LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

Liga prvakov 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a R0k dne 28. maj 2011, 22:00:58

Mah, prav mučno je blo to gledat. Kot je že nekdo dejal, praktično enak razplet dogodkov kot v Rimu... res neverjetno... :( :(

Barca nas je popolnoma nadigrala, anemična igra naših pa je le še pripomogla k rezultatu. Da bi se vsaj res trudili oz. poskušali, pa bi bilo nekako lažje prebaviti vse skupaj.

Ne gre mi pa v glavo kaj se je dogajalo pri 1. in 2. golu Barce. Pri prvem Evraja ni bilo nikoder (v bistvu se mi zdi, da je večji del tekme uhajal izven pozicije), pri drugem pa nerazumljivo slabo postavljanje VDSja, ki je tudi deloval popolnoma odtujen. Sicer pa brezveze izpostavljati posameznike, ker so pač vsi bili zanič.
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a yoco dne 28. maj 2011, 22:06:28

Res sm razočaran! Trdno sm vrjel, da lahko premagamo Barco, sam sem se krepko motil. Že po prvih 15ih minutah sem vedel, da bo isto kot v Rimu. Res ne vem, zakaj se vsi igralci tako bojijo Barcelone?!
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 28. maj 2011, 22:08:14

Ker sem tekmo gledal doma, da me nobeden ne moti, lahko sedaj ob proslavljanju Barcelone povem kaj si mislim po tej tekmi !

Torej premagala nas je najboljša ekipa zadnjega časa s 3:0 ! Pri golu Rooneya je Rade rekel, da je bil tehnični offside.

Najbolj sem začuden nad tem, da sta Vidič in Evra pravzaprav največja krivca za naše gole. Tule bomo še debatirali kaj je bilo krivo za to.

Na sredini so nas tako pofurali, prav nič žog si nismo mogli podat med sabo, vse je šlo na preskok.

Samo fantje, glavo gor !! Barcina trojica Xavi-Iniesta in spredaj Messi so že močni, a dolgo ne bodo. Mi pa lepo čez poletje po MODRIČA, De Geo in Younga, pa bomo drugo leto poskusili osvojit kar se bo dalo.

+++Česar pa jaz ne prenesem več je pa Goran Obrez. Samo en mi še naj reče da on ne navija za Barco ali pa da je pristranski komentator. Kaj on vse dela, ko da Barca gol :? Pri golu Pedra se je tk zadrl da me je skor na kavč vrglo, ko je pa Messi dal gol je pa takrat imel besedo Dejan, samo ko je pa Goran prevzel je pa seveda moral 4x zapored rečt Messi :S:S:S:S
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 28. maj 2011, 22:10:53

Koji kurac ste zdaj vsi Fergusoni tukaj... Igrali smo proti eni najboljših nogometnih ekip vseh časov, ki je danes žal zasluženo zmagala. As simple as that. Enostavno se ti mora za zmago proti Barceloni vse poklopiti in to se zgodi zelo zelo redko. Danes nam žal ne bi mogla pomagat nobena sprememba v začetni enajsterici oz. drugačna menjava. Če se pa že spuščamo na to da komentiramo igralce... Ne vem kje nekateri vidite dobro igro Valencie? Zame najslabši poleg Evraja.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 28. maj 2011, 22:11:16

To tudi mene tako prekleto zanima yoco.
Sicer pa hvala bogu, da smo izgubili vsaj s katastrofalno slabo igro, vsaj tako ne boli, kot če bi igrali dobro in izgubili.
Spet pa smo bili prvih 10 minut veliko boljši, potem pa vse samo še navzdol .. Res enako kot v Rimu ..
In res ne vem, če bi se igralci tako bali Barce, če je nebi mediji ves čas tako povzdigovali nad nebesa. :x
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. maj 2011, 22:13:15

Prvo čestitke Barci, enostavno so spet bili boljši in so uprizorili popolni posnetek Rima. Totalno enaka tekma, samo da smo tokrat dali gol.. :roll:

Rekel sem, da igralcem in staffu ne bom ničesar zameril in tudi jim ne bom ničesar, ker so dali skozi fenomenalno sezono in so kljub podcenjevanju in norčevanju, naredili več kot pa vse ekipe. Ampak vseeno, od tistih članov prve postave, ki bi morali biti najbolj zanesljivi in držati barko nad gladino, so prav tisti bili najbolj gnili..

Naj me strela vdari, ampak ne vem če rabimo mi novega CM-ja ali rajši kupimo nekega fucking sposobnega LB-ja? Patrice Evra, ki je najbolj vrtel gobec in govoril, kako tega finala ne sme izgubiti je bil danes sramoten. Druge besede ni. Totalno me je razočaral. Vsak je prišel mimo njega, delal je napake, v obrambi je bil smešen, ko je šel v napad je zapravil žogo. Krivec za prvi gol, krivec za drugi gol in pitaj boga, kje je bil pri 3 golu, ko je šla akcija po njegovi strani.

Valencia od katerega sem toliko pričakoval in upal ter verjel, je delal dve stvari. Napravil je 85% vseh faulov Uniteda in podajal žogo Barcelonistom. Noro slab, enako kot Evra.

Veze ne bom omenjal, ker je bila spet preklana in resnično ne vem, kakšno taktiko je imel SAF, da se reši Barceloninih podaj. Nekdo na BBC-ju je napisal, da se Giggs ne bo dotaknil žoge niti 5x.. Res se je ni, isto kot leta 09. Carrick je spet na najbolj pomembni tekmi zatajil, ko smo mislili, da je v tipi top formi..

Kakorkoli, še vedno sem ponosen na igralce in United, ampak zakaj so spet ponovili napake in se niso ničesar naučili, ne vem :roll: . Pravtako sem šokiran odkod nam je Barca zabila gola, saj smo pomoje edina ekipa, ki je dobila od Barce gole iz razdalje. Dva izven kazenskega, enega pa zelo blizu. Tudi naši navijači so bili tiho čez večino tekme.. Slišal sem Barca Barca in vse, naših pa niti enkrat..

Jebat ga, umirit glave, 30.maja je parada(ki upam da ne bo kisla) in potem začet priprave za novo sezono.

United!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a r.keane dne 28. maj 2011, 22:16:13

jao zakaj nismo že prot čelzi izpadli. to preveč boli. No sej tistih 70 miljonou smo pokasiral, za kak dober nakup bo. teli španci nas zmer povozjo in nič jim nismo mogli, čeprou goli so tudi letos zgledali blesavi. Ko pa smo jim žogo odvzeli je pa vedno bil prekršek. Dobro da se nahajam v zda in tuki nobenga ne zanima nogomet, tko da mi ne bo treba nonstop poslušat o teli barci...
Uporabniški avatar
r.keane
Chief of Execution
 
Prispevkov: 211
Pridružen: 22. september 2009, 14:50:35

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. maj 2011, 22:25:54

Btw, skužo kje je bil Evra.. Messi mu je tweenerja med nogami stisno, potem pa Carrick razpalo v Nanija, od njega pa potem do Busquetsa in Villa.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. maj 2011, 22:29:13

Anderson#8 je napisal:Btw, skužo kje je bil Evra.. Messi mu je tweenerja med nogami stisno, potem pa Carrick razpalo v Nanija, od njega pa potem do Busquetsa in Villa.. :roll:


Ubistvu, če bi Nani pustil žogo bi ta prišla do Evraja, ki bi jo verjetno lahko izbil.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. maj 2011, 22:29:30

Preprosto so bili boljši. Naši pa so preprosto pokazali premalo da bi na koncu zmagali.

Je bil pa Goran tudi meni nadležen. Pri prvem zadetku sem pozabil na to možnost, pri naslednjih dveh sem pa (na srečo, ker je zvok zamujal eno sekundo) ob zadetku stisnil mute. Verjemite da je bilo precej lažje spremljat kot sicer.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. maj 2011, 22:30:21

Ja samo Nani je vsaj laufal za Messijem, Evra pa obstal in čakal tam kot lipov bog.. :mrgreen:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. maj 2011, 22:31:34

No ja, Nani je tam na začetku ob Messiju zgledal kot prvošolček.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 28. maj 2011, 22:33:49

Ubistvu najbolj boli tole, da so nas pofural. Če bi bila tesna tekma bi blo boljše, če bi sodniki zajebal bi bilo boljše, ker bi se lahko nanje jezil, če v finale ne bi prišli tako kot lani bi bilo boljše!

Tako pa imamo vsi ta občutek, da so nas z lahkoto premagali in da smo preslabi :S
Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 28. maj 2011, 22:38:41

Ne da se mi pretirano pisat za vsakemga igralca posebej, niti nima nekega smisla. Jezen nisem nad nikomur, vsi so bili preprosto preslabi oz. bolje rečeno, nihče ni imel svojega dne.

VDS - škoda da je končal tako kot pač je. Odigral slabo, za noben gol ni bil kriv samo on, ampak pri prvem in drugem bi lahko bolje posredoval (če vemo kaj je delal na prejšnjih tekmah, strel Torresa v CL :D )
Evra - gnil, 1., 2., morda tudi 3. gol, vse na njegovi strani
VIdić-Rio - nič posebnega, lahko bi igrala boljše
Fabio - a model ne zna odigrat ene tekme vseh 90 minut? Očitno kadar je on na igrišču ima United na voljo le 2 menjavi, ne 3
Park - laufal velik (ampak takrat ko je bilo pa ključno ga je pa zmanjkal), ampak zajebal pri 1. golu (skupaj z Evrajem), isto pustil Messija da mu je pobegnil pri drugem
Carrick-Giggs - slaba
Valencia - se je trudil
Rooney - kakšna akcija za zadetek :o 3 dvojne, potem pa še lep zaključek, super (kar se tiče akcije za gol)
Hernandez - laufal precej, žoge se je dotaknil 3-krat, 5-krat v prepovedanem položaju

Nani, prvi dotik žoge in že asistenca, kot proti Arsenalu 8-)
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. maj 2011, 22:40:18

Fabio si verjetno zasluži čestitke za današnjo predstavo, ne vem pa kaj je s temi poškodbami.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 28. maj 2011, 22:40:33

gregx je napisal:No ja, Nani je tam na začetku ob Messiju zgledal kot prvošolček.

Največji prvošolček je izpadel Carrick, ki je šel podajat žogo nazaj v svojem kazenskem prostoru in to ni naredil v prvo...
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a gregx dne 28. maj 2011, 22:49:52

Fergie was asked which Barcelona player he'd sign if had a blank cheque. "That's one of the most stupid questions I've ever heard in my life...Mascherano. You try my patience sometimes."

:lol:
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 28. maj 2011, 22:56:42

Boli, boli...

Čestitke Barceloni. Igrajo nor nogomet. Čeprav jih ne prenesem najbolj, jim moram čestitati. So enostavno eno najboljših moštev vseh časov.

Mi pa bi morali odigrati bolje. Ponovil se je Rim... Jooooooj, tega poraza ne bom pozabil še lep čas!!!

WE'LL NEVER DIE !!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 28. maj 2011, 23:20:36

Fabio - a model ne zna odigrat ene tekme vseh 90 minut? Očitno kadar je on na igrišču ima United na voljo le 2 menjavi, ne 3


Verjetno poškodba(je že kaj znanega?) ni bila krivec. Pomoje je SAF hotel dati Nanija noter in prestavit Valencio na RB, da bi lahko šopali po bokih.. :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: LP finale:Barcelona - Manchester United; sobota 28.5.@20.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 28. maj 2011, 23:48:42

Barcelona POPOLONOMA zasluženo! Trenutno so najboljša ekipa.

Začetek je (zopet) izgledal obetavno, potem pa so iz neznanega razloga igralci popustili. Vedelo se je, da bi za zmago na Barco vsi igralci potrebovali res super super tekmo. Sicer ne dvomim, da je SAF pripravil igralce, vendar ne smemo pozabiti (in kar me je ves čas, že cel teden če sem pošten, preganjalo), da je tudi Pep (znova) pripravil igralce na United. Pravijo, jah Guardiola ima najboljše igralce, njemu ni težko. Vseeno mu lahko čestitamo, odrezal je prav tiste igralce, ki so v prejšnjih krogih najbolj krasili našo igro.

Sicer sem razočaran, vendar izgubiti proti ekipi, ki goji tako igro kot Barca ni sramotno. Zadovoljen sem, da ni bilo divanja in simuliranja in nekih neumnih sodniških odločitev. To je edino kar me tolaži.

Unitedu ni uspelo popolnoma nič. Ko je že imel žogo, ta ni končala, kjer bi morala. Zamerim prav nobenemu.

Če mi je koga škoda, mi je Berbe. Tega si letos res ni zaslužil. Sicer po neki logiki lahko rezumem, zakaj je na klopi Owen, vendar to ni bilo prav. Resnično upam, da ta poraz ne bo razbil tako "prijetnega" kadra, kot ga ima United...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Evropsko dogajanje 2010/11

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost