega golmana Valencie in tretjega našega pa je vse jasno! Toliko kiksov kot zadnjič sicer ni imel, a vseeno mi sploh ne vzbuja zaupanja.Vrhunec tekme pa vseeno miška na zelenici OTja :D Prvi smo in to je važno, zdj pa čakat na Kobenhavn, da nas poje :lol:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Prejšnji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron