FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

EPL, FA, CC v sezoni 2011/12 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 8. januar 2012, 16:58:14

Anderson#8 je napisal:Mancini pa pička planeta, ko je fuknil 2 branilca noter in potem se makaronarju še vserjeta dva gola iz lufta :D .


Cepec.

City bi danes zlahka popušil 5:0 in se pobiral še naslednje 4 tedne, s čimer bi si precej otežili prvenstvo. Kolikor je to težko priznat, danes so pokazali tisti karakter, ki je sicer dolga leta odlikoval United. Kar nam precej pove o izzivu, ki nas še čaka v ligi.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 17:06:36

Giggsy je napisal:Anderson, a ti to vse čisto resno?

Me zanima kako bi tale rdeči karton opisoval, če bi ga dobil na naši strani kdo?

Šityu se dva gola nista ravno usrala, če meniš tako, potem sta naša padla dirketno iz rok Jezusa...

Pa tale menjava Scholesa zame ni briljantna poteza, prej bi lahko postala neumnost tekme, medtem, ko je Mancini potegnil tisto kar mu je ostalo, ker bi drugače lahko res dobil porcijo v lastno mrežo.

Ne vem, zame naši niti slučajno v prvem polčasu niso tako dominirali, še posebej ne do rdečega kartona... Igramo še vedno bolj slabo, je pa res, da smo zmagali in se čez 1 mesec ne bo noben več sekiral kako in kaj je bilo, važen je rezultat.
Verjamem da si padel ven, ko smo po dveh tekmah končno zmagali, pa še proti šitiyu, samo meni so pa spet pokurili N-število živcev z igro v drugem polčasu in nisem tako navdušen (ŠE) :lol:


Seveda vse absolutno resno mislim.. Kaj pa je narobe? Nas so prefukali na OT, ker se naši niso bali in so pri 1-3 zavohali šanso, pa so dobili po pizdi.. Ferguson pa je pač tak tip trenerja, ki pri gladkem vodstvu drži posest in psihično utrudi nasprotnika..

Kaj bi bilo, če bi se na naši strani zgodil karton? Če če če, čebula. Isto bi jaz lahko rekel, da City nikoli ne bi zmagal, če ne bi trapac od Evansa šel delati faul nad Balotellijem..

Nista se jim usrala gola? Kolarov iz prostega strela, ki je bil še bolj sporen kot kaj drugega, vsaj tako se je meni zdelo, glede nato, da je 50kg težki Evra podrl, 100kg težko gorilo od Richardsa :roll: Drugi gol pa čudno izvajanje auta(kot je to v navadi v zadnjem času), en cross noter, Aguero pa zajebe in dobi šanso zabit, ker mokro igrišče.. So si še kaj drugega ustvarili? Nop, edino Obrez je delal paniko, kot da City dela Legoland pred našim golom :roll:

Pa še kako smo dominirali, ampak pač mi smo se zašpilali in pa sigurno nismo imeli v planu dobiti 2 gola. To je malce dvignilo navijače na noge, še vedno, pa smo imeli kontrolo nad tekmo. Poleg tega, pa bi morali dobiti ČISTI penal in bi bilo vsega konec pri 4-1, pa bi si še lažje podajali, ampak Foy ni dal, iz bogve kakšnega razloga..

Pa tudi podpiram GoUpa. Zmaga je zmaga in to na gostovanju pri Cityju, ko smo bili NAJBOLJ down, underdogi, spojebani in zasmehovani iz strani vseh, ker smo starega Scholesa(brez zamere) poklicali iz pokoja itd.. Zmaga je sladka kot mandarina, ker bo spremenila potek vsega v našo korist, ker so se naši igralci maščevali za tisti poraz ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 17:16:09

"35 Years to win a trophy. 93 Minutes to lose it."


:D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 8. januar 2012, 17:19:13

Poleg Scholesa bi iz pokoja najraje poklical še Van der Sarja. Saj ne da sta zdajšnja vratarja katastrofalna, zagotovo pa (še) nista vrhunska. Večina najboljših ekip pa je zgrajenih na briljantnih vratarjih.

Vrnitev Scholesa gre lahko v marsikatero smer. Zagotovo bo ponudil možnost za počitek nosilcev in raztural na domačih tekmah proti bunkeraškim ekipam. Ampak to je res kratkotrajno gasenje požara, očitno mora Fergie res močno računati na mlade sile oziroma zdajšnji kader. Na Gibsona očitno nič ne računa, upam, da ne na zavaljenega Andersona, Cleverley je še en steklenko, potem pa ostaneta še Carrick, Giggs (ki tudi ravno dolgoročni nosilec).
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 8. januar 2012, 17:19:56

Haha dej fak dejte se ubit no :lol:

Prvi polčas smo nadigrali in razbili City in zasluženo vodili. Rdeč karton bi bil odlično dosojen če nebi bil Foy kreten in čisto pozabil kako je postavil kriterij na začetku. Je bla pogumna in obetavna poteza samo kaj ko je potem ni znal izkoristiti.

Drugi polčas pa kaj klasični United ob visokem vodstvu in smo malo upočasnili igro in pač nismo hoteli tvegati ane. Gola Citya sta bila bolj ali manj naključna. Perfekten prosti po situaciji ki bi sicer morala bit dosojena v našo korist in mešana napak zarjavelega Scholesa, Evraja in Lindegaarda(ki btw ni nič bolj zanesljiv od De Gee in ma edini plus v tem da obvlada zadosti angleščine in si upa pizdit nad našimi obrambnimi). Nekega pritiska Citya razen zadnje 2 minuti ni bilo. Sploh če nebi bil Foy retardiran in poskušal kompenzirat z nedosojenim penalom bi itak tekmo mirno pripeljali do konca ane. Dobro da je vsaj slep da ni na koncu piskal še tistega penala. :lol:

Zdej pa vi vsi govorite ko da naj je City nadigral in da bi mi ubistvu morali zgubit za 5 :lol:

No sej svaka čast Manciniju ki je pametno začel igrati 3-5-1 in čakal na naše napake, ni trošil energije in se mu je dokaj obrestovalo.

Scholes je bil razen napake za gol dober. Ajde sej SAF ga je dal not da ga pokaže navijačem, da mu da minutažo da se upelje, ker je itak mislil da je tekma končana, ampak na koncu smo žogo uspeli zadržati ravno zaradi njega.

No sej lahk bi res obdržali 3-0 al pa jim jih celo še par nakantali in je tako malo izpadlo bedno ko smo zapravili tako prepričljivo vodstvo. Ampak resno kdaj je še United zmagal nekega resnega tekmeca tako da ga je osramotil in da je zlahka speljal zadnjih 15 minut.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 8. januar 2012, 17:33:15

Ah, kaj to blebetajo eni...

Kje je bilo pa vaše "mojstrstvo" Fergija na tekmah proti Arsenalu, tekmecem, ki smo jih razbili s 4:0, 5:0..... A takrat se mu pa niso smilili??? Ne kvasit bedarij, valjda da je hotel razbiti tudi Šity, samo smo preveč nesposobni da bi nam to uspelo!

Da ne bo kdo narobe razumel, sem navdušen nad zmago, pred tekmo bi dal levo jajco za to, samo ne pa sedaj peti hvalospeve, pa trapati idiotizme.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 17:37:58

Daj no.. Tip je dal Scholesa noter v 60 minuti namesto Nanija.. Halo? Itak, da je hotel držati posest in se igrati z Cityjem, ne zdaj nekaj tu..

Poleg tega pa je City igral uber bunker, ker se je pač Mancini bal kot satan boga, da jim ne bomo zabili petarde in jim vzeli voljo do lajfa kot so jo oni nam.. Arsenal pa je bilo komot razbit, ko pa so RB in LB-ji laufali v našem kazenskem :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 8. januar 2012, 17:41:12

Haha dej no svaka čast. Kdo je pa rekel da jih SAF ni hotel razbit :lol: Igralci so se sami malo umirili ane. Enkrat ko vodiš 3:0 ne vidiš več take potrebe po neki borbenosti ko pri 0:0 ane. In potem je malo težko prit nazaj v ritem ane.

In tam sem napisal z razlogom napisal "resnega tekmeca" ane. Ne pa Arsenal lepo te prosim :lol:

Na živce mi grejo navijači ki pred tekmo jočejo kako bomo pušili kurce po tekmi pa pišejo kako jih nismo dovolj prepričljivo zmagali :lol:
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. januar 2012, 17:42:32

Slabo, slabo. Sicer napredovanje, vendar igra je bila v drugem polčasu slaba. City je bil kljub igralcu manj in to celo tekmo(!!) precej boljši, kar pomeni kljub precej večji utrujenosti. Pri Unitedu spet stara igra popolnoma brez želje, nič. S tako igro bodo slej ko prej prišli spet kiksi. Razen če tale zmaga ne bo pomenila nekega moralnega prebujenja in ponesla ekipo, ampak na koncu imam vendarle občutek da so s to tekmo bolj zadovoljni pri Cityu kot pri Unitedu. Sodnik jih je (močno) oropal, penal + rdeč karton, poleg tega so v drugem polčasu nadigrali United z igralcem manj. Imajo pa precej manj tekem kot United v prihodnjih mesecih. Res pa je da so izpadli. Super za tale 10-dnevni počitek (če sem prav slišal).

PS: Pa prosim, dajte si ustvarit svoje mnenje.. Če Obrez celo tekmo nabija, da ni bilo rdečega, še ni treba verjeti. Štart z dvema nogama, odprti džon = rdeči karton. Nima se tu kaj, tako morajo sodniki soditi in tako je v pravilih. To kako je potem vzel žogo je bullshit, ker se gleda namera(jebiga tako je, jaz tega ne odobravam a je tako).. Isto je dobil Pepe lani na El Clasicu, pa se Alvesa sploh dotaknil ni :roll:


Se strinjam. Če Nani ne bi odskočil in bi ga Kompany zadel bi bil čisti rdeč karton, tako pa, ker je Nani raje poskrbel zato da ne bi imel polomljenih nog pa to ni rdeč... Ampak sem tudi jaz mnenja da je bil rdeč karton prestrog, sploh v 12. minuti tekme na takem derbiju..

Pa tale menjava Scholesa zame ni briljantna poteza, prej bi lahko postala neumnost tekme, medtem, ko je Mancini potegnil tisto kar mu je ostalo, ker bi drugače lahko res dobil porcijo v lastno mrežo.


Točno tako! Menjava je bila v slogu Football managerja, ko na vsak način želiš da nek tvoj ljubljenec igra čimveč tekem in zabije čimveč golov. Točno to sem jaz počel in nisem edini. In kmalu bi bilo tole lahko usodno.

Nista se jim usrala gola? Kolarov iz prostega strela, ki je bil še bolj sporen kot kaj drugega, vsaj tako se je meni zdelo, glede nato, da je 50kg težki Evra podrl, 100kg težko gorilo od Richardsa :roll: Drugi gol pa čudno izvajanje auta(kot je to v navadi v zadnjem času), en cross noter, Aguero pa zajebe in dobi šanso zabit, ker mokro igrišče.. So si še kaj drugega ustvarili? Nop, edino Obrez je delal paniko, kot da City dela Legoland pred našim golom :roll:


Kako je pa Rooney dosegel zadetek za 0-3?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a pinkobalinko dne 8. januar 2012, 17:44:54

Ob tem rdečem kartonu sem se spomnil izključitve Nanija za štart proti Petrovu na tekmi proti Villi pred dvema sezonama. Ravno tako je štartal z obema podplatoma in snel žogo, nato res še Petrova, ampak saj bi tudi Kompany Nanija, če slednji ne bi odskočil. Prav nič nenavadna odločitev, torej. Tukaj je imel sodnik samo dve možnosti, ali spregleda vse skupaj in pusti igro, kot da se ni nič zgodilo ali pa reagira tako kot je. Čim je zapiskal< je moral prekršek ustrezno sankcionirati. Kako se sankcionirajo štarti z obema dvignjenima podplatoma pa vemo.
Zadnjič spremenil pinkobalinko, dne 8. januar 2012, 17:51:42, skupaj popravljeno 1 krat.
pinkobalinko
Chief of Execution
 
Prispevkov: 216
Pridružen: 28. september 2008, 7:17:46

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 17:46:47

Točno to sem jaz počel in nisem edini. In kmalu bi bilo tole lahko usodno.


To sem jaz delal pri United z Chichijem in Welbeckom. Javier dal 2 ali 3, potem pa še prišel Welbeck po kakšnega ali dva :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 8. januar 2012, 17:48:27

Vidim, da enostavno nekateri ne prenesete kakšne graje. Prav je, da se tudi ob zmagah piše o slabostih, ne pa samo ob porazih in jasno obratno, da se tudi iz kakšnega poraza potegne kaj pozitivnega. To, da je igral Mancini 5-4-1 pa je popolnoma njegova taktika in njegov problem, ne vem zakaj bi se mi s tem obremenjavali. Verjetno pa je to strah, ko je videl v prvem polčasu kam bi zadeve lahko šle. Zmagali smo, a nikakor ni bilo potrebe, da smo vsi navijači pol ure živčni, gledano z vidika prvega polčasa, ko bi morali vse bolj mirno in enostavno pripeljati do konca in to je tisto kar me skrbi in kar lahko potegnem iz te tekme, ta nihanja in da skoraj nimamo dovolj niti 3:0.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. januar 2012, 17:52:42

Anderson#8 je napisal:
Točno to sem jaz počel in nisem edini. In kmalu bi bilo tole lahko usodno.


To sem jaz delal pri United z Chichijem in Welbeckom. Javier dal 2 ali 3, potem pa še prišel Welbeck po kakšnega ali dva :D


A veš da ni lepo lagat?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 8. januar 2012, 17:53:43

Ja eno je grajat ko te Blackburn pa Newcastle razbijeta in nadigrata, drugo je grajat ko razbiješ "angleško barcelono" in potem dobiš dva dokaj naključna gola ter si večino tekme v kontroli.
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. januar 2012, 18:02:12

Matija je napisal:
Anderson#8 je napisal:
Točno to sem jaz počel in nisem edini. In kmalu bi bilo tole lahko usodno.


To sem jaz delal pri United z Chichijem in Welbeckom. Javier dal 2 ali 3, potem pa še prišel Welbeck po kakšnega ali dva :D


A veš da ni lepo lagat?


Ne res majkemy. Pri FIFA Managerju ima Welbeck 4 star skill ratinga in je prekleto mlad, za backup napadalca pa res ne mislim kašljati cekina.. Nolan Roux je sicer pobugan, samo ga pri United nisem rabil. So Rooney, Chicho in Anderson čisto dovolj :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. januar 2012, 18:04:13

Dobili dva naključna gola? Zadeli pa po odbitku od vratnice (gol bi bil označen za srečnega če bi ga zadeli modri), zadetek Welbecka je United dobil med tednom (komentarje si preberite v prejšnji temi), o odbitku pri penalu pa tudi ne bi govoril. Vse kar nasprotnik zadane je plod sreče, kar pa United je pa plod znanja in nima čisto nič povezave s srečo..

Kako bi bili lahko zadovoljni z dejstvom, da smo trepetali do zadnje sekunde če bo United zmagal, čeprav je bila ob polčasu prednost za 3 zadetke in igralec več. A če Lescottu ne bi spodrsnilo v zadnji minuti bi bila pa tekma namesto fantastične označena za katastrofo?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a DaffyDDuck dne 8. januar 2012, 18:08:58

Dej ne no. :lol:

Naključna ja. Ni blo nekega pritiska. Ni blo neke organizirane akcije.

Samo kaj jaz vem City je bil boljši celo tekmo in samo zaradi sreče Uniteda ni zmagal!

SRAMOTA ZA SLOVENI...errr MENČESTER!!
Uporabniški avatar
DaffyDDuck
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 113
Pridružen: 7. maj 2011, 10:36:11

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 8. januar 2012, 18:28:53

Točno tako! Če bi mi kdo ponudil zmago pred tekmo bi jo sprejel z odprtimi rokami, sploh glede na situacijo. A v nogometu lahko samo ena stvar vse obrne na glavo in tako je bilo tudi danes, a samo prvi polčas. V drugem pa smo očitno mislili, da smo že dalje in smo se igrali z ognjem. Aja pa še to, če bi se danes pokazala vsaj ena majhna možnost, da jih nabijemo 10:0, bi se SAFU smejalo, kakšno spoštovanje neki.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. januar 2012, 18:48:49

Rdeč karton je bil pomoje čisto opravičen. Nekateri stalno poudarjate, da je uničil derbi in da se tega na derbiju ne sodi tako strogo. WTF?! To govorijo komentatorji in nevtralni gledalci, ki hočejo gledat kar se da atraktivno tekmo, sodnik pa ne bi smel delat razlik, pa naj igramo proti Cityju ali West Bromu. Zakaj bi bil recimo proti WBA-ju to takoj rdeč, na tej tekmi pa ne, ker je derbi. Ne me jebat.

In dejansko štart z dvema podplatoma naprej se sankcionira z rdečim, pa naj gre za dejansko kontakt ali le namero. Tako se pač ne gre v štartu. Ja zakaj je pa Scholes dobil takrat rdeč karton, ko je šel s pestjo proti faci Alonsa? Sej ga ni zadel...

Sicer pa mešani občutki, prvi polčas smo prevladovali, jasno tudi zaradi rdečega kartona, drugi polčas smo pa začelo breveč boječe in bili predvsem premalo konkretni. In Mancini je dejansko zelo dobro menjal, če ne bi, bi dobil nazaj podobno porcijo, kot smo jo mi na Old Traffordu. Tako pa se ima najbrž celo za moralnega zmagovalca (nisem bral in gledal nič njegovih intervjujev po tekmi, ampak si predstavljam, kaj je govoril).

Povratek Scholsa je kar manjši šok. Lepo sicer, ne gre se pa preveč za zanašati na njega, sploh ker njegove noge niso več dovolj hitre. Bo pa v določenih situacijah prišel še kako prav.


All in all, super rezultat, pred tekmo ni bilo veliko junakov, ki bi si upali to napovedat.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA 3.krog, Manchester City:Manchester Utd, 8.1.12 ob 14:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. januar 2012, 19:42:55

Ra100 je napisal:City bi danes zlahka popušil 5:0 in se pobiral še naslednje 4 tedne, s čimer bi si precej otežili prvenstvo.

A ti resno misliš, da se Alex pri 3:1 ni nazaj potegnu? Lani smo celo sezono to gledali pri rezultatih 1:0, ne pa da zdaj ne bi in da bo brezgalvo napadal za 6:0 ali kaj podobnega. Drugi polčas so odigral tolk kot so ga morali in nič več.

Fluid je napisal:pred tekmo ni bilo veliko junakov, ki bi si upali to napovedat.

Bil je eden - Ra100 - sam po moje na šnopcu takrat ko je to pisal :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2011/12

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost