EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 4. januar 2012, 23:08:17

Danes res niso najboljše odigrali, sam Newcastle je letos totalno uigrana ekipa .Rooney pa čisto izven forme, pa nasploh si United ni priigrau kakih velikih priložnosti. Newcastle nas je premagal prvič po letu 2001.
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a infinity dne 4. januar 2012, 23:10:14

Aja, proti koncu tekme me je pa še dodatno razpizdil Hernandez. Mislim, ni je bilo situacije ko ni ali podal napačno ali pa se znašel v ofsajdu. Tako je še dodatno zaviral Unitedov napad, ki pa že drugače ni premorel kaj prida.

Je pa Ferguson pred dnevi dobro povedal, češ da porazi se dogajajo, pomembno je predvsem kako se odzoveš na njih. United!
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9263
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 4. januar 2012, 23:10:27

Giggsy je napisal:Važno da ima N gor na bučo našraufan, mater mi gre to na jetra, da bi pa dal pol toliko energije, kot jo vlaga v frizuro v igro.....bejš na klop sedet, pa naj igra kdor če namesto njega...


Sej bi šov, pa Young not al pa Valencia na desno krilo, ampak preprosto ni menjav (čeprav ne vem zakaj ni Rafael igral RB). Poškodbe, poškodbe..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5780
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a R0k dne 4. januar 2012, 23:12:12

infinity je napisal:Aja, proti koncu tekme me je pa še dodatno razpizdil Hernandez. Mislim, ni je bilo situacije ko ni ali podal napačno ali pa se znašel v ofsajdu. !


+1 :roll:
Uporabniški avatar
R0k
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 541
Pridružen: 15. januar 2009, 15:56:47
Kraj: Maribor

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 4. januar 2012, 23:13:00

Podn, razen Giggsa, pa Carrick dokaj solidno. Nani kot da pozabi igrat, driblat itd. Rooney čist out in bi bilo bolje, če ga še danes ne bi bilo v kadru, tudi vprašanje kako bo na naslednjih tekmah. Ostali pa kot da so pozabili štopat žogo, Rio čist izven kompasa. Težko je sploh najti kaj pametnih besed. Glede na to, kakšna tekma nas čaka v nedeljo, lahko samo upamo, da jih nekdo spravi k sebi, če ne bo debakel.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 4. januar 2012, 23:13:15

Eh, Valencia bi moral igrati tam, kjer je danes igral Nani, ker je edini sposoben poslat predložek. Nekajkrat ga je celo prešprintal in to naredil, pa še na klopi je sedel Rafael, tako ,da bi lahko menjal Nanija z rafaelom, pa dal Valencio na krilo...

Nima veze, je že mimo, bo pa še jeba tale januar preživet...
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Pites dne 4. januar 2012, 23:43:27

Tim Howard has scored more goals in 2012 than the whole Manchester United team combined.
Uporabniški avatar
Pites
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 135
Pridružen: 11. april 2010, 13:55:28

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. januar 2012, 23:55:44

braul je napisal:Glede na to, kakšna tekma nas čaka v nedeljo, lahko samo upamo, da jih nekdo spravi k sebi, če ne bo debakel.

Sj bi blo fajn močno zgubit-prejšnjič smo se dobr pobral.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 4. januar 2012, 23:56:59

GoUp je napisal:Dans jih bo pa Lindegaard kr nekaj očitno popapal. Tolk potem o tem kolk je kdo golov prejel.


In kaj bi lahko naredil pri teh golih? Nič.

Djte se žret zarad preplačanih fuzbalerjev


Bravo! To sezono sem to ugotovil in verjemite, precej lažje gledat Unitedove tekme. Pa mislim da nisem zaradi tega nič manj strasten navijač kot pa ostali. Itak igrajo zase, ne za nas, navijače.

Btw, ne mislim nikogar posebej kritizirati, ker so bili itak vsi zanič, ampak ker sem gledal v lokalu prenos in nisem videl menjave, sem bil pol ure prepričan da je šel pri prvi menjavi iz igre Nani, nakar sem videl da je vendarle na igrišču.

Sicer pa super popotnica za nedeljo!
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. januar 2012, 23:58:18

Hahaha, kakšna tekma.. Pa saj niti ne vem kaj rečem, ampak da kontroliraš tekmo, lepo vse normalno z napakami, ki se dajo odpravit, potem pa dobiš takšen evrogol da jebeš ježa. Saj si legenda Ba, ampak vseeno, tak gol ne bo nikoli več dosegel.. Potem pa polčas, pa si rečeš, zdaj bo attack in en beden freekick na 30 metrih, evo ti Cabaye v rašlje, od prečke, toliko da je šla čez črto.. Dva evro mega gola(če nista oba TOP 10 celotne sezone, sem traktor) in ti vzameta celotno voljo.

Pol ni nič čudnega seveda, ekipa v kurcu totalnem(vsaki drugi igra na drugi poziciji), 5 jih je izven forme, težave s tem kdo je prvi golman, kaj je z Rooneyom in kje priti skozi, ne moreš nič drugega kot gledat in jokat. Ampak videlo se je, da pač nič ne moremo, sploh pa tam ko nam je spet pofukani Simpson rešil žogo iz črte(ajde da se ti enkrat userje, ampak da se mu je 2x v isti sezoni v ključnem trenutku)? To pa je bolano..

Ali ok. Ne bom nič vzel od Newcastla. Sralo se jim je na Old Traffordu, danes pa so si razen končnega rezultata in malo manj megalomastičnih golov, zaslužili zmago. Mi pač nismo bili nevarni, poleg tega pa kaj pa boš Srakam na gostovanju pri 2-0. Itak se je vedlo, da bodo postavili vse nazaj, pa bam bam ven..

V nedeljo pa že mestni derbi in upam, da bo šel Ferguson kar z mladinci.. Naj naredi en totalen razfuk, da se bodo nekateri odpočili ali pa da jim pride v glavo, da enostavno ne smejo več ZAJEBAT.. :roll:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Best dne 5. januar 2012, 2:04:29

No le malo skulirajte glave, pa premislite kaj pišete zdaj in kaj ste pisali pred enim tednom ob zmagi 5:0.Poraz je pač poraz in tu se popolnoma strinjam z Zimijem, da sploh ni važno kako visok je. Srake so zasluženo zmagale in to je to.
Par dejstev, ki sem jih jaz videl na tekmi:
-prva, ki najbolj bode v oči je da ni bilo danes niti Ž od želje na igrišču, razen izjem Welbeck. Valencia,Giggs in dames Evra...Prav zadnji je zame eno veliko presenečenje tekme. Glede na to kako je igraal zadnje tekme, je bil danes zagotovo na višjem nivoju.
-drugič, glede na to da berem tako velike hvalospeve Berbatovu v drugih tekmah, je treba še enkrat poovdarit da z Rooneyem ne zna igrati.Se vidi tudi na današnji tekmi. Res, da je bil Wazza danes izjemno slab ampak se ne ujameta na noben način. Berbo sem videl enkrat v vseh 55ih minutah in to ko je streljal z glavo v vratnico.
-Ob vstopu Welbecka na igrišče smo kar naenkrat začeli veliko več teči in igrali hitreje. Mali je velika pridobitev letos Uniteda in po mojem mnenju je to da igra v prvi postavi trenutno ključno za United. Igramo veliko bolj poletno in hitreje, ko je v igri.
-De Gea bi na današnjo tekmo veliko bolj pašal kot Lindegaard. Danes sem ga precej opazoval in najbolj sem mu zameril prav nejgovo res počasno podajanje soigralcem. Dvakrat je bilo na meji podaje nasprotnemu soigralcu. Pa tudi drugače se mi zdi da tudi ko ima žogo v roki ne poda zadosti hitro, tam se zgubi dve dragoceni sekundi protinapada..
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 5. januar 2012, 12:02:21

2 sekundi protinapada, da izgubi?

Kak protinapad pa ti sanjaš, United v zadnjem času ni sposoben narediti protinapada proti NK Muri, ne pa proti konkretnemu tekmecu.... :lol:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Best dne 5. januar 2012, 12:13:39

No pa razumi tako, da izgubi 2 sekundi, ker ne poda dovolj hitro in bi bila v tistih dveh sekundah malce bolj razredčena obramba.Kako naj drugače rečem takemu napadu?
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a CR7 dne 5. januar 2012, 14:53:40

infinity je napisal:Aja, proti koncu tekme me je pa še dodatno razpizdil Hernandez. Mislim, ni je bilo situacije ko ni ali podal napačno ali pa se znašel v ofsajdu. !

Je to kaj novega pri njemu?
"There's Rooney... overhead kick... oh my word! That's amazing. Sensational.
I just can't believe what I've seen. Only Wayne Rooney can produce a piece of
genius like that. And it could be the winner. 2-1."
- Stewart Gardner, commentator, MUTV
Uporabniški avatar
CR7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1462
Pridružen: 20. december 2007, 13:30:51
Kraj: Ptuj

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. januar 2012, 17:08:25

Največji poraz na tej tekmi se je zgodil že proti Blackburnu. Zakaj? Zato, ker izgubiti proti letos odličnemu Newcastlu na St. James Parku ni popolnoma nič nenormalnega in ta včerajšnja izguba točk bi se enostavno poravnala z zmago proti Blackburnu, ki pa je na žalost ni bilo, a bi morala biti. Tako je to. Zmagati bi morali proti Blackburnu in bi bili še vedno točkovni izenačeni s Cityem.

Ba in Ameobi sta pa deklasirala Ferdinanda in Jonesa. Prehitela, naskočila, preigrala...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a sLOVEnia FOR UNITED dne 5. januar 2012, 18:07:59

Se strinjam... .v preteklih sezonah smo skoraj vedno vsaj enkrat kar grdo izgubili na away tekmi.Fulham pa te fore..
Mene prav tako dejansko še bolj boli tisti poraz 31. proti Blackburnu...na domačem terenu si tega nebi smeli privoščit.škoda
Uporabniški avatar
sLOVEnia FOR UNITED
General manager of OT
 
Prispevkov: 364
Pridružen: 9. februar 2009, 12:53:24
Kraj: Črnomelj

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 6. januar 2012, 23:01:14

upam stavit mezinec na levi nogi, da če bi se Berbatov znašel v šansah, ki jih je imel na tej tekmi še nekoliko pijan oziroma mačkast Ronney..bi dosegli vsaj častni zadetek. Zgleda se je Fergi z leti malo omehčal, ko ga je že drugo tekmo po pivskem pohodu dal kr v prvo enajsterico...pol pa ni čudno da je falil žoge, če ni vedel kiro od dveh ki jih je še videl naj vdari :P :D

V celoti gledano pa...vedel sem da bo šlo na gusto, ampak da bo tako slabo pa si nisem mislil.
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2503
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: EPL 20.krog, Newcastle:Manchester United, 4.1.201 ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 6. januar 2012, 23:13:53

Če bi pa Rooney dal dva gola, bi se pa kritika iz njegove strani prelevila na Fergusona, češ kako je zajebal proti Newcastlu, ker je po nepotrebnem kaznoval Rooneya...

Berem drugi post o Rooneyu, lol
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron