LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 25. april 2011, 18:44:36

Ne bi se strinjal, da je Rooney v vsem 2x boljši, ker je kr v parih stvareh slabši. Je pa popolnoma res, da gre za podoben tip igralca, pa čeprav imata popolnoma drugačen stil. Je pa kr očitno, da oba bolje funkcionirata v navezi s Hernandezom, kot pa drug z drugim.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. april 2011, 20:21:34

Metatron je napisal:
Anderson#8 je napisal:
Not good. Čeprav najbrž nebi igral, nam da eno čist drugo dimenzijo kot ostali napadalci.


Ja, tole dimenzijo mi boste morali nekoč razložiti, ker res ne vem kakšne dimenzije pa on dodaja.. Kot da je nek marsovec, ki dodaja poti do različnih planetov itd.. :roll:


Ok, če ti ne vidiš, kolk neskončno več Berbatov naredi za ekipo, za razigravanje, v obrambi, etc., kot pa Hernandez, potem ti pomoči ni. Če ne vidiš, da je kup področij, kjer je 100x bolj kvaliteten od Hernandeza, pol ti tud okulist, presaditev zrkel al pa bionične oči ne pomagajo več.


Ha? Chicharito z svojim nenehnim odkrivanjem, ponuja 100 opcij na sekundo. Lahko ga pošlješ, lahko odigraš, lahko nakažeš podajo, pa daš drugemo, lahko daš na bok, winger potem cila Chicha. O kakšnih kupih ti govoriš pa pojma nimam. Chicharito se bori za vsako žogo, tudi v 90 minuti še vedno laufa kot zajček in ne izgleda izmučen. Poleg tega, pa je Chicho pravi napadalec, tako za 4-4-2 ali z enim napadalcem. Skok ima drastično boljši kot Berbatov, je hitrejši, ima neverjeten finishing in positionting. Če ne zabije prvič, te ubije drugič ali pa prihrani pomembne gole za drugo tekmo. Kar se tiče tistega prvega toucha, ne rečem nič, tu je Berbatov vrhunski. Pa vendar, mi z Chichom izgledamo nevarno 90 minut, branilci so totalno zmešani, ko morajo cel čas zapirati prostor, ki ga odpira(samo poglejte kolikokrat ga je Anderson spustil proti Evertonu).. To je pa doumel tudi SAF, ki vidi, da Rooney in Chicho izgledata totalno uigrano, saj imamo vedno enega napadalca. Če je Berbatov z Waynom, smo brez napadalcev, saj gre sta oba na center po žogo, pa je recimo Nani bližje golu, tam nekje na boku.

Moje oči pa mi še precej dobro služijo, hvala za skrb. Zdaj če vi vidite kaj več ko Berbatov igra, hvalabogu. Mene zanimajo samo goli, rezultati in lovorike. Prvo dobivamo, ko igra Chicho, kar se tiče rezultatov, ne vidim, da bi nam brez Berbatova šlo kaj slabše.. Kar se tiče lovorik, pa bomo videli a ne :D

Sicer pa upam, da jutri ne bo težav. Vsak remi bo dober, vsaka zmaga bo pomenila 85% dobljenega dvoboja ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. april 2011, 20:40:37

Ma dejte že mir s temi Berba debatami. Dosadni ste, pa še off topic povrh vsega.

Mislm đizs. Mamo eno polovico folka, ki bi ga nagnala iz kluba in ga poslala skozi vse kroge pekla za vsako zgubljeno žogo posebej. Potem pa imamo drugo polovico folka, ki ga bo branila z milijon izgovori, pa tudi če se jim pride posrat na sredo sobe. Dejansko ni tako slab, da bi ga morali posebej kritično izpostavljat in ni tako dober, da bi bil imun na kritiko. Sprijaznite se.

Skratka, tip tako ali tako ne bi igral na tej tekmi. Rooney utegne biti edini napadalec, varianta z njim na krilu in Hernandezom v špici je po moje malo verjetna. Je kar preveč dobrih kril na razpolago.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 25. april 2011, 22:49:28

Ne vem, js res pričakujem tist kar sem napisu. "Papirnati" 4-4-2, ki bo v praksi pomenil 4-5-1 z izmenjavem Giggsa, Parka in Rooneya na AMC in levem krilu.

jao Anderson no. Kt da ni prvi strelec lige, kot da nima največ prestreženih žog med napadalci, kot da ni bolj kreativen od Chicharita, kot da ni boljši dribler, kot da ni boljši podajalec, kot da ne dobi kake visoke dolge žoge (v kazenskem je Hernandez boljši skakalec ja). Ni pa poacher, to je pa jasno vsem. Tako kot je tudi vsem jasno, da so naši napadi po moči nekako Rooney+Hernandez > Berbatov+Hernandez > Berbatov + Rooney. Onadva sta pač oba "enablerja", ki data tud dosti golov, Hernandez je pa poacher. Jasno, da je najboljša kombinacija takih dveh. Pa če ne bi meli fenomenalnih kril (ki so itak zaščitni znak Uniteda) in bi imeli močno vezo, bi pa prerad vidu večkrat vse 3 na igrišču. slin slin

Zdej pa dost o tem z moje strani.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 26. april 2011, 8:06:26

Preko Nemcev še nismo napredovali. Spomini na Bayern 2010 so še sveži, mogoče bolj boleči so tisti proti Dortmunudu 97 in Bayerju 2002.

Proti Borussi smo igrali s tako postavo: Van der Gouw, Neville, Irwin, Johnsen, Keane, Pallister, Cantona, Butt, Solskajer, Beckham, GIggs

Proti Leverkusnu pa: Barthez, Brown, Silvestre, Johnsen, Blanc, Scholes, Keane, Veron, Butt, Giggs, Van NIstelrooy

V obeh dvobojih smo bili favoriti, pa se na koncu ni dobro izšlo. Schalke je letos doma v Evropi zmagal prav vse tekme, tako da res računam na kakšen away gol, če ne druzga...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 26. april 2011, 9:03:20

United je pa v celi CL prejel le 3 zadetke, pa še te tri na Old Traffordu.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a michel dne 26. april 2011, 10:10:37

Pri Schalkeju bo manjkal njihov najboljši branilec Höwedes.
michel
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 25. avgust 2007, 19:14:31

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 26. april 2011, 16:05:20

Dans bo jeba če ne bomo igral svoje igre,..... samo zabit jih moramo nazaj če bodo kaj silil svojo igro. Kot je nekdo od Unitedovih nogometašev rekel- utišati moramo njihovo publiko s tem da igramo svojo igro in bo takoj lažje. Se mi zdi da je bil O'Shea celo,......
Away goal bi bil kar fajn no. Potem pa upajmo da jih doma razštelamo na prafaktorje. Sicer pa smo vedno če smo prvo zgubili minimalno, na OTu razturali. Bomo vidli kak bo vse skupaj no.
Postava:
------------------VDS----------------
-----------JOS-Vida-Rio-Evra----------
Valencia-Carrick-Scholes-Giggs-Nani
---------------- Rooney-----------------

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 26. april 2011, 17:02:21

mirnaunited je napisal:Sicer pa smo vedno če smo prvo zgubili minimalno, na OTu razturali.


2 besedi: Bayern München.

Pa nehaj špricati ure slovenščine.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. april 2011, 17:07:10

Že več kot leto dni nismo izgubili na OT, v celi sezoni nismo na gostovanju v CL dobili niti enega samega gola, na OT vedno zmagamo, vedno dosežemo vsaj 2 gola. Igramo proti 10.ekipi Bundeslige, ki nima pol toliko kvalitete kot mi, poleg tega pa jih nikakor ne moremo primerjati z Bayernom, saj so imeli takrat Robbena, pa še sreče več kot dreka. Vsi vemo, da smo jih povozili, potem pa čuden gol Oliča in izključitev Rafaela..

Zdaj pa nehajte biti kot ene navadne pičke, ker mi slabo rata, ko vidim da se bojite Schalkeja kot da so največja ekipa sveta in da so že 100x bili v polfinalu CL. Uspelo nam bo brez skrbi. Če ne bomo stvari uredili danes, pa še vedno imamo Old Trafford, ki bo prestrašil igralce Schalkeja in mi bomo to izkoristili.

Navijate za Manchester United, ne pa za Wolverhampton ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 26. april 2011, 17:13:09

Če nam Neuer slučajno danes ufura Brada Friedla, ga je treba po tekmi kr nest s sabo na avion pa ga izpod 24/7 nadzora spustit šele pri 35+ letih, ko ne bo mogu več :D

S temi vsaj 2 goli na OT misliš na izpadanje?
Jih pa podcenjuješ drgač. Ja smo veliki favoriti, kot so bili tudi Inter in vrjetno tudi Valencia. Pa to 10 mesto niti ni tolk relevantno. Sej Liverpool je tud bil komi peti k so bli prvaki, enim pač v pokalih bolj lavfa. Pa še Nemci so in mi suckamo v polfinalih :D
Verjamem pa v napredovanje. Bo kr sramota, če izpademo proti njim. Čeprav raj to, k da spet pušnemo finale.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 26. april 2011, 17:22:51

Ra100 je napisal:
mirnaunited je napisal:Sicer pa smo vedno če smo prvo zgubili minimalno, na OTu razturali.


2 besedi: Bayern München.

Pa nehaj špricati ure slovenščine.


Roma?
Ma nimam več slovenštine na urniku ej. So nam jo na faksu ukinli ker smo antitalenti ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 26. april 2011, 17:26:52

Anderson#8 je napisal:Že več kot leto dni nismo izgubili na OT, v celi sezoni nismo na gostovanju v CL dobili niti enega samega gola, na OT vedno zmagamo, vedno dosežemo vsaj 2 gola. Igramo proti 10.ekipi Bundeslige, ki nima pol toliko kvalitete kot mi, poleg tega pa jih nikakor ne moremo primerjati z Bayernom, saj so imeli takrat Robbena, pa še sreče več kot dreka. Vsi vemo, da smo jih povozili, potem pa čuden gol Oliča in izključitev Rafaela..

Zdaj pa nehajte biti kot ene navadne pičke, ker mi slabo rata, ko vidim da se bojite Schalkeja kot da so največja ekipa sveta in da so že 100x bili v polfinalu CL. Uspelo nam bo brez skrbi. Če ne bomo stvari uredili danes, pa še vedno imamo Old Trafford, ki bo prestrašil igralce Schalkeja in mi bomo to izkoristili.

Navijate za Manchester United, ne pa za Wolverhampton ;)


Tole je pa prvi post po n-mesecih kjer se strinjam s tabo.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a michel dne 26. april 2011, 17:42:08

Anderson#8 je napisal:Že več kot leto dni nismo izgubili na OT, v celi sezoni nismo na gostovanju v CL dobili niti enega samega gola, na OT vedno zmagamo, vedno dosežemo vsaj 2 gola. Igramo proti 10.ekipi Bundeslige, ki nima pol toliko kvalitete kot mi, poleg tega pa jih nikakor ne moremo primerjati z Bayernom, saj so imeli takrat Robbena, pa še sreče več kot dreka. Vsi vemo, da smo jih povozili, potem pa čuden gol Oliča in izključitev Rafaela..

Zdaj pa nehajte biti kot ene navadne pičke, ker mi slabo rata, ko vidim da se bojite Schalkeja kot da so največja ekipa sveta in da so že 100x bili v polfinalu CL. Uspelo nam bo brez skrbi. Če ne bomo stvari uredili danes, pa še vedno imamo Old Trafford, ki bo prestrašil igralce Schalkeja in mi bomo to izkoristili.

Navijate za Manchester United, ne pa za Wolverhampton ;)


Indeed. Edino to mi ni jasno, zakaj naj bi se prestrašili na OTju, ampak ok :D
michel
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 25. avgust 2007, 19:14:31

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 26. april 2011, 18:08:44

Se kar strinjam z Andersonomvim postom. Smo le "večji" klub od Šalkeja, tako da na papirju problemov ne bi smelo biti. Tisti, ki omenjajo Inter, naj pogledajo kako Inter letos igra, pa jim bo marsikaj jasno.

Je pa po drugi strani vseeno res tudi to, da so Švabe, švabe in da proti njim ni nikoli lahko, pa naj bo to Bayer ali pa Šalke, imajo pač mentaliteto zmagovalcev, še posebej na svojem igrišču, tako da bo potreben tudi v glavah naših igralcev določen preskok. Tak, da slučajno ne bi na igrišče prišli z mislimi, kako smo že v finalu in da bo tole en poletni sprehod čez park. NO WAY. Treba jim je zatret vsako željo že v prvih 10 minutah, postavit stvari na svoje mesto (beri posest žoge na našo stran), zavzeti sredino in potem zabiti vsaj en gol. Če bodo glave prave, potem ne bo problem, zna pa biti, če se ponovijo letošnji Wolfsi....

Ampak, vseeno je Fergi mojster psihe in mislim, da bo napalil naše vrage in bodo pokazali vraga švabom. Matee vola, če ne drugega se jim lahko maščujejo za vse nazaj.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Carrick dne 26. april 2011, 18:27:39

v prvi postavi pa fabio namesto rafaela, nani zopet samo na klopi, z dvema napadalcema
Carrick
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:57:42

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a TSD dne 26. april 2011, 18:29:09

Imam občutek, da bo United potreboval vsaj 4 gole (skupaj na obeh tekmah) za napredovanje, Raul nas ma itak rad in bo zapokal 2 in še en pocarski, ki Švabom zmeraj rata. 2:2 danes bi bil lep rezultat. ;)
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 26. april 2011, 18:30:56

Van der Sar; Fabio Ferdinand Vidic Evra; Valencia Carrick Giggs Park; Rooney; Hernandez
Bench: Kuszczak, Rafael, Smalling, Evans Anderson, Scholes, Nani

Nani spet na klopi.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 26. april 2011, 18:37:28

hm, JOS se je pol zjebu proti Nevertonu ko ga je menjal Evra, da ga ni niti na klopi?
zelo drzno je tole s Fabiom


THIS IS THE ONE
http://www.youtube.com/watch?v=fKMGOEoeEWs
fak ka sem se nahypeal s tem komadom :D
zdej pa vn gledat
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: LP 1/2 finala, Schalke:Manchester United, 26.4.11 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 26. april 2011, 19:01:52

Živčen ko prasec... Ampak zaupam v fante in vem da so sposobni doseči pozitiven izid danes.

UNITED!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron